تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 12 از 25 اولاول ... 2891011121314151622 ... آخرآخر
نمايش نتايج 111 به 120 از 248

نام تاپيک: نصب ویندوز (XP یا Vista یا se7en) بر روی کلیه ی سیستم های اپل

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض کمکم نمیکنید دوستان؟؟؟؟

با سلام
    من به این مرحله که رسیدم به این ارور برخورد کردم the disk cannot be partitioned because some files cannot be moved.
    back up the disk and use disk utility to format it as a single mac os extended journaled volume.restore your information to the disk and try using boot camp assistant again
    بعد اون مراحلی که گفتید رو انجام دادم ولی باز همون اش بود و همون کاسه
    اروری رو که تو disk utility بود هم این بود
    permissions differ on "usr/share/derby",should be drwxr-xr-x ,they are lrwxr-xr-x .

warning:suid file "system/library/coreservices/remotemanagement/ardagent.app/contents/macos/ardagent" has been modified and will not repaired.

و

permissions differ on "usr/share/derby",should be drwxr-xr-x ,they are lrwxr-xr-x .

repaired "usr/share/derby".

warning:suid file "system/library/coreservices/remotemanagement/ardagent.app/contents/macos/ardagent" has been modified and will not repaired.
    و یه نکته جالب تو system/library/user template یه علامت ورود ممنوع گزاشته که وقتی میزنم میگه
    the folder "user template" cannot be opend because you dont have permission to see its contents.
    در حالی که من یه یوزر بیشتر ندارم که اون هم خودمم و تازه پسورد داره البته این رو هم بگم که این مک بوک پرو من رو از اون ور اب اوردن و کسی که اورده خودش یه عالمه توش برنامه ریخته و من هیچ کدوم از این برنامه ها رو حتی نمیشناسم و نمیدونم که چی هست
    امکان داره ویروس داشته باشم؟ چون قبلا کسپر برای مک نصب کرده بودم و بعد پاکش کردم.

ببخشید پر حرفی کردم اگر ممکنه زود تر جوابم رو بدین چون الان حسابی به win رو مک بوک احتیاج دارم.
    با سلام
    مک بوک من هاردش 160gb هست و 90gb اون هم پره چون خیلی توش برنامه داره والان مونده 70 gb که اونم 45gbش میره برای win7 و بقیه هم که برای مک البته دارم یه هارد استرنال میگیرم 500gb مارک WD my passport که بعدا هم یادم بدین که چه جوری به فرمت مک درش بیارم
    این هم متن کامل ارور البته در پست قبلی ارور رو زده بودم

Verify permissions for “Macintosh HD”

Permissions di

ffer on "usr/share/derby", should be drwxr-xr-x , they are lrwxr-xr-x .
    Warning: SUID file "System/Library/CoreServices/RemoteManagement/ARDAgent.app/Contents/MacOS/ARDAgent" has been modified and will not be repaired.
    Permissions verification complete
    Repairing permissions for “Macintosh HD”
    Permissions di

ffer on "usr/share/derby", should be drwxr-xr-x , they are lrwxr-xr-x .

Repaired "usr/share/derby".
    Warning: SUID file "System/Library/CoreServices/RemoteManagement/ARDAgent.app/Contents/MacOS/ARDAgent" has been modified and will not be repaired.
    Permissions repair complete

باز هم پیشاپیش دست شما درد نکنه که کار من رو راه می اندازید
    با سلام خدمت همه
    این مشکل من حل نشد اگه میشه یه راهنمایی یه کمکی بکنید ممنون میشم
    اگر هم راهی نداره بازم به من بگید که بیخودی منتظر راه حل نباشم بازم تشکر.

آخر فروم باز Microsoft24's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    تهران

10 RE

[/LEFT]
    با سلام خدمت همه
    این مشکل من حل نشد اگه میشه یه راهنمایی یه کمکی بکنید ممنون میشم
    اگر هم راهی نداره بازم به من بگید که بیخودی منتظر راه حل نباشم بازم تشکر.
    ببین ، من از پست های شما چیزی سر در نیاوردم!

یکم توضیح بدید ، تا بتونم کمکتون کنم!

مشکلتون چیه ؟؟

با Disk Utility ه ؟؟؟

3. این کاربر از Microsoft24 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

با سلام
    مشکل من اینه که disk utility نمیتونه اون ارور هایی رو که بالا نوشتم رو درست کنه و ریپیرش نمیکنه و چون این کار رو نمیکنه وقتی دوباره به بوت کمت اسیست بر میگردم باز همون ارور رو میده و مراحلی رو که شما برای ادامه نصب گفتید رو پیش نمیره.

-------------------------------------------------------------------------------
    اقا امید سلام امروز که پست شما رو خوندم و متن بالا رو زدم گفتم با خودم یک بار دیگه امتحان کنم ببینم شاید درست شه و دیگه گیر نده که دقیقا همین جور هم شد ودیگه گیر نداد و من هم تونستم win7 رو نصب کنم ,ویندوز مال شرکت پرنیانه 6000 تومان خریدم قیمت اصلیش 7500 تومانه. فقط بالا اومدنیا حدود 45 تا 75 ثانیه طول میکشه مشکلی که نداره درسته؟ راستی این مک من واقعا از شما میترسه ها چون من این مراحل رو بیش از 15 بار انجام داده بودم ولی درست نمیشد همون موقع که داشتم پست شما رو میخوندم یه دفعه درست شد.بازم ممنون که به من و امثال من که از مک سر در نمییارند کمک میکنید واقعا ممنون.خدانگهدار بهنام م-م
    Last edited by Mm_behnam; 16-06-2010 at 10:31. دليل: آقا امید مک بوک من از شما میترسه!!!!!!!

تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    تهران

10 RE

با سلام
    مشکل من اینه که disk utility نمیتونه اون ارور هایی رو که بالا نوشتم رو درست کنه و ریپیرش نمیکنه و چون این کار رو نمیکنه وقتی دوباره به بوت کمت اسیست بر میگردم باز همون ارور رو میده و مراحلی رو که شما برای ادامه نصب گفتید رو پیش نمیره.

-------------------------------------------------------------------------------
    اقا امید سلام امروز که پست شما رو خوندم و متن بالا رو زدم گفتم با خودم یک بار دیگه امتحان کنم ببینم شاید درست شه و دیگه گیر نده که دقیقا همین جور هم شد ودیگه گیر نداد و من هم تونستم win7 رو نصب کنم ,ویندوز مال شرکت پرنیانه 6000 تومان خریدم قیمت اصلیش 7500 تومانه. فقط بالا اومدنیا حدود 45 تا 75 ثانیه طول میکشه مشکلی که نداره درسته؟ راستی این مک من واقعا از شما میترسه ها چون من این مراحل رو بیش از 15 بار انجام داده بودم ولی درست نمیشد همون موقع که داشتم پست شما رو میخوندم یه دفعه درست شد.بازم ممنون که به من و امثال من که از مک سر در نمییارند کمک میکنید واقعا ممنون.خدانگهدار بهنام م-م
    اولا ، اگر بازم از اون ارور ها دیدی ، مشکلی نداره! بعضی از ارور های Dusk Utility مثل این :

وجودشون طبیعیه!

از این که ، دیر جواب شما رو دادم ، شرمنده! این هفته مریض بودم!

سؤالی ، اشکالی داشتی من در خدمتم!

از این که مشکلت حل شد ! خوشحالم! (واقعا!)

موفق باشید ،

امید

6. این کاربر از Microsoft24 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    Shiraz

پيش فرض

سام و خسته نباشی خدمت M24

ممنون از این راهنمایی

8. این کاربر از arash+v بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز joykiller360's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    تهران (میثم صیام)(www.XboXworld.ir)

پيش فرض

سلام.
    اقا امید اگه بخواهیم دوباره win بریزیم چه جوریه؟ (منظورم اینه که الان ویندوز نصب هست و میخواهیم عوضش کنیم)

تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    تهران

10 RE

سلام.
    اقا امید اگه بخواهیم دوباره win بریزیم چه جوریه؟ (منظورم اینه که الان ویندوز نصب هست و میخواهیم عوضش کنیم)
    کاری نداره ،

اول ، بوت کمپ رو از مسیر :

Application -- > Utilities -- > Boot Camp Assistant

باز کن ،

رو continue کلیک کن ، Create or remove a windows partition رو بزن و رو continue کلیک کن ، بعد Restore رو بزن!

اینطوری ویندوز قبلیت پاک میشه ، برای نصب مجدد هم که طبق آموزش برو جلو!

موفق باشید ،

امید

11. 2 کاربر از Microsoft24 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت

پيش فرض

سلام. من ویندوز رو دوباره نصب کردم ولی الان خروجی صدا کار نمیکنه تو win چه کنم؟ و موقه ی نصب هم بعد از این که رفتم تو boot camp استارت د ویندوز این استالر رو زدم

تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    تهران

10 ٍRE

سلام. من ویندوز رو دوباره نصب کردم ولی الان خروجی صدا کار نمیکنه تو win چه کنم؟ و موقه ی نصب هم بعد از این که رفتم تو boot camp استارت د ویندوز این استالر رو زدم
    تو محل ، سوکت 3.5mm چراغ قرمز روشنه؟

بوت کمپ رو Reinstall کن ، آپدیت 3.1 هم یادت نره!

موفق باشید ،

امید

تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت

پيش فرض

تو محل ، سوکت 3.5mm چراغ قرمز روشنه؟

بوت کمپ رو Reinstall کن ، آپدیت 3.1 هم یادت نره!

موفق باشید ،

امید

همین کارو کردم ولی بازم صدا نداشت. خروجی 3.5mmهم چراغی نداره. تو مک هم چراغی توش روشن نیست. سری پیش که win نصب کردم صدا بود.
    راستی این سری ۶۴ بیتی نصب کردم امکان داره ربطی داشته باشه؟

ورژن ۳.۱ هم هست

Last edited by joykiller360; 20-06-2010 at 15:17.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •