تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 28 اولاول 123456713 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 278

نام تاپيک: ◄ ™ Fujitsu Siemens اا بررسی و مباحث پس از خرید / درخواست مشاوره ممنوع ►

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

جناب arashyty
    آقا چی شد از وقتی v6555 رو خریدید دیگه پست نمیدید؟یعنی این قدر باحاله که دیگه بیخیال تاپیک فوجیتسو-زیمنس شدین؟
    از تجربه عملی کار با این مدل بگید تا استفاده کنیم (:

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

amir_psr عزیز;به نظر شما در مقایسه با acer(5738 4736 یا ( inspiron 1564). همه مونیتور led
    خرید فوجیتسو v6555 چه طوره؟( گفتین esprimo سری اقتصادیه;نهایتا با همه اینا بخرمش؟)
    شما باید کاربردت از لپ تاپ رو هم می گفتی . اگر کاربردت از سیستمی که می خوای بخری وب گردی و کار با نرم افزار های آفیس و یا بانک اطلاعاتی هست فوجیتسو زیمنس v6555 رو بخاطر کیفیت ساختش پیشنهاد می دم .

اما اگه سیستم رو برای دیدن فیلم و موزیک می خوای استفاده کنی سیستم 5738 ACER رو بخاطر صفحه نمایش HD+ و ورودی و خروجی های صوتی خوب ( HDMI و SPDIF) پیشنهاد می دم و در نهایت هم اگه سیستمی با پردازنده قوی برای اجرای برنامه های CPU Bound ( مثل IDE های برنامه نویسی Visual و ... ) بخوای 1564 dell رو بخاطر cpu قوی core i5 توصیه می کنم .

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

هر کی تجربه شو داره,بیاد راجع به این برند آلمانی نظر بده تا کم کم یه مرجع درست شه (قابل توجه دلخستگان و دلزده ها از جنسای چینی
    در وبلاگی هم که برای این برند زده ام اطلاعات بیشتری درباره این برند گذاشتم ، می تونید اطلاعات بیشتری رو هم اونجا پیدا کنید
    amircomputer2009.blogfa.com

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

فکر نمی کنم دیگه این مدل پیدا بشه چون مال نسل اول سری Esprimo هست و الان با مدل M9410 جایگزین شده اما اگر پیدا بشه از v6555 بهتره چون اولا وزنش 2.2 کیلو هست ثانیا UMTS داره ( که معمولا V6555 هایی که تو ایران هستند UMTS ندارند ) ، عمر باطری بهتری داره ( حدود 4 ساعت ) که با باطری دوم حدود 10 ساعت می شه ( دارای Modular Bay هست یعنی درایو dvd اون درمیاد و میشه باطری دوم بهش زد ) .

البته گرافیکش از v6555 ضعیف تره . در کل اگه هنوز تو بازار باشه برای کاربردهای غیر گرافیکی ( مثل وب گردی ، برنامه نوبسی ، نرم افزار های مالی و ... ) فوق العاده است.
    Last edited by amir_psr; 25-02-2010 at 00:08.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

سلام
    یعنی حتی با کش 1مگ و گرافیک ضعیفتر و رم 1گیگ در برابر 2مگ کش و gf8200 و 4مگ رم v6555 ;بازم M94xx بهتره؟
    در کل تاثیر کش تو کارایی چقدره؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

سلام
    یعنی حتی با کش 1مگ و گرافیک ضعیفتر و رم 1گیگ در برابر 2مگ کش و gf8200 و 4مگ رم v6555 ;بازم M94xx بهتره؟
    مدل m9400 با کانفیگ های مختلفی عرضه شده ( در ایران فکر کنم با دو نوع پردازنده p و T ) عرضه شد شما باید مشخصات m9400 رو که خوشتون اومده بگید به همراه قیمت تا بتونم بهتون بگم نسبت به 6555 میارزه یا نه.

در کل به لحاظ این که قابلیت حمل m9400 بالاتره و از مدل M از سری Esprimo هست (در صورتی که 6555 از مدل v سری Esprimo هست و سری V تو محصولات فوجیتسو زیمنس ابتدایی ترینه ) من به شخصا M9400 رو انتخاب می کردم . (البته به شرط قیمت خوب و کانفیگ تقریبا یکسان با 6555)

داره خودمونی میشه arashyty's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

خيلي باهاش حال ميكنم صفحه كليدش خيلي تو دست مياد
    كيفيت ال سي ديش خوبه ولي اكه از اطراف بهش نكاه كني خوب ديده نميشه لولا هاي محكمي داره . فكر كنم زيادي داغ ميكنه حدود 68 درجه توي اين مورد زياد مطمين نيستم خودتون نظر بديد.
    روي بازي امتحانش كردم از 75 درجه زياد تر نشد. فقط نميدونم رم ريدرش جطوري كار ميكنه جهار تا جا داره كه اكه رم رو بزاري توش از زيرش ميفته .
    همه ي دكمه هاي بالاش با كليىد fn كار ميكنه بجز كليد دور فنش جكار كنم؟
    از نظر خودم كه خيلي خوشكله
    اكه سوالي داشتيد بكيد.
    جند روز نبودم جون جايي بودم.
    صفحه كليدشم ج رو فقط داره اون يكي رو نداره كه نميتونم بنويسمش!!!!!!
    درايور هاش بخوبي نصب ميشه من الان ويندوز 7 دارم مشكلي نيست.
    هر كي ميخواد بخره بره بخره جون ايرادي نداره.
    Last edited by arashyty; 26-02-2010 at 08:54.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

منظورتون از نداشتن کلید "چ" رو نگرفتم؟
    باطریش چطوره؟
    کیفیت صدا؟

خيلي باهاش حال ميكنم صفحه كليدش خيلي تو دست مياد
    كيفيت ال سي ديش خوبه ولي اكه از اطراف بهش نكاه كني خوب ديده نميشه لولا هاي محكمي داره . فكر كنم زيادي داغ ميكنه حدود 68 درجه توي اين مورد زياد مطمين نيستم خودتون نظر بديد.
    روي بازي امتحانش كردم از 75 درجه زياد تر نشد. فقط نميدونم رم ريدرش جطوري كار ميكنه جهار تا جا داره كه اكه رم رو بزاري توش از زيرش ميفته .
    همه ي دكمه هاي بالاش با كليىد fn كار ميكنه بجز كليد دور فنش جكار كنم؟
    از نظر خودم كه خيلي خوشكله
    اكه سوالي داشتيد بكيد.
    جند روز نبودم جون جايي بودم.
    صفحه كليدشم ج رو فقط داره اون يكي رو نداره كه نميتونم بنويسمش!!!!!!
    درايور هاش بخوبي نصب ميشه من الان ويندوز 7 دارم مشكلي نيست.
    هر كي ميخواد بخره بره بخره جون ايرادي نداره.

آخر فروم باز mohsenfhm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    كرج

پيش فرض

سلام
    بله كش واقعا مهمه خصوصا در رندرينگ و پردازش هاي سنگين

داره خودمونی میشه arashyty's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

همون ج كه كه كفتم منظورم حروف فارسي كه عربي نداره تو صفحه كليدش نيست.
    من بار اولم هست كه لب تاب خريدم و اشناهام هم ندارن كه عمر باطري رو مقايسه كنم ولي فكر كنم خوبه
    صدا هم همينطؤر. اما اكه خوب تنظيمش كني عالي ميشه.
    ببخشيد رفته بودم اردو نتونستم جند روز بيام.
    براي من اين دكمه ي نقل قول كار نميكنه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •