تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 10 از 10 اولاول ... 678910
نمايش نتايج 91 به 100 از 100

نام تاپيک: سوال در مورد پیش نیاز و همنیاز های واحد های درسی

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2014

پيش فرض

سلام دوستان یه سوال داشتم خیلی واجبه لطفا سریع جواب بدید
    تو عکس زیری که عکس ارایش ترمی رشتم هست در ترم یک اونایی که با رنگ نارنجی مشخص کردم گرفتم و همشون پاس کردم یعنی ریاضی 1 نگرفتم الان تو ترم دو نمیتونم ریاضی 2 بردارم حالا سوالم اینجاس دقیقا معنی همنیاز چیه یعنی من الان معادلات نمیتونم بردارم چون همنیازش ریاضی 2 هست یا ترمو دینامیک که همنیازش معادلات هست نمیتونم بردارم؟ میشه درسایی که میتونم بردارم مشخص کنید لطفاا
    لینک عکس
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    Last edited by reza.IQ; 14-02-2017 at 14:14.

کاربر فعال شبکه اینترنت و سرویس های آنلاین
    تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

سلام دوستان یه سوال داشتم خیلی واجبه لطفا سریع جواب بدید
    تو عکس زیری که عکس ارایش ترمی رشتم هست در ترم یک اونایی که با رنگ نارنجی مشخص کردم گرفتم و همشون پاس کردم یعنی ریاضی 1 نگرفتم الان تو ترم دو نمیتونم ریاضی 2 بردارم حالا سوالم اینجاس دقیقا معنی همنیاز چیه یعنی من الان معادلات نمیتونم بردارم چون همنیازش ریاضی 2 هست یا ترمو دینامیک که همنیازش معادلات هست نمیتونم بردارم؟ میشه درسایی که میتونم بردارم مشخص کنید لطفاا
    لینک عکس
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    ریاضی 2 نمیتونید بردارید چون پیش نیازشو پاس نکردید

پیشنهاد میکنم ریاضی 1 رو اگر ارائه دادن بردارید،اگر ارائه دادن بردارید و ببینید آموزشتون قبول میکنه باش ریاضی 2 رو هم بردارید یا نه،چون داشتیم که اینکار رو میکنن ولی بستگی به آموزش دانشکده داره

معادلات دیفرانسیل رو نمیتونید بردارید چون همنیازش ریاضی 2 هست

ترمودینامیک مهندسی شیمی و درس موازنه رو هم نمیتونید بردارید

ببخشید ویرایش کردم چون یه خورده قاطی کردم تو دروس

اینم بگم بعید میدونم ریاضی 2 رو بذارن همزمان با ریاضی 1 بردارید چون تو دانشگاه ما هم اینکارو میکردن شرطش این بود که قبلش ریاضی 1 برداشته باشی و افتاده باشی تا بذارن با ریاضی 2 همنیاز کنی که اونم گاهی اوقات آموزش قبول نمیکرد
    Last edited by محمد7966; 14-02-2017 at 14:47.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2014

پيش فرض

ریاضی 2 نمیتونید بردارید چون پیش نیازشو پاس نکردید

پیشنهاد میکنم ریاضی 1 رو اگر ارائه دادن بردارید،اگر ارائه دادن بردارید و ببینید آموزشتون قبول میکنه باش ریاضی 2 رو هم بردارید یا نه،چون داشتیم که اینکار رو میکنن ولی بستگی به آموزش دانشکده داره

معادلات دیفرانسیل رو نمیتونید بردارید چون همنیازش ریاضی 2 هست

ترمودینامیک مهندسی شیمی و درس موازنه رو هم نمیتونید بردارید

ببخشید ویرایش کردم چون یه خورده قاطی کردم تو دروس

اینم بگم بعید میدونم ریاضی 2 رو بذارن همزمان با ریاضی 1 بردارید چون تو دانشگاه ما هم اینکارو میکردن شرطش این بود که قبلش ریاضی 1 برداشته باشی و افتاده باشی تا بذارن با ریاضی 2 همنیاز کنی که اونم گاهی اوقات آموزش قبول نمیکرد
    ممنون که جواب دادید
    پس با این حساب مجبورم ترم تابستون بیام ریاضی2 و معادلات و ترمودینامیک بردارم
    فقط یه سوال دیگه من دانشگاه ازاد میخونم میخواستم بدونم تابستون اجازه میدن این کتابا رو بگیرم یا اصلا ارائه
    میدن اینارو؟

4. این کاربر از reza.IQ بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال شبکه اینترنت و سرویس های آنلاین
    تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

ممنون که جواب دادید
    پس با این حساب مجبورم ترم تابستون بیام ریاضی2 و معادلات و ترمودینامیک بردارم
    فقط یه سوال دیگه من دانشگاه ازاد میخونم میخواستم بدونم تابستون اجازه میدن این کتابا رو بگیرم یا اصلا ارائه
    میدن اینارو؟
    از دانشگاه آزاد اطلاعی ندارم ولی یادمه هر سال تابستون ترم تابستونی ارائه میداد

این دروس هم جزو دروسی هست که احتمالا هر ترم تابستون ارائه میدن علی الخصوص ریاضی 2 و معادلات

اینم بگم سقف واحد های ترم تابستونی برای دولتی ها 6 واحد ،نهایت 8 واحد هست و خبر ندارم تو آزاد هم 6 واحد هست یا 9 واحد هم میتونید بردارید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2016

پيش فرض

دوست عزیز .اول از همه بهتر بود میرفتید واحد اموزشی دانشگاهتون و این سوال رو میپرسیدین .

در کل میشه دوتا درس 1و2 رو با هم گرفت ولی اگر درس 1 ک پیشنیاز هستش رو پاس نکنی درس 2 به صورت اتوماتیک پاس نمیشه .
    بهتره ی نگاه به چارت انتخاب واحدتون بندازین و از روی چارت واحد بگیری .

Sent from my HTC Desire 620G Fa By Afshin using Tapatalk

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2017

پيش فرض پیش نیاز

سلام من ورودی 95 هستم ترم 1 ریاضی 1 رو با 11.5 پاس شدم و ترم دوم ریاضی 2 رو افتادم و معادلات رو حذف کردم .حالا از برق به کامپیوتر تغییر رشته دادم و درس ریاضی 1 چون زیر 12 بود برام تطبیق نخورده و باید دوباره بردارمش سوالم اینه میتونم ریاضی 2 و معادلات رو هم نیاز باهش بردارم یا نه؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Dec 2013

پيش فرض

با سلام
    من ورودی 94 دانشگاه ازاد رشته مهندسی شیمی هستم
    من در ترم 2 چون معدلم 17 شد و در ترم سوم 24 واحد گرفتم
    در ترم سوم من درس موازنه و انرژی مواد که پیش نیاز درس مکانیک سبالات 1 است را با هم گرقتم و سیستم هیچ اروری نداد
    سوال من این است که در موقع فارغ التحصیلی در موازنه یا درس مکانیک سیالات 1 من حذف می شود یا خیر؟
    هر دو درس را در ترم 3 پاس کردم . در کارنامه ثبت شد
    ارایش ترمی من به شرح زیر است

آخر فروم باز omidscafild's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    Hell

پيش فرض

با سلام
    من ورودی 94 دانشگاه ازاد رشته مهندسی شیمی هستم
    من در ترم 2 چون معدلم 17 شد و در ترم سوم 24 واحد گرفتم
    در ترم سوم من درس موازنه و انرژی مواد که پیش نیاز درس مکانیک سبالات 1 است را با هم گرقتم و سیستم هیچ اروری نداد
    سوال من این است که در موقع فارغ التحصیلی در موازنه یا درس مکانیک سیالات 1 من حذف می شود یا خیر؟
    هر دو درس را در ترم 3 پاس کردم . در کارنامه ثبت شد
    ارایش ترمی من به شرح زیر است
    سلام . قانونا چون درس موازنه قطعا در چارت آموزشی پیش نیاز مکانیک سیالات (1) هست امکان حذف مکانیک سیالات هست . ولی خب بعضیا میگن در انتهای تحصیل میره شورا و درموردش تصمیم گیری میشه و 3 مورد اتفاق میوفته . 1- درس سیالات حذف میشه که یا باید بصورت RC دوباره پاس کنید یا در ترم معمولی بردارید . 2- درس سیالات قبول میشه ولی باید جریمه بپردازید . 3- اگر شورا پنجشنبه تشکیل بشه و همه منتظر شبش باشن ممکنه کلا درس سیالات قبول بشه بدون هیچ مشکلی !
    این چیزی بود که میدونستم .

10. این کاربر از omidscafild بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Dec 2013

پيش فرض

سلام . قانونا چون درس موازنه قطعا در چارت آموزشی پیش نیاز مکانیک سیالات (1) هست امکان حذف مکانیک سیالات هست . ولی خب بعضیا میگن در انتهای تحصیل میره شورا و درموردش تصمیم گیری میشه و 3 مورد اتفاق میوفته . 1- درس سیالات حذف میشه که یا باید بصورت RC دوباره پاس کنید یا در ترم معمولی بردارید . 2- درس سیالات قبول میشه ولی باید جریمه بپردازید . 3- اگر شورا پنجشنبه تشکیل بشه و همه منتظر شبش باشن ممکنه کلا درس سیالات قبول بشه بدون هیچ مشکلی !
    این چیزی بود که میدونستم .
    یعنی در هر صورت 3 واحد مکانیک سیالات یک رو باید دوباره بگذرانم؟
    برای بقیه درسای ترم 4 و 5 حذف نمی شن؟

آخر فروم باز omidscafild's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    Hell

پيش فرض

یعنی در هر صورت 3 واحد مکانیک سیالات یک رو باید دوباره بگذرانم؟
    برای بقیه درسای ترم 4 و 5 حذف نمی شن؟
    میگم بستگی به شورا داره . بستگی به دخل دانشگاه داره . به خیلی چیزا بستگی داره . شما بهتره زودتر به مدیر گروه مراجعه کنید و مطلبو بهش بگید . چون حرف مدیرگروه سند هست .

صفحه 10 از 10 اولاول ... 678910

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •