تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 6 از 10 اولاول ... 2345678910 آخرآخر
نمايش نتايج 51 به 60 از 100

نام تاپيک: سوال در مورد پیش نیاز و همنیاز های واحد های درسی

پروفشنال vahid_crab708's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    قم

پيش فرض

دوستان من آمارواحتمالات مهندسی بردارم و حذف کنم چون امتحانش با یکی از درس های دیگه ام یک روز است مخابرات 1 پیشنیاز امار و تجزیه و تحلیل است اگر ترم بعدی چون امار از پیشنیازی در می اد و من بردارم و بیافتم یا حذف کنم مخابرات 1 چی می شود؟ و آیا می شود ترم بعدی مخابرات 1 را برداشت بدون آمار آمار رو ترم های بعدیش بردارم اگر این کار کنم چه اتفاقی می افتد؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2014

پيش فرض

درس بیوشیمی 1 هم نیاز با الی 2 هستش من بیو 1 قبول شدم اما الی 2 رو افتادم (ترم3) درس بیو 1 پیش نیاز بیو 2 هستش من ترم 5 بیو 2 رو پاس کردم اما الی رو برنداشتم حالا برای بیو 2 اتفاقی می افته چون بیو 2 پیش نیاز خیلی از درسا هستش دانشگاه ازادم هستم

کاربر فعال انجمن آموزش عالی alavi71's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    Iran

پيش فرض

درس بیوشیمی 1 هم نیاز با الی 2 هستش من بیو 1 قبول شدم اما الی 2 رو افتادم (ترم3) درس بیو 1 پیش نیاز بیو 2 هستش من ترم 5 بیو 2 رو پاس کردم اما الی رو برنداشتم حالا برای بیو 2 اتفاقی می افته چون بیو 2 پیش نیاز خیلی از درسا هستش دانشگاه ازادم هستم
    سلام
    توضیحاتتون گنگ بود دوست عزیز.فقط درمورد پیش نیاز بودن بیو 1 گفتید . و در مورد شیمی الی سوالی طرح نکردید !!!!

4. این کاربر از alavi71 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

سلامآقا خواهشا کمک کنیدمن ترم اول فیزیک 1 برداشتم و افتادم ترم دوم فیزیک 1 و مدار الکتریکی رو هم نیاز کردم (حالت عادی فیزیک 1 پیش نیاز مداره ) ولی فیزیک 1 رو دوباره افتادم و مدار رو قبول شدم الان نمره مدار حذف میشه ؟لطفا اگه بر طبق آیین نامه بگید یا بند قانونش رو بگید یک دنیا ممنون میشم

داره خودمونی میشه behzadee's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

سلامآقا خواهشا کمک کنیدمن ترم اول فیزیک 1 برداشتم و افتادم ترم دوم فیزیک 1 و مدار الکتریکی رو هم نیاز کردم (حالت عادی فیزیک 1 پیش نیاز مداره ) ولی فیزیک 1 رو دوباره افتادم و مدار رو قبول شدم الان نمره مدار حذف میشه ؟لطفا اگه بر طبق آیین نامه بگید یا بند قانونش رو بگید یک دنیا ممنون میشم
    پ ۳) اگر در پایان این نیمسال، دانشجو درس ب را پاس کند ولی موفق به گذراندن درس الف نشود و مجدداً، این درس را بیفتد، درس ب حذف نمیشود.

کاربر فعال انجمن آموزش عالی alavi71's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    Iran

پيش فرض

سلام
    خیر مشکلی نیست ...

آخر فروم باز hamed29's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    سیاره زمین

پيش فرض

دوستان من آمارواحتمالات مهندسی بردارم و حذف کنم چون امتحانش با یکی از درس های دیگه ام یک روز است مخابرات 1 پیشنیاز امار و تجزیه و تحلیل است اگر ترم بعدی چون امار از پیشنیازی در می اد و من بردارم و بیافتم یا حذف کنم مخابرات 1 چی می شود؟ و آیا می شود ترم بعدی مخابرات 1 را برداشت بدون آمار آمار رو ترم های بعدیش بردارم اگر این کار کنم چه اتفاقی می افتد؟

تا جایی که من میدونم آمار پیش نیاز مخابرات1 هست؛ یعنی اول باید آمار رو پاس کنید بعد مخابرات رو بردارید

آمار + تجزیه و تحلیل سیگنال و سیستم ----> مخابرات
    Last edited by hamed29; 05-02-2014 at 12:12.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

با سلام به شما من ورودی 91 ام و قانون ظاهرا برای ما تغییر کرده...

ببینید ریاضی 1 همیناز گسسته من توی ترم تابستون گسسته پاس کردم ولی ریاضی 1ام پاس نشد،ترم بعدش امار پیش نیاز ریاضی 1 بود و من همنیازش کردم و امار پاس شدم و ریاضی 1 باز پاس نشد،حالا میخوام بدونم اگر ترم بعدی ریاضی 1 رائه بشه و من نگیریم ایا امار و گسستم حذف میشه؟!

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

سلام به همگی .
    میخواستم بدونم تو سیستم دانشگاه آزاد وقتی یک درس هم نیاز درس دیگه باشه . اون درس هم نیاز رو میشه حذف کرد یا تو جلسه امتحان غیبت کرد جوری که تو معدل تاثییر نداشته باشه .
    من این ترم درس مدار منطقی رو گرفتم که مدار اکتریکی 1 هم نیاز اون هست . میشه مدار 1 رو حذف کرد و مدار منطقی رو امتحان داد ؟
    مرسی

آخر فروم باز danielo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض سوال در مورد هم نیاز و پیش نیاز ؟؟لطفا پاسخ بدی.یکم پیچیده هست

خواهشا بخونید چون پیچیده هست
    مثلا درس فیزیک 2 پیش نیاز فیزیک مدرن هست.
    مقطع هم کارشناسی پیوسته غیرانتفائی هست
    فردی فیزیک 2 را یکبار حذف پزشکی در زمان امتحانات و یکبار هم میافته.
    حالا این جا دو تا سوال دارم.
    حالا این فرد مهمانی میگیره برای دانشگاه دیگر.و هر دو درس فیزیک 2 و فیزیک مدرن را برمیداره.
    و میره پیش کارشناس گروه دانشگاه مبدا و وقتی کارشناس گروه میپرسه چرا داری فیزیک 2 و فیزیک مدرن را برمیداری.میگه که من یک ترم این درس را افتادم.و اون کارشناس
    گروه هم امضا میکنه و اون فرد نامه را میبره دانشگاه مقصد که مهمان بشه و اون ترم هم اونجا میخونه و هر 2 درس را قبول میشه.

الان من شنیدم که باید در مقطع کارشناسی یک درس را 2 بار بیوفتی تا یک درس را از حالت پیشنیاز بتونی همنیاز کنی و با هم برداری.ایا این یک اصل هست یا اینکه اگر یکبار بیوفتی هم دانشگاه میتونه
    اینکار را انجام بده ؟؟؟؟!!!!!!!ایا دست دانشگاه هست؟؟

سوال دوم من این هست که وقتی کارشناس گروه امضا زده حالا میتونه بزن زیرش و برایم تطبیق واحد را انجام نده؟؟؟.

سوال سوم من این هست که شنیدم درس های معارف را مثل اندیشه اسلامی و اخلاق اسلامی را نمیتونی در یک ترم برداری.و سر اخر حذف میشه.
    چون در چارت اموزشی یکی از دانشگاه خوندم.ایا این قانون کلی هست یا یک دانشگاه برای خودش همچنین قانونی گذاشته ؟؟؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •