تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 83 از 83 اولاول ... 33737980818283
نمايش نتايج 821 به 829 از 829

نام تاپيک: طریقه ی UNLOCKING AMD

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Nov 2010

پيش فرض

بذار روی 1.4 بعد تنظیمات آنلاک رو انجام بده و سیو و ریست کن
    نشد بازم همون مشکل بالا نیامدن
    چکارش کنم راهی داره تو منبرد چیزی نداره کلید یا جامپر

کاربر فعال مشکلات سخت افزاری TREASURES's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    ایمان نیرومند هستم ساکن کرمانشاه

پيش فرض

تو بعضی بردها با چیپست HIGH END همچین کلیدی هست که بشه آنلاک کرد ولی چبپست برد شما 870 ه
    در هر صورت یکم دیگه تلاش کنید ... با بایاس های مختلف و همچنین تنظیمات مختلف امتحان کنید
    شانس شماست دیگه

3. این کاربر از TREASURES بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه علی 254's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2013
    محل سكونت
    قبرستون

پيش فرض

ببین من اینو که تو عکس گذاشتم پیدا کرده بودم اما غیر فعال هستن و همگی روی اتومات
    اگر دفترچه ی مادربورد رو دارید ؛ یه بار اونو مطالعه کنید وگرنه می تونید از سایت شرکت سازنده دانلودش کنید... اگر احیانا آیتمی رو پیدا نمی کنید ، اونجا همه چیز رو توضیح داده ،

5. این کاربر از علی 254 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

ناظر انجمن مشکلات سخت افزاری EXTREME's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

اگه با دادن ولتاژ بیشتر بازم بوت نمیشه یا مشکل از بایوس است یا هسته های آزاد شده ایراد داره

7. این کاربر از EXTREME بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای ess_1362's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    server 3 hdd 7 partition 1 unallocated(bad sector)

پيش فرض

شما همون شاتی که گذاشتی یکی هم از ابتداش بذارید تا بهتر شما را راهنمایی کنیم
    همچنین یکبار هم بایاس را به حالت قبل از آنلاک کردن برگردونید ببینید امکان تغییر ولتاژ مقدور هست یا نه؟!

9. این کاربر از ess_1362 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Nov 2010

پيش فرض

ممنونم از اینکه وقت گذاشتید جواب دادید
    تو قسمت ولتاژ چه انلاک باشه چه نباشه قابل تغیر هستش
    قسمت cpu voltag وقتی میرم اعداد بیشتر 1.485 بشه میره رو قرمز و تو کادر قرمز تاعدد2.0331 وجود داره همینجور بالاتر اگر برعکس بزنم میره زیر این عداد یعنی دوباره قرمز میشه و اخرین عددش 0.988 هست
    ضمنا این اعداد با کلیدهای منفی و مثبت یعنی{ - +} قابل تغیر هست
    حالا اگر بیشتر بشه اعداد و روی قرمز قرار بگیره سمت راست تو عکس که مشخص کردم نوشته red:not recommended هست

در گزینه های بالا تو قسمت advanced clock calibration
    'گزینه ای بنام per core موجود هست که میزنه 4 گزینه زیز نمیان میشه اما بازم هیچی
    تمام این مشکلات زمانی هست که گزینه انلاک سی پی یو کور فعال بشه دیگه بالا نمیاد اما اگر تمامی اینها رو تغیر بدم و فعال کنم و انلاک رو غیر فعال بالا میاد

Last edited by namgo; 03-08-2014 at 20:21.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2013

پيش فرض

سلام . مرسی واسه آموزش کاربردیتون . من فنوم 2 - 550 دارم . از طریق آموزشتون که انجام دادم 2تا هسته فعال شدن و الان 4تا هسته نشون میده . سی پی یو زد که اجرا میکنم اسم سی پی یو رو : phenom II X نشون میده و دسته ( code name ) : deneb
    چندتا سوال دارم . میدونم بعضیاشون احمقانس ولی خب بذارین به حساب کم سوادی .
    1: اینکه ولتاژ رو 0.992 نشون میده و سرعت هسته معمولا رو 804 مگا هرتز . و فقط وقتی کار خاصی انجام میدم بیشتر میشن. الان این نرماله دیگه ؟؟؟
    2 : الان این 2تا هسته که اضاف شدن مشکلی واسه سیستم پیش نمیارن ؟ واسه سخت افزار
    3- با prime95 تست کردم حدود 4 دقیقه بدون ارور پیش رفت ولی با نرم افزار دیگه که دمارو چک میکردم دمای هسته رفته بود بالا 100 درجه دیگه ادامش ندادم ترسیدم خسارت بزنه . تا بعد که برم یه کولر خوب بگیرم واسش. الان مشکلی هست با این وصف که گفتم ؟
    4 : کش ال 3 من میتونه فعال بشه ؟؟؟
    3

ناظر انجمن مشکلات سخت افزاری EXTREME's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

سلام . مرسی واسه آموزش کاربردیتون . من فنوم 2 - 550 دارم . از طریق آموزشتون که انجام دادم 2تا هسته فعال شدن و الان 4تا هسته نشون میده . سی پی یو زد که اجرا میکنم اسم سی پی یو رو : phenom II X نشون میده و دسته ( code name ) : deneb
    چندتا سوال دارم . میدونم بعضیاشون احمقانس ولی خب بذارین به حساب کم سوادی .
    1: اینکه ولتاژ رو 0.992 نشون میده و سرعت هسته معمولا رو 804 مگا هرتز . و فقط وقتی کار خاصی انجام میدم بیشتر میشن. الان این نرماله دیگه ؟؟؟
    2 : الان این 2تا هسته که اضاف شدن مشکلی واسه سیستم پیش نمیارن ؟ واسه سخت افزار
    3- با prime95 تست کردم حدود 4 دقیقه بدون ارور پیش رفت ولی با نرم افزار دیگه که دمارو چک میکردم دمای هسته رفته بود بالا 100 درجه دیگه ادامش ندادم ترسیدم خسارت بزنه . تا بعد که برم یه کولر خوب بگیرم واسش. الان مشکلی هست با این وصف که گفتم ؟
    4 : کش ال 3 من میتونه فعال بشه ؟؟؟
    3

بله نرمال است این حالت idle پردازنده است در حالت بیکاری ولتاژ پردازنده و ضریب پردازنده که نتجیش کاهش فرکانس آن است کم میشود تا میزان مصرف انرژی کمتر شده و دما کاهش یابد مشکلی نداره

در صورتی که در تست پایداری و کار ویندوزی مشکلی ندارید نه ایرادی نداره

اینپردازنده کلا دمای بالایی داره حتما یک خمیر خوب بهش بزنید و تهویه کیس رو بهتر کنید اسمارت فن در بایوس هم فعال باشه درصورتی که جوابگو نیست بهترین راه کولر است

پردازنده شما کش لول 3 رو داره نیاز به فعال کردنش نیست

داره خودمونی میشه mohamad2323's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

سلام خدمت همه ..من یه فنوم 555 دارم که قبلا با مادربرد dfi راحت 4 هسته میشد ولی با این مادربرد جدید هر کاری میکنم گزینه مورد نظر رو پیدا نمیکنم ..الان ایسوس 970 r2 دارم

- - - Updated - - -

سلام خدمت همه ..من یه فنوم 555 دارم که قبلا با مادربرد dfi راحت 4 هسته میشد ولی با این مادربرد جدید هر کاری میکنم گزینه مورد نظر رو پیدا نمیکنم ..الان ایسوس 970 r2 دارم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •