تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 500 اولاول 1234561252102 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 4997

نام تاپيک: .:: مشاوره و راهنمایی برای خرید لپ تاپ های اپل ::.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

با سلام به شما دوست عزیز ،

خب بریم سر سئوالات شما :

1 - ببین من یک آیمک دارم که مال حدودا 4سال پیش ه ، واز پردازنده های اینتل هم استفاده نمی کنه! تا حالا هم خوب داره کار میکنه! از اولش هم هیچ گارانتی ای نداشته!
    حالا برای اثبات ، شما با همین الماس پایتخت تماس بگیرید ، ازشون بپرسید که تو این مدتی (فکر کنم حدودا 10 سال)
    که تو کار اپل هستید ، چند تا مک بوک و یا مک بوک پرو ویا... رو برای خدمات پس از فروش اوردن؟؟؟

چون قبل از شما زنگ زدم ! جواب رو بهت میدم! فقط یکی ! اونم طرف یک خودکار گذاشته بعد لید رو بسته ! و صفحه نمایش شکسته! که برای تهمیر فرستادن دبی!(دستگاه هم بدون گارانتی بوده!)

ببین من نمی دونم ، تا حالا به چند تا کشور سفر کردی ! اما تو همه جای دنیا ، برندی که پشتش خورده USA ، احتیاجی به گارانتی نداره!!!

2 - من هر دو رد میکنم! به نظر من اپل احتیاجی به گارانتی نداره! ، اما اگر اصرار دارید زیاد فرقی باهم نمیکنند!
    الماس پایتخت ، قیمت پایین تری داره ، مدت بیشتری تو کاره اپل ه ! ودر عوض نقش یک ساله که توکاره اپل ه ، اما مرکز خدمات مجهزی در برج نگار (بالاتر از میدان ونک برج نگار طبقه ی دهم!) داره!

3 - محتویات بسته ی خریداری شده ،

خود دستگاه ، آداپتور ، سیم اضافی ، دو دی وی دی (Mac OS X install DVD و Application که شامل ilife ,...) ، دو دفترچه ، دستمال برای پاک کردن LCD

اما از مودم خبری نیست! می تونید جدا تهیه کنید ، من یکسال پیش 60 تومن خریدم!

4 - مشکلات :

1 - همچین چیزی امکان نداره! کلیه ی سیستم های اپل ، بایوس ندارند! پس چه جوری از جای دیگه بوت بشن؟؟؟
    همه چی توسط مک کنترل میشه ! من از Mac OS X 10.3 شروع کردم ! تا حالا با همچین چیزی برخورد نکردم!

2 - دوست عزیز ، دستگاه های جدید همگی دارای دی وی دی رایتر ند ، پس چرا باید دی وی دی های خام رو
    ایجکت کنند!

یه چیزی در مورد دی وی دی رایتر مک بوک و مک بوک پرو های جدید هیچ صدایی ندارند! حتی ایجکت استراری هم دارند! که رو اکثر مدل ها مثل دل (که خودم استفاده میکنم!) وجود نداره!!

3 - ببین اپل حاضره هارد 5400 دور رو به جای 7200 دور بزاره ، اما صدا نده! من به شما قول میدم! که خاموش و روشن بودن دستگاه ، اصلا قابل تشخیص نیست! چه برسه به صدای هارد!

4 - با چه منطقی ؟؟ لید های جدید که آهنربایی اند!

5 - برای من که پیش نیومده!

اینها همه شایعات بی دلیل و بی اساس ه! شاید اگر 4 سال پیش که مک رو نمی شناختم می شنیدم ، باور می کردم! اما الان! نه!

M24
    سلام M24 عزيز!

خيلي خيلي ازتون ممنونم كه وقت گذاشتيد و با حوصله و دقت جواب داديد.حالا ديگه خيالمو راحت كردين.دو هفته بود كه واقعا فكر انتخاب بين سوني و اپل داشت منو ديوانه ميكرد.ولي اين يك هفته اخير هرچه بيشتر REVIEW ها و تاپيك شما رو خوندم نظرم به اپل مثبت تر و حتي دگرگون شد.ايشالا با خيال آسوده تري ميرم سراغ MB991LL/A . فقط يك سوال ديگه اينكه اين كيس هاي SPECK رو از نقش يا الماس بايد تهيه كنم؟تو كاتالوگ نقش كه بهشون اشاره نشده.

سپاسگزارم

کاربر فعال انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی brain's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

سلام.

براساس تجربه ای که شما با محصولات اپل دارید ، به نظرتون می صرفه که من mb990 رو با قیمت 1.300 از دوبی بخرم ؟

و طرف که قراره بیاره گفتش که mb990 قیمتش از 1.300 شروع میشه تا 1.600 ، به نظرتون چه قطعاتیش میتونه کم و زیاد بشه ؟

3. این کاربر از brain بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Microsoft24's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    تهران

10 RE

سلام.

براساس تجربه ای که شما با محصولات اپل دارید ، به نظرتون می صرفه که من mb990 رو با قیمت 1.300 از دوبی بخرم ؟

و طرف که قراره بیاره گفتش که mb990 قیمتش از 1.300 شروع میشه تا 1.600 ، به نظرتون چه قطعاتیش میتونه کم و زیاد بشه ؟

دوست من MB991LL/A تو ایران 1700 ه! اونوقت به نظر شما ارزش داره ! به خاطر 100 تومن ، از یک کشور عربی بگیری ! که ممکنه Layout کیبوردت به جای انگلیسی عربی باشه!!!!

5. 3 کاربر از Microsoft24 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

سلام دوستان

من می‌خواستم Apple Mac Book MB991LL/A برای کار با Final Cut Pro و کلا تدوین و جلو‌ه‌های ویژه بگیرم... با این کانفیگ:
    Processor : C2D2.53G-P
    Memory : 4GB
    Hard Drive : 250G
    Video Drive : N9400
    Optica Drivel : DVD-RW
    Connectivity : bluetooth, camera
    Screen : 13.3"WXGA
    Operating System : MAC X Leopard
    Colour : نقره ای
    Made in : China

آیا به نظر شما انتخاب خوبی هست؟

چه قیمتی بگیرم مناسب هست؟ من خودم 1240000 تومان بهترین قیمتی هست که دیدم، این قیمت مناسبه؟
    Last edited by Ghoori_Ghoori; 01-02-2010 at 22:51.

تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    تهران

4 RE

سلام M24 عزيز!

خيلي خيلي ازتون ممنونم كه وقت گذاشتيد و با حوصله و دقت جواب داديد.حالا ديگه خيالمو راحت كردين.دو هفته بود كه واقعا فكر انتخاب بين سوني و اپل داشت منو ديوانه ميكرد.ولي اين يك هفته اخير هرچه بيشتر REVIEW ها و تاپيك شما رو خوندم نظرم به اپل مثبت تر و حتي دگرگون شد.ايشالا با خيال آسوده تري ميرم سراغ MB991LL/A . فقط يك سوال ديگه اينكه اين كيس هاي SPECK رو از نقش يا الماس بايد تهيه كنم؟تو كاتالوگ نقش كه بهشون اشاره نشده.

سپاسگزارم
    با سلامی دوباره به شما دوست عزیز ،

در مورد این کیس ها ، الماس داره ! اما به شما توصیه میکنم! که از لینک زیر تهیه کنید :

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    چون انحصار کیس های اسپک ، مک بوک ، مک بوک پرو ، آیفون و.... دست ایناست! بنابراین هر مدلی که بخواهید با هر رنگی رو دارند!

---------- Post added at 01:31 AM ---------- Previous post was at 01:30 AM ----------

سلام دوستان

من می‌خواستم Apple Mac Book MB991LL/A برای کار با Final Cut Pro و کلا تدوین و جلو‌ه‌های ویژه بگیرم... با این کانفیگ:
    Processor : C2D2.53G-P
    Memory : 4GB
    Hard Drive : 250G
    Video Drive : N9400
    Optica Drivel : DVD-RW
    Connectivity : bluetooth, camera
    Screen : 13.3"WXGA
    Operating System : MAC X Leopard
    Colour : نقره ای
    Made in : China

آیا به نظر شما انتخاب خوبی هست؟

چه قیمتی بگیرم مناسب هست؟ من خودم 1240000 تومان بهترین قیمتی هست که دیدم، این قیمت مناسبه؟

به نظر من ، برای کار شما 15" خیلی بهترره!

راستی این قیمت شما خیلی پایینه! یعنی امکان نداره زیر 1700 همون MB991LL/A پیدا کنی!

اگر این قیمت واقعیه بگو ما هم چند تا بخریم!

8. این کاربر از Microsoft24 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

با سلامی دوباره به شما دوست عزیز ،

در مورد این کیس ها ، الماس داره ! اما به شما توصیه میکنم! که از لینک زیر تهیه کنید :

کد:
    چون انحصار کیس های اسپک ، مک بوک ، مک بوک پرو ، آیفون و.... دست ایناست! بنابراین هر مدلی که بخواهید با هر رنگی رو دارند!

---------- Post added at 01:31 AM ---------- Previous post was at 01:30 AM ----------

به نظر من ، برای کار شما 15" خیلی بهترره!

راستی این قیمت شما خیلی پایینه! یعنی امکان نداره زیر 1700 همون MB991LL/A پیدا کنی!

اگر این قیمت واقعیه بگو ما هم چند تا بخریم!

از لطف شما متشکرم

من هم دیروز هرچی سرچ کردم قیمت‌ها بالای 1700000 بود، اما گارانتی بورس زده با قیمت 1240000 با گارانتی طلایی... من مشکوک شدم که شاید اشکالی وجود داره که چنین قیمتی زده! لینکشو ارسال کردم که نظر دوستان رو بدونم، یکدفعه سرم کلاه نره، ولی پست من به عنوان پیام تبلیغاتی شناخته شد، خودمم اخطار دریافت کردم...
    حالا من نمی‌دونم قضیه چیه؟ آیا ممکنه اون MB991LL/A تقلبی باشه؟ آیا تقلبیش در بازار هست و یا دلیل دیگری برای ارزونیش هست؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

خوب من زنگ زدم بهشون، اشتباه کرده بودن و تمام خواب و خیال های من برای اپل دار شدن و کار کردن با فاینال کات نقش بر آب شد...

داره خودمونی میشه arctany's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

بله بورس اشتباها قیمت M207 رو زده که البته بازم قیتش مناسبه

تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    تهران

10 RE

خوب من زنگ زدم بهشون، اشتباه کرده بودن و تمام خواب و خیال های من برای اپل دار شدن و کار کردن با فاینال کات نقش بر آب شد...
    دوست عزیز ، ناراحتی نداره دیگه! شما میتونی MC207LL/A رو بگیری! هم رنگش قشنگه! وهم 13"!

تصاویری از MC207LL/A :

دیزانش واقعا بیسته!

اینم مشخصات MC207LL/A :

Apple MacBook MC207LL/A

Part Number: MC207LL/A
    Processor: Intel® Core 2 Duo 2.26 GHz Processor Speed (3MB L2 Cache, 1066MHz FSB)
    Memory (RAM): 2048 MB DDR3 SDRAM 1066MHz FSB
    Hard Drive: 250+GB HDD (5400rpm, Serial-ATA)
    Optical Drive: DVD-CD±RW Drive
    Battery: 60-Watt-hour lithium-polymer
    Display: 13.3'' Glossy WXGA LCD display (1280x800)
    Graphics: NVIDIA GeForce 9400M graphics processor with 256MB of DDR3 SDRAM shared with main memory
    LAN: Integrated 10/100/1000 Ethernet
    Wireless LAN: AirPort Extreme Wi-Fi
    Speaker: Built in stereo speakers
    BlueTooth: Integrated Bluetooth 2.0 + EDR
    I/O: 2x USB 2.0 (up to 480 Mbps)
    iSight Camera
    Operating System: Mac OS X v10.6 Snow Leopard
    Weight: 2.13 kg
    Naghsh Warranty 1 Year Warranty in Iran
    Original Factory Warranty: 1 Year International Warranty
    Country of Origin: Made in China
    12,900,000 Rials with Naghsh Warranty

اطلاعات بیشتر :

کد:

Last edited by Microsoft24; 02-02-2010 at 14:16.

13. 2 کاربر از Microsoft24 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    تهران

7 RE

بله بورس اشتباها قیمت M207 رو زده که البته بازم قیتش مناسبه
    امان از دست اینها!

15. 2 کاربر از Microsoft24 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •