تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 38 اولاول 1234567814 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 374

نام تاپيک: مشکلات مربوط به گوشیهای پاکت پی سی

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

نقل قول:
    نوشته شده توسط feri rose [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    حدود 4-5 ساعت استفاده معمول خالی میشه. گوشی toshibag910 هست باتری از کجا تهیه کنم؟احتمالا کمیاب باشه

سپاسگذار از پاسختون
    باتري با4-5 ساعت استفاده كم خالي ميشه. بعضي وقتها به كسي زنگ ميزنم پس از 2-3 دقيقه مكالمه گوشي خاموش ميشه.اما وقتي ديگران به من زنگ ميزنن خاموش نميشه.مصرف باتري در حالتي كه زنگ بخوري با زنگ بزني فرق ميكنه؟(گوشيو تازه خريدم ولي احتمالا بهم انداختن)

---------- Post added at 12:19 AM ---------- Previous post was at 12:18 AM ----------

ساعت دريافت SMS را اشتباه ميده چجوري اصلاحش كنم؟ممنون
    Last edited by feri rose; 10-04-2010 at 23:22.

حـــــرفـه ای AryanLand's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    سرزمین آریایی

پيش فرض

نقل قول:
    نوشته شده توسط feri rose [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    حدود 4-5 ساعت استفاده معمول خالی میشه. گوشی toshibag910 هست باتری از کجا تهیه کنم؟احتمالا کمیاب باشه

سپاسگذار از پاسختون
    باتري با4-5 ساعت استفاده كم خالي ميشه. بعضي وقتها به كسي زنگ ميزنم پس از 2-3 دقيقه مكالمه گوشي خاموش ميشه.اما وقتي ديگران به من زنگ ميزنن خاموش نميشه.مصرف باتري در حالتي كه زنگ بخوري با زنگ بزني فرق ميكنه؟(گوشيو تازه خريدم ولي احتمالا بهم انداختن)

---------- Post added at 12:19 AM ---------- Previous post was at 12:18 AM ----------

ساعت دريافت SMS را اشتباه ميده چجوري اصلاحش كنم؟ممنون

سلام.

با توجه به این شرایط که تفاوت داره تو ی نوع تماس کمتر به نظر میرسه از باطری باشه.من فکر میکنم اشکال از جای دیگه ای باشه.یه هارد ریست بکن ببین درست میشه یا نه.
    برای مشکل اس ام اس هم یک فایل فیکسر هست فکر میکنم تو تاپیک سونی اریکسون X1 باشه اگر پیدا نکردید بگید ببینم میتونم پیئاش کنم براتون یا نه.(البته باید تست کنید ببینید رو گوشی شما هم جواب میده یا نه چون معمولا" این نوع فیکسرها رو همه نوع گوشی جواب نمیدن.)

3. این کاربر از AryanLand بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه astrix's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    تهران

14 نصب win 6

سلام خوبین؟
    اقا من چندتا آموزش نصب ویندوز 6 برای پاکت یسی دیدم ولی همه یه جوری بود مثل اینکه ناقص بودن می خواستم ببینم کسی آموزش کامل رو داره؟
    ممنون می شم

تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    سرزمین آریایی

پيش فرض

سلام خوبین؟
    اقا من چندتا آموزش نصب ویندوز 6 برای پاکت یسی دیدم ولی همه یه جوری بود مثل اینکه ناقص بودن می خواستم ببینم کسی آموزش کامل رو داره؟
    ممنون می شم
    سلام.

لینکهاشون رو بدید ببینم مشکلی داره یا نه.

داره خودمونی میشه astrix's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    تهران

9

سلام.

لینکهاشون رو بدید ببینم مشکلی داره یا نه.
    سلام من كه لينكاش رو پاك كردم
    اگه ميتونيد |آموزش برام بگذاريد ممنون ميشم
    در ضمن با wizard love مشكل رام حل شد ولي دانگريد نميشه
    مي خوام ويندوز 6 بريزم
    كاجم دارم
    ديدم ويندوز cr96 hd بهش مي خورم ميخواستم ببينم آموزش نصب برام داريد كه بگذاريد
    بازم ممنون

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

سلام به همه ی اساتید اقا اول معذرت خواهی بکنم بعد یه چند تا سوال داشنم اولی این که دیروز arabic ر. ایکس 1 نصب بود من پاک شد ولی حالا که نصب شده حروفای عربی به جاش مربع هست بعد یه فارسی ساز رو هم که نصب کردم اون هم همین طوریه حتی اسمس های موحود تو گوشی که فارسی هست هم مربع مربع هست خواهش می کنم کمکم کنید
    دومین سوال هم اینه که بالای گوشی وقتی ساعت هست علامت شارژ نسیت و قتی شارژ هست ساعت نیست این رو هم اگه بگید چه طوری هر دوتاش میشه باشه ممنونتون میشم

آخر فروم باز MILAD99's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    ServerInside

پيش فرض

سلام بر همگی
    آقا من XperiaX1i دارم
    مشکل من سر تنظیمات GPRS ایرانسل هست.
    تمام آپی ها و دیگر تنظیماتو تو فرومهای مختلف و ... وارد کردم ولی فقط میتونم وارد برنامه های چت بشم و یا از اInbox ایمیل هامو چک کنم ولی با IE & Opera هیچ صفحه ای باز نمیشه!!
    واقعا کلافه شدم. (سیم کارتو رو گوشی های قدیمی تر چک کردم راحت باز میکنه) ولی روی گوشی من نه!!
    یکی گفت ممکنه سیستم دکل های اون منطقه قدیمی باشه و نسل جدید (سوم)گوشی هارو پشتیبانی نکنه
    نمیدونم فقط یکی کمکککک کنه...
    My ROM: 826x/ 23549

تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    سرزمین آریایی

پيش فرض

سلام بر همگی
    آقا من XperiaX1i دارم
    تمام آپی ها و دیگر تنظیماتو تو فرومهای مختلف و ... وارد کردم ولی فقط میتونم وارد برنامه های چت بشم و یا از اInbox ایمیل هامو چک کنم ولی با IE & Opera هیچ صفحه ای باز نمیشه!!
    واقعا کلافه شدم. (سیم کارتو رو گوشی های قدیمی تر چک کردم راحت باز میکنه) ولی روی گوشی من نه!!
    یکی گفت ممکنه سیستم دکل های اون منطقه قدیمی باشه و نسل جدید (سوم)گوشی هارو پشتیبانی نکنه

سلام.

ببینید احیانا" Proxy رو گوشیتون ست نشده؟ اگر شده پاک کنید و دوباره تست کنید.

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    یگانه شهر صاحب مقبره الشعرا

پيش فرض

سلام به همه ی اساتید اقا اول معذرت خواهی بکنم بعد یه چند تا سوال داشنم اولی این که دیروز arabic ر. ایکس 1 نصب بود من پاک شد ولی حالا که نصب شده حروفای عربی به جاش مربع هست بعد یه فارسی ساز رو هم که نصب کردم اون هم همین طوریه حتی اسمس های موحود تو گوشی که فارسی هست هم مربع مربع هست خواهش می کنم کمکم کنید
    دومین سوال هم اینه که بالای گوشی وقتی ساعت هست علامت شارژ نسیت و قتی شارژ هست ساعت نیست این رو هم اگه بگید چه طوری هر دوتاش میشه باشه ممنونتون میشم
    منظورتون از اینکه پاک شد چیه ؟
    یعنی خود بخود پاک شد ؟
    بهتره بری add remove و دوباره پاکش کنی
    بعد ریستارت کنی
    بعد که گوشی اومد بالا فارسی ساز را دوباره نصبش کنی
    اگه فارسی ساز علیرضا را نصب کنی که چه بهتر
    در مورد سوال دومیت
    یه برنامه کوچیک بود که اینکارو میکرد
    اگه یافتم حتما میذارم

سلام بر همگی
    آقا من XperiaX1i دارم
    من شاید بیشتر از 100 بار رام x1 را عوض کردم
    و همه جور رامی ریختم
    در تمامی رامهای فوق gprs اتوماتیک نصب میشد
    نمیدونم مال شما چرا اینطوریه
    راستی سیمکارتت چیه ؟

راستی اینجا را مطالعه کردین ؟
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by golmohammadi; 18-04-2010 at 23:49.

داره خودمونی میشه meitix's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    اونجا

پيش فرض

سلام دوستان
    من رو htc viva يه برنامه كه از قبل نصب شده بود رو دوباره نصب كردم بعد گوشي گفت كه گوشي رو ري استارت كنيد و دوباره سعي كنيد (restart your device and try to uninstall again يه همچين چيزي بود كه دو تا گزينه ok و cancel هم داشت ) بعد از ok كردن گوشي ري استارت شد و ديگه بالا نيومد باتري رو م كشيدم و دوباره جا گذاشتم ولي باز هم بالا نيومد .
    مي خوام بدونم ويندوز هم يه چيزي تو مايه هاي مستر ريست نوكيا ( سيمبين ) كه وقتي گوشي بالا نميومد دكمه هاي سبز . ستاره . 3 و پاور رو نگه ميداشتيم و گوشي ريست كلي ميشد داره يا نه ؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •