تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 9 از 28 اولاول ... 567891011121319 ... آخرآخر
نمايش نتايج 81 به 90 از 278

نام تاپيک: ◄ ™ Fujitsu Siemens اا بررسی و مباحث پس از خرید / درخواست مشاوره ممنوع ►

داره خودمونی میشه H.P1366's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوستان سلام
    یه درخواست کسی می تونه لیست نمایندگی های Fujitsu رو بگه و اگر سایتی هم داره ممنون می شم بگین
    و کدوم یکی معتبر تر است
    ممنون

اگه نباشه جاش خالی می مونه masih eia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

دوستان سلام
    یه درخواست کسی می تونه لیست نمایندگی های Fujitsu رو بگه و اگر سایتی هم داره ممنون می شم بگین
    و کدوم یکی معتبر تر است
    ممنون
    سایت digikala دات کام هست که چون شما تهران هستید توی تهران فروشگاه هم داره.من خودم ازش خرید کردم راضیم.سایت شرکت وارد کننده هم behin ذات کام.

اگه نباشه جاش خالی می مونه ONLY AHWAZ's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    ONLY AHWAZ CITY

پيش فرض

بهترین مدل برای شما lifebook a530 هست که تازه به ایران وارد شده و کانفیگ خوب و کیفیت ساخت بالایی داره
    سلام برهمه
    خسته نباشید
    راستش من این مدل لپتاپ رو خریدم (a530) فروشنده گفت عالیه
    اما الان از دیروز که تو اینترنت تحقیق کردم حالم گرفته شده
    تو سایت های مختلفی مثل notebookcheck گشتم دیده به گرافیکش که intel graphics hd هست نمره ی افتضاحی داده دلم خوش بود گرافیک hd گرفتم دیدم تویه همه ی سایت هر چی فحشه به گرافیک اینتل دادن (نوشتن که بازی های 2010 رو ساپورت نمی کنه)
    حالا چند تا سوال از اساتید:
    یه توضیحی در مورد گرافیکش بم بدید که چه جوریه؟چون بعضی بازیارو که روش ریختم slow نشون میده و اینکه آیا راهی برای ارتقاش هست؟
    در ضمن ویندوز من ویستا sp1 2008 هست آیا مشکل ویندوزه ؟ چون بعضی وقت ها از بازی میپره بیرونویندوز 7 بهتر اجرا میکنه؟
    نظرتون راجب به این مدل لپتاپ چیه؟
    راستی مدل گرافیک هم اینطور نوشته intel graphics hd 64 mb up to 1670
    ممنون میشم کمکم کنید
    محلصیم بااجازه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    تهران -فراز

پيش فرض

سلام برهمه
    خسته نباشید
    تو سایت های مختلفی مثل notebookcheck گشتم دیده به گرافیکش که intel graphics hd هست نمره ی افتضاحی داده دلم خوش بود گرافیک hd گرفتم دیدم تویه همه ی سایت هر چی فحشه به گرافیک اینتل دادن (نوشتن که بازی های 2010 رو ساپورت نمی کنه)
    یه توضیحی در مورد گرافیکش بم بدید که چه جوریه؟چون بعضی بازیارو که روش ریختم slow نشون میده و اینکه آیا راهی برای ارتقاش هست؟
    در ضمن ویندوز من ویستا sp1 2008 هست آیا مشکل ویندوزه ؟ چون بعضی وقت ها از بازی میپره بیرونویندوز 7 بهتر اجرا میکنه؟
    ممنون میشم کمکم کن
    محلصیم بااجازه
    سلام دوست عزیز همونطور که خیلی از دوستان میگن اول اینکه لب تاب برای بازی نیست (خودم به این حرف گوش نکردم کارت گرافیکم بر اثر حرارت بالا سوخت با بدبختی کارتشو پیدا کردم و برام تجربه شد)
    اما در مورد a-530 باید بگم خو ب کارت این نوت بوک onboard هست و نباید ازش انتظار گیم سنگین داشت حتی تو گیمهای سبک هم مشکل خواهد داشت اما این نوت بوک مزیتهای زیادی داره پردازنده خوب عمر باطری خوب و کیفیت خوب که برای کارهای روزانه عالی هست ضمنا حرارت کمتری تولید میکنه اما شما اگر صرفا برای بازی میخواید باید بگم مدل رو اشتباه انتخاب کردید و باید از مدلهایی استفاده میکردید که کارتش onboard نباشه مثلا LIFE BOOK AH-530 GRAPHIC DEDICATED که البته قیمت هم بیشتر بود. مطمئن نیستم شاید افزایش رم بهترش بکنه اما بازم تاکید می کنم گیم لب تابهای گرون قیمت با گرافیکهای خیلی قوی رو هم با مشکل مواجه می کنه

آخر فروم باز گرافيكار's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

سلام دوست عزیز همونطور که خیلی از دوستان میگن اول اینکه لب تاب برای بازی نیست (خودم به این حرف گوش نکردم کارت گرافیکم بر اثر حرارت بالا سوخت با بدبختی کارتشو پیدا کردم و برام تجربه شد)
    اما در مورد a-530 باید بگم خو ب کارت این نوت بوک onboard هست و نباید ازش انتظار گیم سنگین داشت حتی تو گیمهای سبک هم مشکل خواهد داشت اما این نوت بوک مزیتهای زیادی داره پردازنده خوب عمر باطری خوب و کیفیت خوب که برای کارهای روزانه عالی هست ضمنا حرارت کمتری تولید میکنه اما شما اگر صرفا برای بازی میخواید باید بگم مدل رو اشتباه انتخاب کردید و باید از مدلهایی استفاده میکردید که کارتش onboard نباشه مثلا LIFE BOOK AH-530 GRAPHIC DEDICATED که البته قیمت هم بیشتر بود. مطمئن نیستم شاید افزایش رم بهترش بکنه اما بازم تاکید می کنم گیم لب تابهای گرون قیمت با گرافیکهای خیلی قوی رو هم با مشکل مواجه می کنه
    یه سرچی کردم تو نت
    احساس میکنم دارم با این برند علاقه مند میشم
    همه چیز لپ تاپای فوجیتسو خوبه الا گرافشون
    میشه مدلی رو معرفی کنید که قیمتش نهایت 900 باشه و کارت گراف خوبی هم داشته باشه که بازیهای فیفا و سوکر و از این دست رو بکشه
    در ضمن صفحه نمایشش انعکاس نداشته باشه
    مرسی

پروفشنال rahnemoun's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    ساری

پيش فرض

من یک لپ تاپ Amilo Pro دارم که قدیمیه.
    می خواستم ویندوزش رو عوض کنم ولی هر چی گشتم CD های خود لپ تاپ رو پیدا نکردم. یادمه چند سال قبل هر کاری کردم نتونستم یک ویندوز XP غیر از اونی که مال خودش بود، روش نصب کنم!!! آیا راهی وجود داره که مثلا یک ویندوز 7 - 32 بیتی روی این لپ تاپ نصب کنم؟

رامین

حـــــرفـه ای Pami's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

سلام برهمه
    خسته نباشید
    ممنون میشم کمکم کنید
    محلصیم بااجازه
    خب اول اینکه گوش دادن به حرف فروشنده و اعتماد کردن به اونها نتیجه اش میشه همین دوست عزیز
    قبل از خرید باید تو همین فروم و یا از کسانی که تجربه دارن مشاوره میگرفتید نه فروشنده !
    گرافیک Intel قدرت و سرعت زیادی نداره در مقابل چیپ های گرافیکی مستقل .
    افزایش رم هم تاثیری در بازدهی کارت گرافیک نداره بیخودی هزینه نکنید ، قابلیت آپگرید هم نیست !

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    تهران -فراز

پيش فرض

یه سرچی کردم تو نت
    احساس میکنم دارم با این برند علاقه مند میشم
    همه چیز لپ تاپای فوجیتسو خوبه الا گرافشون
    میشه مدلی رو معرفی کنید که قیمتش نهایت 900 باشه و کارت گراف خوبی هم داشته باشه که بازیهای فیفا و سوکر و از این دست رو بکشه
    در ضمن صفحه نمایشش انعکاس نداشته باشه
    مرسی
    با این قیمت نه اما کمی گرون تر این هست
    AMILO Pi 3560
    Intel Core2Duo 2.13GHZ(P7450)3MB,1066MB
    D.D.R ll 4 GB UP TO 8 GB
    Blue-Ray
    LED 16 I inch HD WXGA
    Nvidia Geforce GT 240M dedicated memory 1GB
    تنها ضعفش سی پی یو هست که یه نسل عقب تر هست

آخر فروم باز گرافيكار's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

با این قیمت نه اما کمی گرون تر این هست
    AMILO Pi 3560
    Intel Core2Duo 2.13GHZ(P7450)3MB,1066MB
    D.D.R ll 4 GB UP TO 8 GB
    Blue-Ray
    LED 16 I inch HD WXGA
    Nvidia Geforce GT 240M dedicated memory 1GB
    تنها ضعفش سی پی یو هست که یه نسل عقب تر هست
    قیمتش چنده؟

پروفشنال rahnemoun's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    ساری

پيش فرض

من یک لپ تاپ Amilo Pro دارم که قدیمیه.
    می خواستم ویندوزش رو عوض کنم ولی هر چی گشتم CD های خود لپ تاپ رو پیدا نکردم. یادمه چند سال قبل هر کاری کردم نتونستم یک ویندوز XP غیر از اونی که مال خودش بود، روش نصب کنم!!! آیا راهی وجود داره که مثلا یک ویندوز 7 - 32 بیتی روی این لپ تاپ نصب کنم؟

رامین

کسی نبود جواب منو بده؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •