تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 9 اولاول 123456789 آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 87

نام تاپيک: آموزش ریست کانتتر شمارنده انواع پرینتر

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2010

پيش فرض

سلام دوستان من پرینتر epson+c43uxدازم پیغام سرویس میده کسی میدونه مشکلش چیه و چجوری میتونم رفعش کنم ( این پرینتر رو حدود 7 یا 8 سالی میشه که دارم )

داره خودمونی میشه prince3-love's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

سلام من به پب 50 خریدم امروز که ارور جوهر داده بود از روشی که در آر 290 استفاده میکردم مشکل حل نشد هنوز چزاغ جوهرش روشنه برای پی 50 ها باید چطور مخزنش رو ریسرت کنم روشش خواصی داره؟

پروفشنال m_2t_ab's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

سلام من به پب 50 خریدم امروز که ارور جوهر داده بود از روشی که در آر 290 استفاده میکردم مشکل حل نشد هنوز چزاغ جوهرش روشنه برای پی 50 ها باید چطور مخزنش رو ریسرت کنم روشش خواصی داره؟
    منظورتون از ارور جوهر چیه؟
    اگر چراغ قطره به تنهایی روشن شده،‌اون فشار بدید چندبار تا کارتریجا به قسمت تعویض کارترج برن. بعد اون دکمه بالای کارتریجا رو چندثانیه نگهدارید و بعد دکمه قطره رو بزنید.

4. این کاربر از m_2t_ab بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه prince3-love's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

اره دقیقا منظورم همین بود برای R290 چند بار میزدم و همینطوری که گفتین ریسرت میکردم ولی این یکی با سه بار زدن میره سرجاش و تو اون یه بار و دوبار اول دکمه ریسرت رو میزنم اتفاقی نمیوفته و چراغ جوهر همچنان روشن میمونه فکر کردم برای این مدل باید یه جوره دیگه باشه بیشتر از بیست بار امتحان کردم نشد که نشد :(
    Last edited by prince3-love; 14-12-2012 at 17:53.

تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

پیشهاد می کنم کارتریجا رو دربیارید،‌یعنی وقتی با زدن دکمه قطره کارتریج ها به محل تعویض رفتن، کلا همه کارتریجا رو دربیارید و محل اتصالات فلزی جلوی اونا رو با پنبه آغشته به الکل تمیز کنید و دوباره داخل دستگاه بذارید.
    احتمال سوختن چیپ گرچه ضعیفه اما وجود داره.
    ضمنا مطمئن بشید که کارتریج ها به درستی و محکمی در جای خودشون ثابت شده اند.

7. این کاربر از m_2t_ab بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

سلام دوستان من یه پرینتر اپسون s22 دارم بعد از چند بار هد کلین کردن دیگه کار نکرد الان بعد از خاموش و روشن کردن هم هیچ عمل مکانیکی انجام نمیده ممنون میشم راهنمایی کنید

تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

سلام دوستان من یه پرینتر اپسون s22 دارم بعد از چند بار هد کلین کردن دیگه کار نکرد الان بعد از خاموش و روشن کردن هم هیچ عمل مکانیکی انجام نمیده ممنون میشم راهنمایی کنید
    سلام دوست عزیز
    تو کامپیوتر چه اروری میده؟
    کارتریجاش اصلی بوده یا قابل شارژ یا مخزن؟

پروفشنال aryna's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

سلام دوستان
    من یک کانن سه کاره مدل MP540 دارم ولی از همون اول ریست کنش نبود (نمیدونم سخت افزاریه یا نرم افزاری) مهم نیست
    اما الان دستگاه اصلا بالا نمی اید من میخام از اسکنش استفاده کنم اما دستگاه بالا نمیاد و این پیغام را میده T
    he type of Printhead is incorrect, Install the correct printhead (اینم شماره خطاش است u052 )
    کمکم کنید

تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

سلام دوستان
    من یک کانن سه کاره مدل MP540 دارم ولی از همون اول ریست کنش نبود (نمیدونم سخت افزاریه یا نرم افزاری) مهم نیست
    اما الان دستگاه اصلا بالا نمی اید من میخام از اسکنش استفاده کنم اما دستگاه بالا نمیاد و این پیغام را میده Tکمکم کنید
    سلام دوست عزیز
    هد دستگاه رو دربیارید و قسمت اتصالات فلزی اون رو با پنبه آغشته به الکل تمیز کنید و به درستی داخل دستگاه بگذارید.
    اگر ارور پابرجا بود احتمال سوختن هد هست که در این صورت باید عوض بشه و هزینه زیادی داره.
    متاسفانه در این دستگاه ها با این نوع ارور ها دیگه کل دستگاه از کار یم افته و حتی از اسکنش ههم نمی شه استفاده کرد.
    ترجیحا در صورت امکان با هد سالم دیگری امتحان کنید.
    موفق باشید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

من پرینتر IP 4840 کانن دارم نمی دونم ایرادش چیه کارتریجاش میاد وسط وا میسته بعد چراغاش ها هم چشمک زدن می شه
    در ظمن من پرینترم حجیم شده است

ممنون می شم کمکم کنید

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •