تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 14 اولاول 12345612 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 137

نام تاپيک: معرفي EAGET M890 HD PVR 1080P

پروفشنال stb2xxx's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006

پيش فرض

لينك اصلي فريمور جديد:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

تاريخ عضويت
    Feb 2006

پيش فرض

لينك دنلود فريمور جديد:

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2004

پيش فرض

QUOTE=Guts;4812777]اگه ----T داشته باشه 220 تومن می‌ارزه کاملاً.[/QUOTE]

چون دوستاني كه اين دستگاه رو خريدن زحمت يه توضيح به خودشون نميدن گفتم اولين نفر بنده باشم شايد بقيه هم نظر شون بگن و مزايا ومعايب اين دستگاه هم معلوم بشه من اين دستگاه رو گرفتم با اين حال كه wd live دارم چون زماني كه من لايو خريدم تقريبا انتخاب ديگه اي نبود و من نياز به يه ريكودر خوب هم داشتم بعد از تحقيقات مفصل راجبع اين چيپ ست rtl 1283 اين دستگاه هم خريدم ولي بعد از 2 هفته استفاده به اين نتيجه رسيدم كه wd live رو از ميزم جم كنم كه واقعا ميشه بگي در كنار اين دستگاه چيز اضافه اي هستش با اون شركت عريض و طويلش كه فقط وعده هاي سر خرمن ميده و حتي در لايو هم مشكلات دستگاه خودشو درست حل نكرده و فقط وفقط به فكر دستگاهيه كه بتونه هارد هاي اكسترنال گرون قيمتشو كه هر روزهم بي كيفيتر ميشه بفروشه .
    مزاياي كه M890 داره و برام خيلي قابل توجه:
    1-ريكورد با كيفيت دي وي دي
    2-ساپورت هارد ساتا( من از هارد 1.5 گيگ 32 مگ بافر استفاده كردم )
    3- برنامه دهي جهت ضبط
    4-كنترل مناسب و تنظيمات كامل و سريع سيستم
    5-رابط گرافيكي بهتر و سريع تر
    6-پخش مناسب ايميج DVD با منو
    7-امكانات فايل منيجر عالي
    8-كيفيت صداي بهتر
    9-شكبه شدن راحتر و سرعت بالاي USB در هنگام استفاده به عنوان هارد اكسترنال
    10-گرماي كمتر و تهويه مناسب
    11-ساپورت بدون اشكال زير نويس هاي فارسيه SRT
    من دستگاه رسيورم خودش USB مي خوره و ضبط هم انجام ميده ولي فلش 8 گيگم 2 ساعت بيشتر جا نداره و فلش 16 و 32 هم گرونه هم مشكل با رسيور ها كار ميكنه وهنگ و... براي همين ايگيت و وصل كردم به رسيورم و تمام برنامه ها راحت بدون محدوديت آرشيو ميكنم هارد 1.5 ترابايتي هم كه تا دلتون بخواد جا داره...كنترلش هم كه كامله مثلا براي تنظيم رنگ و اندازه زير نويس راحت در حال پخش دكمه زير نويس مي زنم و هر جور دلم بخواد تنظيمش ميكنم رابط گرفيكي ساده و كار آمدي داره و راحت روي هر ايمج DVD يا HD كه ميرم كنار صفحه توي يه پنجره كوچيك شروع به پخش ميشه و اگرهم توي فولدري عكسي باشه اونو تو همون پنجره كوچيك نشون ميده امكان انتخاب ليست پخش مورد علاقه هم داره فايل هايي هم كه روي USB ميارم راحت توسط خود دستگاه به هارد خودش منتقل ميكنم و دوستام اگه چيزي بخوان از رو هاردم فوري كپي ميكنم روي فلششون خيلي با حاله كيفيت صدا واقعا بي نظيره از REALTK انتظاري ....من با كابل CAT 5 راحت با دادن IP دستي شبكه شو راه اندختم و زير نويس رو راحت كپي كردم ميشه به جاي هارد بك آپم استفاده كرد سرعت USB هاردشم مثل سرعت اجنت گوم هستش وقتي لايو 2 ساعت كار ميكنه اينه ميتابه گرم ميشه ولي وقتي دستم ميگيرم پشت فن ايگيت گرماي قابل توجه اي نداره تازه با اين حال كه هاردم توشه ساپورت نرم افزاريشم خوبه تو 10 روز 2 تا ورژن جديد داده كه ميشه راحت از سايتش دانلود كرد در ورژن آخري هم زير نويس فارسي اضافه كرده واقعا زيبا و بدون اشكال پخش ميشه البته بايد فايل ها UTF8 ذخيره بشه در كل دستگاه خيلي خوبيه علاوه بر خودم 3تا از دوستام رفتن گرفتن من ميخواستم يه دستگاه ----T هم بگيرم مدل هاي كه داشت زير 100 تومن نبود اونم زياد درست و درمون نيستن اما فروشنده گفتش اگه عجله نداري مادول ----T ايگيت هم تا 1 ماه ديگه ميرسه و از طريق پورت PCI زير دستگاه به اون وصل ميشه و كيفيت تصويرشم خيلي بهتره من براي جام جهاني ميخوام صبر ميكنم ببينم چي ميشه چه بهتر كه ----T هم روي همين دستگاه بزارم در كل من از اين يكي خريدي كه كردم خيلي راضيم.... اگه ترفندي و چيزي فهميدين ما رو بي نصيب ندارين..
    Last edited by nhajis; 25-04-2010 at 11:38.

4. 4 کاربر از nhajis بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

چون دوستاني كه اين دستگاه رو خريدن زحمت يه توضيح به خودشون نميدن گفتم اولين نفر بنده باشم شايد بقيه هم نظر شون بگن و مزايا ومعايب اين دستگاه هم معلوم بشه من اين دستگاه رو گرفتم با اين حال كه wd live دارم چون زماني كه من لايو خريدم تقريبا انتخاب ديگه اي نبود و من نياز به يه ريكودر خوب هم داشتم بعد از تحقيقات مفصل راجبع اين چيپ ست rtl 1283 اين دستگاه هم خريدم ولي بعد از 2 هفته استفاده به اين نتيجه رسيدم كه wd live رو از ميزم جم كنم كه واقعا ميشه بگي در كنار اين دستگاه چيز اضافه اي هستش با اون شركت عريض و طويلش كه فقط وعده هاي سر خرمن ميده و حتي در لايو هم مشكلات دستگاه خودشو درست حل نكرده و فقط وفقط به فكر دستگاهيه كه بتونه هارد هاي اكسترنال گرون قيمتشو كه هر روزهم بي كيفيتر ميشه بفروشه .
    مزاياي كه M890 داره و برام خيلي قابل توجه:
    1-ريكورد با كيفيت دي وي دي
    2-ساپورت هارد ساتا( من از هارد 1.5 گيگ 32 مگ بافر استفاده كردم )
    3- برنامه دهي جهت ضبط
    4-كنترل مناسب و تنظيمات كامل و سريع سيستم
    5-رابط گرافيكي بهتر و سريع تر
    6-پخش مناسب ايميج DVD با منو
    7-امكانات فايل منيجر عالي
    8-كيفيت صداي بهتر
    9-شكبه شدن راحتر و سرعت بالاي USB در هنگام استفاده به عنوان هارد اكسترنال
    10-گرماي كمتر و تهويه مناسب
    11-ساپورت بدون اشكال زير نويس هاي فارسيه SRT
    من دستگاه رسيورم خودش USB مي خوره و ضبط هم انجام ميده ولي فلش 8 گيگم 2 ساعت بيشتر جا نداره و فلش 16 و 32 هم گرونه هم مشكل با رسيور ها كار ميكنه وهنگ و... براي همين ايگيت و وصل كردم به رسيورم و تمام برنامه ها راحت بدون محدوديت آرشيو ميكنم هارد 1.5 ترابايتي هم كه تا دلتون بخواد جا داره...كنترلش هم كه كامله مثلا براي تنظيم رنگ و اندازه زير نويس راحت در حال پخش دكمه زير نويس مي زنم و هر جور دلم بخواد تنظيمش ميكنم رابط گرفيكي ساده و كار آمدي داره و راحت روي هر ايمج DVD يا HD كه ميرم كنار صفحه توي يه پنجره كوچيك شروع به پخش ميشه و اگرهم توي فولدري عكسي باشه اونو تو همون پنجره كوچيك نشون ميده امكان انتخاب ليست پخش مورد علاقه هم داره فايل هايي هم كه روي USB ميارم راحت توسط خود دستگاه به هارد خودش منتقل ميكنم و دوستام اگه چيزي بخوان از رو هاردم فوري كپي ميكنم روي فلششون خيلي با حاله كيفيت صدا واقعا بي نظيره از REALTK انتظاري ....من با كابل CAT 5 راحت با دادن IP دستي شبكه شو راه اندختم و زير نويس رو راحت كپي كردم ميشه به جاي هارد بك آپم استفاده كرد سرعت USB هاردشم مثل سرعت اجنت گوم هستش وقتي لايو 2 ساعت كار ميكنه اينه ميتابه گرم ميشه ولي وقتي دستم ميگيرم پشت فن ايگيت گرماي قابل توجه اي نداره تازه با اين حال كه هاردم توشه ساپورت نرم افزاريشم خوبه تو 10 روز 2 تا ورژن جديد داده كه ميشه راحت از سايتش دانلود كرد در ورژن آخري هم زير نويس فارسي اضافه كرده واقعا زيبا و بدون اشكال پخش ميشه البته بايد فايل ها UTF8 ذخيره بشه در كل دستگاه خيلي خوبيه علاوه بر خودم 3تا از دوستام رفتن گرفتن من ميخواستم يه دستگاه ----T هم بگيرم مدل هاي كه داشت زير 100 تومن نبود اونم زياد درست و درمون نيستن اما فروشنده گفتش اگه عجله نداري مادول ----T ايگيت هم تا 1 ماه ديگه ميرسه و از طريق پورت PCI زير دستگاه به اون وصل ميشه و كيفيت تصويرشم خيلي بهتره من براي جام جهاني ميخوام صبر ميكنم ببينم چي ميشه چه بهتر كه ----T هم روي همين دستگاه بزارم در كل من از اين يكي خريدي كه كردم خيلي راضيم.... اگه ترفندي و چيزي فهميدين ما رو بي نصيب ندارين..

توضیحات خوبی بود، و یکمم یه طرفه بود چون فقط مزایاشو فرمودین در صورتیکه این دستگاه هم ایراداته کمی نداره البته قیمتشم که واسه ما یکم بالاست
    تو وسترن که SRT رو راحت پخش میکنه از این بابت که تفاوتی ندارن، البته هم وسترن وهم این پلیر بعضی از SRT ها رو خرچنگ قورباغه نشون میداد (اگه تو وسترن و ایگیت میدونین باس چیکار کرد راهنمایی کنین لطفا)
    در مورد thumbnail یا همون نشون دادن عکس تو فولدر مربوطه که جفتشون مشابهن، ساپورت نرم افزاری وسترنم که اوکیه...یکی از دوستام ایگیت داره، جدا شما از کیفیت صدا راضی هستین، پس با عرض شرمندگی باید بگم یکم اطلاعاتتون نسبت به صدا پایینه، چون به این صدا نمیشه گفت عالی و بی نظیر، کلا فناوری صدا یه گام از تصویر جلوتره
    عملا تفاوته ایگت و وسترن تنها و تنها اینترفیسه ، وگرنه تنظیم زیرنویس در حال پخش و تعویض رنگ بطور مطلق نمیتونه عامله برتری یه پلیر باشه من حاضرم پلیرم کلا کنترل نداشته باشه ولی فول اچ دی به معنایه واقعیو نشون بده
    دلیلشم اینه که دوستان فقط با دیدن 1080P رو جعبه فک میکنن میتونن به نهایت کیفیته تصویر دست پیدا کنن در صورتیکه فول اچ دی بودن فقط رزولوشن نیست، اسکن progressive رو که خب هر دو پلیر انجام میدن ولی نکته اصلی تو بیت ریت و فریم ریته که جفتشون با این همه سرو صدا بیشتر از 24fps رو ساپورت نکنن تفاوته تصویر 50fps و 24fps رو وقتی میشه متوجه شد که بشه از نزدیک تجربه دیدنشو داشت. بلو ری پلیرم که قربونش برم کلا در حال حاضر صرف نمیکنه خریدش (حداقل یه سالی باس صبر کرد که به یه ثباتی برسه)
    در مورد اینکه فرمودین فلشتون بیشتر از 2 ساعت جا نمیشه دلیلش فقط فرمت است و بس، فرمت فلش FAT32 هستش بنابراین فایلایه بیشتر از 4 گیگ توش جا نمیشه (یه فایله بیشتر از 4 گیگ) برای حل این مشکلم کافیه فرمتشو به NTFS تغییر بدین نیازی به خرج اضافیم نیست

کلیک راست بر روی My Computer
    در تب hardware روی Device Manager کلیک کنید
    انتخاب فلش از قسمت Disk Drives
    کلیک راست بر روی اون و انتخاب Properties
    در تب Policies گزینه Optimize for performance رو انتخاب کنین و ok
    حالا My computer رو باز کنین و کلیک راست بر روی درایو کول دیسک و انتخاب Format
    انتخاب Ntfs در قسمت File System و زدن گزینه Quick Format و Start

ولی مزیت مهم ایگیت میتونه به قوله شما گرمایه کمتر و در نتیجه عمره بالاتر باشه، ولی در کل من با interface وسترن و صد البته قیمته مناسبترش بیشتر حال میکنم
    البته اینجور که شما هر سال پلیر عوض میکنین فک کنم این پلیرم نتونه راضیتون کنه چون چن وقت پیش یکی از دوستام پلیره ارجیناله imation
    از المان اورده بود که یه حرفایی واسه گفتن داشت... کلا دنیایه دیجیتال همینه هیچ وقت نمیشه گفت من بهترین تکنولوژی روزو دارم، هر دقیقه در حاله پیشرفت ...CES2010 هم که دیگه ترکونده
    Last edited by farshidcivil; 25-04-2010 at 12:40.

6. این کاربر از farshidcivil بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2006

پيش فرض

توضیحات خوبی بود، و یکمم یه طرفه بود چون فقط مزایاشو فرمودین در صورتیکه این دستگاه هم ایراداته کمی نداره البته قیمتشم که واسه ما یکم بالاست
    تو وسترن که SRT رو راحت پخش میکنه از این بابت که تفاوتی ندارن، البته هم وسترن وهم این پلیر بعضی از SRT ها رو خرچنگ قورباغه نشون میداد (اگه تو وسترن و ایگیت میدونین باس چیکار کرد راهنمایی کنین لطفا)
    در مورد thumbnail یا همون نشون دادن عکس تو فولدر مربوطه که جفتشون مشابهن، ساپورت نرم افزاری وسترنم که اوکیه...یکی از دوستام ایگیت داره، جدا شما از کیفیت صدا راضی هستین، پس با عرض شرمندگی باید بگم یکم اطلاعاتتون نسبت به صدا پایینه، چون به این صدا نمیشه گفت عالی و بی نظیر، کلا فناوری صدا یه گام از تصویر جلوتره
    عملا تفاوته ایگت و وسترن تنها و تنها اینترفیسه ، وگرنه تنظیم زیرنویس در حال پخش و تعویض رنگ بطور مطلق نمیتونه عامله برتری یه پلیر باشه من حاضرم پلیرم کلا کنترل نداشته باشه ولی فول اچ دی به معنایه واقعیو نشون بده
    دلیلشم اینه که دوستان فقط با دیدن 1080P رو جعبه فک میکنن میتونن به نهایت کیفیته تصویر دست پیدا کنن در صورتیکه فول اچ دی بودن فقط رزولوشن نیست، اسکن progressive رو که خب هر دو پلیر انجام میدن ولی نکته اصلی تو بیت ریت و فریم ریته که جفتشون با این همه سرو صدا بیشتر از 24fps رو ساپورت نکنن تفاوته تصویر 50fps و 24fps رو وقتی میشه متوجه شد که بشه از نزدیک تجربه دیدنشو داشت. بلو ری پلیرم که قربونش برم کلا در حال حاضر صرف نمیکنه خریدش (حداقل یه سالی باس صبر کرد که به یه ثباتی برسه)
    در مورد اینکه فرمودین فلشتون بیشتر از 2 ساعت جا نمیشه دلیلش فقط فرمت است و بس، فرمت فلش FAT32 هستش بنابراین فایلایه بیشتر از 4 گیگ توش جا نمیشه (یه فایله بیشتر از 4 گیگ) برای حل این مشکلم کافیه فرمتشو به NTFS تغییر بدین نیازی به خرج اضافیم نیست

کلیک راست بر روی My Computer
    در تب hardware روی Device Manager کلیک کنید
    انتخاب فلش از قسمت Disk Drives
    کلیک راست بر روی اون و انتخاب Properties
    در تب Policies گزینه Optimize for performance رو انتخاب کنین و ok
    حالا My computer رو باز کنین و کلیک راست بر روی درایو کول دیسک و انتخاب Format
    انتخاب Ntfs در قسمت File System و زدن گزینه Quick Format و Start

ولی مزیت مهم ایگیت میتونه به قوله شما گرمایه کمتر و در نتیجه عمره بالاتر باشه، ولی در کل من با interface وسترن و صد البته قیمته مناسبترش بیشتر حال میکنم
    البته اینجور که شما هر سال پلیر عوض میکنین فک کنم این پلیرم نتونه راضیتون کنه چون چن وقت پیش یکی از دوستام پلیره ارجیناله imation
    از المان اورده بود که یه حرفایی واسه گفتن داشت... کلا دنیایه دیجیتال همینه هیچ وقت نمیشه گفت من بهترین تکنولوژی روزو دارم، هر دقیقه در حاله پیشرفت ...CES2010 هم که دیگه ترکونده
    ممنون از توضيحات خوب دوستان با اجازه من يه چند نكته اضافه كنم:

شما نفرموديد كدوم يكي از دستگاه هارو خودتون داريد بله SRT وسترن راحت پخش ميكنه البته فقط يه مشكل هست فقط فارسي پخش نميكنه ايگيت SRT فارسي و بدون مشكل يا به قول شماخرچنگ قورباغه كامل پخش ميكنه
    در مورد عكس بله اما در مورد فايل هاي ديگه مثل MOV,MKV,MPEG ...ايگيت علاوه بر اسم فايل يك پري ويو از فيلم هم براتون نمايش ميده كه وسترن نداره ساپورت نرم افزاري به قول شما اوكي الان 1 سال قراره زير نويس SRT عربي و ساپورت كنه منوي ايمج هاي DVD درست كنه....در مورد صدا با اون دوستمون كاملا موافقم بايد عرض كنم امپ من مرنس و باند ها هم بي اند دبليو و واقعا از صداش لذت ميبرم
    عملا تفاوته ایگت و وسترن تنها و تنها اینترفیس نيست بلكه سخت افزار و نرم افزار متفاوتي دارن و در كل ايگيت يك SETUP BOX كه تونايي ضبط و پخش رو به طور كامل در اختيار كاربر قرار ميده نه يه پلاير ساده
    معناي واقعي هر چيزي وقتي بدست مياد كه ابزارش فراهم باشه ابزار سال 2010 براي فول اچ دي ديدن در سراسر كره خاكي همين دستگاه ها وال سي دي هاست فعلا تا ببينيم بعد چي ميشه ....
    فكركنم ايشون مشكل ظرفيت دارن نه نوع پارتيشن چون در رزولوشن DVD هر ساعت فيلم 2 گيگ فضا نياز داره
    تفاوت قيميتي كه شما فرموديد نسبت به قابليت هاي فوق زياد محسوس نيست شما پول كابل HDMI و هارد و كارت كپچروDVB-T.... حساب كنيد

به هر حال از دوستاني كه نظر دادن تشكر ميكنم
    Last edited by stb2xxx; 25-04-2010 at 14:18.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

QUOTE=Guts;4812777]اگه ----T داشته باشه 220 تومن می‌ارزه کاملاً.

...من ميخواستم يه دستگاه ----T هم بگيرم مدل هاي كه داشت زير 100 تومن نبود اونم زياد درست و درمون نيستن اما فروشنده گفتش اگه عجله نداري مادول ----T ايگيت هم تا 1 ماه ديگه ميرسه و از طريق پورت PCI زير دستگاه به اون وصل ميشه و كيفيت تصويرشم خيلي بهتره من براي جام جهاني ميخوام صبر ميكنم ببينم چي ميشه چه بهتر كه ----T هم روي همين دستگاه بزارم ....
    ببخشید من نفهمیدم. این دستگاه بلاخره ----T داره با این قیمت، یا قراره بعدا بهش اضافه بشه؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

ممنون از توضيحات خوب دوستان با اجازه من يه چند نكته اضافه كنم:

شما نفرموديد كدوم يكي از دستگاه هارو خودتون داريد بله SRT وسترن راحت پخش ميكنه البته فقط يه مشكل هست فقط فارسي پخش نميكنه ايگيت SRT فارسي و بدون مشكل يا به قول شماخرچنگ قورباغه كامل پخش ميكنه
    در مورد عكس بله اما در مورد فايل هاي ديگه مثل MOV,MKV,MPEG ...ايگيت علاوه بر اسم فايل يك پري ويو از فيلم هم براتون نمايش ميده كه وسترن نداره ساپورت نرم افزاري به قول شما اوكي الان 1 سال قراره زير نويس SRT عربي و ساپورت كنه منوي ايمج هاي DVD درست كنه....در مورد صدا با اون دوستمون كاملا موافقم بايد عرض كنم امپ من مرنس و باند ها هم بي اند دبليو و واقعا از صداش لذت ميبرم
    عملا تفاوته ایگت و وسترن تنها و تنها اینترفیس نيست بلكه سخت افزار و نرم افزار متفاوتي دارن و در كل ايگيت يك SETUP BOX كه تونايي ضبط و پخش رو به طور كامل در اختيار كاربر قرار ميده نه يه پلاير ساده
    معناي واقعي هر چيزي وقتي بدست مياد كه ابزارش فراهم باشه ابزار سال 2010 براي فول اچ دي ديدن در سراسر كره خاكي همين دستگاه ها وال سي دي هاست فعلا تا ببينيم بعد چي ميشه ....
    فكركنم ايشون مشكل ظرفيت دارن نه نوع پارتيشن چون در رزولوشن DVD هر ساعت فيلم 2 گيگ فضا نياز داره
    تفاوت قيميتي كه شما فرموديد نسبت به قابليت هاي فوق زياد محسوس نيست شما پول كابل HDMI و هارد و كارت كپچروDVB-T.... حساب كنيد

به هر حال از دوستاني كه نظر دادن تشكر ميكنم
    با سلام
    من هیچکدومشو ندارم، ولی باهاشون زیاد سرو کله میزنم...
    مشکل اینجاست که هر کی هر پلیری میگیره تعصب خاصی بهش داره مثلا دوستانی که وسترن دارن میگن وسترن، کسانی که پاتریوت دارن میگن پاتریوت و...
    وگرنه دوستانی بودن که لایو داشتن و هر چی میگفتیم این ایرادو داره قبول نمیکردن و الان که ایگیت گرفتن همون ایراداتی رو رو وسترن میزارن که 6ماهه پیش قبول نداشتن
    شما هم که ظاهرا هر دوتاشو دارین و با اینترفیس وسترن اشنایی کاملا دارین جالبه هر کی ایگیت داره قبلش وسترنم داشت

نمیدونم چرا دوستان اینقد به حاشیه بیشتر توجه دارن اصلا نمیگم بده ولی خداییش نشون دادن یه پرویو به چه درده ادم میخوره وقتی تصویر زیر 24fps به ادم میدن،
    o/]

من خودم زیاد دنبال اینجور چیزا نیستم، شاید شما نظر دیگه ای داشته باشین که محترمه، در مورد تفاوت سخت افزاری که خوب وسترن اصلا ادعای ضبطو نداشته و گرنه تو پخشش چه تفاوتی بین این دو تاست؟ منظور از تفاوت سخت افزاری نتیجه نهایی که میده، شما فک میکنی کیفیت نهایی تصویر این دو پلیر متفاوته؟
    در مورد ساپورت نرم افزاری و پخش SRT مربوط به یه سال نمیشه دوست عزیز ، تا سه ماهه پیش مصرف کنندگان کشورایه عربی تو سایتشون کامنت میزاشتن که مشکله زیر نویسو حل کنن، حالا چرا اینجوری نشون میده جایه سواله، سابقه وسترن نشون داده که اینجور مشکلات حل میکنه ، چرا تو این مورد کوتاهی کرده الله اعلم
    البته یه نکته خیلی مهمیم که هست بحثه تحریم دولت کریمه ست، تو سایت وسترن که نام ایران از قسمت رجیستریش حذف شده بنابراین نباید زیاد بهش خوش بین بود که سریع جواب بدن ... پس عدم ساپورت زیر نویس فارسی دلیل بی کفایتی شرکت نمیتونه باشه
    تو فایلایه MKV و MOV و... هم وسترن یه thumbnail نشون میداد، شاید من منظورتونو متوجه نمیشم
    در مورد صدا هم که دیگه من چی بگم، امیدوارم بیشتر لذت ببرین، ولی در مقام مقایسه بین این دو برند که تفاوت محسوسی نبود
    وقتی شما یه کاره Audiophile گوش بدین متوجه تفاوت میشین، و تازه متوجه میشین که این پلیرهای تجاری اونقدم تو صدا خوب کار نکردن (برخلاف تصویر، البته به ادعای خودشون)

"در كارهاي Audiophile خيلي گسترش فركانسي نداريم و بيشتر صداها در فركانس هاي بين 100hz تا 10Khz شنيده ميشه, با vocal به شدت بالا!"
    منبع: hometheater

شما ایرانو بزار یه طرف مابقی کره خاکیم بزار یه طرفش مطمئنین ابزارش فراهم نیست؟ ایران چن سال از تکنولوژی عقبه، البته سایر نقاطم با اینکه چن سال از ما جلوترن باز به جاییکه باید باشن نرسیدن
    در مورت پارتیشن بندی ایشون فرمودن بیشتر از دو ساعت نمیتونم از رسیورم ضبط کنم که مشکلش همون پارتیشنه (رسیورم اگه خاطرم باشه با فرمت MPEG ضبط میکرد نه دی وی دی)
    کابل HDMI هم خوبش 10 تومنه (بیخود گرونشو نخرین ، ایگت هم که یه کابل ظاهرا باهاش داره)، هاردم که بنظر خودم رو دستگاه نباشه بهتره (البته واسه ما بدبخت بیچاره ها) چون اونجوری هر وقت هاردو بخوایم باید کله دستگاهو ببریم،

نکته اخرم اینکه اگه اینجا تالاره نقده پس مزایا و معایب دستگاه رو با هم بگن (منطقی بخوایم نگا کنیم این دستگاه هم خالی از اشکال نیست)، در غیر اینصورت اسم این تالارو باس عوض کرد. وگرنه با دوستان محترم فروشنده و بازار یابه انواع پلیر که میان تالار میزننو با تعریف انچنانی از جنس خودشون و زیر سوال بردن غیر منطقی برندای دیگه قصد فروششونو دارن نمیشه بحث کرد (سو تفاهم نشه منظورم استارتر این تاپیک نیست)، اکثر افرادم که از الکترونیک و کلا مولتی مدیا چیزی نمیدونن، طرف میره براویا میخره اونوقت انتظار داره کانالایه ایرانم با همون کیفیتی ببینی که پشت ویترین مغازه میدیده
    Last edited by farshidcivil; 25-04-2010 at 16:16.

10. این کاربر از farshidcivil بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2006

پيش فرض

ببخشید من نفهمیدم. این دستگاه بلاخره ----T داره با این قیمت، یا قراره بعدا بهش اضافه بشه؟
    بدون ----T هستش
    قيمت ----T هم 30 تومنه
    Last edited by stb2xxx; 26-04-2010 at 08:00.

12. 2 کاربر از stb2xxx بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

سلام خدمت اساتید عزیز بنده چند مورد مشکل در این دستگاه دیدم که خواستم به اطلاع برسانم:
    1- عدم پشتیبانی از برخی زیرنویس ها با فرمت idxو sub (اگر کسی اطلاعاتی در این مورد دارد لطف کند با برنامه txt2vobsub.exe که می سازیم رنگها پخش و سفید می شود و با SubtitleCreator می سازم که اصلا پخش نمی کند)
    2- در هنگام استفاده از زیر نویس در فرمت mkv و یا تعویض زیرنویس و خارج شدن دیر عمل می کند.
    3- در پخش فایل های iso همراه زیرنویس هماهنگی بین زیرنویس و صدا وجود ندارد.
    4-اندکی سرعت پایین در خاموش و روشن شدن دستگاه .
    البته با تمام این حرف ها بایدئ گفت انصافا نسبت به قیمت کیفیت بسیار بالایی و امکانات بسیار خوبی دارد.
    البته بعدها بیشتر خوایم دید و شنید از این دستگاه

14. 4 کاربر از mahdiitc بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2006

پيش فرض

سلام خدمت اساتید عزیز بنده چند مورد مشکل در این دستگاه دیدم که خواستم به اطلاع برسانم:
    1- عدم پشتیبانی از برخی زیرنویس ها با فرمت idxو sub (اگر کسی اطلاعاتی در این مورد دارد لطف کند با برنامه txt2vobsub.exe که می سازیم رنگها پخش و سفید می شود و با SubtitleCreator می سازم که اصلا پخش نمی کند)
    2- در هنگام استفاده از زیر نویس در فرمت mkv و یا تعویض زیرنویس و خارج شدن دیر عمل می کند.
    3- در پخش فایل های iso همراه زیرنویس هماهنگی بین زیرنویس و صدا وجود ندارد.
    4-اندکی سرعت پایین در خاموش و روشن شدن دستگاه .
    البته با تمام این حرف ها بایدئ گفت انصافا نسبت به قیمت کیفیت بسیار بالایی و امکانات بسیار خوبی دارد.
    البته بعدها بیشتر خوایم دید و شنید از این دستگاه
    با تشكر از بررسي شما:

1-زیرنویس هاي idx , sub كه پخش نمي شود در هيچ دستگاه ديگري نيز پخش نمي شود و فقط pc نمايش مي دهد به هم ريختگي رنگ زير نويس مر بوط به برنامه تبديل است

2-بستگي به رزلوشون فايل دارد و معمولا 1 تا 2 ثانيه ان هم اونقدر چشمگير نيست

3-مشكلي من در اين زمينه نديديم شايد اشكال از فيلم باشد چون بسياري از اين فيلم ها اشكلات....

4-تمام دستگاه هاي داراي سيستم عامل(LINUX ) بايد لود شوند فقط dvd پلاير ها هستند كه احتياج به سيستم عامل خاصي ندارند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •