تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 7 اولاول 1234567 آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 69

نام تاپيک: كمك براي يه كار شايد بزرگ!!! ( منبع انرژي بي پايان)

داره خودمونی میشه alitiger's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

حرف شما درست هست ولي از طرفي هيچ چيز ايده آلي در اين دنيا وجود نداره.

خوب ، استاد انيشتين پدر علم فيزيك توضيح دادن ( به همراه بقيه اساتيد )
    منم قبلا به اين موضوع فكر كرده بودم ولي بعد فهميدم براي توليد نيروي برق به يك آهنربا و همچنين حركت نياز هست !

البته ايده من يكم جهاني بود مثلا نيروي كشنده مغناطيسي و جاذبه و چرخش كره زمين براي توليد انرژي و فضاي خلاء و ... رو در نظر گرفتم ، اما اگه به همين راحتي بود قبل از ما اختراع شده بود !

پس خدا خارجي ها رو براي چي خلق كرد ؟؟؟ تا ما ازشون تقليد كنيم ديگه ! مگه اينطور نيست ؟
    هميشه ساده ترين مسائل از ديد ما انسانها دور مي مونه براي بازشدن بهتر مطلب يه داستان رو مطرح مي كنم.
    تو يه كارخونه يكي از دستگاهها دچار مشكل مي شه و تعدادي از جعبه ها بدون اين كه پر باشن به سمت بسته بندي روانه مي شدند در اون زمان امكان تعمير دستگاه وجود نداشت و رئيس كارخانه از همه كاركنان درخواست مي كنه كه يه راهكاري بدن .هركسي يه نظري مي ده يكي ميگه دستگاه اشعه ايكس بذاريم ببينيم كدوم جعبه ها خالين ولي اين بهترين نظر نبود بلكه بهترين نظر ساده ترين نظر بود فكر مي كنيد اون نظر چي بود .
    نظر اين بود يه پنكه مي زاريم هر كدوم از جعبه ها كه خالي بود به خاطر وزن كم از روي ريل خارج مي شه.
    دوست عزيز همواره همه ي چيزهاي ساده بي ارزش نيستند.

ايام عزت مستدام

2. این کاربر از alitiger بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال mohsen_sir's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

دوست عزيز گفتين تو اين دنيا هيچ چيز محال نيست!!‌اولاً اين جمله شما ايراد داره چيزي كه محاله غير ممكنه! چيزي كه غير ممكنه غير قابل انجامه هيچ كس از پسش بر نمياد حتي ذات حضرت احديت!!!!! بگذريم.
    اولنداً محرك دادئي وجود نداره البته توي خلاء كامل كه توي هيچ جاي اين جهان خلاء كامل پيدا نميشه باشه شايد بشه كاري انجام داد.شما تصور كن بتونيم يه دستگاهي بسازيم كه بتون تا ابد بچرخه! اگه اون موقع قانون پايستگي انرژي از بين ميره!اون موقع ميشه يه دستگاهي ساختش كه تا ابد برامون مفت برق درست كنه.ميشه قطاري ساختش كه بدون نياز به انرژي تا ابد حركت كنه!
    ميشه سفينه اي ساختش كه با سرعت بيش تر از نور حركت كنه!!!!!!!!!!!!! حركت با سرعت بالاتر از نور غير ممكنه مطلق هستش.
    البته دانشمنداي زيادي روي اين طرحها كار كردن كه به نتيجه نرسيدن مثلاً:

---------- Post added at 11:40 AM ---------- Previous post was at 11:38 AM ----------

---------- Post added at 11:43 AM ---------- Previous post was at 11:40 AM ----------

Last edited by mohsen_sir; 05-02-2010 at 11:42.

4. 5 کاربر از mohsen_sir بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

---------- Post added at 11:50 AM ---------- Previous post was at 11:50 AM ----------

---------- Post added at 11:51 AM ---------- Previous post was at 11:50 AM ----------

اگه شما طرحي داريد بفرماييد تا ايرادش بررسشي بشه! احتمال ميدم طرح شما از يه آنتي مگنتيك استفاده كرده باشيد درسته؟

6. 5 کاربر از mohsen_sir بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال shitan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    Hell

پيش فرض

باید دید منظور شما از دائم الحرکت چیه ؟
    از نوشته های بالا این طور به نظر میرسه که شما یک مفهوم فیزیکی را استنباط کردید
    طبیعتا هر ماشینی پس از گذشت زمان طولانی فرسوده شده و راندمان خود را از دست میدهد.
    منظور من از دیدگاه مهندسی است. به عنوان مثال اگر این دستگاه بتواند 100 سال یا بسیار کمتر مثلا 5 سال کار تولید کند خودش یک انقلاب در صنعت است و خواسته ما را فراهم میکند .

8. 3 کاربر از shitan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    تقریبا آخرای جاده زندگی... یه تیغ تیز تو دستم تو وان حموم

پيش فرض

يه آزمايش ساده رو ميگم واستون انجام بديد بد نيست . دو تا آرميچر معمولي رو آماده كنيد . به وسيله ي يه مغزي خالي يك خودكار بيك ، دو سر اين آرميچر هارو به هم متصل كنيد . حالا به ورودي يكي از آرميچر ها ، ولتاژ 6 ولت بديد . و به ورودي اون يكي آرميچر يه LED لحيم كنيد . وقتي آرميچر اول روشن بشه ، ميبينيد كه LED روشن شده !
    ميشه به جاي ال اي دي برق توليد شده رو دوباره به همون آرميچر بديم تا بچرخه؟اگه بشه تا ابد ميچرخه

10. این کاربر از Old_Chater بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

ميشه به جاي ال اي دي برق توليد شده رو دوباره به همون آرميچر بديم تا بچرخه؟اگه بشه تا ابد ميچرخه
    نه عزيز دلم. نهميشه ! من هم قسمت دوم اين آزمايش شما رو تكميل ميكنم!
    اگه شما همون برقي رو كه به آرميچر اول دادين به ال اي دي بدين مي بينيد كه از ال اي دي دود بلند ميشه! بنظرتون چرا؟!

12. 2 کاربر از mohsen_sir بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

باید دید منظور شما از دائم الحرکت چیه ؟
    از نوشته های بالا این طور به نظر میرسه که شما یک مفهوم فیزیکی را استنباط کردید
    طبیعتا هر ماشینی پس از گذشت زمان طولانی فرسوده شده و راندمان خود را از دست میدهد.
    منظور من از دیدگاه مهندسی است. به عنوان مثال اگر این دستگاه بتواند 100 سال یا بسیار کمتر مثلا 5 سال کار تولید کند خودش یک انقلاب در صنعت است و خواسته ما را فراهم میکند .
    منظور ايده آل بودن دستگاه هستش.اگه دستگاه قرار باشه تا 5 سال برامون بچرخه كه ديگه اسمش محرك دائمي نيست! ضمناً اگه ما روي داستگاه كار كنيم و اتلاف انرژي رو خيلي كم كنيم اون موقع ماشين ما مي تونه براي 5 سال بدون انرژي بچرخه ضمناً از دستگاه هيچ بهره برداريي هم نبايد بكنيم! يعني يه كار بي فايده بره ما! ما مي خوايم در اين اين كه خودش مي چرخه بهمون انرژي هم بده اگه اين دستگاه به وجود بياد خيلي از قوانين جهان نه صرفاً فيزيك از بين ميره!!! قوانيني كه براي ما قبول مطلق هست.قبول مطلق به قانوني ميگن كه امكان رد شدنش وجود نداره.
    اميدوارم سرتون در نكرده باشه

14. 2 کاربر از mohsen_sir بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز hamidghoty's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    سیسیل

پيش فرض

اين چيزي كه پيام گفت دوتا مقوله جداست بيان موتوري ماشين و بيان ژنراتوري ماشين _____ هر دو اينا مستقل عمل ميكنن حالا براي جذابيت بيشتر اين دوتا با هم كوپل شدن ___ شما اگه اون باتري رو جدا كني و به جاش اون سيم ديگه روبه ارميچر وصل كني به دليل اتلاف انرژي سرعت موتور كم ميشه و ژنراتور هم جريان كمتري ميده و در نهايت ماشين از حركت واميسته در اصل همون موقع كه شما تحريك رو قطع ميكني(باتري) همون لحظه هم ماشين ايست ميكنه
    Last edited by hamidghoty; 05-02-2010 at 15:07.

16. 3 کاربر از hamidghoty بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال shitan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    Hell

پيش فرض

من به شما پیشنهاد می کنم فیلم پایین را ببینید و بعد بگید این وسیله تا کی led را روشن نگه می داره ؟
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    احتمالا باید از فیلتر ش ک ن استفاده کنید.

داره خودمونی میشه alitiger's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

ممنون از توجه همه ي دوستان بحث اساسي خيلي از دوستان اينه كه ماشيني با راندمان 100 وجود نداره خب من هم كه در پست اول گفتم كه ماشين من صد در صد نيست به نظر من ما داريم از بحث اصلي مورد نظر من دور مي شيم فرض كنيد ماشين من فقط صد سال مي چرخه اما توضيح بيشتر در مورد ماشين:
    ماشين مورد نظر من اينطور عمل ميكنه كه دور بلبرينگ تعدادي اهنربا چسبانده شده حال يك يا تعدادي اهنربا با جهت موافق به اهنرباهاي روي بلبرينگ نزديك ميشن كه با اين كار نيروي دافعه باعث چرخيدن بلبرينگ مي شه اين طرح زياد پيچيده نيست و من از روي نمونه هايي كه ديديم اون رو ساختم ولي بحث اصلي اينه كه چه تغييراتي بديم كه اين دستگاه راندماني بالاتر و قدرتي بيشتر داشته باشه.راستش من يه فيلم از اين ماشين دارم كه از يوتيوب دانلود كردم ولي نمي دونم چه طوري روي سايت بذارم اگه راهنمايي كنيد مي تونه پاسخ به خيلي از سوالات باشه .

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •