تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 5 از 5

نام تاپيک: متوقف شدن load شدن ویندوز7 در مراحل اولیه

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jan 2005

پيش فرض متوقف شدن load شدن ویندوز7 در مراحل اولیه

سلام

ویندوز 7 من موقعی که می خواد بالا بیاد در همون مرحله خوشامد گویی متوقف میشه و جلو نمیره.همون مرحله ایی که یه صفحه سبز میاد و میگه welcome و پاینش هم نوشته windows 7 ultimate ولی هر چی صبر میکنم بالا نمیاد. ویندوز رو ری استارت میکنم بازم همین مشکل هست...گاهی مجبور میشم کیس رو در همین مرحله خاموش کنم و دوباره روشنش کنم که گاهی بالا میاد... ولی خوب وقتمو میگیره...

دوستان میدونن مشکلش چیه ؟

پروفشنال ksra's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2017
    محل سكونت
    Mar 2004

پيش فرض

سلام

ویندوز 7 من موقعی که می خواد بالا بیاد در همون مرحله خوشامد گویی متوقف میشه و جلو نمیره.همون مرحله ایی که یه صفحه سبز میاد و میگه welcome و پاینش هم نوشته windows 7 ultimate ولی هر چی صبر میکنم بالا نمیاد. ویندوز رو ری استارت میکنم بازم همین مشکل هست...گاهی مجبور میشم کیس رو در همین مرحله خاموش کنم و دوباره روشنش کنم که گاهی بالا میاد... ولی خوب وقتمو میگیره...

سلام
    یه مقداری باید صبر کنی.
    سی دی ویندوز رو بزار تو سی دی رام . و گزینه ی رپیر رو بزن . وقتی که اونو زدی از بین اپ ها واسه تعمیر cmd رو انتخاب کن . اونجا یکبار دستور chkdsk رو بده و صبر کن برنامه کارش رو بکنه . وقتی تموم شد دوباره تست کن و نتیجه رو اعلام کن . باهم میریم جلو
    موفق باشید.

3. این کاربر از ksra بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال CORTANA's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2020
    محل سكونت
    IR

پيش فرض

سلام

درود

مطمعن بشید ک فلش (USB Flash) و یا CD/DVD ب سیستم متصل نیست (مخصوصا اگر بوتیبل باشه) چون این نوع از حافظه ها بوتیبل بایوس را دستکاری کرده و اجازه نمیدهند ویندوز ب صورت نرمال اجرا شود

تمامی دستگاه های خارجی را از سیستم جدا کرده و سپس ب بایوس مراجعه کنید

در قسمت Boot گزینه First Boot Device را روی HDD/Internal storage قرار دهید

سپس تنظیمات را ذخیره (روش ذخیره کردن تنظیمات ب نوع بایوس شما بستگی دارد) کنید و سیستم ریبوت میشود

در این لجظه اگر مشکل خاصی وجود نداشته باشد ویندوز ب صورت نورمال بوت میشود

5. این کاربر از CORTANA بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jan 2005

پيش فرض

ممنون برای جوابها

شاید بهتره این توضیح رو میدادم که من دوتا ویندوز xp و 7 دارم. ویندوز xp بدون هیچ مشکلی بالا میاد ولی 7 گاهی دچار این مشکل میشه و اذیت میکنه...همیشه نیست ولی یه موقع هایی همینطوری میشه مجبور میشم کامپیوتر رو روشن و خاموش کنم که معمولا درست میشه... ولی خوب نباید اینطوری باشه و همیشه باید سریع بالا بیاد...

اگه یه ویندوز بود اونو پاک می کردم و یکی دیگه نصب می کردم ولی چون دوتا هست.. و بار قبلی نتونستم 7 رو پاک کنم و دوباره نصب کنم بردم تعمیر گاه برام یه 7 نو نصب کرد..حالا نمیدونم اینبارم هم باید ببرم 7 نو نصب کنم یا میشه درستش کرد...

پروفشنال CORTANA's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2020
    محل سكونت
    IR

پيش فرض

ممنون برای جوابها

شاید بهتره این توضیح رو میدادم که من دوتا ویندوز xp و 7 دارم. ویندوز xp بدون هیچ مشکلی بالا میاد ولی 7 گاهی دچار این مشکل میشه و اذیت میکنه...همیشه نیست ولی یه موقع هایی همینطوری میشه مجبور میشم کامپیوتر رو روشن و خاموش کنم که معمولا درست میشه... ولی خوب نباید اینطوری باشه و همیشه باید سریع بالا بیاد.
    درود

این صحبت هارو وقتی باید میگفتید ک اولین پست (تاپیک) رو زدید

برای آیندگان:هر وقت تاپیک/پستی میزنید مشکل خود را دقیقا مطرح کنید.ب طور مثال بگویید ک آیا اخیرا نرم افزاری را نصب کرده اید؟...آیا تنظیمات خاصی را تغییر داده اید؟ (و...) تا کاربر مورد نظر شما را ب درستی راهنمایی کند

دوست عزیز مشکل از ویندوز XP هستش.ب این دلیل ک: ویندوز XP قبل از ویندوز 7 نصب شده و بایوس اونو ب عنوان اولین اپراتور (Operator/OS/سیستم عامل) میشناسه.صرفا ی حدث هستش اما ب بایوس مراجعه کنید و در قسمت Boot گزینه First Boot Devive را روی HDD/Internal Storage قرار دهید و Second First Device را هم روی HDD/Internal Storage قرار دهید

در صورتی ک دو عدد هارد در کیس وجود دارد میتوانید ویندوز های موردنظر را بر روی هرکدام ک خواستید نصب کنید و هر زمان ک خواستید بین ویندوز های موردنظر سوییچ کنید سیم تبادل اطلاعات (Data Transfer) را از هارد شماره اول جدا کرده و ب هارد دوم (موردنظر) متصل کرده و پس از بوت شدن سیستم ویندوز روی همان هارد (هارد دوم/موردنظر) بوت میشود

Last edited by CORTANA; 10-06-2020 at 01:21.

8. این کاربر از CORTANA بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •