تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 8 از 8

نام تاپيک: یه راهنمایی کوچولو ( Planet 3410 نصب )

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض یه راهنمایی کوچولو ( Planet 3410 نصب )

من همین امروز رفتم ای دی اس ال خریدم . یه مودم هم بهم انداختن به نام Planet ADE-3410 .
    وقت فرم پر کردن اومدم گفت میخوای یکی بیاد برات وصل کنه منم یه خورده کلاس گذاشتم و گفتم نه

حالا من هر کاری میکنم وصل نمیشه . هر چی آموزش بود خوندم ولی انگار زمین تا آسمون با اینی که دارم مینینم فرق داره .

حالا از دوستان خواهش دارم اگر کسی این مودم رو داره بهم بگه چطوری نصبش کنم ..

آخر فروم باز mehrdad38's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    Τ ε h r α η

پيش فرض

اتصال كابل ها رو كه بلدي؟ براي اينكه 1001 امين بار بشه، اينو بخون شايد كمكت كنه:

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

اتصال کابل ها رو هم درست انجام دادم
    همه این راه ها رو رفتم . سه بار مودم رو ریست کردم و از اول رفتم .
    تو ایکس پی ، سون ، ابونتو تست کردم ولی وصل نشد

بزارین بگم چی کار میکنم بهتره ...
    وقتی 192.168.1.1 رو میزنم یوزر و پسورد رو وارد میکنم مستقیم وارد Wizard میشه . مقدار VPI : 0 و VCI : 35 رو بدون دستکاری میزارم . next میکنم . WAN Connection Type رو PPP over Ethernet(PPPoE) انتخاب میکنم و Encapsulation Mode رو LLC/SNAO میزارم و next میکنم . بعد Obtain an IP address automatically باز next . توی قسمت PPP Username and Password یوزر و پسوردی که پیشگامان بهم داده رو وارد میکنم . قسمت PPP Connection Type رو هم Continuous انتخاب میکنم و next میکنم . این قسمت LAN Interface Setup رو هم بدون دستکاری next میکنم .بعد توی WAN Setup - Summary یه مشت اطلاعات میده فینیش که کردم بعد ریست میکنم ولی وقتی وارد اینترنت میشم چیزی نمیاد ...

مشکل کجاست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

آخر فروم باز Gregar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    The North

پيش فرض

اتصال کابل ها رو هم درست انجام دادم
    همه این راه ها رو رفتم . سه بار مودم رو ریست کردم و از اول رفتم .
    تو ایکس پی ، سون ، ابونتو تست کردم ولی وصل نشد

بزارین بگم چی کار میکنم بهتره ...
    وقتی 192.168.1.1 رو میزنم یوزر و پسورد رو وارد میکنم مستقیم وارد Wizard میشه . مقدار VPI : 0 و VCI : 35 رو بدون دستکاری میزارم . next میکنم . WAN Connection Type رو PPP over Ethernet(PPPoE) انتخاب میکنم و Encapsulation Mode رو LLC/SNAO میزارم و next میکنم . بعد Obtain an IP address automatically باز next . توی قسمت PPP Username and Password یوزر و پسوردی که پیشگامان بهم داده رو وارد میکنم . قسمت PPP Connection Type رو هم Continuous انتخاب میکنم و next میکنم . این قسمت LAN Interface Setup رو هم بدون دستکاری next میکنم .بعد توی WAN Setup - Summary یه مشت اطلاعات میده فینیش که کردم بعد ریست میکنم ولی وقتی وارد اینترنت میشم چیزی نمیاد ...

مشکل کجاست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    VPI برای پیشگامان صفره ؟ صفر که واسه شاتله .

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

VPI برای پیشگامان صفره ؟ صفر که واسه شاتله .
    خب اگر صفر نیست پس چنده ؟؟؟

آخر فروم باز mehrdad38's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    Τ ε h r α η

پيش فرض

خوب پسر خوب اينو زودتر بگو. شما براي اينكه هزينه نصب رو تقبل نكنين به شركت گفتين خودتون نصب مي كني، درسته؟ خوب براي نصب مودم بايد بايد بايد مقادير PCI و VCI رو بپرسي چون براي هر شركت فرق داره و فقط اون شركت مي دونه و بابت گفتن مقادير اونها از مشتري هزينه اي دريافت نمي كنن. فردا با تلفن ازشون بپرس. يوزر و پس ورد هم يادت نره براي كانكشن. امان از دست ....... پسر خوب

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

خوب پسر خوب اينو زودتر بگو. شما براي اينكه هزينه نصب رو تقبل نكنين به شركت گفتين خودتون نصب مي كني، درسته؟ خوب براي نصب مودم بايد بايد بايد مقادير PCI و VCI رو بپرسي چون براي هر شركت فرق داره و فقط اون شركت مي دونه و بابت گفتن مقادير اونها از مشتري هزينه اي دريافت نمي كنن. فردا با تلفن ازشون بپرس. يوزر و پس ورد هم يادت نره براي كانكشن. امان از دست ....... پسر خوب
    مگه پولم میگیرن ؟؟؟

خودش گفته بود رایگانه ...

آخر فروم باز Gregar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    The North

پيش فرض

مگه پولم میگیرن ؟؟؟

خودش گفته بود رایگانه ...
    حالا تو زنگ بزن بپرس ببین چه جوریه . ولی کلا هیچ شرکتی واسه این جور چیزا پول نمیگیره .

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •