تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 4 اولاول 1234
نمايش نتايج 31 به 39 از 39

نام تاپيک: مشکل هنگ کردن رندوم سیستم - همه راه ها را رفتم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

تقریبا مطمئن هستم که مشکل حرارت ندارم و حرارت در بدترین حالت هم به 60 هم نمی رسه!سه تا فن 12 روی کیس بستم.
    واقعیت من از amd تجربه خوبی ندارم.با اینکه خیلی ها طرفدارشند ولی من باهاش پوستم کنده شده!به خاطر همین طرفش نرفتم.تو کارت گرافیک هم همین تجربه را داشتم.
    واقعیت من هر وقت کامپیوتر را ارتقا می دهم که دیگه واقعا گیر باشم.برای همین ترجیح می دهم معمولااز قطعات به قیمت رسیده استفاده کنم.چون تا من بخواهم تصمیم به ارتقا بگیرم سیستمم چند نسل عقب افتاده است.و باید کلا عوض بشه.اما فکر کنم این دفعه حدود 100 تومنی ضرر کرده ام.به هر حال این هم یه تجربه است!
    وسترن هم دقیقا سری سبز است.من قبلا وسترن داشتم خیلی راضی بودم البته سری مشکی -نمی دانستم رنگ و وارنگ داره!اون قروشنده نامرد هم هیچی به من نگقت!حالا فرقشون چیه؟برای من 64 سرعتش- خیلی سرم کلاه رفت.والا من یه سامسونگ دارم زود به صدا افتاد برای همین قیدش را زده بودم.
    آقا فقط بهم نگفتید
    ممکن از رم باشه.چطور باید فرکانس رم را کاهش بدهم.آخه ظاهرا در ست آپ قابل تغییر نیست و اتوماتیک رو 1333 تنظیم شده است.
    به علاوه من هیچ قسمتی از گزینه های ستاپ را از حالت دیفالت خارج نکردم.احتیاج نیست قسمتی را فعال یا غیر فعال کنم.
    ممنون از پاسخت.

حـــــرفـه ای ess_1362's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    server 3 hdd 7 partition 1 unallocated(bad sector)

پيش فرض

تقریبا مطمئن هستم که مشکل حرارت ندارم و حرارت در بدترین حالت هم به 60 هم نمی رسه!سه تا فن 12 روی کیس بستم.
    واقعیت من از amd تجربه خوبی ندارم.با اینکه خیلی ها طرفدارشند ولی من باهاش پوستم کنده شده!به خاطر همین طرفش نرفتم.تو کارت گرافیک هم همین تجربه را داشتم.
    واقعیت من هر وقت کامپیوتر را ارتقا می دهم که دیگه واقعا گیر باشم.برای همین ترجیح می دهم معمولااز قطعات به قیمت رسیده استفاده کنم.چون تا من بخواهم تصمیم به ارتقا بگیرم سیستمم چند نسل عقب افتاده است.و باید کلا عوض بشه.اما فکر کنم این دفعه حدود 100 تومنی ضرر کرده ام.به هر حال این هم یه تجربه است!
    وسترن هم دقیقا سری سبز است.من قبلا وسترن داشتم خیلی راضی بودم البته سری مشکی -نمی دانستم رنگ و وارنگ داره!اون قروشنده نامرد هم هیچی به من نگقت!حالا فرقشون چیه؟برای من 64 سرعتش- خیلی سرم کلاه رفت.والا من یه سامسونگ دارم زود به صدا افتاد برای همین قیدش را زده بودم.
    آقا فقط بهم نگفتید
    ممکن از رم باشه.چطور باید فرکانس رم را کاهش بدهم.آخه ظاهرا در ست آپ قابل تغییر نیست و اتوماتیک رو 1333 تنظیم شده است.
    به علاوه من هیچ قسمتی از گزینه های ستاپ را از حالت دیفالت خارج نکردم.احتیاج نیست قسمتی را فعال یا غیر فعال کنم.
    ممنون از پاسخت.

شما اول اون کارهایی را که گفتم انجام بده و اون سه تا شات را هم که گفتم بذار

تا من این سه تا شات را نبینم نمیتونم بگم که اوضاع رمهای شما از چه قرار هست پس در مورد تغییر فرکانسشون هم نمی تونم ندیده کمکتون کنم

تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت

پيش فرض

خوب این شاتها بجز فرکانس رم بقیه اش مشکلی نداره

ضمنا دمای کارت گرافیک حین اجرای بازی چقدر هست

شما برید در بایاس و مقدار FSB SD RAM FREQUENCY MULTIPLIER را از 1:2 یا همون 2 بذارید روی 4:3 تا فرکانس رمها روی 533 قرار بگیره و بعد یک تست دیگه با سیستم بزنید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

احسان جان من این کار را می کنم و نتیجه را می گویم.هر چند خیلی طول می کشه تا مطمئن بشم چون همین جوریش شاید روزی یک بار هنگ کنه!!!
    مموری من مگر 1333 نیست پس چرا فرکانس را اینجا چیز دیگر نشان می ده!
    من بایاسم نسخه جدیدش آمده است!به نظرت آپدیت تاثیری تو این مشکل داره!
    راستی من این سیستم حدودا 900 گرفتم به نظرت خیلی گران گرفتم!
    این مادر برد من مدل های مختلف داره چون تو سایت های مختلف قیمت هایش را خیلی با هم متفاوت است.برای من c plus است.

تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت

پيش فرض

مموری من مگر 1333 نیست پس چرا فرکانس را اینجا چیز دیگر نشان می ده!
    درسته داره در فرکانس 1333 کار می کنه

من بایاسم نسخه جدیدش آمده است!به نظرت آپدیت تاثیری تو این مشکل داره!
    امتحانش ضرری نداره

راستی من این سیستم حدودا 900 گرفتم به نظرت خیلی گران گرفتم!
    قیمت فعلی قطعات شما بدین صورت هست :

CPU : 153000
    M.B : 139000
    RAM : 98000
    VGA : 119000
    HDD : در صورت اینکه سری بلک یا سیاه باشه 66000
    PSU : 104000

خوب این قطعات که به 900 تومن نمیرسه تازه من از قیمت بازار بیشتر هم حساب کردم ولی فکر می کنم کل سیستم 900 در آمده که سایر قطعات هم باید لحاظ بشه

7. این کاربر از ess_1362 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

سلام

خازن هاي مادربوردت رو يه نگاه کن ببين باد نکرده احتمالا از خازن هاست که هنگ ميکنه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

سلام
    احسان جان آقا ماجرا حل شد گویا همون فرکانس مرگش بود!!!
    نمی دانم پس ما را مسخره کرده اند با یه فرکانس دیگه به ما رم می فروشند.
    حالا چند درصد سرعت و کارایی رم هایم کم می شود؟

تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت

پيش فرض

سلام
    احسان جان آقا ماجرا حل شد گویا همون فرکانس مرگش بود!!!
    نمی دانم پس ما را مسخره کرده اند با یه فرکانس دیگه به ما رم می فروشند.
    حالا چند درصد سرعت و کارایی رم هایم کم می شود؟
    شما باید قبل از خرید مشاوره می گرفتی تا دقیقا متوجه بشی که رمهای DDR3 با فرکانس بالا علاوه بر اینکه کارایی خاصی به سیستم با پلتفرم سوکت T نداره بلکه موجب ناپایداری هم میشه

البته با توجه به قیمت مناسبتر ماژولهای DDR3 من هم برای این پلتفرم از همین ماژولها توصیه می کنم البته با فرکانس پایین مثلا 800 یا نهایتا 1066 تا قیمتش نسبت به فرکانس مشابه DDR2 کمتر بشه

جدای از این بحث باید بگم که پلتفرم شما با رم با فرکانس 800 هم به حداکثر کارایی خودش میرسه پس با رمهای با فرکانس 1066 که الان روی سیستم شماست هیچ گونه افت کارایی نخواهی داشت و اصلا نیازی به نگرانی از این بابت نیست

موفق باشی

صفحه 4 از 4 اولاول 1234

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •