تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 7 از 83 اولاول ... 345678910111757 ... آخرآخر
نمايش نتايج 61 به 70 از 829

نام تاپيک: طریقه ی UNLOCKING AMD

کاربر فعال مشکلات سخت افزاری TREASURES's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    ایمان نیرومند هستم ساکن کرمانشاه

پيش فرض

یا ADVACED CLOCK CALIBRATION یا AUTOMATIC CLOCK CALIBRATION گرفتی؟

تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت

پيش فرض

خیر اگر از لحاظ دما مشکلی نداشته باشه هیچ مشکلی پیش نمی آد
    !!!
    خوب خیالم راحت شد چون وقتی آنلاک کردم فول لودشم تست کردم دما به زور به 40 رسید

Last edited by TREASURES; 10-03-2010 at 08:46.

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

khob in advance clock calibration ro in update bios man hast?akhe nemitonam bebinam daram miram cpu bekharam.rasti age bood roye chi bezaram in gozinaro,?

تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت

پيش فرض

khob in advance clock calibration ro in update bios man hast?akhe nemitonam bebinam daram miram cpu bekharam.rasti age bood roye chi bezaram in gozinaro,?
    شما باید بایوست آخری باشه اون گزینه رو بذار رو AUTO اگه جواب نداد بذار رو ALL CORE

تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت

پيش فرض

آقایان من به این نتیجه رسیدم که هر چی ATHLON II و PHENOM II هست جمیعا 4 هسته هستند (البته در صورتی که حرف سوم استپینگ شون C باشه) و دارای 8MB کش هستند

حـــــرفـه ای ess_1362's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    server 3 hdd 7 partition 1 unallocated(bad sector)

پيش فرض

630 tray ba box cheghadr ekhtelaf gheymat daran?alan box 106 tomane.Bad in bedone garante mishe age tray bashe. ?Rasti in soalam o javab nadadid mainam 100 darsad javaab mide baraye unlouck dige?m3a770 de asrok. . .Mikham az main motmaen basham.
    Dostan man alan raftam to setup systemam hamon safe abi.hamon ja ke over clock mikonim.bad f1.20 version bios bod.bad az koja cach l3 ro faal konam?hich gozinei be esm acc nabod. .Mage nabayad az inja faal konam?

---------- Post added at 07:43 AM ---------- Previous post was at 07:42 AM ----------

Dostan man alan raftam to setup systemam hamon safe abi.hamon ja ke over clock mikonim.bad f1.20 version bios bod.bad az koja cach l3 ro faal konam?hich gozinei be esm acc nabod. .Mage nabayad az inja faal konam? Torokhoda sarit2r javab bedid.

معمولا پردازنده باکس یک چیزی بین 8-15 تومن از مدل TRAY گرونتر هست

ضمن اینکه حتما گزینه ACC در بایاس شما هست و باید بری در قسمت تنظیمات پردازنده

شما به شکل زیر نگاه کن فکر کنم بایاس مدل شما باشه :

آقایان من به این نتیجه رسیدم که هر چی ATHLON II و PHENOM II هست جمیعا 4 هسته هستند (البته در صورتی که حرف سوم استپینگ شون C باشه) و دارای 8MB کش هستند

فنوم 2 ها که همه بر پایه فنوم هستند ولی اینکه آنلاک بشن یا نشن بحثش جدا هست

ولی ATHLON II ها و همیونطور SEMPROM 140 اگر بر پایه فنوم باشه یعنی حرف سوم C باشه حتما حدعقل 2 هسته آنلاک میشه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    شاباد

پيش فرض

بلاخره کسی نگفت برایm3a780gxh asrock و x3 435 باید چه کدی باشه تا هسته چهارم فعال بشه ؟ برای کش 3 هم باید حرف سوم c باشه راستی چقدر احتمال داره که هسته و کش 3 انلاک بشه تا حالا با این سی پی یو و مادربود کسی انلاک شده
    Last edited by 123qweasdzxc; 10-03-2010 at 14:07.

تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

dostan 630 aslan steeping c nadare.kole bazar ro gashtam.majbor shoda hamon 620 begiram . Onam kheili kam speeding c dare. .Alan daram miram manzel doa konid cach l3 ro betonam unlouck konam. .

تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

Dostan man raftam az bios on gozinaro zadam vali dige tasvir nadaram.torokhoda zod komakam konid. . .Batri ham daravordam dorost nashod. .

---------- Post added at 04:52 PM ---------- Previous post was at 04:52 PM ----------

Dostan man raftam az bios on gozinaro gozashtam ro auto vali dige tasvir nadaram.torokhoda zod komakam konid. . .Batri ham daravordam dorost nashod. .

تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

Torkhoda yeki javab bede. . .

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •