تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 4 اولاول 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 32

نام تاپيک: درخواست راهنمایی از دوستان و اساتید برای خرید پاور

حـــــرفـه ای Ultra_Black's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    Bleu De Chanel

پيش فرض

سلام دوستان میخوام یه پاور بالای 1000 وات بگیرم اما بین سه مدل نتونستم انتخاب کنم اگه ممکنه منو راهنمایی کنین
    Hx 1000w corsair
    green 1235b
    cooler master 1250w pro
    سلام
    مسلما گزینه آخری بهتر هست ولی قیمتش هم خیلی بالاست

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام دوستان من به پاور Zalman یا Antec چون خیلی کم صدا هستند نیاز دارم... تو تهران پیدا میشن؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه cold398's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

سلام
    از راهنمایی قبلیتون تشکر میکنم . دوست عزیز اگه ممکنه واسم توضیح بدین که چرا اون مدلcooler master 1250w pro بهتر هست دلیل انتخابتون چی هست ؟ امیدوارم به خاطر مارکش نباشه !!! اخه از هرکسی که میپرسم میگه کولر مستر ولی دلیلی واسه این انتخاب نداره !!! من هر سه مدل رو دیدم و با هم مقایسه کردم کاری به توان پاور ندارم البته از این نظر هم زیادم با هم تفاوت ندارن هر سه بالای 1000 وات هستن و جز پاور های قدرتمند بازار هستن . در اینکه cooler master جز برند های بین المللی هست و برند قدرتمندی نسبت به گرین به حساب میاد شکی نیست ولی وقتی این مدل رو با اون پاور گرین مقایسه میکنم تفاوت انچنانی با هم ندارن تازه خیلی جاها طبق مشخصاتی که سایت گرین داده یه مقدار از کولر مستر امکانات بیشتری داره ! حالا به نظر شما کولر مستر ارزشش رو داره که من حدودا 90,000 تومان بیشتر خرج کنم و به جای گرین کولر مستر بخرم ؟ یا تفاوت چندانی ندارن و عاقلانه تر انتخاب اون مدل گرینه ؟ اخه قیمت پایین گرین که حدود 195,000 تومان هست حسابی ادمو وسوسه میکنه !!! لینک مربوط به گرین رو واستون میزارم که شما هم ببینین و بهتر بتونین راهنماییم کنین .

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

پروفشنال sina-star's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    ارومیه و تبریز

پيش فرض

سلام
    از راهنمایی قبلیتون تشکر میکنم . دوست عزیز اگه ممکنه واسم توضیح بدین که چرا اون مدلcooler master 1250w pro بهتر هست دلیل انتخابتون چی هست ؟ امیدوارم به خاطر مارکش نباشه !!! اخه از هرکسی که میپرسم میگه کولر مستر ولی دلیلی واسه این انتخاب نداره !!! من هر سه مدل رو دیدم و با هم مقایسه کردم کاری به توان پاور ندارم البته از این نظر هم زیادم با هم تفاوت ندارن هر سه بالای 1000 وات هستن و جز پاور های قدرتمند بازار هستن . در اینکه cooler master جز برند های بین المللی هست و برند قدرتمندی نسبت به گرین به حساب میاد شکی نیست ولی وقتی این مدل رو با اون پاور گرین مقایسه میکنم تفاوت انچنانی با هم ندارن تازه خیلی جاها طبق مشخصاتی که سایت گرین داده یه مقدار از کولر مستر امکانات بیشتری داره ! حالا به نظر شما کولر مستر ارزشش رو داره که من حدودا 90,000 تومان بیشتر خرج کنم و به جای گرین کولر مستر بخرم ؟ یا تفاوت چندانی ندارن و عاقلانه تر انتخاب اون مدل گرینه ؟ اخه قیمت پایین گرین که حدود 195,000 تومان هست حسابی ادمو وسوسه میکنه !!! لینک مربوط به گرین رو واستون میزارم که شما هم ببینین و بهتر بتونین راهنماییم کنین .

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    با سلام

در این که کولر مستر یک برند بسیار عالی و بین المللی هست شکی نیست ولی به نظر من هیچ دلیل قانع کننده ای برای 90 تومن مابه التفاوت بین برند کولر مستر و گرین وجود نداره !!!!!

در مورد ضمانت هم عرض کنم که اگر روزی خدا نکرده کارت به ضمانت بیافته از گارانتی کولر مستر خبری ندارم ولی گارانتی گرین خیلی خوب عمل میکنه ،،،

نتیجه اخلاقی : من اگر جای شما بودم یک لحظه هم روی برند کولر مستر فکر نمیکردم و 100% برند گرین رو انتخاب میکردم چرا که من تا به حال خیلی پاور گرین استفاده کردم و تا به حال با این که خیلی پاور خراب کردم ولی خرابی پاور گرین رو ندیدم

راستی اگر گرین رو انتخاب کردی قبل از خریدش در مورد سری جدید و سری قدیم GP1230B , GP1235B یک تحقیقی هم بکن ، چون یادم میاد از دوستان همین فورم شنیدم که شرکت گرین برای پایین آوردن هزینه ها در پاورهای سری جدید (GP1235B) از قطعات متوسط استفاده کرده
    چرا که در سری قبل (GP1230B) از قطعات با کیفیت عالی استقاده شده

البته من این رو فقط از دوستان شنیدم و اطلاعات دقیقی ندارم ولی این رو میتونم بگم که سری قبل گرین خیلی عالی هست

تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

با سلام

در این که کولر مستر یک برند بسیار عالی و بین المللی هست شکی نیست ولی به نظر من هیچ دلیل قانع کننده ای برای 90 تومن مابه التفاوت بین برند کولر مستر و گرین وجود نداره !!!!!

در مورد ضمانت هم عرض کنم که اگر روزی خدا نکرده کارت به ضمانت بیافته از گارانتی کولر مستر خبری ندارم ولی گارانتی گرین خیلی خوب عمل میکنه ،،،

نتیجه اخلاقی : من اگر جای شما بودم یک لحظه هم روی برند کولر مستر فکر نمیکردم و 100% برند گرین رو انتخاب میکردم چرا که من تا به حال خیلی پاور گرین استفاده کردم و تا به حال با این که خیلی پاور خراب کردم ولی خرابی پاور گرین رو ندیدم

راستی اگر گرین رو انتخاب کردی قبل از خریدش در مورد سری جدید و سری قدیم GP1230B , GP1235B یک تحقیقی هم بکن ، چون یادم میاد از دوستان همین فورم شنیدم که شرکت گرین برای پایین آوردن هزینه ها در پاورهای سری جدید (GP1235B) از قطعات متوسط استفاده کرده
    چرا که در سری قبل (GP1230B) از قطعات با کیفیت عالی استقاده شده

البته من این رو فقط از دوستان شنیدم و اطلاعات دقیقی ندارم ولی این رو میتونم بگم که سری قبل گرین خیلی عالی هست

سلام
    ممنون از راهنماییتون دوست عزیز ولی شما هم مثل اون دوست قبلی فقط یک مدل رو انتخاب کردین که البته با توجه به قیمت گرین شاید فقط یک انتخابه عاقلانه باشه و نه یک انتخاب فنی . حقیقتش اینه که من شخصا دل خوشی از این پاورای گرین ندارم پاوری که الان دارم یه 750 واته گرین هست که صدای زیاد فنش خیلی ازیتم میکنه به گفته سایت گرین سری جدید این پاور ها کم صدا تر هستن ولی این منو قانع نمیکنه چون دقیقا هنوز از همون فنها دارن استفاده میکنن و فقط توان و امکانات پاور های جدیدشون بالا رفته . و در رابطه با گارانتی کولر مستر در ایران که گفتین اطلاعی ازش ندارین باید بگم که گارانتیش 5 سال هست .

بازم از پیشنهادتون تشکر میکنم .

پروفشنال sina-star's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    ارومیه و تبریز

پيش فرض

راستی گرین به مناسبت سال جدید گارانتی محصولات خودش رو از 25 ماه به 50 ماه افزایش داد

تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

سلام دوستان من به پاور Zalman یا Antec چون خیلی کم صدا هستند نیاز دارم... تو تهران پیدا میشن؟
    سلام
    بله Antec True Power Quattro 1200W در بازار ایران هست وقیمتش حدودا 279000 تومات هستش .

8. این کاربر از cold398 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

مدل هاي پايين تر پيدا نميشه؟ 600 يا 500 وات؟

تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

مدل هاي پايين تر پيدا نميشه؟ 600 يا 500 وات؟
    من 850 وات هم دیدم ولی به نظر من این مدل 1200 وات با توجه به توان بالایی که داره با اون قیمت ارزش خرید رو داره

11. این کاربر از cold398 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال amin_caragt2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    استان البرز *کرج*

پيش فرض

دیروز با یکی از دوستان که تازه شروع به وارد کردن لوازم حرفه ای اورکلاک کرده چند از مدلهای پاور مخصوصا Antec و یه برند تازه نام به اسم icute بررسی میکردیم

واقعا Antec یه برند تمام عیاره موقع کار که کلا چیزی به اسم صدا وجود نداشت
    تو کاتالوکاش نشون میداد که داخل کابلهای خروجی برقش هم از خازن استفاده کردن

لاییه روی پاور تراشیدیم با یه فاز متر امتحان کردیم هیچ برقی نمیداد (قابل توجه دوستان اکثر پاورهای گنده لات لایه محافظشونو بتراشی برق دزدی دارند) حتی فاز متر روی بورد اصلی امتحان کردیم بازم خبری از برق دزدی نبود

خلاصه موقع کار عالی بود دور فنش هم اتوماته وقتی یه کوچولو صدا شنیدی اون موقع بدون پاور تازه میخاد بهش فشار بیاد

البته زیاد دلتونو صابون نزنید اصلا ارزون نیست

This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 800x600.This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 800x600.

13. این کاربر از amin_caragt2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •