تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 500 123451151101 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 4997

نام تاپيک: .:: مشاوره و راهنمایی برای خرید لپ تاپ های اپل ::.

آخر فروم باز Microsoft24's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    تهران

10 .:: مشاوره و راهنمایی برای خرید لپ تاپ های اپل ::.

با سلام خدمت دوستان و کاربران مکینتاش ،

به علت زیاد شدن ایمیل ها و پیغام های خصوصی دوستان و جهت جلو گیری از شلوغ شدن تاپیک " Apple Laptops اا گفت و گو و تبادل نظر"

این تاپیک برای دوستان عزیزی ست که قصد خرید مک بوک ، مک بوک پرو ، مک بوک ایر ، آی مک ، مک پرو و یا سایر لوازم جانبی این محصولات رو دارند ، اینجا مطرح کنند!

سوالات و اشکال های سخت افزاری ، نرم افزاری لپ تاپ های اپل :

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    نرم افزارها ، درایور ها و مباحث فنی لپ تاپ های اپل :

کد:
    Last edited by Microsoft24; 30-08-2010 at 08:31.

2. 17 کاربر از Microsoft24 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

سلام m24 عزيز!
    بالاخره بعد از سرچ هاي بسيار،خوندن review هاي مختلف و سبك سنگين كردن تصميم گرفتم دل و به دريا بزنم و مطابق دلم تصميم بگيرم و برم سراغ MB991LL/A كه البته در يكي از روزنامه هاي اقتصادي هم از قول شركت نقش به عنوان پرفروشترين لپ تاپ اپل معرفي شده.(در حقيقت از وقتي پست هاي شما رو خوندم مهراپل كم كم به دلم نشست.) .فقط براي اينكه اطمينان پيدا كنم چندتا سوال از محضرتون داشتم.
    1 - آيا اين لپ تاپ ميتونه 3 ، 4 سال برام كاركنه و (در صورت استفاده درست) پاش به خدمات پس از فروش باز نشه؟(البته از ديدگاه مهندسي با احتمال 95%!!)
    2 - گارانتي نقش بهتره يا الماس پايتخت؟ آيا واقعا ميشه به خدمات پس از فروششون اعتماد كرد؟(از نظر اينكه دقيقا مطابق همون دستورالعمل هايي عمل ميكنن كه مد نظر شركت اپل هست؟)
    3 - وقتي بستشو تحويل مي گيريم محتوياتش چه چيزهايي بايد باشه؟ (آيا مودم همراهشه؟)
    4 - در يك سايت يك سري از مشكلات رو خوندم خواستم ببينم به نظر شما اين مشلات زير چقدر احتمال داره ايجاد بشند.
    عين نقل قول:"
    فقط ببینید چند نفر مشکلات من رو داشتن
    ۱. بوت نشدن بی هیچ دلیل موجهی
    ۲. اجکت کردن دی وی دی های خام
    ۳. صدای بد هاردیسک بعد از مدت کوتاهی از خرید
    ۴. بسته نشن لید مک بوک
    ۵. سوختن وایرلس دستگاه که هرگز هم درست نشد

کد:
    کد:
    کد:
    کد:
    کد:
    "
    و در آخر اينكه آيا دركل براي يك دانشجوي مهندسي مكانيك كه بيشتر با نرم افزار هايي مثل CATIA , MATLAB,ANSYS كارميكنه مناسبه؟
    بسياربسيار سپاسگزارميشم اگه وقتتنو نميگيرم من رو راهنمايي كنيد.چون ديگه آخر هفته تصميم دارم لپ تاپ رو بگيرم.

قربان شما

4. 2 کاربر از vimana بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه amirarsalaan's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

تبليغات شيك و پيروي از اين شعار كه من اونقدر پولدار نيستم كه كالاي ارزون بخرم مدتي هست كه منو ترغيب به خريد محصولات apple كرده، حالا يا مك بوك پرو يا آي مك.
    به همين دليل من توي فروم هاي ايروني گاه گداري و اغلب ، جستجوهايي بابت اين موضوع انجام داده ام اما واقعيت اينه كه هنوز دليل كافي و محكمي براي دليل اختلاف مثلن 500 هزار تومني سوني وايو و مك بوك ( به لحاظ سخت افزاري ) پيدا نكرده ام.
    لطفن در اين زمينه مرا ياري فرماييد.

6. این کاربر از amirarsalaan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه amirarsalaan's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

پيشاپيش عضرخواهي مرا بپذيريد چون تاپيك مكينتاش را پيدا نكردم اين بحث رو اينجا مطرح مي كنم:
    من يك كاربر ويندوز هستم، تا حالا هم با مكينتاش كار نكرده ام و اين واقعيت رو هم رد نمي كنم كه فضاي مكينتاش و نرم افزارهاي اون خيلي زيبا و راحت هستند احتمالن.
    اما وقتي اين حقيقت رو در نظر مي گيرم كه فونت فارسي در مكينتاش تنوع ويندوز رو ندارد دلزده ميشم( آخه كار من گرافيكه و احتياج به فونت هاي فارسي برام حياتي). به عنوان مثال نرم افزار مريم در ويندوز داراي تنوع خوبي در زمينه ي فونت فارسي مي باشد و يا اينكه مكينتاش فونت هاي فارسي word office را نميشناسد. اينها همگي باعث ميشه كه عليرغم علاقه مندي به كار كردن با apple قيد دردسرهاي آنرا بزنم.
    در اين زمينه منتظر راهنمايي هاي كارشناسانه ي شما دوستان هستم.

8. 2 کاربر از amirarsalaan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال zerolight's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    Apple California

پيش فرض

پيشاپيش عضرخواهي مرا بپذيريد چون تاپيك مكينتاش را پيدا نكردم اين بحث رو اينجا مطرح مي كنم:
    من يك كاربر ويندوز هستم، تا حالا هم با مكينتاش كار نكرده ام و اين واقعيت رو هم رد نمي كنم كه فضاي مكينتاش و نرم افزارهاي اون خيلي زيبا و راحت هستند احتمالن.
    اما وقتي اين حقيقت رو در نظر مي گيرم كه فونت فارسي در مكينتاش تنوع ويندوز رو ندارد دلزده ميشم( آخه كار من گرافيكه و احتياج به فونت هاي فارسي برام حياتي). به عنوان مثال نرم افزار مريم در ويندوز داراي تنوع خوبي در زمينه ي فونت فارسي مي باشد و يا اينكه مكينتاش فونت هاي فارسي word office را نميشناسد. اينها همگي باعث ميشه كه عليرغم علاقه مندي به كار كردن با apple قيد دردسرهاي آنرا بزنم.
    فونت های فارسی برای مک هم اونقدر کم نیست.
    نرم افزاری به نام xmary هست که همون مریم برای ویندوز.چون حجمش زیاده اگه خواستی بگو تا آپ کنم

10. 2 کاربر از zerolight بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز mohsenfhm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    كرج

پيش فرض

سلام . واقعا كار خوبي كرديد كه اين تايپيك رو ايجاد كرديد . حالا با خيال راحت سوالاتمون رو مي پرسيم . ما زودتر به اين تايپيك نياز داشتيم .

فقط دوستان لطف كنن پست هاي بي ربط ارسال نكنن .

آخه اين جمله ( یه چیزی میگم میدونم لجت در میاد! آخه لپتاپ اپل ارزش خریدن داره ) چه ربطي به موضوع تايپيك داره . اگر با اين برند مشكل داريد كسي شما رو اجبار نكرده بيايد داخل اين تايپيك .

ممنون از همكاريتون .
    Last edited by mohsenfhm; 31-01-2010 at 13:34.

12. 4 کاربر از mohsenfhm بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    تهران

10 RE

یه چیزی میگم میدونم لجت در میاد! آخه لپتاپ اپل ارزش خریدن داره ؟؟
    با سلام خدمت شما دوست عزیز ،

شما کاملا در اشتباهی ، چرا باید لج من در بیاد؟؟؟؟

هرکس سلیقه ای داره !

تازه هیچکس هم مثل دیگری فکر نمیکنه !

بنابراین ، این نظر شماست ! کاملا هم محترمه ! ممکنه نظر من بر خلاف شما باشه ! اما دلیل نمیشه که لج من در بیاد!

موفق باشید!

---------- Post added at 03:33 PM ---------- Previous post was at 03:08 PM ----------

سلام m24 عزيز!
    بالاخره بعد از سرچ هاي بسيار،خوندن review هاي مختلف و سبك سنگين كردن تصميم گرفتم دل و به دريا بزنم و مطابق دلم تصميم بگيرم و برم سراغ MB991LL/A كه البته در يكي از روزنامه هاي اقتصادي هم از قول شركت نقش به عنوان پرفروشترين لپ تاپ اپل معرفي شده.(در حقيقت از وقتي پست هاي شما رو خوندم مهراپل كم كم به دلم نشست.) .فقط براي اينكه اطمينان پيدا كنم چندتا سوال از محضرتون داشتم.
    1 - آيا اين لپ تاپ ميتونه 3 ، 4 سال برام كاركنه و (در صورت استفاده درست) پاش به خدمات پس از فروش باز نشه؟(البته از ديدگاه مهندسي با احتمال 95%!!)
    2 - گارانتي نقش بهتره يا الماس پايتخت؟ آيا واقعا ميشه به خدمات پس از فروششون اعتماد كرد؟(از نظر اينكه دقيقا مطابق همون دستورالعمل هايي عمل ميكنن كه مد نظر شركت اپل هست؟)
    3 - وقتي بستشو تحويل مي گيريم محتوياتش چه چيزهايي بايد باشه؟ (آيا مودم همراهشه؟)
    4 - در يك سايت يك سري از مشكلات رو خوندم خواستم ببينم به نظر شما اين مشلات زير چقدر احتمال داره ايجاد بشند.
    عين نقل قول:"
    فقط ببینید چند نفر مشکلات من رو داشتن
    ۱. بوت نشدن بی هیچ دلیل موجهی
    ۲. اجکت کردن دی وی دی های خام
    ۳. صدای بد هاردیسک بعد از مدت کوتاهی از خرید
    ۴. بسته نشن لید مک بوک
    ۵. سوختن وایرلس دستگاه که هرگز هم درست نشد

کد:
    کد:
    کد:
    کد:
    کد:
    "
    و در آخر اينكه آيا دركل براي يك دانشجوي مهندسي مكانيك كه بيشتر با نرم افزار هايي مثل CATIA , MATLAB,ANSYS كارميكنه مناسبه؟
    بسياربسيار سپاسگزارميشم اگه وقتتنو نميگيرم من رو راهنمايي كنيد.چون ديگه آخر هفته تصميم دارم لپ تاپ رو بگيرم.

قربان شما
    با سلام به شما دوست عزیز ،

خب بریم سر سئوالات شما :

1 - ببین من یک آیمک دارم که مال حدودا 4سال پیش ه ، واز پردازنده های اینتل هم استفاده نمی کنه! تا حالا هم خوب داره کار میکنه! از اولش هم هیچ گارانتی ای نداشته!
    حالا برای اثبات ، شما با همین الماس پایتخت تماس بگیرید ، ازشون بپرسید که تو این مدتی (فکر کنم حدودا 10 سال)
    که تو کار اپل هستید ، چند تا مک بوک و یا مک بوک پرو ویا... رو برای خدمات پس از فروش اوردن؟؟؟

چون قبل از شما زنگ زدم ! جواب رو بهت میدم! فقط یکی ! اونم طرف یک خودکار گذاشته بعد لید رو بسته ! و صفحه نمایش شکسته! که برای تهمیر فرستادن دبی!(دستگاه هم بدون گارانتی بوده!)

ببین من نمی دونم ، تا حالا به چند تا کشور سفر کردی ! اما تو همه جای دنیا ، برندی که پشتش خورده USA ، احتیاجی به گارانتی نداره!!!

2 - من هر دو رد میکنم! به نظر من اپل احتیاجی به گارانتی نداره! ، اما اگر اصرار دارید زیاد فرقی باهم نمیکنند!
    الماس پایتخت ، قیمت پایین تری داره ، مدت بیشتری تو کاره اپل ه ! ودر عوض نقش یک ساله که توکاره اپل ه ، اما مرکز خدمات مجهزی در برج نگار (بالاتر از میدان ونک برج نگار طبقه ی دهم!) داره!

3 - محتویات بسته ی خریداری شده ،

خود دستگاه ، آداپتور ، سیم اضافی ، دو دی وی دی (Mac OS X install DVD و Application که شامل ilife ,...) ، دو دفترچه ، دستمال برای پاک کردن LCD

اما از مودم خبری نیست! می تونید جدا تهیه کنید ، من یکسال پیش 60 تومن خریدم!

4 - مشکلات :

1 - همچین چیزی امکان نداره! کلیه ی سیستم های اپل ، بایوس ندارند! پس چه جوری از جای دیگه بوت بشن؟؟؟
    همه چی توسط مک کنترل میشه ! من از Mac OS X 10.3 شروع کردم ! تا حالا با همچین چیزی برخورد نکردم!

2 - دوست عزیز ، دستگاه های جدید همگی دارای دی وی دی رایتر ند ، پس چرا باید دی وی دی های خام رو
    ایجکت کنند!

یه چیزی در مورد دی وی دی رایتر مک بوک و مک بوک پرو های جدید هیچ صدایی ندارند! حتی ایجکت استراری هم دارند! که رو اکثر مدل ها مثل دل (که خودم استفاده میکنم!) وجود نداره!!

3 - ببین اپل حاضره هارد 5400 دور رو به جای 7200 دور بزاره ، اما صدا نده! من به شما قول میدم! که خاموش و روشن بودن دستگاه ، اصلا قابل تشخیص نیست! چه برسه به صدای هارد!

4 - با چه منطقی ؟؟ لید های جدید که آهنربایی اند!

5 - برای من که پیش نیومده!

اینها همه شایعات بی دلیل و بی اساس ه! شاید اگر 4 سال پیش که مک رو نمی شناختم می شنیدم ، باور می کردم! اما الان! نه!

---------- Post added at 03:38 PM ---------- Previous post was at 03:33 PM ----------

تبليغات شيك و پيروي از اين شعار كه من اونقدر پولدار نيستم كه كالاي ارزون بخرم مدتي هست كه منو ترغيب به خريد محصولات apple كرده، حالا يا مك بوك پرو يا آي مك.
    به همين دليل من توي فروم هاي ايروني گاه گداري و اغلب ، جستجوهايي بابت اين موضوع انجام داده ام اما واقعيت اينه كه هنوز دليل كافي و محكمي براي دليل اختلاف مثلن 500 هزار تومني سوني وايو و مك بوك ( به لحاظ سخت افزاري ) پيدا نكرده ام.
    لطفن در اين زمينه مرا ياري فرماييد.
    مثلا دنبال چه دلیلی هستید ،

یک مثال براتون میزنم ، بنز ماشینه ، پراید هم ماشینه ! آیا شما میتونی بگی دلیلی برای اختلاف قیمت پیدا نکردم؟؟؟

محصولات اپل در همه جای دنیا ، از مدل های مشابه گرونترند!

اپل برای ماشین های دیگه (مدل های مشابه) یک بنز ه!

14. 7 کاربر از Microsoft24 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    تهران

10 RE

احتمالی در کار نیست! 100% مطمئن باش!

کی گفته نداره! دوست خوبم علیرضا شفائی ، نرم افزار xMary معادل مریم در مک او اس ایکس رو نوشته!

در ضمن فونت های سری ایکس هم هستند! که تعدادشون کم نیستند!

شما با نصب Microsoft Office در مک تمام فونت های Microsoft Office که در ویندوزه رو میتونید بریزید !اما فقط انگلیسی!!!

خوب در نهایت نصب ویندوز چاره کار شماست!

16. 5 کاربر از Microsoft24 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه arctany's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

دوستان کسی تا به حال matlab رو mac نصب کرده؟راستی راسته میگن لپتاپ های اپل با windows داغ میکنن؟ لطفا جواب...

18. 2 کاربر از arctany بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    تهران

10 RE

دوستان کسی تا به حال matlab رو mac نصب کرده؟راستی راسته میگن لپتاپ های اپل با windows داغ میکنن؟ لطفا جواب...
    من نصب نکردم ! اما مطمئنم که ورژن مک داره!

در مورد داغ کردن ، هم خدمتتون عرض کنم که در شرایط خاص واستفاده ی نادرست ! اونم در محیط ویندوز نه در مک !ممکنه دما یه خورده بالا بره ! که طبیعیه!

اگر با این مشکل مواجه هستید ، بگید تا راه حلش رو بگم!

20. 3 کاربر از Microsoft24 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •