تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 296 اولاول 123456781454104 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 2953

نام تاپيک: مسابقات pes 2010 ( سری لیگ برتر اروپا )

آخر فروم باز 4039's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    N36°17'45-E59°36'43

پيش فرض

حسین جان من الان امتحان کردم.بازی نکردم ولی خصوصیات بازیکنان رو نگاه کردم خیلی کم شده بود مثلا تری که 90 بود شده بود 79 .
    بعد حسین جان مثل اینکه بازیکنان لیگ انگلیس رو خیلی ضعیفتر کردی.چون مثلا لیگ اسپانیا رو نگاه کردم خیلی تغییر نکرده بود و مثلا بازیکنی مثل یحیی توره دریبلش 84 بود که روبینیو که در منچستر سیتی هستش هم همون 84 بود.البته فکر کنم انگلیس رو تغییرات زیادتری دادی چون میخوام همه لیگ انگلیس بریم ولی اگه دفعه بعد خواستیم لیگ های دیگه هم بریم اونارو هم تغییر بده.
    نه وحید جان من به لیگها اصلا دست نزدم همونطوریکه گفتم من کلا دو تا تغییر در این آپشن فایل دادم :
    1- نزدیک کردن فاصله چند مورد از تواناییها برای تمام بازیکنان
    2- کاهش 10 درصدی چند مورد از تواناییهای 3 تیم چلسی , لیورپول و آرسنال برای اینکه لیگ کمی سخت تر بشه .

این آپشن فایل نهایی نیست اینو فقط برای تست توی تاپیک گذاشتم تا بچه ها با یکی از این سه تیم در برابر یک حریف متوسط بازی کنند و بگن که آیا بازی خیلی سخت شده یا نه اگه خیلی سخت شده کمی آسون ترش کنم .

سلام به همگي
    من شهاب هستم
    1.ليگ انگليس به دليل تيم هايي با پتانسيل بالاتر نسبت به بقيه ليگ ها بهتره
    منم چلسي رو ميخوام اگه دوستان برش داشتن هر چي بود مثلا ليورپول
    ولي اولويت چلسي
    در ضمن من با پچ 1.3 نميتونم برم تو مستر ليگ
    حالا چي كار كنم
    --------------------
    ويرايش : ميتونم برم مستر ليگ
    درستش كردم
    آپشن فايلم نصب كردم خوبه
    به نظر من مشكلي نداره
    ميشه يكم توضيح بدين كه چطوري بازي ميكنيم
    يعني بايد اينترنت وصل باشه و بازي كنيم يا نه
    بقيه ي سوالات هم هر چي بقيه دوستان گفتن
    شهاب جان شما که معرف حضور هستی .
    درمورد این مسابقات توی پست اول توضیح داده شده که مسابقاتو کاربران با کامپیوتر شخصی انجام میدن . مسابقات رودررو هم یا میشه به کامپیوتر واگذار کنیم ( کاربر قبل از بازی ترکیب رو میچینه و تاکتیکها رو مشخص میکنه ) و یا بصورت رفت و برگشت کاربران با کامپیوتر بازی میکنند اینو دو طرف توافق میکنند که کدوم روش رو انتخاب کنند .

Moderator vahidgame's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

حسین جان نظر من درباره این آپشن فایل اینه:
    به نظرم 10 درصد از تیم های بزرگ کم نکنی بهتره.مثلا چلسی شاید در حد تاتنهام یا شاید ضعیفتر شده.شما به نظر من توی لیگ انگلیس یه کاری کنی خیلی شاید طبیعی تر و سختتر بشه.شما body balance و stamina را تقریبا به هم نزدیک کن چون این دو قسمت قدرت و بدنی و استقامت در لیگ انگلیس معمولا خیلی بالاهستش و تقریبا تیم ها از این لحاظ توی واقعیت به هم نزدیک هستند.ولی به نظر من تکنیک بازیکنان رو خیلی تغییر نده و بهم نزدیک نکن چون در این زمینه باید یه فرقهایی وجود داشته باشه.مثلا الان روبینیو دریبلش شده 84 که خیلی پایین هستش و حدود 14 تا کم شده.به نظرم من به چیزهایی مثل defense , attack,dribble accuracy و همین طور تمام قابلیت های پاس و از همین طور tenacity که نسبتا مهم هستش رو تغییر نده.بعد دروازه بان های رو اگه میخوای زیاد کنی همه رو زیاد کن.

تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    N36°17'45-E59°36'43

پيش فرض

حسین جان نظر من درباره این آپشن فایل اینه:
    به نظرم 10 درصد از تیم های بزرگ کم نکنی بهتره.مثلا چلسی شاید در حد تاتنهام یا شاید ضعیفتر شده.شما به نظر من توی لیگ انگلیس یه کاری کنی خیلی شاید طبیعی تر و سختتر بشه.شما body balance و stamina را تقریبا به هم نزدیک کن چون این دو قسمت قدرت و بدنی و استقامت در لیگ انگلیس معمولا خیلی بالاهستش و تقریبا تیم ها از این لحاظ توی واقعیت به هم نزدیک هستند.ولی به نظر من تکنیک بازیکنان رو خیلی تغییر نده و بهم نزدیک نکن چون در این زمینه باید یه فرقهایی وجود داشته باشه.مثلا الان روبینیو دریبلش شده 84 که خیلی پایین هستش و حدود 14 تا کم شده.به نظرم من به چیزهایی مثل defense , attack,dribble accuracy و همین طور تمام قابلیت های پاس و از همین طور tenacity که نسبتا مهم هستش رو تغییر نده.بعد دروازه بان های رو اگه میخوای زیاد کنی همه رو زیاد کن.
    درمورد گیم پلی مساله تنظیم تواناییهای بازیکنان به این راحتی که تصور میکنین نیست چون کاهش یا افزایش چند فاکتور "با هم" میتونه در قدرت کلی تاثیر گذار باشه بنابراین این بخشو به من واگذار کنید خودم با این مسائل تقریبا آشنایی خوبی دارم و در این زمینه تجربه زیادی دارم فقط شما بگید بازی براتون خیلی سخت شده یا نه اگه خیلی سخته من کمی آسون ترش میکنم .

...............

درمورد پچ کونامی هم فکر میکنم همون پچ اولیه یعنی پچ 1.0 برای کار ما مناسب تر باشه چون من مطئنم چند نفر از کاربران توان اینو ندارن که پچ جدید رو دانلود کنن .

من فقط منتظر نظر بقیه دوستان در مورد سختی بازی هستم . با مشخص شدن نظر دوستان درمورد سختی بازی میتونیم لیگ رو شروع کنیم .
    در ضمن دوستانی که دودل هستن و یا اینکه ممکنه وسط کار ادامه ندن همین الان این موضوع رو مشخص کنن تا بعدا به مشکل برنخوریم .

تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

من نظرم اینکه از تیمهای بزرگ اون 10 درصد رو کم نکنید و اگر میخواید کم کنید از همه تیم ها کم کنید.بقیه چیزها مثل قدرت شوت و سرعت خیلی خوب تغییر دادی.

حـــــرفـه ای CATALONIA's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    Eclipse

پيش فرض

اه . . .........................اه
    من حالا يادم افتاد كه تا يك ماه آينده كمتر يا بيشتر در منزلخودم نيستم و جايي كه ميرم PES رو نداره روي كامپيوتر
    پس فعلا من رو خط بزنيد تا فصل بعد
    ممنون
    ولي حيف شد خيلي دوست داشتم منم باشم

تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    N36°17'45-E59°36'43

پيش فرض

من نظرم اینکه از تیمهای بزرگ اون 10 درصد رو کم نکنید و اگر میخواید کم کنید از همه تیم ها کم کنید.بقیه چیزها مثل قدرت شوت و سرعت خیلی خوب تغییر دادی.
    وحید جان اگه از همه کم کنیم که بازی مثل اولش آسون میشه هدف ما اینه که بازیو سخت کنیم وگرنه اصلا چه لزومی داشت که 10 درصد از توان بازیکنان این 4 تا تیم کم کنیم ؟
    راستی چرا بقیه بچه ها اینجا سر نمیزنن مگه قراره ما این نبود امروز لیگو شروع کنیم ؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه masoodbr's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    تئاتر رویاها (Old Trafford)

پيش فرض

سلام به نظر من بازي خوبه بد نيست ولي اگه يك كم سخت تر بشه بهتره
    منچستريونايتد را كسي ور داشته من ورشدارم
    آدرس پچ 1.0 را هم بگذاريد
    اول فصل كه ميخواهيم شروع كنيم نقل و انتقالات هم داريم؟

تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    N36°17'45-E59°36'43

پيش فرض

سلام به نظر من بازي خوبه بد نيست ولي اگه يك كم سخت تر بشه بهتره
    منچستريونايتد را كسي ور داشته من ورشدارم
    آدرس پچ 1.0 را هم بگذاريد
    اول فصل كه ميخواهيم شروع كنيم نقل و انتقالات هم داريم؟
    شما با کدوم تیم بازی کردی ؟ تواناییهای بازیکنان اون سه تیم کاهش پیدا کرده بودن ؟
    پچ 1.0 توی دی وی دی بازیت وجود داره . همون پچ اولیه بازی متوجه شدی ؟ نقل و انتقالات رو بعد انجام میدیم فعلا با همین ترکیب فعلی بازیها رو شروع میکنیم .

تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

حسین جان من دوست دارم سخت بشه ولی دیگه مثلا چلسی ضعیفتر از تاتنهام باشه که خیلی بد میشه.البته هر چی بگی من قبول می کنم و فقط زودتر شروع کن.امروز من کلا بیکارم.اگه از حالا هم شروع کنی خیلی خوب میشه.
    راستی یه فکری به نظر رسید.ما الان می خوایم لیگ انگلیس بریم ممکن بعد از تموم شدن اون لیگ های دیگه مثل اسپانیا یا ایتالیا رو بریم.به نظر من یه قانون خوب بذاریم که مثلا کسی که مثلا یکی از تیم های خیلی قوی مثل چلسی و منچستر و بارسلونا و رئال و اینتر و... رو در یک لیگ انتخاب کنه در لیگ بعدی بازم تیم هایی این جوری انتخاب نکنه.یعنی مثلا اولین لیگ که بازی میکنه لیگ انگیس باشه وبعد مثلا چلسی رو انتخاب کنه لیگ بعدی که بازی می کنه مثلا اسپانیا هست دیگه نتونه بارسلونا انتخاب کنی ولی مثلا در لیگ سوم که فرضا ایتالیا هستش میتونه یه تیم قوی مثل اینتر یا میلان رو انتخاب کنه.یعنی یه قانون بذاریم که پشت سر هم نتونه تیم خیلی قوی انتخاب کنه.
    من الان مثلا چلسی یا منچستر سیتی یا تاتنهام رو بر میدارم.لیگ بعدی هم بارسلونا یا والنسیا رو بر می دارم.که این بستگی که چه قدر تیم تقاضا داره.ولی حسین جان لیگ انگلیس تقریبا تیم ها خیلی نسبت به هم قوی تر نیستند و شما اگه درصدی فقط از تیمهای قوی هم کم نکنی بازم خوب هستش.ولی فکر کنم برای لیگ اسپانیا چون اکثر دوستان طرفدار بارسا و رئال هستد و این دو تیم خیلی قدرتمندتر از تیم های دیگه هستند میشه این دو تیم رو یه درصدی کم کنی که دوستان دیگه بتونن تیم های دیگه رو انتخاب کنند.

اگه نباشه جاش خالی می مونه masoodbr's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    تئاتر رویاها (Old Trafford)

پيش فرض

پس به اميد خدا كي؟
    منچستريونايتد را كسي برداشته يا مال من؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •