تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 28 اولاول 12345678915 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 278

نام تاپيک: ◄ ™ Fujitsu Siemens اا بررسی و مباحث پس از خرید / درخواست مشاوره ممنوع ►

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

میخواستم بدونم روی مدل
    fujitsu siemens v6555
    ویندوز 7 چند بیتی مناسبتره؟؟
    64 بیتی یا 32 بیتی؟؟

cpu=intel core 2 duo 2ghz
    ram=3gb ddr2
    vga=gf 8200 512 up to 1500
    hdd=320gb
    modem
    lcd=15.4
    اگه رم بالای 4 گیگ رو سیستم باشه و برنامه خاصی که استفاده می کنید دارای نسخه 64 بیتی باشد توصیه می شود ویندوز سون 64 بیتی نصب کنید در غیر اینصورت برای کارهای روزانه و برنامه های office ویندوز 32 بیتی مناسب است.

2. این کاربر از amir_psr بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

ممنون از راهنماییت. یه سوال دیگه در مورد ارتقا v6555 داشتم تا چه حد و کدوم قسمتاش ارتقا پیدا میکنه؟؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

ممنون از راهنماییت. یه سوال دیگه در مورد ارتقا v6555 داشتم تا چه حد و کدوم قسمتاش ارتقا پیدا میکنه؟؟
    بحث ارتقا در مورد لپ تاپ ها بسیار محدوده و اون هم شامل رم و هارد میشه.گرافیک هم upgrade شدنی نیست

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

بحث ارتقا در مورد لپ تاپ ها بسیار محدوده و اون هم شامل رم و هارد میشه.گرافیک هم upgrade شدنی نیست
    اخه من توی همین نت یه مقاله در مورد ارتقا cpu لپ تاپ های fujitsu خوندم میخواستم بدونم مدل v6555 هم این امکان واسش وجود داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

اخه من توی همین نت یه مقاله در مورد ارتقا cpu لپ تاپ های fujitsu خوندم میخواستم بدونم مدل v6555 هم این امکان واسش وجود داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    من تا بحال هر مدل از سری esprimo رو که باز کردم دارای cpu از نوع socket بوده و این یعنی که شما می تونی که cpu رو عوض کنی . با توجه به اینکه v6555 جایگزین v5505 هست و v5505 امکان تعویض cpu رو داره فکر می کنم که v6555 هم این امکان رو داشته باشه. حداکثر cpu که شما می تونی روی هر مدل fujitsu siemens بزاری تو datasheet هر مدل ذکر می شه که برای مدل v6555 حداکثر intel core2duo P8700 هست .
    datasheet مدل v6555 در لینک زیر هست:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

7. این کاربر از amir_psr بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

من تا بحال هر مدل از سری esprimo رو که باز کردم دارای cpu از نوع socket بوده و این یعنی که شما می تونی که cpu رو عوض کنی . با توجه به اینکه v6555 جایگزین v5505 هست و v5505 امکان تعویض cpu رو داره فکر می کنم که v6555 هم این امکان رو داشته باشه. حداکثر cpu که شما می تونی روی هر مدل fujitsu siemens بزاری تو datasheet هر مدل ذکر می شه که برای مدل v6555 حداکثر intel core2duo P8700 هست .
    datasheet مدل v6555 در لینک زیر هست:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    لینکی که دادید باز نشد. میشه راهنمایی کنید کجا میتونم این ارتقا را انجام بدم؟ این cpu چند GHz هستش؟ هزینش چقدره، صرفه اقتصادی داره؟
    ممنون از راهنماییاتون

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

کسی نیست این بحثو جواب بده؟؟
    کسی در مورد ارتقا گرافیک این لپ تاپ ها اطلاعات نداره؟ مخصوصا v6555

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

لینکی که دادید باز نشد. میشه راهنمایی کنید کجا میتونم این ارتقا را انجام بدم؟ این cpu چند GHz هستش؟ هزینش چقدره، صرفه اقتصادی داره؟
    ممنون از راهنماییاتون
    لینک رو چک کردم ، مشکلی نداشت . سرعت p8700 برابر 2.5 گیگاهرتز هست و اگر در یازار این cpu رو بتونید تا 70 هزار تومان بخرید صرفه داره اما بیشتر ارزششو نداره . در کل قبل از خریدن cpu ، از اینکه v6555 قابلیت تعویض cpu رو داشته باشه مطمئن بشید .

11. این کاربر از amir_psr بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

لینک رو چک کردم ، مشکلی نداشت . سرعت p8700 برابر 2.5 گیگاهرتز هست و اگر در یازار این cpu رو بتونید تا 70 هزار تومان بخرید صرفه داره اما بیشتر ارزششو نداره . در کل قبل از خریدن cpu ، از اینکه v6555 قابلیت تعویض cpu رو داشته باشه مطمئن بشید .
    ممنون از لینکی دادید.
    در مورد کارت گرافیک چطور، قابل ارتقا هست؟؟؟؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

سالام من v6555 دارام روي كيليد f11 عكس پروانه فن چه كاري انجام مي ده

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •