تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 37 از 38 اولاول ... 27333435363738 آخرآخر
نمايش نتايج 361 به 370 از 374

نام تاپيک: مشکلات مربوط به گوشیهای پاکت پی سی

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2013

پيش فرض

سلام
    گوشیمن ایکسپریا x1و هی انتنش میره من باید چیکار کنم

كاربر فعال اتومبیل، متفرقه، سبک زندگی MOHAMMAD_ASEMOONI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زمین پهناور خدا (أرضُ اللّٰه الواسعة)

پيش فرض

سلام گوشیمن ایکسپریا x1و هی انتنش میره من باید چیکار کنم
    علیک سلام . اگر خود بخود اینجوری میشه پس به احتمالِ زیاد یک ایرادِ الکترونیکی داره و بابد بره تعمیرگاه .اما اگر با تکون دانش آنتن قطع میشه و با ضربه و تکون دادن برمیگرده پس یک عیبِ مکانیکی داره یعنی سیمی چیزی قطع شده یا از جاش در اومده .در هر دو صورت باید باز بشه اما اگر از قطعی یا شل بودنِ سیم و اینها باشه تعمیرش آسونتر هست

پروفشنال soranstar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض

دوستان این گوشیای جدید ویندوز۸ مشکلات مربوط به ارسال و دریافت فایل از طریق بلوتوث٬ بدون نصب نرم افزار اضافی حل شده یا هنوزم داره این مشکلو؟

در آغاز فعالیت shahrad555's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2013

پيش فرض

با سلام گوشی من htc desire سیم کارت که میندازم گوشی هی روشن خاموش میشه ولی بدون سیم کارت کار میکنه کمک کنید مشکل رو چه طوری حل کنم

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت

پيش فرض

با سلام گوشی من htc desire سیم کارت که میندازم گوشی هی روشن خاموش میشه ولی بدون سیم کارت کار میکنه کمک کنید مشکل رو چه طوری حل کنم
    سلام . با یه سیم کارت دیگه امتحان کردین ؟ شاید سیم کارت مشکل داره . اگه از سیم کارت نبود , جای سیم کارت رو وارسی کنین ببینین چیزی نرفته توش مثل یک تکه المنیوم یا منگنه و اینا . اگه از این هم نبود ممکنه آب خرابش کرده باشه یا ضربه و باید باز بشه . اما قبل از باز کردن و تعمیر , هارد ریست کنین شاید مشکل سافت وری باشه
    Last edited by MOHAMMAD_ASEMOONI; 16-03-2013 at 15:22.

اگه نباشه جاش خالی می مونه x_enrique_1818's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    0098

پيش فرض

سلام
    من HTC Touch Pro دارم. چطور میتونم ب ف.ی.س ب. و . ک وصل شم؟

اپرا که جواب نداد :(

اگه نباشه جاش خالی می مونه x_enrique_1818's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    0098

پيش فرض

سلام اگر کشور رو به ایران تغییر بدین , کیبورد فارسی میشه .وارد تنظیمات بشید و ایران رو انتخاب کنید
    سلام دادا
    باید Mobi Div رو بنصبی
    بعدش با Resco Kyboard Pro یا SPB keyboard رو رو گوشیت نصب کنی

8. این کاربر از x_enrique_1818 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت

پيش فرض

سلام داداباید Mobi Div رو بنصبیبعدش با Resco Kyboard Pro یا SPB keyboard رو رو گوشیت نصب کنی
    سلام . کسی که کیبورد spb رو نصب و استفاده کنه , پرونده کیبوردهای دیگه رو میبنده . راحت , سریع , با زبانهای مختلف , داشتن إعراب ( اَ , اِ , اُ ) , حافظه برای ذخیره ی کلماتی که تایپ میکنین تا از تکرار نوشتن راحت بشین , داشتن کیبورد full screen و خیلی مزایای دیگه

آخر فروم باز panther99's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوستان تو رو خدا جواب منم بدید . ممنون میشم .
    سه روز پیش رفتم و یه مودم TP LINK W8151N خریدم . تنظیماتشو انجام دادم و بدون هیچ مشکلی وارد اینتنت شدم .
    ولی من مودم رو برای اتصال از طریق وای فای به گوشی گرفته بودم که هر کاری میکنم گوشی وصل نمیشه به اینترنت . انگار واسه گوشی همه چی فیلتره . موبایلم ویندوزفونه 8 . نه تو استور میتونم برم و نه آپدیتها !!! با کلی ذوق و شوق 70 تومن دادم به مودم ولی اینجوریه !!!
    اتصال از طریق وای فای رو پیش یکی از دوستام هم انجام دادم ولی همون گوشی که سه روز اصلا وصل نمیشد ( با همون تنظیمات ) مثل آب خوردن به اینترنت وصل شد ISP اون پیشگامان بود !!!!
    کسی تو این تاپیک مشکل منو نداشته ؟؟؟؟؟؟؟ چیکار باید بکنم؟؟؟؟؟؟؟؟ به خود آسیاتک هم ایمیل زدم ولی کو تا جواب بدن !!!
    کسی میتونه راهنمایی کنه ؟؟؟؟؟

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت

پيش فرض

دوستان تو رو خدا جواب منم بدید . ممنون میشم .سه روز پیش رفتم و یه مودم TP LINK W8151N خریدم . تنظیماتشو انجام دادم و بدون هیچ مشکلی وارد اینتنت شدم .ولی من مودم رو برای اتصال از طریق وای فای به گوشی گرفته بودم که هر کاری میکنم گوشی وصل نمیشه به اینترنت . انگار واسه گوشی همه چی فیلتره . موبایلم ویندوزفونه 8 . نه تو استور میتونم برم و نه آپدیتها !!! با کلی ذوق و شوق 70 تومن دادم به مودم ولی اینجوریه !!!اتصال از طریق وای فای رو پیش یکی از دوستام هم انجام دادم ولی همون گوشی که سه روز اصلا وصل نمیشد ( با همون تنظیمات ) مثل آب خوردن به اینترنت وصل شد ISP اون پیشگامان بود !!!!کسی تو این تاپیک مشکل منو نداشته ؟؟؟؟؟؟؟ چیکار باید بکنم؟؟؟؟؟؟؟؟ به خود آسیاتک هم ایمیل زدم ولی کو تا جواب بدن !!!کسی میتونه راهنمایی کنه ؟؟؟؟؟
    سلام . اگر با هیچ گوشی نمیشه به مودمتون وصل شد پس مودم شما باید ریست بشه و دوباره تنظیم بشه . باید همه ی تنظیمات رو درست انجام بدین نه از روی حدس و گمان و شانسی . اگر یه چیزهائی از تنظیمات براتون واضح نیست با قسمت فنی شرکت اینترنت تماس بگیرین راهنمائیتون میکنند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •