تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 24 از 25 اولاول ... 14202122232425 آخرآخر
نمايش نتايج 231 به 240 از 248

نام تاپيک: نصب ویندوز (XP یا Vista یا se7en) بر روی کلیه ی سیستم های اپل

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

سلام m24بابت تایپیک و اطلاعات واقعا مفیدتون ممنون ....از وقتی اینجا عضو شدم کلی استفاده کردم و باورم نمی شد که یه روزی مثل الان منم سوالی بخوام بپرسم ....امیدوارم جای مناسبی برای پرسش سوالم باشه...می خواستم بدونم ریختن ویندوز تو imacبا لپ تاپ های معمولی اپل فرق می کنه؟ می خواستم با بوت کمپ ویندوز توش بریزم اما یکی گفت imacکارت گرافیکش ATI برخلاف باقی لپ تاپ های اپل که geforceند.درسته؟می گفت تو مرحله اخر که ویندوز نصب می شه دیگه سیستم بالا نمیاد.اینم راسته؟قلق خاصی داره یا نه فرقی نمی کنه؟
    یه سوال دیگه اگه برای سیستم عامل مک اتفاقی بیفته چطور می شه برش گردوند؟
    بازم یه سوال مک مثل ویندوز قابلیتی مثل restoreداره برای مواقع ضروری؟یا نه تنها راهش فقط گرفتن بکاپ و استفاده از اون برای برگردوندن به وضعیتیه که می خوایمه؟اخه برای استفاده از time machineخود مک برایimacفکر کنم احتیاج به یه هارد 2Tهست و این برام فعلا مقدور نیست.....
    خوب فکر کنم یه خورده زیادی سوال دارم...بباقیش رو بعدا مزاحم میشم...

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

سلام اول اینکه بابت تایپیک و اطلاعات واقعا مفیدتون ممنون ....از وقتی اینجا عضو شدم کلی استفاده کردم و باورم نمی شد که یه روزی مثل الان منم سوالی بخوام بپرسم ....امیدوارم جای مناسبی برای پرسش سوالم باشه...می خواستم بدونم ریختن ویندوز تو imacبا لپ تاپ های معمولی اپل فرق می کنه؟ می خواستم با بوت کمپ ویندوز توش بریزم اما یکی گفت imacکارت گرافیکش ATI برخلاف باقی لپ تاپ های اپل که geforceند.درسته؟می گفت تو مرحله اخر که ویندوز نصب می شه دیگه سیستم بالا نمیاد.اینم راسته؟قلق خاصی داره یا نه فرقی نمی کنه؟
    یه سوال دیگه اگه برای سیستم عامل مک اتفاقی بیفته چطور می شه برش گردوند؟
    بازم یه سوال مک مثل ویندوز قابلیتی مثل restoreداره برای مواقع ضروری؟یا نه تنها راهش فقط گرفتن بکاپ و استفاده از اون برای برگردوندن به وضعیتیه که می خوایمه؟اخه برای استفاده از time machineخود مک برایimacفکر کنم احتیاج به یه هارد 2Tهست و این برام فعلا مقدور نیست.....
    خوب فکر کنم یه خورده زیادی سوال دارم...بباقیش رو بعدا مزاحم میشم...

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

سلام به همه دوستای گلم!واقعا خیلی خوشم اومد.مطالبی خیلی مفیدی گذاشتید.دستتون درد نکنه!
    من یه سوالی دارم.اونم اینه که من الان هم مک دارم هم ویندوز ۷ . میخوام توی ۷ چندتا پارتیشن تعریف کنم.چه جوری این کار رو بکنم؟
    می خوام درایو سی ۱۰۰ گیگ درایو دی ۱۰۰گیگ و ای ۱۵۰ گیگ بگذارم.برای مک هم ۱۵۰ گیگ گذاشتم.

مشکل اینجاست که موقع تقسیم کردن پارتیشن ها مک میپره!! اگه یه لطفی کنید و کمکم کنید ممنون میشم!!!\

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

با سلام و تشکر از پست خوبتون

سوالی در خصوص update کردن ویندوز 7 با سرویس پک جدید که در پک دی وی دی واحد ارائه شده است ؟

چصوری میتونم اینکارو بکنم که سیستم قبلی بهم نخوره و update هم بشه

ممنون از کمکتون

در آغاز فعالیت kladioos's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

با تشکر از دوستان اینکاره...من هنوز با اپل و مک کار نکردم ولی چون می خوام مک بوک پرو بگیرم یه چیزی ذهنم رو مشغول کرده اونم اینه که چون تا حالا همش با ویندوز کار کردم و خودتون هم می دونید خیلی از نرم افزار ها نسخه کرک شده اش برای ویندوز همه جا هست و مجانی همش رو دانلود میشه کرد (idm , winamp , acdsee, انواع پلیر ها , subtitle workshop ,convert X to DVD , ......) منتهی زمان استفاده از مک میگن دیگه این نسخه های کرک شده برای ویندوز روی اون جواب نمی ده و اصولا برای استفاده از هر نرم افزاری باید نسخه مک اون ( اگر باشه ) رو بخری چون کرک شده اش نیست ... می خواستم ببینم این حرف درسته ؟ و آیا نصب ویندوز سون کنار مکینتاش روی لپتاپ اپل راه حل مناسبی برای این مشکله ؟

در آغاز فعالیت kladioos's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

دوستان کسی نیست جواب مارو بده ؟!

داره خودمونی میشه Gladiator_2000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2005

پيش فرض

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
    Last edited by Gladiator_2000; 17-04-2011 at 02:44.

داره خودمونی میشه R.NaFaS's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

با تشکر از دوستان اینکاره...من هنوز با اپل و مک کار نکردم ولی چون می خوام مک بوک پرو بگیرم یه چیزی ذهنم رو مشغول کرده اونم اینه که چون تا حالا همش با ویندوز کار کردم و خودتون هم می دونید خیلی از نرم افزار ها نسخه کرک شده اش برای ویندوز همه جا هست و مجانی همش رو دانلود میشه کرد (idm , winamp , acdsee, انواع پلیر ها , subtitle workshop ,convert X to DVD , ......) منتهی زمان استفاده از مک میگن دیگه این نسخه های کرک شده برای ویندوز روی اون جواب نمی ده و اصولا برای استفاده از هر نرم افزاری باید نسخه مک اون ( اگر باشه ) رو بخری چون کرک شده اش نیست ... می خواستم ببینم این حرف درسته ؟ و آیا نصب ویندوز سون کنار مکینتاش روی لپتاپ اپل راه حل مناسبی برای این مشکله ؟
    سلام ...
    نرم افزار های مک مخصوص هستند و کلا با ویندوز فرق می کنن
    نرم افزار های مک هم کرک شدش موجود هست و به راحتی می تونین دانلود کنین
    در مورد ویندوز به نظر من احتیاجی بهش نیست مگر در موارد خاص

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

salam
    man ba boot camp partition sakhtam risit k mikone bad alamat vorud mamnu mizane,bayad chikar konam.
    kasi nist komaki be ma bede!!!!!!!

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2010

پيش فرض

تشکر ویژه
    اکثر پستای این تاپیکو خوندم.ای ول به امید. آدم احساس میکنه هر چی ازش می پرسه بلده.ممنون!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •