تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 7 12345 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 63

نام تاپيک: لطفا درباره خرید سیستم صوتی راهنمایی بفرمایید ، مشخصات کامل

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض لطفا درباره خرید سیستم صوتی راهنمایی بفرمایید ، مشخصات کامل

ماشین پراید صبا هست

من ساب نمیخوام چون بیس بیش از حد دوست ندارم ، اگه باندها یه بیس متوسط بدن که تو حرکت حس بشه برام کافیه ، باز اگه بعدا دیدم خیلی کمه فوقش یه ساب باکسی اضافه میکنم با یه خازن و یه آمپ جدا برای ساب (احتمالا باطری رو هم باید عوض کنم)

در مورد پخش: از عقب usb بخوره که ببرم تو داشبورد ، تو دست اندازها قطع و وصل نشه و در صورت امکان پنل برقی باشه (نبود هم فوقش با دست میکنیم) ، چیز دیگه ای برام مهم نیست ، نه ال سی دی ، نه بلوتوث ، نه رنگ و دمو ، برا همین تصمیمم این شد یه چیز ارزون و خوب بگیرم در مورد پخش

در مورد باندها: من میخوام صدا از 4 طرف یعنی جلو و عقب باشه نه فقط یه صدای زیاد از عقب ، باند با کیفیت ، شفافیت ، و تفکیک بالا میخوام که یه بیس متوسط (نه ضعیف) هم بده

در مورد آمپ هم جوری باشه که سیستمی که معرفی میکنید راحت جواب بده و در صورت ممکن زیاد هم گرون نباشه

هزینه هم حداکثر 600 تومن یا نهایتا 650 بتونم بزارم برای همه چی ، از پخش تا آخر

هرچی که پیشنهاد میکنید حالا باند ، کامپوننت یا هرچیز دیگه ای لطفا مدلش رو بگید و جوری باشه با هم مچ باشند

همین ، فقط چون اطلاعاتی ندارم لطفا اگر طاقچه ، سیم یا rca و چیز دیگه به خصوصی هم میخواد ذکر کنید که بتونم هزینه رو کلا جمع بزنم

بازم ممنون از لطف همگی
    Last edited by forexet; 27-01-2010 at 14:33.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

کسی نیست

من همه صفحه هارو خوندم ، نزدیک 70 صفحه ولی بدتر گیج شدم ، حالا چه اشکال داره یکی هم اینجا به ما راهنمایی کنه

اگه نباشه جاش خالی می مونه mohamad reza_2010's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    ورامین

پيش فرض

سلام دوستان

میدونم در این مورد زیاد بحث شده ، ولی من بعد از خوندن اینهمه مطلب بدتر به همه انتخاب هام شک کردم اینه که گفتم یه پست بزنم دقیق بگم چی میخوام شاید اساتید لطف کردند و راهنمایی کردند

خودرو پراید صبا هست

پخش (هد یونیت):
    USB از عقب بخوره (سیم کشی داخل داشبورد)
    پخش mp3 از روی CD دیتا و در صورت امکان پخش mp3 از روی DVD
    قابلیت جدا شدن پنل (بیرون اومدن برقی اون بعد از خاموش کردن اتومبیل)
    کیفیت پخش خیلی برام مهمه چون معمولا mp3 هام همه 192 هست
    >>> از همه مهمتر اینکه در دست اندازهای شدید صدا قطع و وصل نشه و یا صدای قژ قژ سی دی در نیاد
    قابلیت تنظیم صدای باندهای عقب و جلو ، مثلا صدای 2 تا جلویی 30% و عقبی ها 70% و...
    جنس تقلبیش تو بازار کم باشه یا نباشه چون معمولا این جنسا گیر من میفته
    چیز دیگه ای نمیخوام ، امیدوارم مجبور نشم Alpine بخرم تا بتونم بیشتر صرف اسپیکر با کیفیت کنم ، به هر حال من چیز زیادی نمیدونم ، اگه شما میفرمایید آلپاین منم آلپاین میگیرم ، فقط مچ بودن پخش و باند و آمپ فکر کنم مهم باشه

باند(اسپیکر) - یک بنده خدایی میگفت تو که میخوای صدا فقط از عقب نباشه به جای اسپیکر کامپوننت ببند ، نظر شما چیه؟:
    کیفیت صدا عالی (کیفیت برام خیلی خیلی مهمه)
    بیس و کوبش متوسط (جوری که در حین رانندگی هم بشه لرزش رو خوب حس کرد) -- ساب اصلا نمیخوام
    صدا (قدرت) تقریبا بلند و زیاد (جوری که کیفیت کم نشه با زیاد کردن صدا - چون معمولا در جاده های با دست انداز هستم)
    جنس تقلبیش تو بازار کم باشه یا نباشه چون معمولا این جنسا گیر من میفته
    -- دوستان نمیدونم میشه بلندگوهای جلوی پراید رو هم با 2 تا با کیفیت عوض کنم یا نه ، اگه میشه لطفا 2 تا هم برای جلو معرفی کنید که در کل بشه 4 باند ولی سیستم کم نیاره یا مثلا عقبی ها با کیفیت نباشند و جلویی ها کیفیت ناجور... یا اگر صلاح میدونید عقب فقط کیفیت باشه و جلو فقط بیس.. باز هر طور شما صلاح میدونید ، جوری باشه کیفیت عالی باشه

آمپلی فایر (آمپ):
    چیزی میخوام که نه از نظر برقی برای باطری استاندارد پراید مشکل پیش بیاد ، نه اینکه اسپیکر ها در صدای مثلا 95 درصد کم بیارن و کیفیت کم بشه)

کابل (پکیج سیم):
    چیزی که بعد از اینهمه کار سر یک کابل ، کیفیت و ... کاهش پیدا نکنه ، خلاصه چون کابل ارزون هست بهترین نوع کابلی که میشه رو لطفا بگید

ساب و ... هم نمیخوام

دوستان حقیقت کل پولی که میتونم خرج کنم 550 تا 600 تومن هست که همونطور که گفتم: کیفیت عالی (واقعا عالی) ، بیس متوسط ، صدای بلند بدون کاهش کیفیت ، کم نیاوردن باطری و یا اسپکیر ها (که به آمپ مربوطه)

بنابر این اگه مثلا پیشنهاد میکنید 150 برای پخش بگذارم و 300 برای باندهای عقب جلو و مثلا 200 هم برای آمپ ، مشکلی نداره یا برعکس ، فقط میخوام عالی در بیاد چون فکر کنم برای یک سیستم بدون ساب مبلغ زیادی دارم خرج میکنم

اگر امکان داره کلا یک سیستم مچ شده بگید که من برم بگم آقا اینارو میخوام دقیقا حتی با ذکر نوع کابل ، دیگه از خود فروشنده نظر نخوام

اگر براتون مقدور بود اسم انگلیسی قطعات رو هم بگید علاوه بر فارسی چون من تجربه ندارم میترسم اشتباه تلفظ کنم یارو بفهمه چیز زیادی نمیدونم جنس تقلبی بده یا مثلا کابل ناجور ببنده یا ... (چون اصلا آشنا ندارم تو این یک زمینه و باید تنها برم)

فکر کنم آوردن اسم مغازه خلاف قوانین باشه ولی خیلی خوب میشه اگه بگین کجا مطمئنه برای سیستمی که معرفی میکنید برم نصب کنم

در آخر تشکر میکنم از کسایی که جواب میدند چون واقعا دارند لطف میکنند و نفعی برای اونها نداره (امیدوارم چند نفری جواب بدند تا بتونم بهترین رو انتخاب کنم)

ان شاا... همیشه موفق باشید

سلام

من چند مدل معرفیت میکنم که بهترین ها هستن

باند رو 718exکنوود بردار که 80 هزار تومن هست ودر نوع خودش بینظیر هست.

پخش چند مدل باهمون مشخصات که گفتی بهتون معرفی میکنم البته همشون mp3 هستند و
    1_6050اگر نوش روگیر بیاری 182هزارنومن هست
    2_7150قیمتش 206 هزارتومن هست وتفاوتش با 6050فقط تورنگ پنلش هست.
    3_مدلDEH-P8850MP قیمتش الان توبازار 380هزار تومن هست ولی بااینکه قیمتش بالاست بینظیر ترین هست
    4_PIONEER DEH-P80RSIIقیمتش 385 هزارتومن هست واین هم یکی از بهترین پخش هاست.

این چند مدل هم دی وی دی هستن
    1_ پایونیر مدلDVH-3150UBقیمتش200 هزار تومن هست
    2_پایونیر مدلDVH-P4150UB قیمتش225 هزار تومن هست
    3_پایونیر دی وی اچ-پی 6050 یو بی قیمتش275 هزار تومن هست
    برای اینکه usb رو توداشبورد جا سازی کنی بهتر هست یه کابل تبدیل بخری که یه طرفش به ضبط ویه طرفش به usbمیخوره
    Last edited by mohamad reza_2010; 26-01-2010 at 13:35.

4. 2 کاربر از mohamad reza_2010 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

سلام

من چند مدل معرفیت میکنم که بهترین ها هستن

باند رو 718exکنوود بردار که 80 هزار تومن هست ودر نوع خودش بینظیر هست.

پخش چند مدل باهمون مشخصات که گفتی بهتون معرفی میکنم البته همشون mp3 هستند و
    1_6050اگر نوش روگیر بیاری 182هزارنومن هست
    2_7150قیمتش 206 هزارتومن هست وتفاوتش با 6050فقط تورنگ پنلش هست.
    3_مدلDEH-P8850MP قیمتش الان توبازار 380هزار تومن هست ولی بااینکه قیمتش بالاست بینظیر ترین هست
    4_PIONEER DEH-P80RSIIقیمتش 385 هزارتومن هست واین هم یکی از بهترین پخش هاست.

این چند مدل هم دی وی دی هستن
    1_ پایونیر مدلDVH-3150UBقیمتش200 هزار تومن هست
    2_پایونیر مدلDVH-P4150UB قیمتش225 هزار تومن هست
    3_پایونیر دی وی اچ-پی 6050 یو بی قیمتش275 هزار تومن هست
    برای اینکه usb رو توداشبورد جا سازی کنی بهتر هست یه کابل تبدیل بخری که یه طرفش به ضبط ویه طرفش به usbمیخوره

ممنون آقا لطف کردی
    من تو این صفحات دیدم همه این 718 رو توصیه میکنند ، ولی بیشتر شنیدم بیس داره تا کیفیت ، چیزی نمیشناسید که کیفیت در حد کریستال باشه؟

اگه پخش DEH-P8850MP و باند 718ex بردادم ، آمپ چی بردارم؟
    به جز این 3 تا پخش و باند و آمپ چه چیزای دیگه هم لازمه که باید تو خریدشون دقت کرد (منظورم چیزاییه مثل کابل و اینجور چیزها هست یا فیلتر و سینی که نمیدونم چی هستند)

برای باندهای جلوی پراید چی میشه انداخت که با این سیستم بالا مچ بشه و کم نیاره؟
    Last edited by forexet; 26-01-2010 at 16:11.

تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    ورامین

پيش فرض

درسته که بیس داره ولی صدای شفافی هم تحویل میده البته 718exنه معمولی چون 718exمشکل 718معولی رونداره .
    مشکل718 معمولی سر تیوتر هاش بود ولی این 718exدیگه مشکل تیوتر نداره

براباند های جلوی ماشینت هم میتونی از کامپونت استفاده کنی خیلی بهتره چون صای شفافی میده همه نوع اش هم هست از60 هزار تومن بگیر تا خدا تومن برو جلو

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

درسته که بیس داره ولی صدای شفافی هم تحویل میده البته 718exنه معمولی چون 718exمشکل 718معولی رونداره .
    مشکل718 معمولی سر تیوتر هاش بود ولی این 718exدیگه مشکل تیوتر نداره

براباند های جلوی ماشینت هم میتونی از کامپونت استفاده کنی خیلی بهتره چون صای شفافی میده همه نوع اش هم هست از60 هزار تومن بگیر تا خدا تومن برو جلو
    ممنون که وقت میزاری جواب میدی

من به لطف شما تصمیمم شد
    پخش:
    DEH-P8850MP

باند عقب:
    Kenwood 718ex

باندهای جلو رو نمیدونم چی بندازم و همینطور آمپ که برای این 718 ها و همچنین باندهای جلو (4 باند سرجمع) خوب جواب بده نمیدونم چی بندازم
    به جز این 3 تا پخش و باند و آمپ چه چیزای دیگه هم لازمه که باید تو خریدشون دقت کرد (منظورم چیزاییه مثل کابل و اینجور چیزها هست یا فیلتر و سینی که نمیدونم چی هستند)

اگه ممکنه شما یا یکی از دوستان این 2 مورد رو هم راهنمایی کنید

راستی این کامپوننت که میفرمایید یعنی به جای 718 از کامپوننت استفاده کنم ؟ یا اینکه برای عقب همون 718 میشه و این کامپوننت که میگید برای جلو هست (نمیدونم کامپوننت چیه دقیقا)
    Last edited by forexet; 26-01-2010 at 16:32.

تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    ورامین

پيش فرض

ممنون که وقت میزاری جواب میدی

من به لطف شما تصمیمم شد
    پخش:
    DEH-P8850MP

باند عقب:
    Kenwood 718ex

باندهای جلو رو نمیدونم چی بندازم و همینطور آمپ که برای این 718 ها و همچنین باندهای جلو (4 باند سرجمع) خوب جواب بده نمیدونم چی بندازم

اگه ممکنه شما یا یکی از دوستان این 2 مورد رو هم راهنمایی کنید

راستی این کامپوننت که میفرمایید یعنی به جای 718 از کامپوننت استفاده کنم ؟ یا اینکه برای عقب همون 718 میشه و این کامپوننت که میگید برای جلو هست (نمیدونم کامپوننت چیه دقیقا)
    کامپونت به ست باند های ووفر مانند وتیوتر ها جدا که برای جلوی ماشین بهتون پیشنهاد دادم ولی به نظر من شما که میخوای 60 تومن خرج کامپونت کنی برید یه جفت دیگه 718exبخرید البته باید 20تومن بزارید رو پولتون.

یه طاقچه حتما بخر چون طاقچه فابریکی اصلا طاقت نداره قیمت طاقچه هم 15 تومن هست البته پول نصب و برش هم جداگانه باید بدید که بستگی به طرف داره چقدر باهاتون حساب کنند که بیشتراز10تومن نمیشه

در مورد آمپ هم میتونی از آمپ: gm-3300t پایونر به قیمت 70 تومن(این آمپه خیلی با باندها خوب مچ میشه و صداش عالیه)
    پکیج سیم:zeus گیج 8 به قیمت 30تومن جنسش خیلی عالی هست
    دستمزد هم 10 تومن....
    برا باندات استفاده کنی البته برا یه جفت باند بدون ساب چون این آمپیلی 2کاناله.
    Last edited by mohamad reza_2010; 26-01-2010 at 17:12.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

آقا خیلی ممنون ، پس شد

پخش: DEH-P8850MP
    330 تومن
    باند عقب: Kenwood 718ex
    87 تومن
    آمپ: Pioneer GM-3300t
    70 تومن
    پک سیم: Zeus 8 Gauge
    14 تومن

قیمتها از pioneershop دات ir هست

جسارتا میشه برای کامپوننت جلوی ماشین هم یک مدل معرفی کنید مثل بالا که سیستم تکمیل شه ، فرقی هم نداره بیس بده یا صدا ، فقط یه چیز با کیفیت که حالا که اینارو میگیرم به خاطر این کامپوننت کیفیت کار نیاد پایین
    بعد این چیزی که معرفی میکنید برای کاپوننت لطفی کنید بگید همین آمپ براش کافیه (یا اصلا آمپ لازم نداره؟) یا نه با اضافه شدن این کامپوننت آمپ هم باید عوض شه (در صورت عوش شدن لطفا بگید چه آمپی بگیرم)

راستش اینکه صدا از 4 طرف باشه خیلی مهمه نه فقط از پشت ، برای همین با توجه به اینکه جای باندهای جلو خیلی کمه همین کامپوننت مناسب تر باشه

بازم خیلی ممنون به لطف شما به همین سادگی یه سیستم خوب نوشتم ، وگرنه کلی باید میگشتم آخرشم هر مغازه یه چیزی میگفت
    Last edited by forexet; 26-01-2010 at 18:18.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    S.h.i.r.a.Z

پيش فرض

تجربه ثابت کرده که آمپهای پایونر بدرد نمیخورن

شما همون سیستمی که دوستمون پیشنهاد دادن رو بگیر ولی آمپ کنوود بزار

کامپوننت هم نمیخوای به جاش دربهای جلو رو همون 718 ای ایکس بزار . حتما ای ایکس . باندهای jbl هم عالیه . یعنی جی بی ال با کننوود در یه سطحه ولی جی بی ال برا آهنگهای بکوب خوبه مثل آهنگهای دی جی علی گیتوری و یا رپهای خارجی

اگر هم بخای ساب بندازی که باید بدی باکس برات بسازن
    طاقچه فابریکی هم خوبه البته خیلی فرقی نداره

الکی خرج بالا نزن روی دسته خودت . بخدا همون پایونر 7150 هم بگیری عالیه

یه چیزی هم یادت باشه اینجا ایرانه پ نمیتونی هر کاری دلت میخاد کنی

یاحق

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

تجربه ثابت کرده که آمپهای پایونر بدرد نمیخورن

شما همون سیستمی که دوستمون پیشنهاد دادن رو بگیر ولی آمپ کنوود بزار

کامپوننت هم نمیخوای به جاش دربهای جلو رو همون 718 ای ایکس بزار . حتما ای ایکس . باندهای jbl هم عالیه . یعنی جی بی ال با کننوود در یه سطحه ولی جی بی ال برا آهنگهای بکوب خوبه مثل آهنگهای دی جی علی گیتوری و یا رپهای خارجی

اگر هم بخای ساب بندازی که باید بدی باکس برات بسازن
    طاقچه فابریکی هم خوبه البته خیلی فرقی نداره

الکی خرج بالا نزن روی دسته خودت . بخدا همون پایونر 7150 هم بگیری عالیه

یه چیزی هم یادت باشه اینجا ایرانه پ نمیتونی هر کاری دلت میخاد کنی

یاحق
    ممنون
    من میخواستم توی همون جای باندهای خود پراید بزارم کامپوننت رو چون کوچیکه ، نمیخواستم تو در ماشین دست ببرم و توش باند بچپونم ولی گویا اینطوری بهتره...
    راحت تو در جا میشه؟ بعدا مشکلی پیش نمیاد؟

نه ساب نمیخوام همین ها خیلی خوبه شاید پخش هم همون 7150 گرفتم (اگه از پشت یو اس بی بخوره)
    من به خاطر Auto Equalizer ضبط قبلی رو میخواستم چون نمیدونم چطوری تنظیم کنم

بعد آقا اگه مشکل نداره و میشه توی پراید 1 جفت ex718 عقب انداخت و 1 جفت 718ex جلو به نظرتون برای این 2 جفت باند آمپ مدل KAC-M845 کنوود به نظرت خوبه؟ 720 وات 4 کانال ،

اگر قرار بشه سیستم این بشه:

پخش: Pioneer 7150
    باند عقب 1 جفت: Kenwood 718ex
    باند جلو 1 جفت: Kenwood 718ex
    آمپ: Kenwood KAC-M845

چیز دیگه ای نمیخواد؟ خازنی چیزی؟
    اگه نخواد که چه بهتر ولی باطری پراید کم نیاره یوقت...
    Last edited by forexet; 26-01-2010 at 20:45.

صفحه 1 از 7 12345 ... آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •