تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 83 اولاول 1234567891555 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 829

نام تاپيک: طریقه ی UNLOCKING AMD

حـــــرفـه ای ess_1362's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    server 3 hdd 7 partition 1 unallocated(bad sector)

پيش فرض

اگر آنلاک بشه در حالت عادی یکم از 955 ضعیفتر و کی هم از 945 قویتر میشه

ضمنا با یک اورکلاک کوچیک هم از 965 قویتر میشه

تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت

پيش فرض

اگر آنلاک بشه در حالت عادی یکم از 955 ضعیفتر و کی هم از 945 قویتر میشه

ضمنا با یک اورکلاک کوچیک هم از 965 قویتر میشه

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

Baz 1 soal.be khoda sharmandam inghadr soal miporsam .onam english. .chera in cpu haye phenom 2 az athlon ha gerontare?nakone be khater taze omadaneshe?taze 550 alan cach l2 1mb dare vali 630 2mb cach hast. .Bad in 630 vaghti cach l3 unlouck beshe dar hade kodom cpu mishe? .kheili mitarsam 550 begiram.vaghti hastash unlouck nashe hamon 2 haste mimone o man bad bakht misham. .Nemikham mesle indafe eshteba konam.farda mikham beram bekharam. .

تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت

پيش فرض

Baz 1 soal.be khoda sharmandam inghadr soal miporsam .onam english. .chera in cpu haye phenom 2 az athlon ha gerontare?nakone be khater taze omadaneshe?taze 550 alan cach l2 1mb dare vali 630 2mb cach hast. .Bad in 630 vaghti cach l3 unlouck beshe dar hade kodom cpu mishe? .kheili mitarsam 550 begiram.vaghti hastash unlouck nashe hamon 2 haste mimone o man bad bakht misham. .Nemikham mesle indafe eshteba konam.farda mikham beram bekharam. .

خوب فنوم ها از آتلون ها در تمام موارد قویترن و به همین خاطر قیمتشون هم بیشتره

550 خوب 2 مگ کش L2 داره به همراه 6 مگ کش L3 ولی 630 فقط همون 2 مگ L2 را داره و بعضی مدلها یا اصلا L3 نداره و بقیه هم که دارند و باید آنلاک بشن 6 مگ L3 دارند که با آنلاک شدن این کش به یک PHENOM II X4 925 تبدیل میشه

شما اون استپینگ های پست 2 را روی یک کاغذ یاد داشت کن و برو بازار و بصورت تک تک تمام مغازه ها را بگرد ببین کدومش را گیر میاری

دقت کن در پست 2 مدلهایی که به رنگ آبی هستند اگر بگیری بهتره

خودت دقت کن ببین کدوم استپینگ ها در مادربردهای ASROCK بیشتر آنلاک شدن از همونها بگیر و مدلهایی که در بردهای ASROCK جلوشون FAIL زده یعنی آنلاک نشدن و نگیر

ضمنا اگر پردازنده را بصورت TRAY بگیری و یک فن 20-30 تومنی جدا براش بگیری خیلی بهتره

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    شاباد

پيش فرض

من که میخوام asrock m3a780gxh/128 بخرم از صفحه اول هم هیچی نفهمیدم به نظر شما x3 435 بخرم و 4 هسته و کش 3 را فعال کنم یا x4 620 وکش 3 رو فعال کنم یا x2 550 بخرم و 4 هسته رو فعال کنم

کاربر فعال مشکلات سخت افزاری TREASURES's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    ایمان نیرومند هستم ساکن کرمانشاه

پيش فرض

من که میخوام asrock m3a780gxh/128 بخرم از صفحه اول هم هیچی نفهمیدم به نظر شما x3 435 بخرم و 4 هسته و کش 3 را فعال کنم یا x4 620 وکش 3 رو فعال کنم یا x2 550 بخرم و 4 هسته رو فعال کنم
    گزینه ی آخر از همه بهتره در ضمن x3 435 که نمیشه چهار هسته پسر خوب

تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت

پيش فرض

بله من هم با گزینه آخر بیشتر موافقم

البته حتما در پست 2 استپینگهایی را که با اون هر 4 هسته آنلاک شده (بعبارتی جلوش نوشته SUCCESS) را باید بگیری که روی سی پی یو این اعداد را نوشته

البته اگر می خوای آتلون بگیری حرف سوم استپینگش باید حتما C باشه وگرنه اگر A یا D باشه اصلا کش L3 نداره

در کل اگر 550 بگیری بهتره ولی اگر بصورت TRAY بخری و یک خنک کننده جدا براش بگیری کارایی بمراتب بیشتری می گیری

تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت

پيش فرض

بله من هم با گزینه آخر بیشتر موافقم

البته حتما در پست 2 استپینگهایی را که با اون هر 4 هسته آنلاک شده (بعبارتی جلوش نوشته SUCCESS) را باید بگیری که روی سی پی یو این اعداد را نوشته

البته اگر می خوای آتلون بگیری حرف سوم استپینگش باید حتما C باشه وگرنه اگر A یا D باشه اصلا کش L3 نداره

در کل اگر 550 بگیری بهتره ولی اگر بصورت TRAY بخری و یک خنک کننده جدا براش بگیری کارایی بمراتب بیشتری می گیری
    آقا احسان از یه نفر پرسیدم که میگفت آنلاک کردن به شدت عمر سی پی یو رو پایین میاره راسته؟

تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت

پيش فرض

بسم الله به حق چیزای ندیده بابا ATHLON II 435 هم 4 هستس

Last edited by TREASURES; 09-03-2010 at 15:21.

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

Agha man tasmim gerftam hamon 630 ro bekharam . . Migam in spitinga ke dadid ba model kamel rahat peyda mishe to bazar?bad age hamin shomareha rosh bod hatman l3 unlouck mishe dige?bad mainam moshkel nadare baraye unlouck ke?m3a 770de asrok. . .Bad in 630 ro kami over konam dar had 955 mishe dige?doroste?

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •