تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 8 12345 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 80

نام تاپيک: کمک برای خرید دوربین دیجیتال SLR like با فیلمبرداری HD

داره خودمونی میشه H@di Soft's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    Susa

9 کمک برای خرید دوربین دیجیتال SLR like با فیلمبرداری HD

سلام به همه ...

میخواستم یه دوربین نیمه حرفه ای با قابلیت فیلمبرداری HD و زوم بالا بگیرم ...

بین این مدل ها موندم :

Canon SX1
    panasonic FZ35
    Sony HX1

لطفا کمکم کنید ...
    اگه مدل بهتری هم سراغ دارید معرفی کنید .. ممنون ...

آخر فروم باز prowler88's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    Malaysia

پيش فرض

سلام دوست عزیز. اگر کیفیت عکاسی و فیلمبرداری به یک اندازه برات اهمیت داره روی SX20 و FZ35 فکر کن. ولی اگه میخوای یه مقدار از کیفیت عکس رو فدای کیفیت فیلمبرداری کنی HX1 رو توصیه میکنم که الان تو این قیمت بهترین فیلمبرداری رو داره.

3. این کاربر از prowler88 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    Susa

پيش فرض

ممنون [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ... ولی بعضی دوستان میگن که باز هم فیلمبرداری FZ35 از HX1 بهتره ؟ ... بعضی فیلمهای HX1 در حین اجرا مکث دارن و قطع و وصل میکنن ... میگن باطریش هم تعریفی نیست و در ضمن سریع فوکوس نمی کنه ... لطفا کمکم کنید ...
    راستی الان FZ35 تو بازار چنده ؟

تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    Malaysia

پيش فرض

ممنون [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ... ولی بعضی دوستان میگن که باز هم فیلمبرداری FZ35 از HX1 بهتره ؟ ... بعضی فیلمهای HX1 در حین اجرا مکث دارن و قطع و وصل میکنن ... میگن باطریش هم تعریفی نیست و در ضمن سریع فوکوس نمی کنه ... لطفا کمکم کنید ...
    راستی الان FZ35 تو بازار چنده ؟
    تفاوت فیلمبرداریشون فکر نمیکنم اونقدرها هم باشه. بیشتر از نظر رزولوشن گفتم که HX1 با رزولوشن 1440x1080 فیلمبرداری میکنه. وگرنه FZ35 هم فیلمبرداری AVCHD و میکروفون استریو داره و چیزی کم نداره.
    این قضیه ی مکث و قطع و وصل رو درست متوجه نشدم. ولی مشکل فوکوس فقط مربوط به HX1 نمیشه. تقریبا همه ی دوربین های عکاسی این مشکل رو دارند (بالاخره یه فرقی باید با دوربین فیلمبرداری داشته باشه دیگه؟). باطری HX1 هم دقیقا یادم نیست چقدر می مونه ولی FZ35 با یه بار شارژ 460 تا عکس میگیره.

تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    Susa

پيش فرض

جالبه ... چون من همه جا خوندم که فیلمبرداری HX1 و FZ35 هر دوشونو 720 * 1280 هست ... تازه تو سایت دیجی کالا به نفع FZ35 گفتن که با 60 فریم بر ثانیه فیلمبرداری میکنه ولی HX1 با 30 فریم .... خوب بگذریم چون من کلا از خرید HX1 منصرف شدم و بعد از چند ساعت گشت و گذار تو این سایت و اون سایت به حرف شما رسیدم ... FZ35 و SX20 ... حالا اگه کمکم کنید تا یکی از اینا رو انتخاب کنم ممنون میشم .... چون حسابی بین این دو موندم ...
    برتری های FZ35 : نویز کمتر که البته نا چیزه - باطری لیتیومی قابل شارژ - فلاش قوی تر - خوش دستی و زیبایی - سرعت عکسبرداری بالا تر - پشتیبانی از زبان فارسی (ولی مطمئن نیستم که داشته باشه) - فرمت RAW

برتری های SX20 : داشتن کفشک فلاش - مانیتور متحرک - زوم 20x

در مورد فیلمبرداری بعضی دوستان میگن که FZ35 خیلی از SX20 پایین تره ... ولی چطور چنین چیزی میشه وقتی FZ35 با 60 فریم فیلمبرداری میکنه ؟؟؟ اگه کسی در مورد فیلمبردای این دو تا واقعا خبر داره کمکم کنه ... چون با اینکه از قیافه ی SX20 اصلا خوشم نمیاد ولی مثل اینکه برنده ی میدونه ...

از همه تقاضای کمک دارم ...

تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    Malaysia

پيش فرض

جالبه ... چون من همه جا خوندم که فیلمبرداری HX1 و FZ35 هر دوشونو 720 * 1280 هست ... تازه تو سایت دیجی کالا به نفع FZ35 گفتن که با 60 فریم بر ثانیه فیلمبرداری میکنه ولی HX1 با 30 فریم .... خوب بگذریم چون من کلا از خرید HX1 منصرف شدم و بعد از چند ساعت گشت و گذار تو این سایت و اون سایت به حرف شما رسیدم ... FZ35 و SX20 ... حالا اگه کمکم کنید تا یکی از اینا رو انتخاب کنم ممنون میشم .... چون حسابی بین این دو موندم ...
    برتری های FZ35 : نویز کمتر که البته نا چیزه - باطری لیتیومی قابل شارژ - فلاش قوی تر - خوش دستی و زیبایی - سرعت عکسبرداری بالا تر - پشتیبانی از زبان فارسی (ولی مطمئن نیستم که داشته باشه) - فرمت RAW

برتری های SX20 : داشتن کفشک فلاش - مانیتور متحرک - زوم 20x

در مورد فیلمبرداری بعضی دوستان میگن که FZ35 خیلی از SX20 پایین تره ... ولی چطور چنین چیزی میشه وقتی FZ35 با 60 فریم فیلمبرداری میکنه ؟؟؟ اگه کسی در مورد فیلمبردای این دو تا واقعا خبر داره کمکم کنه ... چون با اینکه از قیافه ی SX20 اصلا خوشم نمیاد ولی مثل اینکه برنده ی میدونه ...

از همه تقاضای کمک دارم ...
    سلام. سوالاتت رو به صورت موردی جواب میدم:
    1. حداکثر رزولوشن فیلمبرداری HX1 همون 1440 هست. FZ35 هم فقط در صورتی که رزولوشنش روی 320x240 باشه قابلیت فیلمبرداری 60 فریم رو داره که من فکر نمیکنم کسی تمایلی به فیلمبرداری با این رزولوشن داشته باشه. ضمنا فیلمبرداری 60 فریم به معنی بهتر بودن فیلمبرداری نیست. 60 فریم برای فیلمبرداری slow motion استفاده میشه. سرعت پخش همون 30 فریم هست.
    2. من خودم FZ28 دارم. با این که از مالزی خریدم زبان فارسی هم داره. پس خیالت از این بابت راحت.
    3. تو تاپیک های دیگه بارها تفاوت SX20 و FZ35 رو گفتم اینجا هم یه بار دیگه میگم که بدونی هر کدوم چه مزیت هایی نسبت به هم دارند. هیچ کس نمیتونه بگه کدوم یکی بهتره. بستگی به خودت داره:
    SX20: قابلیت نصب فلاش, جنس بدنه ی بهتر, ال سی دی متحرک, دوام بیشتر باتری (600 عکس در برابر 460 عکس), چشمی بزرگتر, ماکروی بهتر
    FZ35: باتری لیتیومی, نویز کمتر (البته تفاوت اونقدرها هم محسوس نیست), فوکوس بهتر و دقیق تر, محدوده ی دیافراگم بهتر, قابلیت RAW, وزن کمتر, سرعت عکاسی پیاپی بالاتر, و این که به دلیل استفاده از باتری لیتیومی هزینه ی اضافی برای باتری و شارژر نخواهید داشت
    4. زوم تله ی SX20 در عمل هیچ تفاوتی با زوم 18 برابر FZ35 نداره. اگه خواستی لینک بدم نمونه عکساشونو ببینی.
    5. هیچ وقت سایت های ایرانی رو ملاک قرار نده. چون مطالبشون ناقص و بعضا اشتباه هست. جامع ترین سایت برای اطلاع از مشخصات و بررسی مدل های مختلف dpreview.com هست.
    Last edited by prowler88; 17-01-2010 at 19:12.

8. 2 کاربر از prowler88 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    Susa

پيش فرض

خوب حالا ... ... تفاوت فیلمبرداری HX1 با FZ35 و SX20 چقده ؟ ... به اندازه ای هست که بشه برتری های کانن و پاناسونیک رو نادیده گرفت ؟ اگه نمونه نشون بدید (لینک بدید ) ممنون میشم ...

راستی اگه خودتون بخواید بگیرید کدوم رو انتخاب میکنید ؟ اگه دلیلشم بگید خیلی خوب میشه .

در ضمن من اصلا از قیمت دوربین و تجهیزاتش مطلع نیستم ... اگه لطف کنید و حدود قیمت در مورد هر 3 مدل دوربین ، فلاش اضافی برای کانن ، رم 32 و 16 یه مارک معتبر ، کیف و پایه بدید ممنون میشم ...

حـــــرفـه ای seymour's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

خوب حالا ... ... تفاوت فیلمبرداری HX1 با FZ35 و SX20 چقده ؟ ... به اندازه ای هست که بشه برتری های کانن و پاناسونیک رو نادیده گرفت ؟ اگه نمونه نشون بدید (لینک بدید ) ممنون میشم ...

راستی اگه خودتون بخواید بگیرید کدوم رو انتخاب میکنید ؟ اگه دلیلشم بگید خیلی خوب میشه .

در ضمن من اصلا از قیمت دوربین و تجهیزاتش مطلع نیستم ... اگه لطف کنید و حدود قیمت در مورد هر 3 مدل دوربین ، فلاش اضافی برای کانن ، رم 32 و 16 یه مارک معتبر ، کیف و پایه بدید ممنون میشم ...
    من فکر می کنم کیفیت فیلمبرداری SX20 و FZ35 خوب و مناسب باشه، رزولشون اونها هم بسیار خوبه و برای مصارف مرسوم قطعاً جوابگوئه .. برای یافتن ویدئوهاشون رو وب، از واژه های video sample + اسم مدل استفاده کن.

//

من اگه بودم FZ35 ... نه بدلیل اینکه بقیه بد هستند، صرفاً مجموعه خصوصیاتش رو قدری بیشتر می پسندم..

//

قیمت های روز رو برو جمهوری بپرس .. یا خیلی ساده، شماره تلفن نمایندگی های اینا رو از وب پیدا کن و زنگ بزن و بپرس .. مطمئن تر و راحت تره ..

11. 2 کاربر از seymour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    Malaysia

پيش فرض

تفاوتشون زیاد نیست. من خودم یه نمونه فیلمش رو روی youtube دیدم.
    من هم اگه میخواستم دوربین بگیرم FZ35 رو انتخاب می کردم. بیشتر به خاطر فوکوس و محدوده دیافراگم و باتری لیتیومی.

تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    Susa

پيش فرض

خیلی ممنون از راهنمایی هاتون ... prowler88 جون ... من داشتم تو پستها میگشتم که به چیز عجیب برخورد کردم که شما گفته بودید ...

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    SX20
    ال سی دی متحرک, چشمی بزرگتر, جنس بدنه ی بهتر, دوام باتری بیشتر, عکس های شارپ تر, ماکروی بهتر, قابلیت نصب فلاش جانبی
    FZ35
    عملکرد بهتر فوکوس, سبکتر, باتری لیتیومی, محدوده ی دیافراگم بهتر, حذف خودکار انحراف فامی, فیلمبرداری بهتر, سرعت عکاسی پیاپی بیشتر, فرمت RAW

شما گفیتید که فیلمبرداری FZ35 از SX20 بهتره ... در صورتی که خیلی از دوستان فیلمبرداری FZ35 را قابل مقایسه با SX20 نمیدونن و میگن FZ35 خیلی ابتداییه ... میشه یکم بیشتر توضیح بدید ....

در ضمن شنیدم که FZ35 توی شب خیلی نویز داره ... نظر شما چیه ؟؟؟ ... میشه تحملش کرد ؟

صفحه 1 از 8 12345 ... آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •