تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 6 از 6 اولاول ... 23456
نمايش نتايج 51 به 60 از 60

نام تاپيک: سردرگمی شدید در انتخاب...!

داره خودمونی میشه adidas 4's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

لینکینکورد عزیز
    داداش من ایسوس داره الان 4 5 سال داره کار میکنه خداروشکر فقط مشکلش اینه یه بار مائپءالشعیر روش ریخت بعد یه ماه کارت صداش سوخت که دیجیتال تعویض کرد و الان هنوز کار میکنه
    دوستای منم ایسوس دارن چندین ساله داره کار میکنه...کار میکنه ها!!!!
    وقتیداری با گارانتی میگیری اونم دیجیتال یا الماس اونا مطمئنا ریفر قالب نمی کنن که عمر گارانتیشون یه ساله باشه
    دیجیتال الان 5 6 ساله گارانتیه ایسوس محسوب میشه!!! پس حتما چیزی هست که هنوز وارد میکنه

راستی ایران نوتبوک 1390 رو با قیمت 1145 میده که ارزون ترین جایی بود من دیدم!
    دوست عزیز گارانتیه الماس معتبره؟به دیجیتال میرسه؟اگه با گارانتیه الماس باشه یعنی بازم ممکنه ریفر باشه یا نه خیالم راحت باشه که ریفر نیست؟
    ممنون

اگه نباشه جاش خالی می مونه Reman's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

راستش کانفیگ و قیمت خوبی داره عزیز. اگه چشتو گرفته در خریدش شک نکن. ولی به قول دوستان مواظب باش "ریفر" نندازن بهت که ایسوس در ایران ریفر زیاد داره... منم در هفته آینده یا FW590GJB میگیرم یا ایشالله HP 1225... البته اگه گیر بیاد. اگرم گیر نیومد HP 1390.
    مهندس بنظر من این ایسوس ریفر نمی تونه باشه تو قیمتش متعادله. معمولا ایسوس هایی که مثلا گرافیک 9800 روش می ندازن و 1100 می دن ریفر هست.

من به گزینه های تو رسیدم + ایسر + ibm y550

پروفشنال linkinkurd's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    Kurdistan

پيش فرض

مهندس این تعطیلی ها سر راهمو گرفته وگرنه الان لپ تاپ دستم بود! خوب من سه شنبه دارم میخرم دیگه. کاملا به بودجه ام بستگی داره... متاسفانه فک کنم باید از اون مدل 1500 ها بگذرم! مقداری از پولم رو خرج یه چی دیگه کردم! خوب گزینه های من برا سه شنبه:

1- hp 1225
    2- FW590GJB
    3- FW590FPB
    4- HP 1390

خوب بودجه اگه برسه به ترتیب از بالا به پایین میام! احتمال 95% که گزینه یک گیر نمیاد. احتمال 80% که پولم به گزینه دو نمیرسه. بین گزینه سه و چهار یکیشو برمیدارم که احتمالا همون 1390 معروف باشه. احتمال 50% هم داره که از شانس من تا سه شنبه هرچ یک از این دستگاها تو بازار نمونه و یا گرونتر بشن. که در اینصورت میرم از پشت بوم خودم رو پایین میندازم تا هم از دست وسواسی خودم و هم از دست بازار لپ تاپ ایران خلاص بشم!

4. این کاربر از linkinkurd بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

مهندس بنظر من این ایسوس ریفر نمی تونه باشه تو قیمتش متعادله. معمولا ایسوس هایی که مثلا گرافیک 9800 روش می ندازن و 1100 می دن ریفر هست.

من به گزینه های تو رسیدم + ایسر + ibm y550
    منم با توجه به راهنمایی biostar ، یا cw-1lfx میگیرم یا 1390.
    یه جا خوندم اون مدل اسوز مانیتورش کیفیت نداره.
    موفق و پیروز باشید

6. این کاربر از adidas 4 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

مهندس این تعطیلی ها سر راهمو گرفته وگرنه الان لپ تاپ دستم بود! خوب من سه شنبه دارم میخرم دیگه. کاملا به بودجه ام بستگی داره... متاسفانه فک کنم باید از اون مدل 1500 ها بگذرم! مقداری از پولم رو خرج یه چی دیگه کردم! خوب گزینه های من برا سه شنبه:

1- hp 1225
    2- FW590GJB
    3- FW590FPB
    4- HP 1390

خوب بودجه اگه برسه به ترتیب از بالا به پایین میام! احتمال 95% که گزینه یک گیر نمیاد. احتمال 80% که پولم به گزینه دو نمیرسه. بین گزینه سه و چهار یکیشو برمیدارم که احتمالا همون 1390 معروف باشه. احتمال 50% هم داره که از شانس من تا سه شنبه هرچ یک از این دستگاها تو بازار نمونه و یا گرونتر بشن. که در اینصورت میرم از پشت بوم خودم رو پایین میندازم تا هم از دست وسواسی خودم و هم از دست بازار لپ تاپ ایران خلاص بشم!
    ایشالله بهترین انتخابو می کنی . فقط به مدل ibm y550 هم یه فکری بکن. ( فکر کنم 5 ،6 بار بهت گفتم!) ولی بازم میگم بهش فکر کن البته اگر 1390 گیر نیاوردی.

موفق باشی مهندس

تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    Kurdistan

پيش فرض

خوب دوستان سردرگمی شدید در انتخاب تمام شد!
    بقول یه سری از رفقا- ما هم بالاخره Sony VAIO FW590GJB رو خریدیم!!!

تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

بالاخره گرفتی مهندس جان؟ مبارکه ... اقا خلاص!
    باهاش کار کردی ؟ چطوره؟
    شاید منم همینو بگیرم.
    اقا بازم تبریک

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

من میخوام یه لپ تاپی بگیرم که بتونم حداقل 4-5 سال باهاش کار کنم..
    روزی 7-8 ساعت روشن باشه...
    واسه برنامه نویسی-اینترنت-فیلم و ...
    چند ماهه تمام سایت ها رو چک کردم..بدتر گیج شدم!!!نمی دونم چی بخرم..بین 1 تا 1200 می تونم هزینه کنم..تعریف اچ پی رو بیشتر از هر لپ تاپی شنیدم ولی باز بین hp1390,dell vodtro 1520,یه مدل وایو که با این مشخصات بخوره گیر کردم...تورو خدا کمک کنید..مرسی

تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

آقا مبارک باشه . انشاا... فنش برات بچرخه . از محاسن و معایبش هم مارو با خبر کن .
    ممنون .

تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    Kurdistan

پيش فرض

آقا مبارک باشه . انشاا... فنش برات بچرخه . از محاسن و معایبش هم مارو با خبر کن .
    مرسی دوست عزیز. چشم فردا که رسید دستم به سوالات دوستان ایشالله جواب میدم. البته اگه مدیر انجمن این تاپیک رو نبنده...

صفحه 6 از 6 اولاول ... 23456

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •