تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: به نظر شما کدام تیم قهرمان رقابتهای این فصل لیگ قهرمانا

راي دهنده
270. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • آرسنال

30 11.11%
  • اینتر

12 4.44%
  • بارسلونا

81 30.00%
  • چلسی

25 9.26%
  • رئال مادرید

49 18.15%
  • منچستر یونایتد

44 16.30%
  • میلان

14 5.19%
  • هیچکدام

4 1.48%
  • بایرن مونیخ

11 4.07%
صفحه 19 از 19 اولاول ... 91516171819
نمايش نتايج 181 به 189 از 189

نام تاپيک: کدام تیم قهرمان لیگ قهرمانان اروپا 2010 خواهد شد؟

WorkHard / P!ayHard pcforlife's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    S t r e t f o r d   E n d

پيش فرض

قربون بارسا برم که هیـــــــچکی جلودارش نیست!
    اشتوتگارت هم شانسی که اورده اینه که وسط مصدوم بازار خورده به بارسا ...
    اگه بارسا این همه مصدوم نداشت تو همون بازی اول کلکش رو می کند

نظر سنجی جدید لازم نیست که این آمار که همین لان هست گویای همه چی هستش دیگه!
    منچستر ؟!!! فینال پارسال که هنوز یادتونه!
    حالا چرا میزنی!!!
    بزار تیمت امشب بیا بالا بعد کری بخون...
    واقعا برای مدیر این بخش متاسفم .. واقعا متاسفم ....

طرف میاد یه تیمی رو مزخرف خطاب میکنه پستش حذف نمیشه چون طرفدار تیم x هست که اتفاقا مدیر بخش هم طرفدار همون تیمه!

اونوقت من که هیچ توهینی نکردم به علت لحن نامناسب پستم حذف میشه فقط چون طرفدار تیم x نیستم!

معنای لحن نامناسب رو هم فهمیدیم... عدالت از سر و روتون میباره ...
    تائید میشه...

پروفشنال cescjoon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

متاسفم برای خیلیا که اینقدر سطحی به فوتبال نگاه میکنن!
    Last edited by cescjoon; 17-03-2010 at 14:24.

آخر فروم باز sAeEd_kHaAn's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    اینور آب

پيش فرض

اینارو بیخیال فعلا اینترو عشق است

حـــــرفـه ای nw_nk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

واقعا برای مدیر این بخش متاسفم .. واقعا متاسفم ....

طرف میاد یه تیمی رو مزخرف خطاب میکنه پستش حذف نمیشه چون طرفدار تیم x هست که اتفاقا مدیر بخش هم طرفدار همون تیمه!

اونوقت من که هیچ توهینی نکردم به علت لحن نامناسب پستم حذف میشه فقط چون طرفدار تیم x نیستم!

معنای لحن نامناسب رو هم فهمیدیم... عدالت از سر و روتون میباره ...
    سلام

نوشته شما خارج از موضوع هست و باید حذف بشه. منتهی با برداشتی که داشتید بهتر دیدم توضیح بدم. ظاهرا سوال دیگران هم هست. پست شما توسط من حذف نشده اما چکش کردم. علاوه بر لحن نامناسب و امکان ایجاد بحث, شکایت کاربران رو هم در پی داشته. واضحه که حذفش بر اساس علاقه شخصی نبوده.

مدیریت انجمن هایی مثل ورزشی (با طرفداریهاش) و مرحوم خارج از دنیای کامپیوتر (با مسائل سیاسیش) به هیچ وجه یک طرفه (اونم مطابق میل مدیران و همکاران) نمیتونه باشه و نیست. اگر اینطور بشه خود من جز اولین معترض ها و اگر جواب نده تحریم کننده ها خواهم بود. بسیاری از رسیدگی هایی که هر مدیر انجام میده برخلاف علاقه و بالاتر از اون عقیده خودش هست.

چطوری تصور کردید مدیریت بر اساس علاقه انجام میشه؟ مدیریت به عهده یک نفر نیست که هر تصمیمی خواست بگیره. یه تیمه که علایق خودشونم کاملا با همدیگه فرق داره. دو سه نفرم نیستن که بخوان با هم کنار بیان. اعضای دیگه حتما دخالت (به معنای مثبت) می کنند و نظر میدن.

انتظار ندارم گفتاری شرایط مدیریت رو درک کنید. تا وقتی سمت دیگر رو تجربه نکنید نمی تونید قضاوت عادلانه ای داشته باشید. شخصا از نظرهای فوتبالی شما (که می دونید اکثرشون مخالف علاقه خود من هستن) لذت می برم. اما خوشبختانه (و شاید متاسفانه از نظر شما) این باعث نمیشه در رسیدگی به نوشته های مشکلدارتون کوچکترین درنگی بکنم.

در ضمن موردی مشاهده کردید از دکمه گزارش استفاده کنید. وقتی کاربر بجای گزارش تخلف ها بهشون پاسخ میده و وارد بحث میشه باید منتظر عواقبش از حذف نوشته هاش تا برخورد با خودش هم باشه.

موفق باشید.

پروفشنال ghermezeteh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

چرا بخندیم؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    May 2007

11

این حرف شما...............
    دوست عزیز با حذف دیگر بزرگان در بین این 8 تیم بایرن پر افتخار ترین تیم محسوب میشه...

پروفشنال beckham7's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    786

پيش فرض

اینارو بیخیال فعلا اینترو عشق است
    عشق دیگه این دوره زمونه کشکه شخصیت رو بچسبید
    منچستر یونایتد

اگه نباشه جاش خالی می مونه Zhangooler's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    Dante's Inferno اسم:سپهر

پيش فرض

حالا چرا میزنی!!!
    بزار تیمت امشب بیا بالا بعد کری بخون...
    دوستان عزیز منچستری مثل اینکه آبی اناری پوشان فنا ناپذیر رو با رنگ شاختار دونسک اشتباه گرفتن...!!!
    بزارین یه تحلیل دور از تعصب بکنیم:
    پارسال رو اگر یادتون باشه 2 تا نصیب منچستر عزیز شد...با این حال که منچستر پارسال موفق تر بود در حالی که کریس رونالدو و فن در سار رو در فینال داشت و رونی هم اون زمان بازیکن خوبی بود که هنوزم خوبه و محض اطلاعتون منچستر به دوچیزش وابسته ست:رونی و فرگوسن...اگر شناخت فرگوسن از بازیکناش و تعویض های به موقعش نبود و قدرت بدنی بالای رونی نبود که دیگه منچستر فرقی با روبین کازان نداشت...چرا که 3 بازیکن نزدیک 40 سال در ترکیب منچستر یا به قول خودتون شیاطین سرخ(فقط رونی)در حال حاضر وجود داره و خودتون هم میدونین که گل ها رو کسی به غیر از رونی نمیزنه و گل های دیگرتون مثل گل اسکولز که میخواست با راست بزنه خورد به پای چپ و دیدای بدبخت هر چی زور زد نتونست بگیرش...!پس با یک تیم پیر و خسته که موتورش رونی و دروازبان با حال نامساعد داره و کریس رو در اختیار نداره دیگه میخواین بارسا رو که ولش کن حالا ما تیمی رو مثل اینتر رو مثال میزنیم.شما میخواین ببرین اینتر رو امسال؟؟؟حالا اونم اگر ببرین میرین توی شکم بارسا و خسته و ناامید بر میگردین!
    من خودم واقعا جای شانس رو در فوتبال میزارم و اگر تیمم بارسا یا ا ث میلان حذف بشه میگم که شانس بوده یا اینکه مربی آ ث میلان نتونست از ستاره هاش استفاده کنه و یا اشتباه والدز بوده ولی دیگه شما ها دیگه انصافا بیخیال...پس به این نتیجه میرسم که شیاطین سرخ نه بلکه رونی شیطون با فرگوسن سرخ...
    سعی کردم توی این پستم بی احترامی نکرده باشم و خواستار بخشش دوستان هستم اگر بی احترامی سهوی صورت گرفته و فقط نظر شخصی رو بیان کردم.
    یا حق

حـــــرفـه ای nw_nk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

دوستان عزیز منچستری مثل اینکه آبی اناری پوشان فنا ناپذیر رو با رنگ شاختار دونسک اشتباه گرفتن...!!!
    بزارین یه تحلیل دور از تعصب بکنیم:
    پارسال رو اگر یادتون باشه 2 تا نصیب منچستر عزیز شد...با این حال که منچستر پارسال موفق تر بود در حالی که کریس رونالدو و فن در سار رو در فینال داشت و رونی هم اون زمان بازیکن خوبی بود که هنوزم خوبه و محض اطلاعتون منچستر به دوچیزش وابسته ست:رونی و فرگوسن...اگر شناخت فرگوسن از بازیکناش و تعویض های به موقعش نبود و قدرت بدنی بالای رونی نبود که دیگه منچستر فرقی با روبین کازان نداشت...چرا که 3 بازیکن نزدیک 40 سال در ترکیب منچستر یا به قول خودتون شیاطین سرخ(فقط رونی)در حال حاضر وجود داره و خودتون هم میدونین که گل ها رو کسی به غیر از رونی نمیزنه و گل های دیگرتون مثل گل اسکولز که میخواست با راست بزنه خورد به پای چپ و دیدای بدبخت هر چی زور زد نتونست بگیرش...!پس با یک تیم پیر و خسته که موتورش رونی و دروازبان با حال نامساعد داره و کریس رو در اختیار نداره دیگه میخواین بارسا رو که ولش کن حالا ما تیمی رو مثل اینتر رو مثال میزنیم.شما میخواین ببرین اینتر رو امسال؟؟؟حالا اونم اگر ببرین میرین توی شکم بارسا و خسته و ناامید بر میگردین!
    من خودم واقعا جای شانس رو در فوتبال میزارم و اگر تیمم بارسا یا ا ث میلان حذف بشه میگم که شانس بوده یا اینکه مربی آ ث میلان نتونست از ستاره هاش استفاده کنه و یا اشتباه والدز بوده ولی دیگه شما ها دیگه انصافا بیخیال...پس به این نتیجه میرسم که شیاطین سرخ نه بلکه رونی شیطون با فرگوسن سرخ...
    سعی کردم توی این پستم بی احترامی نکرده باشم و خواستار بخشش دوستان هستم اگر بی احترامی سهوی صورت گرفته و فقط نظر شخصی رو بیان کردم.
    یا حق
    البته با قرعه ای که در اومده منچستر تا فینال به بارسا, اینتر و آرسنال نمیخوره و در نهایت با یکیشون بازی میکنه.

( آرسنال - بارسلونا ) - ( اینتر - زسکا )
    -
    ( لیون - بوردو ) - ( بایرن - منچستر )

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •