تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 3 اولاول 123
نمايش نتايج 21 به 27 از 27

نام تاپيک: بالا نیامدن کامپیوتر

اگه نباشه جاش خالی می مونه 8086's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

من كامپيوترم رو خيلي اوقات(حتي شبها) به جاي اينكه turn off كنم، stand by ميكردم، ميخوام ببينم كه آيا اين ميتونه در دراز مدت به مينبرد آسيب بزنه؟
    با سلام
    اين كاركرد طولاني مدت باعث آسيب زدن به كارت گرافيك شما و همچنين پاور شماست.
    شما بهتر بود يه PostCard بگيري كه خودت ميفهميدي چه مشكلي براي سيستمتون پيش اومده.
    چشم بسته كه نميشه گفت سيستم چشه!
    با تشكر

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض مشکل شدید

سلام
    کامپیوتر من وقتی که روشن می کنم هیچی در مانیتور نشان نمیدهد منظورم این نیست که ( ویندوز بالا نمی آید یا بوت نمیشود) منظورم اینه که بعد از زدن دکمه Power تصویری که قبل از همه چیز باید ظاهر شود ظاهر نمی شود (همان تصویر شرکت سازنده مادربرد) یعنی هیچ چیز دیده نمی شود جز سیاهی
    ولی وقتی که بعد از زدن دکمه Power دکمه Esc را چند بار پشت سر هم می زنم دیگه تصویر مادربرد دیده میشه و بنابراین ویندوز بوت می کنه و میتونم وارد دسکتاپ بشم
    این نیامدن تصویر در دو حالت اتفاق می افته: یکی هنگامی که روشنش می کنم دومی هنگام ریستارت
    من ویندوز را به سختی نصب کردم ولی باز هم درست نشد
    لطفا راهنمایی کنید. متشکرم

کاربر فعال مشکلات سخت افزاری TREASURES's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    ایمان نیرومند هستم ساکن کرمانشاه

پيش فرض

سلام
    کامپیوتر من وقتی که روشن می کنم هیچی در مانیتور نشان نمیدهد منظورم این نیست که ( ویندوز بالا نمی آید یا بوت نمیشود) منظورم اینه که بعد از زدن دکمه Power تصویری که قبل از همه چیز باید ظاهر شود ظاهر نمی شود (همان تصویر شرکت سازنده مادربرد) یعنی هیچ چیز دیده نمی شود جز سیاهی
    ولی وقتی که بعد از زدن دکمه Power دکمه Esc را چند بار پشت سر هم می زنم دیگه تصویر مادربرد دیده میشه و بنابراین ویندوز بوت می کنه و میتونم وارد دسکتاپ بشم
    این نیامدن تصویر در دو حالت اتفاق می افته: یکی هنگامی که روشنش می کنم دومی هنگام ریستارت
    من ویندوز را به سختی نصب کردم ولی باز هم درست نشد
    لطفا راهنمایی کنید. متشکرم
    باتري CMOS رو عوض كن SETUP رو هم ديفالت كن

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

با سلام: مدل نوت بوک من vgp bpl2c هستش . متاسفانه ویندوزش بالا نمیاد وحالا می خوام نصب ویندوز جدید کنم
    تو setup مادر بورد گزینه boot cd-rom وجود ندارد و سیستم وارد مرحله نصب نمی شود

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2011

پيش فرض

سلام . منم مشکل مشابهی دارم سیستم بالا نمیاد البته نه اینکه اصلا بالا نیاد ، میاد ولی وسطا هنگ میکنه... قبلا وقتی اینطور میشد درایور رو در میاوردم درست میشد اما این بار این کار اثری نداره... کسی میدونه مشکل از چیه؟ مادربرد خراب شده؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

سلام . منم مشکل مشابهی دارم سیستم بالا نمیاد البته نه اینکه اصلا بالا نیاد ، میاد ولی وسطا هنگ میکنه... قبلا وقتی اینطور میشد درایور رو در میاوردم درست میشد اما این بار این کار اثری نداره... کسی میدونه مشکل از چیه؟ مادربرد خراب شده؟
    منم عین مشکل شما رو داشتم
    فن سی پی یو رو در بیار دوباره جا بنداز درست میشه ایشالا

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2017

پيش فرض

باسلام خدمت دوستان من سیستمم رو ۶ماه روشن نکردم الان که روشن میکنم اصلا روشنم نمیشه لطفا راهنمایی ام کنید .متشکر

صفحه 3 از 3 اولاول 123

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •