تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 7 اولاول 1234567 آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 62

نام تاپيک: مشاوره خرید سمند lx ef7

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Feb 2005

پيش فرض

سلام
    من می خوام سمند بگیرم ، در برگه هایی که از نمایندگی دیدم نوشته سمند L3 ولی در سایت ایرانخودرو همچین مدلی ندیدم.
    از بین سمند EF7 و سورن هم می خوام بدونم چه تفاوتهایی دارن و کدومشون بهتره؟ و جریان سمند L3 چیه؟
    و آیا سمندهای EF7 پایه گازسوز هستن؟ چون در برگه ثبت نام چیزی ننوشته. من ترجیح می دم ماشین بنزین سوز باشه تا گازسوز.
    با تشکر

---------- Post added at 02:32 AM ---------- Previous post was at 02:32 AM ----------

سلام
    من می خوام سمند بگیرم ، در برگه هایی که از نمایندگی دیدم نوشته سمند L3 ولی در سایت ایرانخودرو همچین مدلی ندیدم.
    از بین سمند EF7 و سورن هم می خوام بدونم چه تفاوتهایی دارن و کدومشون بهتره؟ و جریان سمند L3 چیه؟
    و آیا سمندهای EF7 پایه گازسوز هستن؟ چون در برگه ثبت نام چیزی ننوشته. من ترجیح می دم ماشین بنزین سوز باشه تا گازسوز.
    با تشکر

حـــــرفـه ای D r i v e r's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    کرمانشاه

پيش فرض

سلام
    با تشکر

---------- Post added at 02:32 AM ---------- Previous post was at 02:32 AM ----------

سلام
    با تشکر
    سلام
    سمند L3 همون موتور قبلی هست که روی 405 و پارس هم سوار میشه
    منور XU7 هست
    برای فرق بین ماشین های ایرانخودرو هم بهترین مرجع همون خود سایت ایرانخودرو هست :
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

3. این کاربر از D r i v e r بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Feb 2005

پيش فرض

پس با این حساب L3 یه تکنولوژیه قدیمیه که دیگه از رده خارج شده، چون هر جا می رم مقایسه بین TU5 و EF7 هستش. درسته؟
    با این حساب این سوالها برام مطرح شده:
    توی سایت ایران خودرو نوشته EF7 بنزینی، آیا این موتور با پایه گازسوزش فرقی داره؟ و اینکه چرا توی هر فرومی میرم درباره EF7 گازسوز صحبت می کنن ولی در سایت ایرانخودرو فقط EF7 بنزینی هست. و برای ثبت نام هم که رفتم فقط نوشته بود EF7 و چیزی درباه گازسوز بودنش نگفتن، یعنی ایران خودرو دیگه EF7 با سوخت گاز نمیزنه؟(هیچ جای سایت درباره سمند ال ایکس با موتور EF7 پایه گازسوز چیزی ننوشته بود)

دیگه اینکه حجم موتور چقدر روی راندمان ماشین تاثیر میذاره؟
    مدل TU5JP4L4 حجم موتورش 1587
    مدل XU7JPL3 حجم موتورش 1761
    و EF7 بنزينی حجم موتورش 1645 هستش.
    و از بین این سه موتور کدوم بهتره؟ از نظر روان کار کردن، کم نیاوردن در سربالایی، جنس قطعات به کار رفته ( چون شنیدم جدیدا قطعات استفاده شده در سمندهای LX چینی هستن) و مخصوصا شتاب هنگام سبقت گرفتن.
    و یه سوال دیگه موتورهای EF7 پایه گازسوز باید حتما داخل مخزنشون گاز باشه تا روشن بشن؟ و اینکه اگر فقط بخوایم از بنزین معمولی استفاده کنیم برای موتور ضرر داره یا آسیبی به موتور نمیزنه؟
    ببخشید سوالهام زیاد شد

5. این کاربر از Pedram_IR بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز MoHaMaD ZaNd's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

پس با این حساب L3 یه تکنولوژیه قدیمیه که دیگه از رده خارج شده، چون هر جا می رم مقایسه بین TU5 و EF7 هستش. درسته؟
    با این حساب این سوالها برام مطرح شده:
    توی سایت ایران خودرو نوشته EF7 بنزینی، آیا این موتور با پایه گازسوزش فرقی داره؟ و اینکه چرا توی هر فرومی میرم درباره EF7 گازسوز صحبت می کنن ولی در سایت ایرانخودرو فقط EF7 بنزینی هست. و برای ثبت نام هم که رفتم فقط نوشته بود EF7 و چیزی درباه گازسوز بودنش نگفتن، یعنی ایران خودرو دیگه EF7 با سوخت گاز نمیزنه؟(هیچ جای سایت درباره سمند ال ایکس با موتور EF7 پایه گازسوز چیزی ننوشته بود)

دیگه اینکه حجم موتور چقدر روی راندمان ماشین تاثیر میذاره؟
    مدل TU5JP4L4 حجم موتورش 1587
    مدل XU7JPL3 حجم موتورش 1761
    و EF7 بنزينی حجم موتورش 1645 هستش.
    و از بین این سه موتور کدوم بهتره؟ از نظر روان کار کردن، کم نیاوردن در سربالایی، جنس قطعات به کار رفته ( چون شنیدم جدیدا قطعات استفاده شده در سمندهای LX چینی هستن) و مخصوصا شتاب هنگام سبقت گرفتن.
    و یه سوال دیگه موتورهای EF7 پایه گازسوز باید حتما داخل مخزنشون گاز باشه تا روشن بشن؟ و اینکه اگر فقط بخوایم از بنزین معمولی استفاده کنیم برای موتور ضرر داره یا آسیبی به موتور نمیزنه؟
    ببخشید سوالهام زیاد شد
    دوست عزیز با توجه به تجربه ای که از این موتور دارم واستون یه سری چیزا رو میگم .
    تکنولوژی موتور XU7 خیلی قدیمیه . اما شخصا خیلی باهاش حال میکنم . صدای باحالی داره !!
    خدمت شما عرض کنم که فعلا EF7 بنزینی روی هیچکدوم از محصولات ایرانخودرو تا حالا نصب نشده و قراره که سر سمند SE و سورن ELX نصب بشه !!! تا الان هرچی ثبت نام میکنن همه پایه گازسوزن !!!
    حجم موتور روی راندمان موتور تأثیر داره اما به نظر من تکنولوژی موتور تأثیرش خیلی بیشتره !!! به عنوان مثال موتور XU7 حجمش 1.8 لیتر هست اما 100 اسب نیرو تولید میکنه در حالی که موتور EF7 که یه موتور تقریبا به روزیه با حجم 1.7 لیتر 113 اسب نیرو تولید میکنه !!!
    از بین اون سه موتور که XU7 صد در صد حذف میشه چون نه قدرتش با اونا برابره نه تکنولوژی . میمونه TU5 و EF7 که من EF7 رو میپسندم چون :
    1 - سیستم متغیر زمانبندی باز و بسته شدن سوپاپ هارو داره ( CVVT )
    2 - قدرتش در حالت بنزین بیشتره
    3 -گشتاورش بیشتره که همین موضوع باعث میشه توی سربالایی ها راحت تر باشی !!!
    و ....
    در مورد روشن شدن ماشین با مخزن گاز خالی تا حالا امتحان نکردم ولی فکر نمیکنم اینطوری باشه !!! بنزین معمولی هم برای موتور ضرری نداره !!! البته سوپر بزنی که بهتره !!!
    بازم سوالی بود در خدمتم !!!

7. 5 کاربر از MoHaMaD ZaNd بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه ZARABAN21's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    IN THE CARS

14

با سلام اقایون ایم سمند ef7 اول با گاز کار میکنه بعد با بنزین یعنی دوگانه سوز هست دیگه؟؟؟
    کسی قیمتشم داره؟ بعد قیافه ظاهریشم که تغییر نکرده؟؟؟؟؟؟

پروفشنال REGISTERED-USER's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    تنهایی مطلق

پيش فرض

ظاهرش دقیقا شبیه سمند دوگانه سوز ال ایکس هست ولی موتورش کلا متفاوته .... من پام در اومد 15.880 سفیدرنگش

الان دو جور ثبت نام میکنند:

1- بنزینی ... که موتورش همون EF7 هست ولی کپسول و تجهیزات CNG رو نداره متاسفانه !

2- دوگانه سوز که تجهیزات کامل رو داره !

کلا بببین این موتور با گاز روشن میشه و باز گاز هم کار میکنه غیر از اینکه دستی ببریش روی بنزین و یا گاز تمام بشه و خودش بره روی بنزین ...

10. این کاربر از REGISTERED-USER بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    IN THE CARS

پيش فرض

پس چه جوریه که lx معمولی را 16 و خورده ای میدن یعنی ef7 ارزونتره؟؟؟

تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    تنهایی مطلق

پيش فرض

شما سمند سال رو قیمت نگرفتی ؟

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    IN THE CARS

پيش فرض

نه نگرفتم! یعنی منظور شما اینه که سمند ef7الان این قیمتی که شما میگی؟

تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    تنهایی مطلق

پيش فرض

خوب قرار بوده موتور ملی ازرون تر باشه ! دقیقا نمی دونم ولی شاید اپشن هاش بیشتر باشه اون یکی سمند !!!

15. این کاربر از REGISTERED-USER بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •