تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 8 از 8

نام تاپيک: لطفاَ یکی من رو راهنمایی کنه!! (خرید دوربین)

داره خودمونی میشه ALIREZA 2010's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    IRAN

9 لطفاَ یکی من رو راهنمایی کنه!! (خرید دوربین)

سلام به همه
    من یه دوربین عکاسی با امکانات خوب می خواهم که در ضمن کار کردن با اون خیلی راحت باشه ولی هرچی بیشتر می گردم بیشتر سردرگم می شم .چند تا مدل دیدم ولی نمی دونم کدوم بهتره (در ضمن نمی خواهم خیلی گرون باشه ):
    1.fuji film fine pix s200exr
    2.cannon power shots g11 یاg10
    3.cannon powershot sx200is
    4.cannonsx120is
    5.nikon d3000
    6.nikon d5000

آخر فروم باز prowler88's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    Malaysia

پيش فرض

سلام به همه
    من یه دوربین عکاسی با امکانات خوب می خواهم که در ضمن کار کردن با اون خیلی راحت باشه ولی هرچی بیشتر می گردم بیشتر سردرگم می شم .چند تا مدل دیدم ولی نمی دونم کدوم بهتره (در ضمن نمی خواهم خیلی گرون باشه ):
    1.fuji film fine pix s200exr
    2.cannon power shots g11 یاg10
    3.cannon powershot sx200is
    4.cannonsx120is
    5.nikon d3000
    6.nikon d5000
    سلام دوست عزیز.
    بودجه ی شما چقدره؟ این دوربین هایی که شما گفتید حدودا بین 300 تا 800 تومن هست.
    اگر به صورت حرفه ای نمیخواین عکاسی کنین پیشنهاد من بین کامپکت ها G11 هست و بین SLR-Like ها همین S200 مدل خوبیه (البته اگه وزنش رو تحمل میکنید) و همچنین FZ35 از پاناسونیک و SX20 از کنان.
    ولی اگه حرفه ای میخواین و میتونین تا 800 تومن هزینه کنید D5000 و کنان 500D هر دو عالی هستند.

3. این کاربر از prowler88 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    IRAN

12

سلام مرسی که جواب داید.
    من می تونم تا 600 تومن خرج کنم.
    من به عکاسی خیلی علاقه دارم قبلاَ هم یه سونی سایبر شات داشتم ولی می خواهم حالا دیگه یه تجربه بهتری داشته باشم .
    مشکلاتی که با سایبر شات قبلی داشتم وسعت دید خیلی کمش بود و در حالت عکاسی در شب خیلی وقتها عکسها به علت تاخیر زیاد کاملا تار می افتاد.
    در ضمن می خواهم بدونم که تفاوت در عکاسی اینها خیلی زیاده من که چند تا عکس نمونه از هر کدوم دیدم چیزی نفهمیدم.
    ولی در کل اگه شما جای من بودی چکار می کردی؟؟

تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    Malaysia

پيش فرض

سلام مرسی که جواب داید.
    من می تونم تا 600 تومن خرج کنم.
    من به عکاسی خیلی علاقه دارم قبلاَ هم یه سونی سایبر شات داشتم ولی می خواهم حالا دیگه یه تجربه بهتری داشته باشم .
    مشکلاتی که با سایبر شات قبلی داشتم وسعت دید خیلی کمش بود و در حالت عکاسی در شب خیلی وقتها عکسها به علت تاخیر زیاد کاملا تار می افتاد.
    در ضمن می خواهم بدونم که تفاوت در عکاسی اینها خیلی زیاده من که چند تا عکس نمونه از هر کدوم دیدم چیزی نفهمیدم.
    ولی در کل اگه شما جای من بودی چکار می کردی؟؟
    اون که گفتید عکس ها تو شب تار می افتاد ربطی به دوربین نداره و شما اگه بهترین دوربین هم داشته باشید به همین شکل هست. برای جلوگیری از چنین حالتی باید حساسیت رو بالا ببرید و اینجا هست که تفاوت ها مشخص میشه. دوربین های گرون تر و حرفه ای تر روی حساسیت های بالا نویزشون کمتر هست و افت کیفیتشون زیاد نیست.
    با توجه به این که شما ظاهرا نمیخواین به صورت حرفه ای عکاسی کنید به نظر من بهتره دوربین SLR نگیرید. پیشنهاد من به شما پاناسونیک FZ35 هست. ولی اگر فیلمبرداری و زوم بالا براتون زیاد اهمیت نداره حتما برین سراغ G11 کنان که کیفیتی به مراتب بالاتر داره.

تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    IRAN

14

[QUOTE=prowler88;4586264]اون که گفتید عکس ها تو شب تار می افتاد ربطی به دوربین نداره و شما اگه بهترین دوربین هم داشته باشید به همین شکل هست. برای جلوگیری از چنین حالتی باید حساسیت رو بالا ببرید و اینجا هست که تفاوت ها مشخص میشه. دوربین های گرون تر و حرفه ای تر روی حساسیت های بالا نویزشون کمتر هست و افت کیفیتشون زیاد نیست.
    با توجه به این که شما ظاهرا نمیخواین به صورت حرفه ای عکاسی کنید به نظر من بهتره دوربین SLR نگیرید. پیشنهاد من به شما پاناسونیک FZ35 هست. ولی اگر فیلمبرداری و زوم بالا براتون زیاد اهمیت نداره حتما برین سراغ G11 کنان که کیفیتی به مراتب بالاتر داره.[/Q

نظرتون در باره سونی hx1 و مانن p10 و کانن 1000d چیه ؟؟

کاربر فعال MP3 Player sastwhc's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

G11 انتخاب بهتریه با توجه به بودجت

جدیدهتره

==========================
    یه قابلیت جالبی که داره با تغییر در پارامترهای شاتر و لنز بلافاصله(قبل از انداختن عکس)روی ال سی دی اش قابل دیدنه
    Last edited by sastwhc; 18-01-2010 at 21:18.

تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    Malaysia

پيش فرض

نظرتون در باره سونی hx1 و مانن p10 و کانن 1000d چیه ؟؟
    این p10 رو نفهمیدم کدوم مدله.
    اگه میخواین SLR بگیرین که برین سراغ 1000D یا 200 تومن بذارین روش 500D بگیرین. ولی بین کامپکت ها G11 بهترین هست. ضمنا کیفیت عکس HX1 به طور محسوسی پایین تر هست.

9. این کاربر از prowler88 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

سلام منم با نظر دوستمون موافقم اگر کار حرفه ای با دوربین نداری بهترین گزینه G11 هست

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •