تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 34 1234511 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 339

نام تاپيک: کلوپ Acer 5741G / 5742G

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

13 کلوپ Acer 5741G / 5742G

سلام
    راستش دیدم جای این کلوب توی این قسمت خالیه با توجه به اینکه عده زیادی از این نوع لب تاب با توجه به کانفیگ بالا و قیمت مناسبش استفاده می کنند خب امیدوارم تو این تابیک در مورد این مدل و سوالات و مشکلاتمون بحث های خوبی بشه
    خب لازمه ابتدا برای اکسانی که می خوان این لب تاب رو بخرن یه مشخصات کلی از دستگاه بدم اون بزرگوارانی هم که این مدل رو دارن بیان اینجا در مورد تجربیاتشون و همچنین سوالات و اشکلات وکلا بحث های در مورد این مدل شرکت کنند
    این مدل با دو کانفیگ مختلف وارد بازار شده
    1- Cpu: core i5 2.26 ghz ,3mb cashe
    vga: nvidia geforce GT320 1 GB
    ram:4GB
    HDD:640 GB
    مدل 2
    cpu: core i3
    vga : ATI 5470 1 GB
    HDD:500 GB

با تشکر
    Last edited by meka; 04-10-2010 at 17:08.

2. 8 کاربر از meka بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

به عنوان اولین سوال :
    دوستان ممکنه بگند در حالت عادی و کار های مختلف دمای لپ تابشون چه قدر هست؟ ممنون میشم بگند
    2- با چه نرم افزاری میشه فهمید چه قدر پیکسل سوخته وجود داره؟

آخر فروم باز max_3d's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

درود
    من 20روزی میشه خریدمش برای طراحی 3 بعدی و غیره خوبه راضی هستم باتوجه به قیمش و پردازنده 3 مگ کش و هارد 640
    فقط یه نفر پیدا بشه این فارسی تایپ کردنشو در مدل 5741G توضیح بده اینم مشکلم که تاپیک جداگونه زدم
    ((ویندوز 64بیت وین 7 نصبه رو این مدل مربوطه ولی تو WORD وقتی میخوام تایپ فارسی کنم حروفهای فارسی روی کیبورد یه چیزی نشون میده ولی در تایپ یه چیزه دیگه مثل برای تایپ((ذ)) که روی کیبرد هست میزنه ((پ))یا ((د ))صفحه کلید میزنه ((ج))و......بازم هست ولی حوصله تایپ ندارملطفا راهنمایی کنید))

5. این کاربر از max_3d بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه Nikola's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

درود
    فقط یه نفر پیدا بشه این فارسی تایپ کردنشو در مدل 5741G توضیح بده اینم مشکلم که تاپیک جداگونه زدم
    ((ویندوز 64بیت وین 7 نصبه رو این مدل مربوطه ولی تو WORD وقتی میخوام تایپ فارسی کنم حروفهای فارسی روی کیبورد یه چیزی نشون میده ولی در تایپ یه چیزه دیگه مثل برای تایپ((ذ)) که روی کیبرد هست میزنه ((پ))یا ((د ))صفحه کلید میزنه ((ج))و......بازم هست ولی حوصله تایپ ندارملطفا راهنمایی کنید))
    خوب کیبوردش که عربیه، باید به تجربه (و یا با استفاده از کیبورهایی که حروف فارسی دارند) بفهمید که حروف فارسی کجا هستند. اما حرف «پ» و «چ» که تقریبا زیر Backspace و کنار Enter هستند که. گمون نکنم جای «د» و «ذ» باشن.
    البته لپتاپم خونست. باید برم ببینم مطمئن شم.

7. این کاربر از Nikola بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

خوب کیبوردش که عربیه، باید به تجربه (و یا با استفاده از کیبورهایی که حروف فارسی دارند) بفهمید که حروف فارسی کجا هستند. اما حرف «پ» و «چ» که تقریبا زیر Backspace و کنار Enter هستند که. گمون نکنم جای «د» و «ذ» باشن.
    البته لپتاپم خونست. باید برم ببینم مطمئن شم.
    قربون دستت گلو اگه همین لپتاپ رو داری یه نگا کن خبرشو بده

آخر فروم باز starn's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

یه سوال داشتم وقتی کلید Fn نگه میداری و دکمه های میانبوری که مشکخص شده رو میزنی عمل میکنه من در مورد کلید F5 سوال داشتم میخواستم ببینم کارش چی چون من وقتی میزنی تغییری نمی بینم! (وقتی دیکمه ی Fn رو با f5 میزنم این عکس یه لحظه می آد) میخواستم ببینم کارش چی؟

تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

یه سوال داشتم وقتی کلید Fn نگه میداری و دکمه های میانبوری که مشکخص شده رو میزنی عمل میکنه من در مورد کلید F5 سوال داشتم میخواستم ببینم کارش چی چون من وقتی میزنی تغییری نمی بینم! (وقتی دیکمه ی Fn رو با f5 میزنم این عکس یه لحظه می آد) میخواستم ببینم کارش چی؟

خودمم خیلی رفتم تو فکر ببینم چی هست ؟ولی....
    بروبچی یه زحمت بکشن یه تست کنن ببینم این جریان فارسی کیبرد هم شما هم مشکل دارین
    C که روی کیبورد زده ((و)) ولی تایپ میکنه ((ز))
    علامت < که روش زده ((د)) میزنه ((ج))
    علامت ((")) که روش زده ((ط)) میزنه ((گ))
    علامت((؟)) که روش زده((ظ)) میزنه (( / ))

پروفشنال rahnemoun's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    ساری

پيش فرض

درود
    من 20روزی میشه خریدمش برای طراحی 3 بعدی و غیره خوبه راضی هستم باتوجه به قیمش و پردازنده 3 مگ کش و هارد 640
    با استفاده از نرم افزار زیر، خیلی راحت می‌تونید هر حرفی از حروف فارسی رو به کلید مورد نظرتون بدید و اینجوری دیگه نیازی به چسبوندن برچسب هم نداره. اگه در جریان باشید، نرم‌افزاری برای چیدن صفحه کلید فارسی برای ویندوز 64 بیتی وجود نداره بجز 1 مورد که اونهم نیم فاصله رو پشتیبانی نمی‌کنه، ولی من با استفاده از همین نرم‌افزار صفحه کلید لپ تاپ رو که ویندوز 7 - 64 روی اون هست رو به شکلی که می‌خواستم چیدم و نیم فاصله رو هم روی اون تعریف کردم.
    * از لینک زیر با توجه به ویندوزت، نسخه (2000 Demo) رو دانلود کن.
    کار باهاش خیلی راحته، اگه مشکلی داشتی پیام بذار...

محتوای مخفی: آدرس سایت مربوطه: 
    http://www.klm32.com/Download.html

ر امین
    Last edited by rahnemoun; 06-10-2010 at 16:09.

12. این کاربر از rahnemoun بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن هنر هفتم mehdi30nema's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دیروز فیفا 11 را روی لپ تاپم ریختم و خیلی راحت روی high اجرا شد . جالب اینجاست حتی روون تر از فیفا 10 هم اجرا شد .
    ولی من هنوز روی حرف خودم هستم که این لپ تاپ برای گیم مناسب نیست . هم مدرن وارفر2 و هم بتلفیلد بدکمپانی 2 رو دیروز امتحان کردم اما اصلا لذت بخش نیستش .

14. 2 کاربر از mehdi30nema بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

با استفاده از نرم افزار زیر، خیلی راحت می‌تونید هر حرفی از حروف فارسی رو به کلید مورد نظرتون بدید و اینجوری دیگه نیازی به چسبوندن برچسب هم نداره. اگه در جریان باشید، نرم‌افزاری برای چیدن صفحه کلید فارسی برای ویندوز 64 بیتی وجود نداره بجز 1 مورد که اونهم نیم فاصله رو پشتیبانی نمی‌کنه، ولی من با استفاده از همین نرم‌افزار صفحه کلید لپ تاپ رو که ویندوز 7 - 64 روی اون هست رو به شکلی که می‌خواستم چیدم و نیم فاصله رو هم روی اون تعریف کردم.
    * از لینک زیر با توجه به ویندوزت، نسخه (2000 Demo) رو دانلود کن.
    کار باهاش خیلی راحته، اگه مشکلی داشتی پیام بذار...

محتوای مخفی: آدرس سایت مربوطه: 
    http://www.klm32.com/Download

ر امین
    Error 404: File Not Found

صفحه 1 از 34 1234511 ... آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •