تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 10 اولاول 1234567 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 100

نام تاپيک: سوال در مورد پیش نیاز و همنیاز های واحد های درسی

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

نخیر، شما اگه قوانین هم نیاز، پیش نیاز رو رعایت کنین بعد یه درس از هم نیاز ها پاس بشه اون یکی دیگه نه، اونی که

پاس شده به قوه خود باقی ست، نگران نباش
    ممنون از راهنمایی تون

اگه نباشه جاش خالی می مونه mohmrg's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

درود دوستان یه سوال خفن

من برنامه سازی کامپیوتر رو برای ترم اول برنداشتم ولی الان نگاه کردم دیدم برای درس محاسبات عددی پیشنیازش برنامه سازی هست که ترم اول برنداشتم

و از طرفی محاسبات عددی همنیاز معادلات دیفرانسیل هست و معادلات دیفرانسیل همنیاز ریاضی 2 هست

حالا من این وسط ریاضی 2 رو بردارم مجبورم معادلات دیفرانسیل رو هم بردارم ؟ اینجوری که همیناز خود معادلات دیفرانسیل محاسبات عددی هست که اون هم پیشنیاز برنامه سازی هست که ترم 1 ورنداشتم

حالا این وسط تکلیف من چیه ؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2009

14 dorsa

سلام.من رشته ی حسابداری هستم.من ریاضی پیش دانشگاهی را افتادم و این ترم با ریاضیات پایه می خوام هم نیار کنم.می خواستم بپرسم این کار امکان پذیر هست یا نه؟در ضمن من در دانشگاه آزاد مشغول به تحصیل هستم.

Scientific Moderator farshidshd's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    ๑۩۞۩๑̴

پيش فرض

درود دوستان یه سوال خفن

من برنامه سازی کامپیوتر رو برای ترم اول برنداشتم ولی الان نگاه کردم دیدم برای درس محاسبات عددی پیشنیازش برنامه سازی هست که ترم اول برنداشتم

و از طرفی محاسبات عددی همنیاز معادلات دیفرانسیل هست و معادلات دیفرانسیل همنیاز ریاضی 2 هست

حالا من این وسط ریاضی 2 رو بردارم مجبورم معادلات دیفرانسیل رو هم بردارم ؟ اینجوری که همیناز خود معادلات دیفرانسیل محاسبات عددی هست که اون هم پیشنیاز برنامه سازی هست که ترم 1 ورنداشتم

حالا این وسط تکلیف من چیه ؟
    سلام
    اگه ریاضی 2 رو بردارین حتما لازم نیست معادلات رو بردارین... گفتن همنیاز یعنی اگه بخواین میتونین باهم بردارین

سلام.من رشته ی حسابداری هستم.من ریاضی پیش دانشگاهی را افتادم و این ترم با ریاضیات پایه می خوام هم نیار کنم.می خواستم بپرسم این کار امکان پذیر هست یا نه؟در ضمن من در دانشگاه آزاد مشغول به تحصیل هستم.

سلام
    بله امکان پذیر هست ( چون افتادین )

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2011

پيش فرض

سلام دوستان

من ترم قبل معادلات وریاضی 2 که همنیاز بودن حذف کردم حالا اگر این ترم فقط معاذلات رو بردارم مشکلی پیش نمیاد ؟

پروفشنال vahid_crab708's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    قم

پيش فرض

با سلام
    من ترم قبل فیزیک 2 را برنداشتم این ترم برداشتم آز فیزیک 2 را هم برداشتم.آیا برای آز فیزیک 2 مشکلی پیش نمی آید آخه تو چارت نوشته پیشنیاز فیزیک 2 و توی سایت دانشگاه آزادمون نوشته هم نیاز فیزیک 2 چه کنم آخه چارتم قفل شده به خاطر فیزیک 2 و مجبورم آز فیزیک 2 را بردارم چون واحدی دیگه ندارم تازه با این می شه 17 واحد دفاع مقدس برداشتم اون چی آیا می تونم بر دارم حذفم نمی کنند؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

دوستان یه مشکلی واسه من پیش اومده
    اگه درس A که پیش نیاز درس B هست پاس نشه ولی درس B که پیش نیاز درس C و D هست پاس بشه !!! من میتونم این 2تا درس CوD روبردارم ؟؟؟

کاربر فعال انجمن آموزش عالی alavi71's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    Iran

پيش فرض

سلام دوستان

من ترم قبل معادلات وریاضی 2 که همنیاز بودن حذف کردم حالا اگر این ترم فقط معاذلات رو بردارم مشکلی پیش نمیاد ؟
    سلام
    اگر معادلات پیشنیازش رو پاس کرده باشید مشکلی نیست...
    فقط یه توصیه میکنم با چارت رشته جلو بروید که در اینده به مشکل بر نخورید ....
    و به علت عدم پیش نیاز احیانا نتونید دروس کامل بردارید

موفق باشید

تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    Iran

پيش فرض

با سلام
    من ترم قبل فیزیک 2 را برنداشتم این ترم برداشتم آز فیزیک 2 را هم برداشتم.آیا برای آز فیزیک 2 مشکلی پیش نمی آید آخه تو چارت نوشته پیشنیاز فیزیک 2 و توی سایت دانشگاه آزادمون نوشته هم نیاز فیزیک 2 چه کنم آخه چارتم قفل شده به خاطر فیزیک 2 و مجبورم آز فیزیک 2 را بردارم چون واحدی دیگه ندارم تازه با این می شه 17 واحد دفاع مقدس برداشتم اون چی آیا می تونم بر دارم حذفم نمی کنند؟
    آز ها همنیاز هستند.
    ولی بسته به مدیر گروه داره.
    شما با توجه به چارت دانشگاه پیش بروید

10. این کاربر از alavi71 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    Iran

پيش فرض

دوستان یه مشکلی واسه من پیش اومده
    اگه درس A که پیش نیاز درس B هست پاس نشه ولی درس B که پیش نیاز درس C و D هست پاس بشه !!! من میتونم این 2تا درس CوD روبردارم ؟؟؟
    سلام
    بسته به دانگها و مدیر گروه داره.
    ولی اگر درس A رو هم بردارید مشکلی نیست ...

12. این کاربر از alavi71 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •