تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 5 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 42

نام تاپيک: ADSL برای بار اول

اگه نباشه جاش خالی می مونه omid_egh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    ATMOSPHer

9 ADSL برای بار اول

سلام
    من برای بار اول میخام adsl بگیرم چند تا سوال داشتم :
    1- آیا میشه برای مصرف خانگی 512 گرفت البته محدود؟
    2- آیا رجیستر کردن خط تلفن یکبار کافیه یا برای هر بار که بخوام شرکت ارایه دهنده رو عوض کنم باید دوباره از مخابرات خطو رجیستر کنم ؟
    3- هزینه هر گیگا بایت دانلود چقدره؟
    4- حدود قیمت اشتراک ماهانه چقدره؟

پروفشنال ChaoticHead's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

سلام
    من برای بار اول میخام adsl بگیرم چند تا سوال داشتم :
    1- آیا میشه برای مصرف خانگی 512 گرفت البته محدود؟
    2- آیا رجیستر کردن خط تلفن یکبار کافیه یا برای هر بار که بخوام شرکت ارایه دهنده رو عوض کنم باید دوباره از مخابرات خطو رجیستر کنم ؟
    3- هزینه هر گیگا بایت دانلود چقدره؟
    4- حدود قیمت اشتراک ماهانه چقدره؟
    1- برای خوتگی حداکثر 128 می دن. برای بالاترش باید یا نامه از دانشگاه داشته باشی یا شرکت ثبت شده یا کسب.
    2-هر بار بخوای تغییر بدی کلی علافی داره و باید از مخابرات هم تغییر بدن.
    3- اگه محدود باشه خدود 5000 تومن.
    4-128 محدود با 5 گیگ اعتبار فکر کنم حدود 20 تومن

3. این کاربر از ChaoticHead بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه omid_egh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    ATMOSPHer

پيش فرض

1- برای خوتگی حداکثر 128 می دن. برای بالاترش باید یا نامه از دانشگاه داشته باشی یا شرکت ثبت شده یا کسب.
    2-هر بار بخوای تغییر بدی کلی علافی داره و باید از مخابرات هم تغییر بدن.
    3- اگه محدود باشه خدود 5000 تومن.
    4-128 محدود با 5 گیگ اعتبار فکر کنم حدود 20 تومن

یعنی علاوه بر 20000 تومان باید ماهیانه 5000 تومن هم بابت هر گیگ دانلود بدم یعنی ماهیانه با کمترین میزان دانلود میشه 25000 تومن

تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

یعنی علاوه بر 20000 تومان باید ماهیانه 5000 تومن هم بابت هر گیگ دانلود بدم یعنی ماهیانه با کمترین میزان دانلود میشه 25000 تومن
    نه، تا 5 گیگش محانی میشه (یعنی همون 20 تومن) بیشتر از 5 گیگ باید برای هر گیگ 5000 تومن بدی.
    البته سرویس کاملا نامحدود هم هست که مثلا برای 128 ماهی 30 تومن می دی هر چقدر بخوای دانلود می کنی مجانی.

6. این کاربر از ChaoticHead بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال khore mobile's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    همین نزدیکی ها یه کم دور

پيش فرض

دوستان سلام
    با اجازه صاحب تاپیک،منم چند تا سوال دارم که اینجا مطرح میکنم.
    خب منم از اون دست افرادی هستم که میخوام برای اولین بار از اینترنت ADSL استفاده کنم.پس در این زمینه اطلاعات کمی دارم و هر آنچه که هست از مطالب موجود در P30 یاد گرفتم.چند تا سوال دارم:
    1. مودم ADSL داخل کیس قرار میگیره یا بیرون ؟
    2. اگه داخل قرار میگیره روی مادر برد باید نصب بشه،پس چه نیازی به کارت شبکه هست؟
    3.اصولا کار کارت شبکه چیه؟من که فقط توی خونه یک کامپیوتر دارم و میخوام از ADSL استفاده کنم چه نیازی به کارت شبکه هست؟
    4. من تو خونه یه فکس هم دارم(غیر ازتلفن).آیا باید روی هر کدام از این دو وسیله بطور جداگانه یک اسپلیتر نصب کنم که با اسپلیتر مودم میشه 3 تا! یا روی خط ورودی ساختمان یکی نصب کنم کفایت میکنه؟

با تشکر

8. این کاربر از khore mobile بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    TEHRAN

پيش فرض

جوابت رو خلاصه میدم !
    به علت اینکه این نوع مودم ها راحت و قابل جابجایی باشند بصورت اسکترنال هستند یعنی مثل یک اسپیکر ( !!! ) کنار سیستمتون قرار میگیرند
    رابطی که این مودم رو به کیس وصل میکنه میتونه از دونوع اینترفیس استفاده کنه USB و یا LAN
    شما اگه بخوای از USB استفاده کنی که ایننوع مودمها ارزونتر هستند و اکثرا یو اس بی دار هستند باید از کابل مخصوص و درایور هم نصب کنین که به نظرم فوق العاده بد هستند !
    ولی اگه بخوای لن استفاده کنی باید کارت شبکه داشته باشی که با یک کابل بین مودم و کارت شبکه قرار میگیره درواقع مودم با کابل شبکه به کارت شبکه وصل میشه
    ok?
    مودمهایی هم هستند که داخل کیس قرار میگیرند ولی به درد کار شما نیمخورند
    کارت شبکه هم که به مودم وصل میشه تموم شد و رفت ( با یک کابل البته )
    و بوسیله یک سری مراحل شناسایی میشه . شما بهتره اول مودم رو بخرین بعد در مورد نصبش هم بهتون کمک میکنیم چون نصبش با سی دی و اینها نیست البته برای شبکه ولی برای یو اس بی با سی دی هست !
    برای اسپیلتر !
    میتونین اول ساختمون اونجایی که خط تلفن میاد یک اسپیلتر بزارین و دستگاهیه که یک ورودی تلفن داره و دوتا خروجی که یکیش دی اس ال هست که میره به مودم و یکیش هم تلفن هست که میره برای فکس و تلفن
    قیمتش هم 3 تومنه روی خط خونه نصب کنین که عالیه ولی اگه نشد ! پشت مودم یکی + پشت فکس هم یکی میزنین که از خروجی تلفن اسپیلتر یه سیم به فکس میدید
    و پشت مودم هم که یکی دارید و از ثسمت دی اس ال به مودم دی اس ال وصل میکنین !
    سئوالی بود درخدمتم

10. 4 کاربر از KING_DESIGNER بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال khore mobile's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    همین نزدیکی ها یه کم دور

پيش فرض

ممنون از راهنمائیت.بسیار عالی ، ساده و مفید مطلب رو ارائه دادی.بسیار ممنون.
    1.حالا مودم چی بگیرم؟
    D_Link
    TP_Link
    2.برای خرید یه مودم غیر از داشتن ویژگی LAN دیگه چه مسائلی رو باید توجه کرد؟
    3.اسپلیتر رو از فروشگاه های قطعات کامپیوتر باید تهیه کرد یا فرو شنده های گوشی تلفن و تجهیزات برقی؟

12. این کاربر از khore mobile بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

ممنون از راهنمائیت.بسیار عالی ، ساده و مفید مطلب رو ارائه دادی.بسیار ممنون.
    1.حالا مودم چی بگیرم؟
    D_Link
    TP_Link
    2.برای خرید یه مودم غیر از داشتن ویژگی LAN دیگه چه مسائلی رو باید توجه کرد؟
    3.اسپلیتر رو از فروشگاه های قطعات کامپیوتر باید تهیه کرد یا فرو شنده های گوشی تلفن و تجهیزات برقی؟
    1,2- مودم در صورتیکه فقط یه دونه کامپیوتر دارین و مصرف شبکه ندارین، همون TP-link هم براتون کافیه، مدل 8811 بگیرین که هم usb داره و هم lan ، یا می تونین asus مدل 602 بگیرین که همون امکانات را داره و لی گرونتر و احتمالا بهتر هست.
    اگر به چند تا کامپیوتر می خواین بصورت سیمی اینترنت بدین مدل 8840 بگیرین که 4 تا پورت lan داره.
    اگر فکر می کنین در آینده نزدیک می خواین روی موبایل یا لپ تاپ هم بصورت بیسیم اینترنت بدین، از الان یه مودم وایرلس بخرین که هم با کابل لن وصل می شه هم با ویرلس، ترجیحا از مارکهای مرغوبتر مثل asus و linksys.
    3- اسپلیتر را مغازه های کامپیوتری و تجهیزات شبکه دارن، همون جائیکه مودم می خرین هم حتما داره. توجه کنین که خود مودمتون نیاز به اسپلیتر نداره، فقط تلفنها و فکستون نیاز دارن.

14. این کاربر از ChaoticHead بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    TEHRAN

پيش فرض

در مورد مودم
    مودمها با مارکهای گوناگون هست ! حتی شرکت دوو و یاماها هم دارند ( البته شنیدم )
    شما باید ببینی مصرفت چیه اگه مصرفت واقعا واقعا کمه که پولتو حروم نکن و یه tplink 30 تومنی هم کارتو راه میندازه
    وگرنه که وایرلس دار و هاب دار و شبکه ای هم هست که سه چهارتا سیستم رو پوشش میده !
    ولی توصیه من !
    همیشه من خودم یک بار خرج میکنم و برای همیشه آسوده و راحت هستم در واقع پول دوبرابری که میخوام در آینده بدم همین الان میدم که دیگه بعدا هم لنگ چیزی نمونم ! در واقع انگلیسی کار میکنم !
    توصیه من به شما اینه که یک چیزی بخرید که برای همیشه کار کنه و وایرلس دار باشه و دوسه تا لن هم داشته باشه
    ممکنه بعدا گوشی وایرلس دار بگیرید و دلتون بخواد کنار شومینه لم بدید و ایمیلتون رو چک کنید !
    ممکنه بخواید با وایرلس با لپ تاپ استفاده کنید !
    نظر من اینه که یک مودم با مارک ایسوز asus 604G که 4 تا پورت لن داره و 15 تا وایرلس رو هم بصورت همزمان پوشش یمده تهیه کنید (زیر این مدل هم که این امکانات رو باهم داشته باشه از ایسوز نیست ) این مدل و مارک جزو محبوبترین مودمها هست ضمن این که ساپورت خوبی داره !! و من که به شخصه رای ام هرکی هم گرفته راضی بوده کافیه یه چرخ توی تالار بزنید در ضمن هیچ کدوم از شرکتها با این نوع مودم مشکلی ندارند و یک سال گارانتی دالای داره که الان یه خورده قیمتش بالاتر رفته چون نایاب شده و جنسهای بهتر ایسوز داره میاد که مدل بعدی هم هرچی بود بگیرید که ایسوز ضرر نداره ! قیمتش الان حدود 90 تومن هست 5تومن بالا پایین ! ولی بگم usb نداره و اصلا هم توصیه نمیکنم یو اس بی دار بگیرید !
    سئوالی بود در خدمتم

16. این کاربر از KING_DESIGNER بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

به نظر من شما مودم رو Linksys بگیر حدود 85 تومنه فوق العاده حرفه ای هست البته همه ISP ها پیشتیبانیش نمی کنند و باید از شرکتی که می خواهید سرویس بگیرید بپرسید. در مورد سرعت هم تو بعضی از شهرها و یکسری از شرکتها خیلی گیر نمی دهند. اگر بهشون بگی بعدا نامه می یارم قبول می کنند ولی اگر هم نیاوردی چیزی نمی گویند.

18. این کاربر از sei_pm بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •