تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 17 اولاول 1234567814 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 170

نام تاپيک: تاپیک مخصوص creative zenxfi 2

حـــــرفـه ای seymour's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

راستش من نمیتونم فایلهای مثل mkv یا dat رو واسه پلیر تبدیل کنم و بریزم.
    اگه کسی از دوستان بلد هست , اسم نرم افزار و چگونگی انجامش رو لطفا توضیح بده.
    ممنون
    یعنی نرم افزار تبدیل کننده مخصوص دستگاهت اینا رو نمی پذیره؟

فایل های dat که اغلب همون mpg هستند و احتمالاً با یه تغییر پسوند ساده کارت راه بیفته ..

فایل های MKV اصطلاحاً فایل های container هستند (یعنی فرمتی که میتونه درونش چند کانال صدا و تصویر و زیرنویس و.. ذخیره کنه) و میتونی با خیلی converter های دیگه کار کنی تا به هدف برسی .. از کانورتوری مثل Xmedia recode که اصلاً یه تنظیم برای xfi2 داره .. تا کانورتورهای عمومی تر مثل super! و xilisoft. (که از mkv تبدیلش کنی به یه فرمت عمومی تر مثل divx یا wmv و بعد اگه لازم شد تبدیلش کنی به فرمت مورد قبول دستگاه)

2. 5 کاربر از seymour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه kian00sh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

منم xfi2 رو امروز 16گیگشو رفتم خریدم اول قیمتشو میگفت 195 ولی من 190 تومن گرفتم
    میخواستم تشکر کنم از سیمور عزیز و تمام دوستانی که منو راهنمایی کردن ........

4. این کاربر از kian00sh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه kian00sh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

آقا اگه کامپیوتر ویروسی باشه روش اثر میزاره
    آخه کامپیوتر من پر از ویروسه ولی من توش آهنگو و ویدیو ریختم
    راستی داشتم باهاش کار میکردم یهو نمیدونم ارور دار یا چی بود ولی کلید کرده بودو تو هیچ کدوم نمیرفت خاموش روشن ردم درست شد چرا؟
    Last edited by kian00sh; 10-02-2010 at 00:05.

6. این کاربر از kian00sh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    حکومت خود مختار خودم یه گوشه ایستگاه فضایی

11 creative zen x-fi 2 firmware

راستی داشتم باهاش کار میکردم یهو نمیدونم ارور دار یا چی بود ولی کلید کرده بودو تو هیچ کدوم نمیرفت خاموش روشن ردم درست شد چرا؟
    ویروسای کامپیوتری معمولاً روی این دستگاها تأثیری ندارن چون سیستم عامل این دستگاه با سیستم عاملی که اون ویروس روش کار میکنه متفاوته که بهش میگن firmware... مشکلی هم که براتون پیش اومده مطمئناً مشکلات سیستم عامل دستگاهتونه و بهتون پیشنهاد میکنم به support.creative.com رفته و جدیدترین firmware دستگاهتون رو دانلود کرده و آپدیتش کنید... اینم آدرسش (TinyURL رو قیلتر کردن )... :

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    Creative ZEN X-Fi2 Firmware 1.11.01

This download contains an improved version of the firmware found on your Creative ZEN® X-Fi2 player. It reduces the press-and-hold time when you turn your player on. For more details, read the rest of this Web release note.

Enhancements:
    Reduces the press-and-hold time when you turn your player on.
    Ensures a smooth process when turning the player off.
    Improves the player's stability when using FM radio.

Requirements:
    Microsoft® Windows 7, Windows Vista®, Windows® XP Professional x64 Edition, Windows XP Service Pack 2 or later
    USB port
    Creative ZEN X-Fi2 player

Note:
    To install this firmware, do the following:
    Download the ZENX-Fi2_PCFW_L22_1_11_01.exe file to your local hard disk.
    Close all application windows that are currently running on your computer.
    Connect your player to your computer.
    Double-click the downloaded file and follow the instructions on the screen

8. 2 کاربر از Cleeev بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

دوست خوبمون که زحمت کشید و پاسخ داد.. در همین راستا اگه خواستی چند خط بیشتر بخونی این [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] من رو ببین.

10. 2 کاربر از seymour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز milad_takjoo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Draem Within Dream

پيش فرض

یعنی نرم افزار تبدیل کننده مخصوص دستگاهت اینا رو نمی پذیره؟

فایل های dat که اغلب همون mpg هستند و احتمالاً با یه تغییر پسوند ساده کارت راه بیفته ..

فایل های MKV اصطلاحاً فایل های container هستند (یعنی فرمتی که میتونه درونش چند کانال صدا و تصویر و زیرنویس و.. ذخیره کنه) و میتونی با خیلی converter های دیگه کار کنی تا به هدف برسی .. از کانورتوری مثل Xmedia recode که اصلاً یه تنظیم برای xfi2 داره .. تا کانورتورهای عمومی تر مثل super! و xilisoft. (که از mkv تبدیلش کنی به یه فرمت عمومی تر مثل divx یا wmv و بعد اگه لازم شد تبدیلش کنی به فرمت مورد قبول دستگاه)
    نر افزاری که گفتین(xmedia) عالی بود و به همه توصیه میکنم.
    ولی یک مشکل هست.....بعضی فیلم ها رو که تبدیل میکنم توی پلیر وقتی پخش میشن صداشون از تصویر جلوتره در حالی که تو کامپیوتر خوب پخش میشه(همون فیلم تبدیل شده رو میگم).....
    بک سوال دیگه هم داشتم که کارت حافظه 16g واسه دستگاه مشکلی ایجاد نمیکنه؟؟؟

در آغاز فعالیت hooman_ss's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

من چندتا کلیپ تبدل کردم ریختم تو Pmp اما وقتی پوشه کلیپ ها میشم restart می کنه
    یه مشکله دیگم دارم با باتریشه . با 1 ساعت فیلم دیدن خالی میشه . اصلا دیشب هیچکار با دستگاه نداشتم اما باتریش تموم شد .
    یه بارم خواستم x-fi رو فعال کنم restart کرد
    میشه بگین این firmware ها چه کاری میکنن؟

تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

نر افزاری که گفتین(xmedia) عالی بود و به همه توصیه میکنم.
    ولی یک مشکل هست.....بعضی فیلم ها رو که تبدیل میکنم توی پلیر وقتی پخش میشن صداشون از تصویر جلوتره در حالی که تو کامپیوتر خوب پخش میشه(همون فیلم تبدیل شده رو میگم).....
    بک سوال دیگه هم داشتم که کارت حافظه 16g واسه دستگاه مشکلی ایجاد نمیکنه؟؟؟
    ناهماهنگی صدا و تصویر (که اصطلاحاً بهش میگیم ناسینک بودن یا unsync بودن) یه ایراد بسیار مرسوم در تبدیل ویدئو برای پلیرهاست ... بخصوص پلیرهایی که پخش ویدئو قابلیت اصلی شون نیست؛ مثل همین Xfi2 .. درسته که گاهاً از واژه PMP برای خطاب قرار دادن xfi2 استفاده می کنیم اما واقعیت اینه که این دستگاه یه PMP نیست.. حتی s9 هم PMP نیست ... یه پارامتر مهم برای تفاوت قایل شدن بین PMP و mp3 player همین بحث قدرت پردازش بخصوص برای فایل های ویدئویی هستش ..

بهرحال، ناسینک شدن بخصوص در فایل های ویدئویی طولانی ، زیاد دیده میشه .. از نظر من، تنها راه حلش اینه که فرایند تبدیل رو بصورت حرفه ای تر دنبال کنی .. یعنی بری سراغ مبدل های حرفه ای تر مثل virtualdub و باهاش تجربه کنی تا بهترین پروفایل واسه فایل های تصویری xfi2 دستت بیاد .. منظور از پروفایل کل مشخصات فنی فایل تبدیل شده اس (اعم از کدک صدا و تصویر و سایز و...)

مثلاً یه پروفایل خوب این باید باشه:
    .avi file, encoded as MPEG4(DivX)
    640x364 (or even 480x272) -- only about 40 or 50 MB of difference in file size here)
    1024 video bitrate transfer (768 or even 512 if you don't mind some artifacting and blockiness and would rather have smaller files)
    24 fps
    128 KB/s audio bitrate (for nice sound)
    2 audio channels

* نرم افزار Format Factory رو چک کن با این پروفایل؛ بعنوان یه پیشنهاد.

14. 5 کاربر از seymour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

من چندتا کلیپ تبدل کردم ریختم تو Pmp اما وقتی پوشه کلیپ ها میشم restart می کنه
    یه مشکله دیگم دارم با باتریشه . با 1 ساعت فیلم دیدن خالی میشه . اصلا دیشب هیچکار با دستگاه نداشتم اما باتریش تموم شد .
    یه بارم خواستم x-fi رو فعال کنم restart کرد
    میشه بگین این firmware ها چه کاری میکنن؟
    در مورد restart شدن که من قبلاً هم زیاد توضیح داده ام، هر وقت آدم یه دستگاه رو تازه خریده، هی دوست داره باهاش ور بره و طبیعیعه که دستگاه بنده خدا هم کم بیاره و کارش به هنگ بکشه .. این یه تجربه مشترکه و به یه مدل و دو مدل یا یه مارک و دو مارک مربوط نمیشه (اگه دوست داشتی، این [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] من رو در همین رابطه بخون)

اما در مورد اینکه چند تا فایل تصویری باعث restart میشن .. این فایل ها convert شده هستند یا نه؟ ... اگه با نرم افزار خود دستگاه convert شون کردی، شاید بد نباشه از یه نرم افزار دیگه استفاده کنی.

*پست بالا که برای دوستمون نوشته ام رو هم حتماً بخون.

//

در مورد باتری: اول اینکه آیا دقیقاً تست کردی یا نه؟... مکرر و مکرر پیش اومده که دوستان نارضایتی شون از میزان باتری رو نادقیق بیان می کنن (البته حتماً حق با شماست--فقط دارم مشاهده ام رو میگم).. بهرحال یه تست استاندارد اینطوره که شما یه فیلم رو در حالتی که باتری 100% هستش بذاری واسه پخش و زمان بگیری که چه وقت باتری دستگاه تموم میشه ؟ .. این زمانی هستش که کمپانی حدود [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ساعت اعلامش کرده ... توجه کنیم که کمپانی ها اغلب این زمان ها رو [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اعلام می کنن (تبلیغاته دیگه!) و ضمناً شرایط استانداردی هم برای این تست وجود داره .. مثلاً یه فیلم اکشن، باتری رو سریعتر مصرف می کنه تا فیلمی که تحرک کمتری داره .. صدای دستگاه موقعی که داری فیلم رو می بینی تاثیر داره .. روشنایی صفحه بشدت تاثیر داره (هر دو مورد فوق باید روی متوسط باشه تا به اون زمان برسی) .. خلاصه عجیب نیست اگه یه فیلم اکشن رو با صدای بلند و روشنایی 100% بخوای ببینی و زیر 2 ساعت باتری تموم بشه..

//

در مورد firmware : فایل های نرم افزاری هستن که ارتباط می گیرن با نرم افزار داخل دستگاه و اغلب به قصد بهبود عملکرد دستگاه یا افزودن (یا در بعضی موارد حذف) بعضی قابلیت ها استفاده میشن .. مثلاً FW ی اخیر xfi2 فرایند روشن و خاموش کردن دستگاه رو بهبود میبخشه..

16. 3 کاربر از seymour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت hooman_ss's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

در مورد restart شدن که من قبلاً هم زیاد توضیح داده ام، هر وقت آدم یه دستگاه رو تازه خریده، هی دوست داره باهاش ور بره و طبیعیعه که دستگاه بنده خدا هم کم بیاره و کارش به هنگ بکشه .. این یه تجربه مشترکه و به یه مدل و دو مدل یا یه مارک و دو مارک مربوط نمیشه (اگه دوست داشتی، این [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] من رو در همین رابطه بخون)

اما در مورد اینکه چند تا فایل تصویری باعث restart میشن .. این فایل ها convert شده هستند یا نه؟ ... اگه با نرم افزار خود دستگاه convert شون کردی، شاید بد نباشه از یه نرم افزار دیگه استفاده کنی.

*پست بالا که برای دوستمون نوشته ام رو هم حتماً بخون.

//

در مورد باتری: اول اینکه آیا دقیقاً تست کردی یا نه؟... مکرر و مکرر پیش اومده که دوستان نارضایتی شون از میزان باتری رو نادقیق بیان می کنن (البته حتماً حق با شماست--فقط دارم مشاهده ام رو میگم).. بهرحال یه تست استاندارد اینطوره که شما یه فیلم رو در حالتی که باتری 100% هستش بذاری واسه پخش و زمان بگیری که چه وقت باتری دستگاه تموم میشه ؟ .. این زمانی هستش که کمپانی حدود [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ساعت اعلامش کرده ... توجه کنیم که کمپانی ها اغلب این زمان ها رو [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اعلام می کنن (تبلیغاته دیگه!) و ضمناً شرایط استانداردی هم برای این تست وجود داره .. مثلاً یه فیلم اکشن، باتری رو سریعتر مصرف می کنه تا فیلمی که تحرک کمتری داره .. صدای دستگاه موقعی که داری فیلم رو می بینی تاثیر داره .. روشنایی صفحه بشدت تاثیر داره (هر دو مورد فوق باید روی متوسط باشه تا به اون زمان برسی) .. خلاصه عجیب نیست اگه یه فیلم اکشن رو با صدای بلند و روشنایی 100% بخوای ببینی و زیر 2 ساعت باتری تموم بشه..

//

در مورد firmware : فایل های نرم افزاری هستن که ارتباط می گیرن با نرم افزار داخل دستگاه و اغلب به قصد بهبود عملکرد دستگاه یا افزودن (یا در بعضی موارد حذف) بعضی قابلیت ها استفاده میشن .. مثلاً FW ی اخیر xfi2 فرایند روشن و خاموش کردن دستگاه رو بهبود میبخشه..

اره convert شده هستن.با jet audio تبدیل کردم.اخه اولین بار خوند بعد من دیدم که جواب میده کلیپ های بیشتر رو convert کردم که restart کرد

در مورد باتری هم بگم که 100% بود شارژش و با 1ساعت low battery شد.
    اما دیروز حافظه رو فرمت کردم و FW نصب کردم به نظر میرسه خوب شده. اما با فیلم تستش نکردم
    ممنون داش

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •