تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 6 اولاول 123456 آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 60

نام تاپيک: سردرگمی شدید در انتخاب...!

داره خودمونی میشه adidas 4's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

دوستان عزیز توجه داشته باشن (مخصوصا reman) :

آقا مواظب باش زیر 240GT نگیری. یا 4650 و یا 240. اصلا به 230 فکر نکن. CW1LFX فکر کنم 230 روشه...
    اون مدل FW460 سونی هم دو تا مزیت داره نسبت به Acer 5739 اونم یکیش cpu قدرتمند P9700 هست که در رده سی پی یو های کلاس یک قرار داره و سی پی یو 5739 در رده کلاس دو هاست! منظورم T9600 هستش. به لینک زیر برو:

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    مزیت دیگرش هم وجود 4650 عزیز رویه FW460 هست که به اندازه کافی روی گرافیکا بحث کردیم.
    ولی تنها برتری 5739 نسبت به مدل سونی FW460 وجود رم از نوع دی دی آر 3 هست که من اهمیت نمیدم.
    راستی Acer 5739 رو دیدی چقدر زشته قیافش؟! هرچند که من خودم به قیافه اهمیت نمیدم اگه پای کانفیگ بیاد وسط.
    ولی مدل 1390 اچ پی هم سی پی یوش از هردوی اینا ضعیفتره و 3 مگ کش داره که افت داره!
    به نظر من توکه داری پول میدی یه 50 تومن بیشتر بده و چیز بهتری بگیر...
    دوستان چرا این مدل +fw460 تو سایت رایانه همراه غیبش زد؟بجای اون لینکیم که من دادم یه مدل دیگه گذاشتن.اصلا این مدل وجود خارجی داره؟شایدم موجودیشون تموم شده.ولی عجیبه که کلا دیگه تو سایتشون نیست.مدل fw460 هست ولی +fw-460 غیبش زده

پروفشنال linkinkurd's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    Kurdistan

پيش فرض

بله متاسفانه تا ما قصد خریدش رو کردیم تموم شد. پسر باور میکنی اگه بهت بگم تابحال چندین بار این اتفاق برام افتاده؟ عجب شانسی دارم من... درضمن از لیست قیمت هم برش داشتن. حالا همین رایانه همراه این مدل رو داره؟ سایت دیگه ای سراغ ندارین داشته باشه؟

تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

بله متاسفانه تا ما قصد خریدش رو کردیم تموم شد. پسر باور میکنی اگه بهت بگم تابحال چندین بار این اتفاق برام افتاده؟ عجب شانسی دارم من... درضمن از لیست قیمت هم برش داشتن. حالا همین رایانه همراه این مدل رو داره؟ سایت دیگه ای سراغ ندارین داشته باشه؟
    نه متاسفانه دیگه جایی این مدل رو ندیدم.تو سایت rayaneh.com هم یه جستجو کنی بد نیست.
    Last edited by adidas 4; 04-02-2010 at 22:47.

تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    Kurdistan

پيش فرض

نه متاسفانه دیگه جایی این مدل رو ندیدم.تو سایت rayaneh.com هم یه جستجو کنی بد نیست.
    امروز با مسئول فروش رایانه همراه تماس گرفتم گفت یه سری بود اومد تموم شد! الان میتونید آمریکاییش رو بگگیرید که 400 تومن گرونتره. منم گفتم بله بسیار ممنونم. گفتم آقا تو کف انبارتون یا اون گوشه های مغازتون(!) حتی یه دونه هم نمونده؟! گفت خیر!
    جدا از شوخی خوب این مدل تموم شد. الان دیگه به سونی فکر نمیکنم و یا HP میگیرم یا 5739G. شاید هم کمی منتظر موندم تا مدل های جدید بیان و یا همین مدلها کمی ارزون بشن.

اگه نباشه جاش خالی می مونه Reman's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

این مدلم مد نظرم بود، تو یه تاپیکم مطرحش کردم ولی چون کسی دربارش نظری نداد منم بیخیالش شدم،در کل خودمم از lenovo اطلاعات کاملی ندارم،نمی دونم میتونه جوابگوی چهار پنج سال باشه یا نه!!
    خلاصه منم دیگه هنگ کردم
    ببینیم سه تا مهندس میتونن یه لپ تاپ باحال پیدا کنن یا نه(در ضمن، با کمک دوستان دیگه)،البته ما مهندسای شیمی در زمینه این چیزا به پای شما مهندسای برق نمیرسیم،پس اینجا شما باید به ما کمک کنید،در عوض ما هم در زمینه نفت و پالایشگاه این چیزا بهتون کمک میکنیم(حالا چه ربطی داره خودمم نمیدونم)
    بله ... من قصد زدن یه پالایشگاه رو داشتم ... حالا از شما کمک می گیرم!!!
    جدا از شوخی ... این ibm/lenovo جز سخت جون ترین لبتاپ های دنیاست. من این حرفو حداقل از 8 نفر شنیدم .
    بنظرم می تونه انتخاب خوبی باشه.
    رمش ddr3 هست .cpu 2.5GHz هست و کارت گرافیکش هم :
    Nvidia GeForce GT240M 1024MB Dedicated Memory, Up to 2301MB
    مهندس جان هر کمکی در حد توانم و اطلاعاتم باشه دریغ نمی کنم.
    دوستان عزیز توجه داشته باشن (مخصوصا reman) :

آقا مواظب باش زیر 240GT نگیری. یا 4650 و یا 240. اصلا به 230 فکر نکن. CW1LFX فکر کنم 230 روشه...
    اون مدل FW460 سونی هم دو تا مزیت داره نسبت به Acer 5739 اونم یکیش cpu قدرتمند P9700 هست که در رده سی پی یو های کلاس یک قرار داره و سی پی یو 5739 در رده کلاس دو هاست! منظورم T9600 هستش. به لینک زیر برو:

کد:
    مزیت دیگرش هم وجود 4650 عزیز رویه FW460 هست که به اندازه کافی روی گرافیکا بحث کردیم.
    ولی تنها برتری 5739 نسبت به مدل سونی FW460 وجود رم از نوع دی دی آر 3 هست که من اهمیت نمیدم.
    راستی Acer 5739 رو دیدی چقدر زشته قیافش؟! هرچند که من خودم به قیافه اهمیت نمیدم اگه پای کانفیگ بیاد وسط.
    ولی مدل 1390 اچ پی هم سی پی یوش از هردوی اینا ضعیفتره و 3 مگ کش داره که افت داره!
    به نظر من توکه داری پول میدی یه 50 تومن بیشتر بده و چیز بهتری بگیر...
    بله درسته. گرافیک های 4650 و 240 یا بالاتر مدنظرمه.
    خوب تو پست های بعدی هم نوشتید اون مدل sony هم از شانس بالای ما تموم شد!( فکر کنم ما تا میخوایم به هر مدلی برسیم تموم میشه!
    یه خبر خوب به چند تا مدل خوب ایسوس و اچ پی رسدم که مشخصات جالب و قیمت مناسبی دارند
    کلا قیافه ایسر خیلی بی ریخته و در حده یه لبتاپ 600 تومنی دیده میشه!! ولی بار ها گفتم قیافه مدنظر من نیست و برام مهم نیست.
    در مورد ایسر بیشتر تحقیق می کنم.
    در مورد اچ پی 1390 هم کم کم دارم نامید میشم!!!

تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

این مدل رو پیدا کردم:
    Sony FW 550 F/B/H/T China
    قیمت : ۱۲,۴۰۰,۰۰۰ ریال
    CPU: 3MB L2cache 2.53 GHz –Core 2 DUO- P8700
    Ram: 4 GB
    HDD: 320 GB SATA
    ODD: Blu Ray Rom - DVD-RW Double Layer
    VGA: ATI Radeon HD 4650-1024 MB
    Display: 16.4” WXGA - 1600*900
    Communication: Lan 10/100/1000-3*USB-1*I.EEE(1394)-WiFi-Reader-Bluetooth-Web cam-HDMI

چطوره؟

تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    Kurdistan

پيش فرض

در مورد اچ پی 1390 هم کم کم دارم نامید میشم!!!
    ولی من اینطور نیستم. اگه مجبور شم لپتاپی بخرم که cpu با 3 مگ کش داشته باشه 100% همین اچ پی رو برمیدارم. مگر اینکه اون لپتاپ دیگه مزیت های دیگه ای داشته باشه مثل FULL HD بودن و BLURAY داشتن.

این مدل رو پیدا کردم:
    Sony FW 550 F/B/H/T China
    مدل خوبیه. ولی از Acer 5739 پایین تره کانفیگش. ولی میذارمش تو لیستم و نگه میدارم برا موقعی که همه مدل ها نایاب شدن.
    reman فردا (شنبه) از نمایندگی سونی شهرمون یه کاتالوگ کامل قراره بگیرم. صبر کن ببینم چی دستگیرم میشه باهات به اشتراک بذارم... درضمن منم مثل تو acer رو جزو زشت ترین لپ تاپ ها میدونم ولی چه چاره... دوست هم دارم سونی بگیرم بیشتر. کیفیت صفحه فوق العاده ای داره. من سونی از نزدیک زیاد دیدم و این برام ثابت شده هست.
    اینجارو:

HP 1225
    cpu: T9600 2.8 6mb
    ram 4gb ddr2
    vga 4650
    blueray drive
    15.6" LCD

حالا شما بگو این چطوره؟ (البته اگه گیر بیاد. چون میگن اینم کمیاب شده)
    Last edited by linkinkurd; 05-02-2010 at 17:39. دليل: افزودن مدل

تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط ;4641870
    ولی من اینطور نیستم. اگه مجبور شم لپتاپی بخرم که cpu با 3 مگ کش داشته باشه 100% همین اچ پی رو برمیدارم. مگر اینکه اون لپتاپ دیگه مزیت های دیگه ای داشته باشه مثل FULL HD بودن و BLURAY داشتن.

مدل خوبیه. ولی از Acer 5739 پایین تره کانفیگش. ولی میذارمش تو لیستم و نگه میدارم برا موقعی که همه مدل ها نایاب شدن.
    reman فردا (شنبه) از نمایندگی سونی شهرمون یه کاتالوگ کامل قراره بگیرم. صبر کن ببینم چی دستگیرم میشه باهات به اشتراک بذارم... درضمن منم مثل تو acer رو جزو زشت ترین لپ تاپ ها میدونم ولی چه چاره... دوست هم دارم سونی بگیرم بیشتر. کیفیت صفحه فوق العاده ای داره. من سونی از نزدیک زیاد دیدم و این برام ثابت شده هست.
    اینجارو:

HP 1225
    ram 4gb ddr2
    vga 4650
    blueray drive
    15.6" LCD

linkinkurd، شما با گرم شدن بیش از حد hp 1390 چطور کنار میایید؟
    تا فردا منتظرت ممیمونم تا ایشالله مدل بهتری بتونیم پیدا کنیم.
    اره واقعا سونی خیلی با کیفیت هست ولی چه کنیم که سنگین هست و کمتر میشه حملش کرد.
    مدلایی مثل sony fw 490jbb هم هست کهفقط بلوری نداره و ddr2 هست.

واقعا تعجب کردم از این مدلی که معرفی کردی می خواستم بیام بهت پیشنهاد بدم. باید حدود 1.400 قیمتش باشه. ولی بقول خودت خیلی کمیابه.
    مدل hp 1215 هم جالبه با مشخصات شبیه 1390 البته بدون رم ddr3. البته dvd هم هست.
    من شخصا اگر پول داشتم اپل می گرفتم یا dell e6500 . جز خوش ساخترین ها هستند.
    ولی خوب ... سونی و hp هم خوب هستن البته از من بعید نیست اخرش برم یه ایسر بگیرم!( چون تا حالا بدی ازش نشنیدم بر خلاف دل و اچ پی!)
    اگر مدلی پیدا کردی به منم خبر بده.

Last edited by Reman; 05-02-2010 at 17:53.

تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    Kurdistan

پيش فرض

linkinkurd، شما با گرم شدن بیش از حد hp 1390 چطور کنار میایید؟
    خیر! حالا زیاد هم که دیدم گرم میشه یه کول پد میزارم زیرش وقت بازی. ولی مطمئنم وقت کار کردن با نرم افزارها اونقدر داغ نمیشه که مجبور بشم کول پد بذارم زیرش. این پ.خ رو یک نفر که 1390 داره برام فرستاده:

گرم کار کردن یکی از مشخصه های لپتاپ های HP سری pavilion هست و البته داغ شدنش هم به تناسب طبیعیه...
    سنگین ترین بازی های حال حاظر grid، shift،COD، Dirt2 و کرایسیس رو با ماکزیمم جزئیات رو همین لپتاپ تموم کردم. ساعت کارش هم معمولا بین 12 تا 20 متغیره... ولی اغلب از حدود 12 ظهر باهاش کار میکنم تا حدوده 4 صبح و بقیش هم تا آخره دانلود شبانه که 8 صبحه. این وسطها فقط موقع ناهار و شام استراحت میکنه. کار من هم نرم افزارهای مهندسی مکانیکه که بیشتر شامل ansys و سالیدورک میشه و بقیه اوقات به فوتوشاپ میگذره.... پس میبینین که تو این چند ماهه حسابی تحته فشار گذاشتمش...
    تا حالا آخ هم نگفته...
    اره واقعا سونی خیلی با کیفیت هست ولی چه کنیم که سنگین هست و کمتر میشه حملش کرد.
    اگه یه مدل خوب گیر بیاد حمالیش رو میکنم. بیخیال وزن بابا. فوقش یه کیف کوله میخریم!

مدلایی مثل sony fw 490jbb هم هست کهفقط بلوری نداره و ddr2 هست.
    کانفیگش رو بگو لطفا...؟ (حالا این گیر میاد یا مثل بقیه از شانس ما نایاب شده؟)

مدل hp 1215 هم جالبه با مشخصات شبیه 1390 البته بدون رم ddr3. البته dvd هم هست.
    سی پی یو هاشون اصلا قابل مقایسه نیستن. سی پی یو 1225 خیلی سرتره. 3 مگ بیشتر cache هم داره.

اگر مدلی پیدا کردی به منم خبر بده.
    چشم. شما تا فردا ظهر منتظر بمون با مدل های جدید میام! البته از سونی.
    راستی گفتی از ایسوس هم مدل پیدا کردی؟ رو کن ببینیم... ما گیر دادیم به این چندتا مارک. شاید از بقیه مارک ها مثل msi و asus هم چیزای خوبی در بیاد...

تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

اینجارو:

HP 1225
    ram 4gb ddr2
    vga 4650
    blueray drive
    15.6" LCD

دوستان این مدل چطوره؟الیته اگه نایاب نشه
    کد:

11. این کاربر از adidas 4 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •