تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 11 از 15 اولاول ... 789101112131415 آخرآخر
نمايش نتايج 101 به 110 از 148

نام تاپيک: کرک نارسیس برای ویندوز 7

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

سلام
    من کرک رو از لینکی که دوستمون معرفی کرده بود. ( [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ) دانلود کردم جواب داد .اما صدای نرم افزار کار نمیکنه ، یعنی کلمات را تلفظ نمیفرماد. چرا ؟!
    اگر راهنمایی بفرمایید ممنون میشم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2012

13

دوستانی که کارشون گیره

اگر کرکش روی ویندوز ویستا و 7 کار نمی کنه یه وبلاگ رفتم اونجا نوشته بود این کرکه مال ویندوز ویستا و 7 منم دانلود کردم و جالب که کار کرد الان من روی ویندوز 7 دارم از نارسیس استفاده می کنم
    لینک:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    صد در صد کار می کنه دانلود کنید
    با سلام می خوام کرک رو بازش کنم آنتی ویروس نمی ذاره چه جوری غیرفعالش کنم؟

---------- Post added at 06:31 PM ---------- Previous post was at 06:29 PM ----------

دوستانی که کارشون گیره

اگر کرکش روی ویندوز ویستا و 7 کار نمی کنه یه وبلاگ رفتم اونجا نوشته بود این کرکه مال ویندوز ویستا و 7 منم دانلود کردم و جالب که کار کرد الان من روی ویندوز 7 دارم از نارسیس استفاده می کنم
    لینک:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    صد در صد کار می کنه دانلود کنید
    با سلام می خوام کرک رو بازش کنم آنتی ویروس نمی ذاره چه جوری غیرفعالش کنم؟ eset smart security

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

خدايي زشته ورژن 6 رو 14500 بخريد اگر 5 داريد آپديت به 6 به 6000 امكان داره، چه كاريه اخه اين كرك بازي براي 15 تومن، تازه 4 نفر باشيد نفري 4 تومنم در نمياد، خدا به خير كنه بابا با اين همه خساست

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

برای حمایت از این تولید کننده خوب نرم افزارهای زبان بیاییم نسخه اورجینال آن را بخریم تا هم از تولید کننده حمایت کنیم و هم مدیون کسی نشیم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2012

پيش فرض

با سلام می خوام کرک رو بازش کنم آنتی ویروس نمی ذاره چه جوری غیرفعالش کنم؟

---------- Post added at 06:31 PM ---------- Previous post was at 06:29 PM ----------

با سلام می خوام کرک رو بازش کنم آنتی ویروس نمی ذاره چه جوری غیرفعالش کنم؟ eset smart security
    آره واسه منم همینطوره. می ترسم آنتی ویروسمو هم غیر فعال کنم و کامپیوترم منفجر بشه. چیکار کنم. شما مطمئنین که ویروس نداره و نود الکی بهش گیر داده؟

آخر فروم باز ArashMiniStar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    IR/MASHHAD

پيش فرض

کرکش ویروس نداره...
    کسی Dao Disk برای 64bit سراغ نداره؟

آخر فروم باز ArashMiniStar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    IR/MASHHAD

پيش فرض

تمام حرف های شما تایید میشه،و قبول دارم
    اما!فکر نمیکنید همین ویندوزی که شما باهاش این پست را ارسال کردید لیسانسشو نخریدید؟
    یا فکر نمیکنید برای ساخت نارسیس یا خیلی دیگر از نرم افزار های ایرانی از مثلا Visual Studio پنج هزار دلاری و ویندوز 300 دلاری و ... استفاده نمیشه؟(خودشون دارن از نرمافزارهای کرک شده برای ساخت نرم افزارهاشون استفاده میکنند )

حرف های شما بسیار منطقیه،یعنی عقلانی و انسانی اینه که بخریم، اما نبایدم زیاد سنگشون را به سینه زد!

یا حق
    این عده که ایشون میفرمایند هیچ زحمتی نکشیدند.یک برنامه درست حسابی ندادند لاقل بدونیم اگر نسخه اصلی بخریم رو ویندوز 64 بیت کار میکنه!!
    تازه مگه فقط اینا زحمت میکشن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟ این همه برنامه کرک شده.برنامه نویساشون راضین؟

داره خودمونی میشه reza heiroon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    sari

پيش فرض

[FONT="]اول بگم چون نارسیس 5 من اصلی بود با کرک کردن مشکلی نداشتم پس نمیدونم کرک هایی که پست های قبل گذاشتن کار میکنه یا نه. مشکل من این بود که برنامه کامل نصب میشد اما اجرا نمیشد و سسیتم ([/FONT][FONT="](win7 32bit[/FONT][FONT="] ایراد [/FONT][FONT="]Runtime Error![/FONT][FONT="] میداد.[/FONT]
    [FONT="]خوب، اول از پست 29 توی صفحه 3 فایل [/FONT][FONT="] [/FONT][FONT="]DAO SDK [/FONT][FONT="]اصلاح شده براي نصب روي ويندوز7 32-[/FONT][FONT="]بيتي[/FONT][FONT="] رو دانلود کنید. (پسورد فایل فشرده:[/FONT][FONT="] [/FONT][FONT="] [/FONT][FONT="](newbie-cracker.zxq.net[/FONT][FONT="]بعد از اکستراکت کردن یه پوشه به اسم [/FONT][FONT="]DISK1[/FONT][FONT="] دارید که توش یه فایل به اسم [/FONT][FONT="]setup.ins [/FONT][FONT="] هست. حالا مشکل اینجاست که با این فایل چه باید کرد!![/FONT]
    [FONT="]اگه فایلهای برنامه نارسیس رو روی هارد دارید کار راحت تره. اول وارد پوشه [/FONT][FONT="]DAOSDK[/FONT][FONT="] و بعد پوشه [/FONT][FONT="]DISK1[/FONT][FONT="] بشید و فایل [/FONT][FONT="]setup.ins[/FONT][FONT="] رو که دانلود کردید به جای فایلی به همین نام [/FONT][FONT="]replace[/FONT][FONT="] کنید. حالا فایل [/FONT][FONT="]setup.exe[/FONT][FONT="] تو همین پوشه رو اجرا کنید. بعد پایان نصب ری استارت کنید. کار تمومه. بعیده مشکلی تو اجرا پیش بیاد ولی اگه زبانم لال اومد، تو حالت [/FONT][FONT="]safe mode[/FONT][FONT="] فایل [/FONT][FONT="]setup.exe[/FONT][FONT="] رو اجرا کنید.[/FONT]
    [FONT="]اگه نارسیس رو رو سی دی دارید پوشه [/FONT][FONT="]DAOSDK[/FONT] رو رو هارد کپی کنید و بقیش هم که مثل قبل ادامه میدید. و از نارسیس 5 روی وین7 لذت میبرید!!
    سلام دوستان
    من كارهايي كه گفته شد رو انجام دادم و فایل setup.ins دانلود شده رو به جای فایلی به همین نام replace کردم. مراحل نصب ستاپ DAOSDK از DISK1 كامل ميشه ولي روي 100% ارور مي ده و مي گه برنامه نصب نشده. روي safe mode هم امتحان كردم ولي نتيجه اي نداد. حالا چه ميشه كرد؟ اگر ميشه يه راهي پيشنهاد كنيد

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

7

تمام روشهای بالا (هر 11 صفحه !) تست شدند ولی هیچکدام روی ویندوز سون 64بیتی جواب ندادند.

Last edited by Mojtaba0; 10-08-2012 at 04:07.

10. این کاربر از Mojtaba0 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2006

پيش فرض

دوستانی که میگن بریم بخریم نسخه 6 رو، روی ویندوز 7-64 بیتی نصب میشه؟ چون اگه نصب نشه دیگه دلیلی برای خریدنش باقی نمیمونه. اگه کسی تونسته نسخه اورجینال اونو روی ویندوز 7-64 بیتی نصب کنه لطفاً بگه که منم برم بخرمش
    Last edited by hit_me_baby; 25-08-2012 at 19:39.

12. 2 کاربر از hit_me_baby بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •