تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 296 123451151101 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 2953

نام تاپيک: مسابقات pes 2010 ( سری لیگ برتر اروپا )

آخر فروم باز 4039's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    N36°17'45-E59°36'43

پيش فرض مسابقات pes 2010 ( سری لیگ برتر اروپا )

سلام خدمت تمام دوستان خوبم در انجمن بازی

با توافق تعدادی از کاربران تصمیم به راه اندازی مسابقاتی تحت عنوان لیگ برتر اروپا گرفته شد.
    مسابقات از طریق کامپیوتر شخصی کاربران برگزار میشه وخود کاربران عملا با گیم پد و سیستم شخصی مسابقات را انجام میدند اما بازیها بشکل آنلاین نخواهد بود . در ضمن در مسابقات رودر رو میزبان , کنترل تیم خودشو به عهده میگیره اما کنترل تیم مهمان به کامپیوتر واگذار میشه .
    ملاک کار ما صداقت کاربرانه . با توجه به اینکه کاربرانی که برای این مسابقات ثبت نام کرده اند افراد شناخته شده ای هستن از این بابت جای هیچ نگرانی وجود نخواهد داشت .

قوانین و توضیحات تکمیلی :

- هر هفته از لیگ در یک روز برگزار خواهد شد .

- با توجه به کاهش حجم سایز فایل سیو بعد از فشرده سازی ( حدود 30 کیلو بایت که ظرف مدت چند ثانیه قابل دانلود یا آپلوده ) از این بابت جای هیج نگرانی نیست .

- مسابقات در قالب یک لیگ 20 تیمی بصورت رفت و برگشت برگزار خواهد شد .

- کاربرانی که بازی معوقه دارند نهایتا تا دو بازی معوقه فرصت دارند تا بازیهای عقب افتاده خودشون رو انجام بدن و در صورت تاخیر بیشتر اون بازی به کامپیوتر واگذار خواهد شد.

-به کاربرانی که در پایان فصل موفق به کسب افتخاراتی شدند ( از جمله رتبه اول تا سوم و همینطور آقای گل و بهترین پاسور لیگ ) علاوه بر جوایز نقدی امتیازاتی داده خواهد شد از جمله اینکه برای فصل بعد سرمایه بیشتری برای خرید بازیکنان جدید به باشگاهشون اختصاص داده خواهد شد .

-در پایان فصل سه نفر پایین جدول از لیگ خارج شده و سه نفر جدید برای فصل آینده به لیگ اضافه خواهند شد .

- در ابتدای هر فصل پنجره نقل و انتقالات باز میشه تا کاربران بتونن بازیکنان مورد نظر خودشون رو از طریق سرمایه باشگاه و یا جابجایی بازیکن خریداری و جذب کنند .

سیستم نقل و انتقالات و قیمت گذاری :

- نقل و انتقالات در ابتدای هر فصل صورت خواهد گرفت .

-نقل و انتقالات بصورت تهاتری و پایاپای خواهد بود .

- سیستم قیمت گذاری بازیکنان بر اساس سیستم رایج در مستر لیگ خواهد بود که از فرمول زیر تبعیت میکن :

ارزش بازار * پرستیژ تیم * مارکت پرایس* میانگین تواناییهای پست تخصصی بازیکن *سن ( به یک نسبت خاص )

و یا فاکتور ساده تر تنها توانایی ها و کارتهای تخصصی بازیکن قیمت بازیکنان رو مشخص خواهد کرد ( این مورد بعدا بیشتر توضیح داده خواهد شد ) .

-در صورتیکه دو یا چند نفر از کاربران خواهان یک بازیکن واحد هستند ابتدا قیمت پایه و سپس رقابت قیمتی بین کاربران, قیمت آن بازیکن را مشخص خواهد کرد .

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

بخش اطلاعیه ها

- من فرم ترکیب تیمها رو توی پست اول قرار میدم تا در صورتیکه یکی از بچه ها نبود و تیمش بازی داشت حریف که میزبانه همین فرم رو براش لود کنه .

من با بررسیهایی که کردم متوجه شدم که ما میتونیم جام حذفی رو هم در کنار این لیگ داشته باشیم . بنابراین از هفته ششم لیگ بازیهای جام حذفی شروع خواهد شد . جزئیات بیشتر درمورد این جام رو در ادامه با ویرایش این پست توضیح خواهم داد .

بخش آشیو

آرشیو فرم ترکیب تیمها :

تیم میلان :
    کد:
    لیورپول :
    کد:
    بایرن مونیخ :
    کد:
    چلسی :
    کد:
    بارسلونا :
    کد:
    اینتر میلان :
    کد:
    رئال مادرید :
    کد:

آرشیو آپشن فایل تیمها :

اعلام آمادگی و ثبت برای فصل بعد
    برنامه مسابقات این لیگ به این شکله که به سه نفر این مسابقات جوایزی تعلق میگیره و سه نفر پایین جدول از لیگ خارج میشن و بجای اونها سه نفر جدید وارد این لیگ میشند . با توجه به این مساله دوستانی که علاقمند هستند در دوره بعدی لیگ حضور داشته باشن لطفا در همین تاپیک اعلام کنند تا نوبتشون محفوظ بشه.

تا این لحظه این کاربران نوبت خودشون رو رزرو کردن :
    • ar71
    • hadi h
    • mohsen_gh1991
    Last edited by 4039; 08-03-2010 at 18:32.

Moderator vahidgame's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

به نظر من زودتر شروع کنیم بهتر هستش ولی من به خاطر این اینترنت هنوز نتونست اون آپشن فایل زیر 1 مگابایت رو دانلود کنم
    جواب سوال ها:
    1-لیگ انگلیس
    2-چلسی(اگه خیلی این تیم تقاضا داشت من فوقش منچستر سیتی رو بر می دارم)
    3-به نظر من 3 روز درهفته خوبه ولی در هر روز چندتا بازی کنیم خیلی بهتره
    4-صد در صد موافقم

آخر فروم باز Armin 7's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    رشــــت

پيش فرض

سلام. اگه ما رو راه بدین ما هم هستیم.
    1. انگلیس
    2. چون رفقام به من میگن آرمین فردین مجبورم آرسنال رو انتخاب کنم
    3. راستش من یه جایی کار میکنم که سه شیفت هستم یعنی یه هفته صبح یه هفته عصر و یه هفته شب .فقط طوری باشه که جا نمونم
    4. چون تیمم رو آرسنال انتخاب کردم و به نسبت بقیه تیمها ضعیفتره ... اصلا نمیدونم هر چی شما ها بگین.

تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    N36°17'45-E59°36'43

پيش فرض

به نظر من زودتر شروع کنیم بهتر هستش ولی من به خاطر این اینترنت هنوز نتونست اون آپشن فایل زیر 1 مگابایت رو دانلود کنم
    جواب سوال ها:
    1-لیگ انگلیس
    2-چلسی(اگه خیلی این تیم تقاضا داشت من فوقش منچستر سیتی رو بر می دارم)
    3-به نظر من 3 روز درهفته خوبه ولی در هر روز چندتا بازی کنیم خیلی بهتره
    4-صد در صد موافقم

وحید جان چند روزی میشه کلا اینترنت کشور اوضاعش زیاد جالب نیست مطمئنا درست میشه الان من با adsl سرعتم از دیال آپ هم کمتره .

سلام. اگه ما رو راه بدین ما هم هستیم.
    1. انگلیس
    2. چون رفقام به من میگن آرمین فردین مجبورم آرسنال رو انتخاب کنم
    3. راستش من یه جایی کار میکنم که سه شیفت هستم یعنی یه هفته صبح یه هفته عصر و یه هفته شب .فقط طوری باشه که جا نمونم
    4. چون تیمم رو آرسنال انتخاب کردم و به نسبت بقیه تیمها ضعیفتره ... اصلا نمیدونم هر چی شما ها بگین.

اختیار دارین دوست عزیز این چه حرفیه که میفرمایین .

در ضمن ممنون میشم که اسم شریفتون رو هم بفرمایین تا من و بقیه دوستان بیشتر با شما آشنا بشیم .

کاربر فعال انجمن ورزش mohammad_87's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    دنیای زیبایم

پيش فرض

1.ایتالیا یا انگلیس
    2.چلسی/منچستر اینتر/میلان
    3.دو روز خوبه.
    4.بله
    5.بنظر من برای هر بازی تا دو بازی بعد.و برای هر تاخیر یک اخطار و بعد از سه یا ÷نج اخطار کسر امتیاز(چجوری اعمالش کنیم؟؟؟!!!) و یا باخت 3-0 و نهایتش هم کنار گذاشته شدن از لیگ.
    6.علاوه بر این موارد بسته به رتبه تیمها به اونها امتیاز خاصی با یه واحد خاص(مثل همون بودجه مسترلیگ)داده بشه که برای فصل بعد بشه کمی نقل و انتقالات مابین تیمها انجام گیرد.
    راستی جام حذفی هم در طول فصل برگزار میشه؟
    -----------------
    ویرایش:
    حسین جان.این آ÷شن فایل رو کجا لینک دادی.میشه به من هم بدی؟؟مرسی...
    Last edited by mohammad_87; 04-02-2010 at 19:19.

آخر فروم باز Armin 7's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    رشــــت

پيش فرض

اختیار دارین دوست عزیز این چه حرفیه که میفرمایین .

در ضمن ممنون میشم که اسم شریفتون رو هم بفرمایین تا من و بقیه دوستان بیشتر با شما آشنا بشیم .
    بنــــــده کوچیک شـــما آرمـــیــــن هستــــــــم . خوشوقتم .

Moderator vahidgame's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

وحید جان چند روزی میشه کلا اینترنت کشور اوضاعش زیاد جالب نیست مطمئنا درست میشه الان من با adsl سرعتم از دیال آپ هم کمتره .
    حسین جا نمی دونم اینترنت من جوری شده که فقط انگار دانلود نمی کنه یعنی تا درصدی کمی میره دیگه ادامه نمیده ولی کارهای دیگه میشه کرد.اگه این آپشن فایلو دانلود بتونم بکنم من حاظرم از همین امشب شروع کنم.فکر کنم 4 نفر شدیم.

تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    N36°17'45-E59°36'43

پيش فرض

1.ایتالیا یا انگلیس
    2.چلسی/منچستر اینتر/میلان
    3.دو روز خوبه.
    4.بله
    5.بنظر من برای هر بازی تا دو بازی بعد.و برای هر تاخیر یک اخطار و بعد از سه یا ÷نج اخطار کسر امتیاز(چجوری اعمالش کنیم؟؟؟!!!) و یا باخت 3-0 و نهایتش هم کنار گذاشته شدن از لیگ.
    6.علاوه بر این موارد بسته به رتبه تیمها به اونها امتیاز خاصی با یه واحد خاص(مثل همون بودجه مسترلیگ)داده بشه که برای فصل بعد بشه کمی نقل و انتقالات مابین تیمها انجام گیرد.
    راستی جام حذفی هم در طول فصل برگزار میشه؟
    -----------------
    ممنون محمد جان ایده بسیار خوبی درمورد نقل و انتقال بازیکنان دادی .
    این آپشن توی پیش فرض برای چند کاربر وجود نداره فقط در حالتی که یک کاربر وجود داشته باشه این گزینه فعال میشه .

.....

آپشن فایلو هنوز آپلود نکردم منتظر بودم ببینم نظر بقیه بچه ها در مورد سخت تر کردن مسابقات چیه اونوقت تغییرات رو اعمال کنم . نظرتون چیه که من 10 درصد از قدرت تیمهای چلسی منچستر لیورپول و آرسنال کم کنم بعد آپشن فایلو براتون آپلود کنم اونوقت شما یک بازی با یکی از این 4 تیم در مقابل یک تیم لیگ انگلیس بکنید و نتیجه رو بگید که سختی گیم پلی مناسبه یا اینکه کمترش کنم .
    Last edited by 4039; 04-02-2010 at 19:25.

کاربر فعال انجمن ورزش mohammad_87's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    دنیای زیبایم

پيش فرض

خواهش میکنم.منظورت کسر امتیاز بود که نمیشه اعمال کرد؟ضمنا این آ÷شن فایل رو حتی بدون سیو لیگ امشب بذاری یه تستی کنم ممنونت میشم.

تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    N36°17'45-E59°36'43

پيش فرض

خواهش میکنم.منظورت کسر امتیاز بود که نمیشه اعمال کرد؟ضمنا این آ÷شن فایل رو حتی بدون سیو لیگ امشب بذاری یه تستی کنم ممنونت میشم.
    چشم محمد جان فقط یک ربع کار داره تا تغییرات در مورد تمام تیمها اعمال بشه . اما من این تغییرات رو روی کدوم آپشن فایل اعمال کنم ؟ آپشن فایل دیفالت بازی ناقصه ( اسم بعضی از بازیکنان درست نیست ) . در هر حال من فعلا روی همین آپشن فایل خودم اعمال میکنم بعد درمورد اون مساله تصمیم بگیریم .
    Last edited by 4039; 04-02-2010 at 19:30.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •