تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 8 اولاول 12345678 آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 80

نام تاپيک: کمک برای خرید دوربین دیجیتال SLR like با فیلمبرداری HD

داره خودمونی میشه habib mahvare's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    ابهر

پيش فرض

یه مساله ای که من الان متوجه شدم اینه که ظاهرا شما بین عکس های نور کم و عکس با حساسیت بالا فرق میذارین. در صورتی که وقتی گفته میشه عکس در نور کم منظور همون عکسی هست که با حساسیت بالا گرفته شده. از این نظر پاناسونیک نویزش کمتر هست.
    در مورد نمونه عکس هم همون لینکی که دوستمون داد خیلی خوبه. تو همون ریویو گفته که نویز HX1 روی حساسیت های بالا شدیده و عملا قابل استفاده نیست.

البته باید این نکته رو بدونید که زوم دیجیتال اصولا یک قابلیت فانتزی هست و نمیتونه معیاری برای خرید دوربین باشه. مهم زوم اپتیکال هست. کاری که زوم دیجیتال انجام میده اینه که از عکسی که روی سنسور نقش میبنده یه قسمتش رو جدا میکنه و بزرگ می کنه و بعد به شما نشون میده. مثل این می مونه که بعد از این که عکس رو گرفتین با کامپیوتر روی عکس زوم کنید (که مسلما کیفیتش خیلی پایین تر خواهد بود).

این موردی که دوستمون اشاره کردند احتمالا از نظر رزولوشن گفته اند. چون فکر نمیکنم از نظر کیفیت در حد یه دوربین فیلمبرداری باشه. مثلا مقایسه ی فیلمبرداری دوربین عکاسی و دوربین فیلمبرداری در شب این تفاوت رو محسوس میکنه.
    این که باتری موقع فیلمبرداری زود خالی میکنه وضعیتیه که در مورد همه ی دوربینا وجود داره. و طبیعی هم هست. چون فیلمبرداری از عکس های پشت سر هم تشکیل شده و سیستم فوکوس دوربین هم به طور مداوم در حال کار هست و... .
    در مورد memory هم به نظر من یه 8 گیگ کلاس 6 اگه بگیرید براتون کافیه. من خودم از مموری 4 گیگ کلاس 4 پاناسونیک استفاده میکنم و تا حالا احساس کمبود نکردم. چه از نظر فیلمبرداری HD و چه از نظر حجم فیلمبرداری و عکسبرداری و چه موقع عکاسی burst. قیمت خود دوربین الان باید حدود 420 باشه.
    ببینید اگه کیف خودش مناسبه و دوربین به راحتی توش جا میشه از همون استفاده کنید. ولی متاسفانه تو ایران این چیزا دیده میشه که کیف یه مدل دیگه رو میذارن رو دوربین یا بدون کیف میدن یا به هر صورت با اون چیزی که تو خارج از کشور شما دریافت میکنید فرق داره. البته به فروشنده هم ربط داره. یکی ممکنه دوربین رو با مموری بده یکی دیگه بدون مموری.
    1.در شرايط برابر بودن اندازه زوم اپتيكال زوم ديجيتال هم ميتونه پوئن مثبت باشه كه fz35 داره
    2.واسه فيلمبرداري HD هم درسته حداقل 8 مناسبه ولي اگه 16 خريداري بشه توجاهايي كه ازكامپيوتر دور هستيم و مشكل باطري وجود نداره هم كارسازه .براي جاهايي كه نياز به 4 ساعت فيلمبرداري لازمه به درد ميخوره.
    3.كيف ابي رنگي كه من رو دوربين گرفتم بسيار مناسب هستش.بسيار جمع و جوره و عايقهاي ضربه گير داخلي هم داره

آخر فروم باز noisymind's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

چند نمونه عکس دیگه :
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

یک سوال: آیا این دوربینها امکان Save کردن تنظیمات رو دارن؟ که اگه در یک مکانی به خاطر صرفه جویی باتری مجبور به خاموش کردن داشتیم , بعد از روشن کردن دوباره باید همه چیز رو تنظیم کرد؟

داره خودمونی میشه habib mahvare's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    ابهر

پيش فرض

یک سوال: آیا این دوربینها امکان Save کردن تنظیمات رو دارن؟ که اگه در یک مکانی به خاطر صرفه جویی باتری مجبور به خاموش کردن داشتیم , بعد از روشن کردن دوباره باید همه چیز رو تنظیم کرد؟
    fz35كه داره بقيه هم مطمئنا دارن

5. این کاربر از habib mahvare بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز panther99's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

یکی از دوستان من چند وقت پیش سونی hx1 گرفته 560 تومن .
    فقط یه جمله بهم گفت :
    هرچی که از یه دوربین میخوای ( چه عکاسی و چه فیلمبرداری ) بهت میده این دوربین . عکسهای عالی تصاویر عالی و صدای فوق العاده !!!!!!
    من بودم ، بدون شک به دوربین دیگه ای فکر نمیکردم !!

Last edited by panther99; 23-01-2010 at 01:48.

داره خودمونی میشه H@di Soft's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    Susa

پيش فرض

panther99 جون ... این که نشد دلیل !؟!! ... بعد از بررسی باید تصمیم گرفت ... سر اینکه فلانی گفته خوبه ، فلانی گفته بده نمیشه اطمینان حاصل کرد ... شاید از دیدگاه دوست شما همه چیزش عالی بوده ... ... ... خلاصه خود دانی ... اینم شیوه ی تحقیق و بررسی شماست ... ولی بهتره بدونی HX1 با اینکه عالی فیلم میگیره و هنوز هم یکی از گزینه های احتمالی منه ، ولی عکساش خیلی تعریفی نیست و زیاد نویز داره ... فلاشش زیاد قوی نیست ... سریع فوکوس نمیکنه (در مقایسه با هم رده های خودش ) ... تو نور کم یه خورده رنگها رو قاطی میکنه ... قیمتشم که بالاست ... ... ...

حالا با این وجود نمی دونم چطور دوست شما گفته : "عکسهای عالی تصاویر عالی" ... در مورد صداش هم باید بگم چیزی از FZ35 و هم رده هاش بیشتر نداره ... تنها برتریش فیلمبرداریه ... البته منظورم این نیست که اصلا عکساش به درد نمی خوره ... بلکه منظورم اینه که از بقیه پایین تره ...

8. 2 کاربر از H@di Soft بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

fz35كه داره بقيه هم مطمئنا دارن

شارژر و باتری هم با پاناسونیک هست؟

حـــــرفـه ای seymour's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

بله - اینطور که برمیاد هردوی اینها در جعبه وجود داره .. (من در ریویو این رو خوندم و در سایت های ایرانی هم گفته شده که شارژر داره)

11. 2 کاربر از seymour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز prowler88's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    Malaysia

پيش فرض

2.واسه فيلمبرداري HD هم درسته حداقل 8 مناسبه ولي اگه 16 خريداري بشه توجاهايي كه ازكامپيوتر دور هستيم و مشكل باطري وجود نداره هم كارسازه .براي جاهايي كه نياز به 4 ساعت فيلمبرداري لازمه به درد ميخوره.
    حرف شما کاملا درسته. ولی خب نظر شخصی من اینه که اگه کسی در حدی نیاز به فیلمبرداری داشته باشه که بخواد 4 ساعت با دوربین فیلمبرداری کنه بهتره دوربین فیلمبرداری بخره. من خودم تا حالا بیشتر از 5-6 دقیقه به طور مداوم با دوربینم فیلم نگرفتم.
    بله. همه شون این امکان رو دارند.
    کنان رو نمیدونم ولی پاناسونیک دو تا حالت CUSTOM داره که میتونین یک سری تنظیمات رو روشون اعمال کنید و هر بار که به این تنظیمات نیاز داشتید فقط کافیه بذارینش روی حالت CUSTOM 1 یا CUSTOM 2
    بله. تا اونجا که من میدونم تمامی مدل هایی که مجهز به باتری لیتیومی هستند باتری و شارژر همراهشون هست.

13. این کاربر از prowler88 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه H@di Soft's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    Susa

پيش فرض

ببخشید ... فیلتر UV چیه و چه کاری انجام میده ؟ گرونه یا ارزون ؟ ... و در ضمن چه فیلتر های دیگه ای وجود داره (کارشون چیه) ... برای FZ35 میخوام ...

15. این کاربر از H@di Soft بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •