تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 30

نام تاپيک: عقیم کردن مرد

Banned
    تاريخ عضويت
    Aug 2017

پيش فرض عقیم کردن مرد

سلام من به دلیل یسری مشکلات نمیتونم ازدواج کنم.
    و نیاز جنسی به جنس مخالف خیلی اذیتم میکنه.

میخواستم حالا که وضعیتم مشخصه که تا آخر عمر نمیتونم ازدواج کنم خودمو عقیم کنم. جوری که کل سیستم جنسیم از کار بیفته.

باید چیکار کنم؟خرجش هم کم باشه خواهشا

2. 2 کاربر از vahid484 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Aug 2017

پيش فرض

من وضعیتم کاملا مشخصه نه پدر پولدار دارم نه شغل خوب و نمیتونم تا آخر عمر ازدواج کنم.درآمدم روزی 20 هزار تومنه خرج شیکم خودمو به زور درمیارم و نمیتونم دوست دختر داشته باشم ....

تنها راهی که واسم مونده اینه که پس اندازم رو بزارم واسه عقیم کردنم که تا آخر عمر راحت بشم و نیاز جنسی نداشته باشم..

آخر فروم باز روانپریش's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

سلام من به دلیل یسری مشکلات نمیتونم ازدواج کنم.
    و نیاز جنسی به جنس مخالف خیلی اذیتم میکنه.

میخواستم حالا که وضعیتم مشخصه که تا آخر عمر نمیتونم ازدواج کنم خودمو عقیم کنم. جوری که کل سیستم جنسیم از کار بیفته.

باید چیکار کنم؟خرجش هم کم باشه خواهشا

خوب دوست عزيز به جاي اينكار اول به خدا توكل كنين بعدشم با يه دختر سطح پايين و كم توقع ازدواج كنين

5. 2 کاربر از روانپریش بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Aug 2017

پيش فرض

خوب دوست عزيز به جاي اينكار اول به خدا توكل كنين بعدشم با يه دختر سطح پايين و كم توقع ازدواج كنين
    من به خدا اعتقاد ندارم اگر خدایی وجود داشت یه جفت برای من جور می کرد نه این که تا 28 سالگی هنوز کنار دختر نخوابیدم.
    پدر مادرم هم یه جفت آدم دهاتی بی سوادن که هیچ کاری نمیتونن واسم بکنن.

7. 2 کاربر از vahid484 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز روانپریش's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

من به خدا اعتقاد ندارم اگر خدایی وجود داشت یه جفت برای من جور می کرد نه این که تا 28 سالگی هنوز کنار دختر نخوابیدم.
    تا حالا شده ازش بخواين؟دعا كنين و نذر كنين مطمعن باشين بهتون ميده خدا خيلي بزرگه

Banned
    تاريخ عضويت
    Aug 2017

پيش فرض

تا حالا شده ازش بخواين؟دعا كنين و نذر كنين مطمعن باشين بهتون ميده خدا خيلي بزرگه
    از بحث خدا بکش بیرون ...چه عملی باید بکنم تا عقیم شم؟تخلیه بیضه باید انجام بشه؟ میخوام جوری باشه آلتم اصلا راست نشه تا آخر عمر

10. این کاربر از vahid484 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه lordsajad7's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2015
    محل سكونت
    زیر سقف خدا

پيش فرض

آقا منم مثل خودت ! و در ضمن خیلی ها مثل تو هستند! درسته سنم کمتره ولی شما و من و خلاصه خیلی های دیگه اون حس لعنتی رو میتونیم درک کنیم! با این وضع تیپ زدن بعضی ها که آدم مخش سوت میکشه!
    ولی من ادم 40 ساله میشناسم که مشکل جنسی نداره پولش هم پارو هوا میکنه ولی سلیقه اش با باباش از زمین تا آسمون فرق میکنه و اون هم به خاطر باباش نمیتونه با اونی که میخواتش ازدواج کنه!
    راه هایی
    بهتری هم هست!
    اگه نمیتونین ازدواج قانونی کنید خیلی راه برای کنترل میل جنسیت وجود داره .........
    در ضمن تاکید دارم و میگم (اگه)
    اگه به آخر راه رسیدی با یکم جسارت میتونی روحیه رو از جایی که انتظار نداری بدون اینکه به درد سر بیافتی برگردونی
    البته اگه مشکلت فقط همون مورد باشه وگرنه درآمد کم که مشکل خیلی هاست و خیلی ها هم که باهاش عادت کردند!
    Last edited by lordsajad7; 03-09-2017 at 23:52.

12. این کاربر از lordsajad7 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال sunshineboy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2017
    محل سكونت
    isfahan

پيش فرض

دوست عزیز من کسی رو میشناسم بی پول بد بخت ولی خانمش دندون پزشک و خوش چهره دختر عاشقش شد ازدواج کردن!
    به قیافه و پول نیس دوس دختر و زن داشتن اگه دختری ازت خوشش بیاد چ پول دااشته باشی چ بی پول باهات دوست میشه یا ازدواج میکنه باید جسارت و زبون داشته باشی به قول معروف پرو باشی نترسی اصن تا حالا متحان کردی؟ تا حالا به کسی گفتی خانم میشه با من دوست بشی؟ ی بار امتحان کن ضرر نداره ک نه کسی میخوردت نه ابروت میره نه کسی میدونه خونت کجاس نه کسی شکایت میکنه ازت ک ی بی پول به من گف با من دوست شو یا ازدواج کن! اگه ک خیلی میترسی و خجالت میکشی راحت ب ی دختری ک ازش خوشت اومد ب خنده بگو دوس پسر بیکار و بی پول نمیخوای؟ مطمعن باش از همین لحن حرف زدنت خوشش میاد ازت کاری ک زبون میکنه رو هیچ چیزی نمیکنه این چیزا به پول نس عمدتا ب جنم عرضه خودت بستگی داره شاید دختری ک بنز سوار میشه زنت نشه یا دوس دخترت ولی خب دختر پایین تر و کم توقع تر پیدا کن بعدشم همیشه ک درامدت اینقدر نمیمونه پیشرفت میکنی خودت دست کم نگیر از تو بد بخت تر ب چیزای بزرگتر رسیدن
    اگه بحث جنسیته اینقدر دختر هست ک از خداشون باشه ... پول دار بی پولش خوشگل زشتش فرق ندارن نمیگم همشون ولی همونطور ک پسری ک دوس داره اره دختریم ک دوس داره اره هست فقط باید جنم داشته باشی و بتونی با این موضوع کنار بیای
    خودتو اگه عقیم کنی بعدش چی؟ و بعد اگه پولدار شدی و پشیمون شدی چی؟ اینم از اون حرفاست ها بعدشم فک نکنم کسی بکنه این کارو باید فک کنم از مرجع تقلیدی چیزی اجازه داشته باشی الکی ک نیس
    ادمایی مث تو زن ندارن تو این کشور؟ بی عرضه تر از اونایی یعنی؟من داداشم بیکار بود زن گرفت الان ماشالله داره اوضاعش هرروز بهتر میشه! همین ک زن بگیری زندگیت هم روال پیدا میکنه بی پول با پول بودن بستگی به خودت داره روزی 20 هزار تومن واقعا کمه ولی تلاش کن حداقل ی جا با حقوق اداره کار بری سر کار و بعدش مسلما میتونی راحت تر زن بگیری! بشین اوقات بیکاریت فک کن ببین چ کار کنی پول دار تر بشی بالاخره یه رو ی فکری میاد تو سرت همینطوری بگی من ندارم نمیتونم مطمعن باش نمیشه ولی اگه ب خودت فرصت بدی و درست فکر کنی چند وقت مسلما میشه! ی کتاب به نام پدر پولدار پدر بی پول بگیر بخون اینو شاید ی جرقه کوچولویی تو مغزت خورد
    Last edited by sunshineboy; 04-09-2017 at 02:24.

14. 2 کاربر از sunshineboy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Aug 2017

پيش فرض

سگها رو چه جوری عقیم میکنن؟منم میخوام از همون روش استفاده کنم

هزینش چه قدره؟آیا عمل خاصی رو سگهای نر انجام میدن که عقیم شن؟دقبقا چیکار میکنن

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

عذر میخوام بابت این پست، چون شما یک سوال علمی کردی ولی جواب بنده بیشتر جنبه اجتماعی و روانشناختانه حواهد داشت.

پیشنهاد من به شما

1- ترک هرچه سریعتر دوستانی که رابطه جنسی را برای دیگران بزرگ و عجیب و فوق العاده نشان میدهند.
    انسانها غالبا طوری پرورش یافتند که با کوچکترین دستاوردی ذوق میکنند و چون در دنیای زشت رقابتی هستند دستاوردهایشان را در بوق و کرنا میکنند ولی وقتی فریب این پروپاگاندای محلی و کوچک را میخوریم و با هزار مشقت بدستش میاوریم میبینیم که هیچ چیز بزرگی نبوده.

2- رابطه ی جنسی بدون عشق و بدون دوست داشتن رابطه فوق العاده خطرناکی است زیرا در زمان این رابطه مغز تکامل یافته ی ما که برعکس حیوانات دچار شعور و خرد و احساسات عمیق هست انسان را علاقه مند به آن شخص میپندارد و با کوچکترین لمس و بوسه درگیر عاطفه ی شدید خواهد شد.
    پس در رابطه ای که دوست داشتن وجود نداشته باشد ولی ارتباط جنسی برقرار باشد هرگونه لغزش طرفین آسیب های زیادی به کسی خواهد زد که تازه وارد این نوع رابطه ها شده است.
    نتیجه: شما حتی اگر پول زیادی هم داشتید امکان داشت با ورود به این نوع رابطه احساسات خود را جریحه دار کنید.

3- اگر عاشق نیستید اگر کسی را دوست ندارید ولی شهوت امان شمارا بریده خودارضایی کنید، هرگز هیچ مقاله علمی ای وجود نداشته و نخواهد داشت که به صرف خودارضایی انسان دچار مشکل شود البته به شرطی که بهداشت عاطفی، جنسی رعایت شود و همینطور از افراط در این مورد پرهیز شود.

4- آیا تابحال افسرده شده اید؟ دچار بیماری هرچند کوچک شده اید؟ تا بحال دقت کردید در مواقعی که به این مشکلات دچار میشوید شهوت و احساس جنسی شما کم میشود؟
    پس اینکه شما گرم هستید و علاقه مند به این نوع رابطه، ثابت میکند شما انسان سالمی هستید، قدر سلامتی خود را بدانید و سلامتی خود را به دست دکترهای پول پرست نابود نکنید.

17. 3 کاربر از Dr.Hate بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •