تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 7 اولاول 123456 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 69

نام تاپيک: كمك براي يه كار شايد بزرگ!!! ( منبع انرژي بي پايان)

آخر فروم باز hamidghoty's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    سیسیل

پيش فرض

ميشه توضيح بديد؟
    In model shoma davaran mikone?

داره خودمونی میشه alitiger's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

Shoma bayad be on ahanroba davaran bedid ya harkatesh bedi ke in khodesh ye niro khareji Ro motalebe mikone
    دمتون گرم شما كه اين همه اطلاعات داري چرا تا حالا روي اين ماشين كار نكردي راستش ماشين من از يه بلبرينگ و چندتا اهنربا ساخته ميشه كه با استفاده از نيروي دافعه اهنربا بلبرينگ به چرخش در مياد اگه درست و دقيق كار كنم تا 6000 rpm ميچرخه البته هنوز ميشه خيلي روش كار كرد

3. 2 کاربر از alitiger بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

دوست عزيز محرك دائمي محاله!!
    من در اينم مورد خيلي تحقيق كردم چند تا وسيله هم پيشنهاد كردم اما همشون به خاطره يه علتي رد شدن!
    تو اين زمينه پدر استادا رو دراوردم.ولي شك نكن كه غير ممكنه حتي! الانم رو يه دستگاه ديگه فكر ميكنم كه هيچ كسي تا الان ازش ايرادئ نتونسته بگيره(محرك دائمي)ولي هنوز درستش نكردم ولي شك ندارم كه نميشه اگه خواستي با ياهوم تماس بگير بيشتر كمكت مي كنم!

دوست عزيز من به نظر شما احترام مي گذارم ولي به نظر من هيچي تو اين دنيا محال نيست. شايد يه نفر نتونه يه همچين كاري رو بكنه ولي مطمئن باش اگه فكرامونو روي هم بريزيم حتما موفق مي شيم پس از همه ي دوستان خواهش مي كنم اگه در رابطه با اين موضوع چيزي به ذهنشون مي رسه با من و دوستان ديگه به اشتراك بزارن چه اين نظرات درست باشه چه غلط

ايام عزت مستدام

5. این کاربر از alitiger بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

ناظر انجمن علوم انسانی New Ray's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    21°N - 71°W

پيش فرض

به نظر من هيچي تو اين دنيا محال نيست
    حرف شما درست هست ولي از طرفي هيچ چيز ايده آلي در اين دنيا وجود نداره.

خوب ، استاد انيشتين پدر علم فيزيك توضيح دادن ( به همراه بقيه اساتيد )
    منم قبلا به اين موضوع فكر كرده بودم ولي بعد فهميدم براي توليد نيروي برق به يك آهنربا و همچنين حركت نياز هست !

البته ايده من يكم جهاني بود مثلا نيروي كشنده مغناطيسي و جاذبه و چرخش كره زمين براي توليد انرژي و فضاي خلاء و ... رو در نظر گرفتم ، اما اگه به همين راحتي بود قبل از ما اختراع شده بود !

پس خدا خارجي ها رو براي چي خلق كرد ؟؟؟ تا ما ازشون تقليد كنيم ديگه ! مگه اينطور نيست ؟

7. 3 کاربر از New Ray بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    سیسیل

پيش فرض

بلبرينگ چه طوري حركت ميكنه ؟؟

پروفشنال shitan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    Hell

پيش فرض

ساخت یک ماشین دائم الحرکت با استفاده از میدان مغناطیسی امکان پذیر است
    با چند اهنربای ساده خودتون می توانید این را ازمایش کنید
    البته این ماشین ها به یک دوران اولیه برای به دست اوردن انرژی لازم دارند وبعد از ان دائم حرکت می کنند
    ولی در اینجا چند سوال وجود دارد
    1- قدرت اهنربای دائمی (قدرت میدان مغناطیسی ایجاد شده) چه اندازه است ؟ (نسبت به اهنربای الکتریکی)
    2- گشتاور مورد نیاز برای چرخاندن یک ژنراتور کوچک برای تولید برق یک خانه چه قدر است ؟
    3- ایا موتور مغناطیسی در بهترین حالت می تواند گشتاور مورد نیاز را تامین کند ؟
    تا انجایی که بنده می دونم قدرت اهنربای دائمی از اهنربای الکتریکی کمتر است ومشکل اصلی در همینجاست البته اگر اشتباه می کنم بگید
    در مورد ژنراتور مغناطیسی هم کافی است در گوگل magnetic generator را سرچ کنید در این رابطه فیلم های زیادی روی اینترنت است
    من خودم به تازگی دارم در این مورد تحقیق می کنم اگر کسی مکانی را برای خرید اینترنتی اهنربا می دونه لطفا بنویسد .

10. 3 کاربر از shitan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    سیسیل

پيش فرض

براي به حركت در اوردن اين ماشين شما هادي لازمه كه ازش جريان عبور كنه وگرنه كه ميدان مغناطيسي كه خودش به تنهايي نيرو محركه توليد نميكنه مگه اينكه شما اون هادي رو هم به وسيله ميدانتون جريان دار كني و F توليد كني و بعدش از اون براي كار GENERATORاستفاده كني

12. 2 کاربر از hamidghoty بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر انجمن علوم انسانی New Ray's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    21°N - 71°W

پيش فرض

اول يه سوال : توي فضاي خلاء ، ميدان مغناطيسي و ميدان الكتريكي ميتونه وجود داشته باشه ؟

به حركت در آوردن يه چيز مهمه ، ولي بايد ديد آيا امكان تبديلش به جريان الكتريكي وجود داره ؟ در اينجا بلبرينگ براي اينكار بايد به قطعه اي مكانيكي وصل بشه كه اين مسئله مشكل ساز ميشه ...

14. 2 کاربر از New Ray بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال shitan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    Hell

پيش فرض

منظورم از استفاده از میدان مغناطیسی استفاده از نیروی ناشی از دافعه قطب هم نام اهنرباست

تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

منظورم از استفاده از میدان مغناطیسی استفاده از نیروی ناشی از دافعه قطب هم نام اهنرباست
    واقعا تبريك مي گم شما دقيقا منظور من رو متوجه شديد.
    در رابطه با ماشين ايده ال بايد عرض كنم كه حرف دوست عزيزمون درسته ولي بحث اصلي همان صرفه اين دستگاه هست يعني مقدار برق خروجي ما واقعا خوشحالم كه مي بينم دوستان اين همه به اين موضوع توجه كرده اند و انگيزه من صد برابر شد همچنين در طي اين مراحل براي ساخت دستگاه من به تجربيات زيادي دست پيدا كردم كه مي تونه در مراحل بعدي كمك به سرعت بخشيدن به روند انجام كار كنه.اما مطمئن باشيد نيرويي بي پايان در اين دنيا وجود داره كه شايد امروز نه ولي حتما در اينده كشف مي شود از شما جوانان اين وطن خواهش مي كنم كاري كنيم كه كاشف اين نيرو ما باشيم.در ضمن براي كمك به تفكرات شما پيشنهاد مي كنم در سايت youtube كلمه ي free energy را سرچ كنيد و از تجربيات تمام مردم جهان بهره ببريد

ايام عزت مستدام

17. این کاربر از alitiger بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •