تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 7 از 28 اولاول ... 3456789101117 ... آخرآخر
نمايش نتايج 61 به 70 از 278

نام تاپيک: ◄ ™ Fujitsu Siemens اا بررسی و مباحث پس از خرید / درخواست مشاوره ممنوع ►

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    تهران -فراز

پيش فرض

من چند مدل فوجیتسو رو به شما دوست عزیز معرفی می کنم:
    LIFE BOOK AH-550- CORE I3 2.13/3MB- 3GBDDR3 RAM -HDD250-VGA INTEL UP TO 1695-4USB - E SATA -MODEM-WLAN-GBLAN-EXPRESS CARD-HDMI-WEB CAM-BLUTOOTH-15.6LED - BATTERY UP TO3 HRS PRICE:895

ESPRIMO D 9510 -2.16M585/1MB-2GB DDR3 RAM-160 HARD-VGAINTEL 4500-3USB-ESATA-SERIAL-SHOCK SENSOR HARD-MODEM-GB LAN-CARD READER-15.6 WXGA-BATTERY UP TO5:30 HRS PRICE:895

ESPRIMO V6555 -CORE2 DUOT6570- 4GBDDR 2 RAM- MODEM - WLAN- WEB CAM- BLUTOOTH-HDD320 BATTERY UP TO 3 HRS- PRICE:735
    اینم بگم من چهار سالی هست فوجیتسو زیمنس و حالا هم فوجیتسو دارم اول یه AMILO PRO 2045 وحالاESPRIMO V6555 که 2045 بعد از چهار سال استفاده شبانه روزی هنوز مثل روز اول کار میکنه اینم بگم که تو ایران شناخته شده نیست اما دستگاهای خیلی با کیفیتی هستن پیشنهاد اصلی من به شما AH-55 هست چون از سری LIFE BOOK هستش که رده خوب FUJITSU هست اینا که من معرفی کردم گارانتی بهین هست که بدک نیست

2. 2 کاربر از kian982 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

با سلام به همه ی دوستان مخصوصا اقایamir_psr
    من از طرفدارهای برند دل بودم تا اینکه دیروز رفتیم یه لپ تاپ برای خواهرم بگیریم، یه لپ تاپ خیلی خوشگل و شیک چشمم و گرفت که مارکش Fujitsu (بدون Siemens) بود ، در نهایت براش inspiron 1564 گرفتیم ولی خودم با توجه به راهنمایی های آقای amir_psr چون کار سنگین پردازشی ندارم، کار گرافیکی و بازی و گیم و مولتی مدیا سنگین ندارم ولی وب گردی و نت مخصوصا وجود مودم بسیار مهم هست و کیفیت برام مهمه می خوام Fujitsu بگیرم.میخواستم سوال کنم تو قیمت inspiron 1564 چه مارک یا مارک های Fujitsu پیشنهاد میکنید؟ با تشکر
    همونطور که دوستان هم اشاره کردن مدل LifeBook AH550 برای شما مناسب هست که با توجه به اینکه از cpu های core i هم استفاده می کنه چیزی از 1564 کم نداره و از پس پردازش های سنگین هم بر می یاد .
    این مدل رو سایت notebook check تست کرده و نمره 82 رو به این دستگاه داده
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    در مورد برند fujitsu siemens و چگونگی تبدیل شدن به fujitsu خالی هم اگه اطلاعات خواستید لینک زیر رو نگاه بندازید
    کد:
    Last edited by amir_psr; 25-05-2010 at 20:43.

4. 2 کاربر از amir_psr بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

تو لپ تاپ ها ویژگی هایی هست که نمیشه مقایسه کرد مگه اینکه اون لپتاپ ها رو داشته باشی،یکی از اون ویژگی ها کیفیت تصویر ال سی دی با توجه به اینکه شما تجربه داشتن لپتاپ های مختلف دارین، کیفیت تصویر السی دی فوجیتسو چجوریه ؟چون 16:10 ولی بقیه لپتاپ ها مثل دل 1564 15:9

در آغاز فعالیت mekanik's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

دوستان عزیز من برای خرید اولین لپ تاپ زندگیم با مشخصات زیر به کمک شما نیاز دارم

cpu amd turion x2 ترجیحا" 2.2gb به بالا
    cache 2 be bala
    bus ترجیحا"نزدیک 1000mhz
    LED
    beyne "13 va "14
    کارت گرافیک gforce یا ati

قیمت زیر 1 تومن

7. این کاربر از mekanik بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن لپ تاپ mg_mahyar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

دوستان عزیز من برای خرید اولین لپ تاپ زندگیم با مشخصات زیر به کمک شما نیاز دارم

cpu amd turion x2 ترجیحا" 2.2gb به بالا
    cache 2 be bala
    bus ترجیحا"نزدیک 1000mhz
    LED
    beyne "13 va "14
    کارت گرافیک gforce یا ati

قیمت زیر 1 تومن
    Omran
    biya mal mano begir va khalas
    LCD hast na Led
    in chizi ke mikhay ba un ghymat giret nemiyad
    hp DV3
    hpDV6
    hp DV8
    hpDV7
    khobe ama balay 1 toman hata 2 toman hast

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    تهران -فراز

پيش فرض

تو لپ تاپ ها ویژگی هایی هست که نمیشه مقایسه کرد مگه اینکه اون لپتاپ ها رو داشته باشی،یکی از اون ویژگی ها کیفیت تصویر ال سی دی با توجه به اینکه شما تجربه داشتن لپتاپ های مختلف دارین، کیفیت تصویر
    السی دی فوجیتسو چجوریه ؟چون 16:10 ولی بقیه لپتاپ ها مثل دل 1564 15:9

منظور شمارو متوجه نشدم دوست عزیز در مورد 15:9 بودن 1564 و 16:10بودن ah550 چون:
    ah-550:
    Display:
    39.6 cm (15.6-inch), TFT, (HD), LED backlight, glossy, 1366 x 768 pixel

Aspect ratio
    16:9
    Max. resolution external display
    1920 x 1200 pixel

Graphics brand name
    Intel® HD Graphics

Graphics features
    DirectX® 10 support

Shared video memory
    up to 1695 MB

dell1564 (ati vga
    disply6 glossy 16:9 768p 1366x768 pixel
    graphics: ati mobility radeonhd 4330 512 mb GDDR3 (80SPS ، 450/1.2 GHZ CORE/RAMCLOCKS
    که خوب این دوتا لبتاب مشخصات نزدیک به همی از نظر Display دارن من فکر میکنم باید کنار هم دیدشون تا بشه نظر دادامادر مورد LCDهای فوجیتشو مال من بعد از 4 سال فقط چندتا پیکسل سوخته داره که باید دنبالش بگردی ESPRIMO که جدید گرفتم هم WXGA هست ودر مقایسه با لب تابهای دیگه به نظر من خوب هست باز اساتید بهتر میتونن شما رو راهنمایی کنن راستی باتوجه به قیمت من 1564 کارت گرافیک دار رو انتخاب کردم که هم قیمت باشن

---------- Post added at 12:27 AM ---------- Previous post was at 12:25 AM ----------

راستی اون شکلکه نمی دونم اونجا چیکار میکنه

10. این کاربر از kian982 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

تو لپ تاپ ها ویژگی هایی هست که نمیشه مقایسه کرد مگه اینکه اون لپتاپ ها رو داشته باشی،یکی از اون ویژگی ها کیفیت تصویر ال سی دی با توجه به اینکه شما تجربه داشتن لپتاپ های مختلف دارین، کیفیت تصویر السی دی فوجیتسو چجوریه ؟چون 16:10 ولی بقیه لپتاپ ها مثل دل 1564 15:9
    بیشتر سازندگان لپ تاپ مدل های جدید رو با صفحه نمایش های 16:9 با دقت تصویر HD 1366*768 عرضه می کنند البته بعضی مدل های گرون قیمت هم با دقت تصویر Full HD عرضه می شوند . مدل های جدید فوجیتسو هم همگی دارای نسیت 16:9 هستند از جمله مدل AH550.

نکته بعدی اینه که فوجیتسو مدل جدیدی در سری های Amilo ، Esprimo Mobile و Celsious Mobile عرضه نخواهد کرد و از این به بعد لپ تاپ های فوجیتسو تنها با نام LifeBook عرضه خواهند شد و برند Esprimo و Celsious فقط برای مدل های PC و WorkStation ها استفاده خواهد شد

نام Amilo هم دیگر استفاده نخواهد شد که این خبر بدی برای طرفداران برند Amilo بود .
    کد:

12. 2 کاربر از amir_psr بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن لپ تاپ mg_mahyar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

بين اين دوتا كدوم پردازش قوي تري داره و براي كار گرافيكي مناسبه؟
    قبلي رو فروختم و فقط زيمنس ميخوام

Lifebook E-780 - Fujitsu

Fujitsu Siemens AMILO XI 3670

كدوم بهتر جواب ميده به نظرتون؟
    يكيشون 4 هسته اي هست ديگه؟
    ولي گرافيكش آنبرده درسته؟
    Last edited by mg_mahyar; 18-06-2010 at 04:57.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    تهران -فراز

پيش فرض

بين اين دوتا كدوم پردازش قوي تري داره و براي كار گرافيكي مناسبه؟
    قبلي رو فروختم و فقط زيمنس ميخوام

Lifebook E-780 - Fujitsu

Fujitsu Siemens AMILO XI 3670

كدوم بهتر جواب ميده به نظرتون؟
    يكيشون 4 هسته اي هست ديگه؟
    ولي گرافيكش آنبرده درسته؟
    سلام دوست عزیز در مورد این دو نوت بوک اول مشخصاتشون مهمشون
    amilo xi 3670
    processor intel core 2 T6600
    MEMORY 4 GB DDR3
    GRAPHICS NVIDIA GEFORCE GT130M 512 DDR3
    ONBOARD INTEL4500M HD
    DISPLAY 18.4 16:9 FULLHD 1920 1080
    BATTERY 8 CELL

LIFEBOOK E-780
    processor intel CORE I7
    MEMORY 4 GB DDR3
    GRAPHICS NVIDIA GEFORCE GT330 M 1GB DDR3 OR INTELHD ONBOARD
    DISPLAY 15.6 LEDBACKLIGHT HD 1366 768
    BATTERY 8 CELL
    همونطور که دید AMILO XI 3670 یک نوت بوک 18 اینچ هست که به نظر من قدیمی شده و ضمنا فکر نمی کنم تو بازار ایران پیدا کنیدو به جاش مدل LIFEBOOK NH570 پیشنهاد میشه که 18 اینچ هست و از نظر کانفینگ قوی تر هست ودر بازار ما هم موجوده. در مورد LIFE BOOK E-780 هم دو مدل داره که یک مدل با گرافیک و یک مدل بدون گرافیک هست مورد جالب در مورد بدون گرافیکش این هست که با توجه به اینکه این لب تاب از دو باطری استفاده می کنه میتونه تا 18 ساعت با 2 باطر ی کار کنه (باطری دوم جای DVD رام نصب میشه هینطور هارد دوم) E-780 در بازار ما هست البته کانفینگ دقیقشو نمیدونم باید به بازار سر بزنید اما فکر کنم فقط مدل کارت گرافیک دارش موجود باشه .

داره خودمونی میشه arashyty's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

من بعد از یه عمر اومدم هارد لپ تاپم رو از 320 به 500 گیگ ارتقا دادم ازداخل ویندوز بیشترین امتیاز رو هاردش میگیره 5.8 وکمترینش گرافیک 3.8 ضعفش رو گرافیکه شما هم از داخل ویندوز تست بگیرین ببینین چند چند میشه.مشخصات لپ تاپم تو امضام هست

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •