تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 27 از 28 اولاول ... 17232425262728 آخرآخر
نمايش نتايج 261 به 270 از 278

نام تاپيک: ◄ ™ Fujitsu Siemens اا بررسی و مباحث پس از خرید / درخواست مشاوره ممنوع ►

داره خودمونی میشه nimamir's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

سلام من یه لپ تاپ فوجیتسو خریدم که نوشته اقلام همراه لپ تاپ :
    1.دفترچه
    2.کابل برق
    3.شارژر
    4.باتری لیتیومی

ولی باتری ای ندیدم تو جعبه کابل برقم سه شاخه است نمیشه به پریز زد راجع به این دو مشکل چیکار کنم

یعنی باتری تو خود لپ تاپه یا دو در کردن؟!

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2013

پيش فرض

دوسته عزیز باطری رو خوده لب تابه
    کابل برق اکثره لب تاب ها سه شاخست که باید براش تبدیل بگیرین

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2013

پيش فرض

دوستان نظرتون در مورد s761 چیه ؟؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2013

پيش فرض

دوستان يک سوال تا ۵ يا ۶ سال پيش لپ تاپ هاي فوجيتسو زيمنس واقعن ساخت المان بود اندکي گرانتر و با کيفيت ايا هنوز
    همينطور هست يا چيني شدن؟

مدیر انجمن اینترنت و شبکه Milad4171's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    Iran

پيش فرض

سلام من یه لپ تاپ فوجیتسو خریدم که نوشته اقلام همراه لپ تاپ :
    1.دفترچه
    2.کابل برق
    3.شارژر
    4.باتری لیتیومی

ولی باتری ای ندیدم تو جعبه کابل برقم سه شاخه است نمیشه به پریز زد راجع به این دو مشکل چیکار کنم

یعنی باتری تو خود لپ تاپه یا دو در کردن؟!
    دوست عزیز . لپ تاپ مثل مبایل باید از زیر دست استاندارد رد بشه برای همین تمام قطعات از حالت جایگاه دیفالتش خارج میشه. یه سری از لپ تاپ ها باطریشون خارج از دستگاه هست . برای همین تو دفترچه اقلام موجود رو باطری هم میزنن.

دوستان نظرتون در مورد s761 چیه ؟؟
    دستگاه خوبی هست بیشتر زمینه ی صنعتی داره! بستگی به این داره کاربرد شما از لپ تاپ چیه. اگه خیلی حرفه ای نیست LH532 خوبه .

دوستان يک سوال تا ۵ يا ۶ سال پيش لپ تاپ هاي فوجيتسو زيمنس واقعن ساخت المان بود اندکي گرانتر و با کيفيت ايا هنوز
    همينطور هست يا چيني شدن؟
    راستش قبلا مدل هایی که فوجیتسو زیمنس داشت آمیلو آمیلو پرو . اسپریمو و لایف بوک بود. که لایف بود جزو بهترین مدلهاش بود
    الانم بیشترش شده لایف بوک که من خودم بسیار زیاد می پسندمش. الان خودم یه LH دارم. که واقعا دارم ازش کار میکشم و هیچ کمبودی درونش حس نکردم. از همه لحاظ تکمیل هست.
    بازم بستگی داره که شما از این برند راضی هستین یا نه.
    من چون خودم قبلا یه M1425 آمیلو داشتم که هنوزم داره کار میده حتی باطریش. واسه همین خیلی به قدرت این برند اعتقاد دارم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2013

پيش فرض

سلام به دوستان
    من خاطره بسیار بدی از لپ تاپ های فوجیتسو دارم. چند وقت پیش پدرم یه AH531 خرید که بعد از یکسال بدون هیچگونه فشار خاصی قاب مونیتورش شکسته و خودمم چند ماه پیش یک دستگاه LH532 با گارانتی بهین خریدم که از لحظه ای که روشن شد دجار مشکل head crash بوده تا امروز و گارانتی هم زیر بار نمیره. الان موندم چیکار کنم. اگر دستگاه پدرم زودتر دچار مشکل میشد من دیگه نمیخریدم.

7. این کاربر از soren532 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

مدیر انجمن اینترنت و شبکه Milad4171's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    Iran

پيش فرض

سلام به دوستان
    من خاطره بسیار بدی از لپ تاپ های فوجیتسو دارم. چند وقت پیش پدرم یه AH531 خرید که بعد از یکسال بدون هیچگونه فشار خاصی قاب مونیتورش شکسته و خودمم چند ماه پیش یک دستگاه LH532 با گارانتی بهین خریدم که از لحظه ای که روشن شد دجار مشکل head crash بوده تا امروز و گارانتی هم زیر بار نمیره. الان موندم چیکار کنم. اگر دستگاه پدرم زودتر دچار مشکل میشد من دیگه نمیخریدم.
    دوست عزیز. من کاملا برعکس شما هستم و یه لپ تاپ M1425 دارم که مال 5 سال پیشه شایدم بیشتر ( با رم سنترینو و رم 1 گیگ و گرافیک 128) که زمان خودش غوولی بود. و این لپتاپ الان دست پدر من هست و کارای معمولیش رو باهاش انجام میده. اینترنت و تایپ و این کارا و هنوز دو ساعت باطری میده !
    خودمم یه لپتاپ LH532 دارم . فکر کنم یه شش ماهی هست که دارم ازش استفاده میکنم. و تنها دلیل خریدم از این برند قدرت قطعات هست. سرور های فوجیتسو تو دنیا حرف اول رو میزنه! کلا قطعات فوجیتسو جزو بهترین قطعات هستن و از این بابت خیالتون راحت باشه که از این جهت خرابی پیش نخواهد آمد
    در مورد LCD هم خوب شما باید ببینید مشکل چی بوده باید بررسیش میکردید. الان لپ تاپ منم بالاش تقریبا دو سه سانت از زیر قاب شکسته ولی به صفحه ی روشن نرسیده ولی خوب این مربوط به شرکت نیست و شما اگه واقعا احتیاج به تعویض اون قطعه دارید میتونید ( اگه بشه) داغیش رو بدی و با یه درصدی کمتر پول تعویض ال سی دی رو بدی!
    در مورد صفحه ی ای که میگین میشه توضیح بدی مشکل اصلیش چی بوده؟؟ شاید بتونم بگم مشکل کجاست و برای تعمیر یا تعویضش راهنماییت کنم!
    بعد هم بهم بگو گارانتی دستگاهت تا چه تاریخی هست!

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2013

پيش فرض

سلام
    احتمالا دستگاه شما مال زمانی هستش که هنوز کیفیت تجهیزات وارد شده به ایران خوب بوده.
    من هم همین فکر رو میکردم که رفتم سراغ این برند. سالهای قبل هم خاطره خوبی داشتم از این مارک.
    مشکل دستگاه من AH532 صدای کلیک هارد هستش. دقیقا نیم ساعت بعد از روشن دستگاه هر 2-3 دقیق یه صدای کلیک از هارد در میاد. که واقعا اعصاب خورد کنه. چون دارم کارای پایان نامم رو باهاش انجام میدم مجبورم هر 10 دقیقه یه بک آپ بگیرم که این هم کارمم رو کند میکنه هم حجم اطلاعات رو میبره بالا. این دستگاه رو دقیقا 2 ماهه که خریدم. یک بار هم فرستادم گارانتی و خیلی ریلکس گفتن سالمه !!!! به تعمیرکار دیگه ای گفتم گفت مشکل head ccrash هستش. تو اینترنت چنیدن جا رو دیدم همه به اتفاق همین رو گفته بودن. جوابگو نبودن گارانتی بیشتر از همه ادم رو ناراحت میکنه. شما فکرش رو بکن من 1.5 میلیون تومن هزینه کردم و هر سری هم همش تو استرسم. در نهایت هم باید خودم هارد رو عوض کنم. مشکل برای هر دستگاهی از هر برندی ممکنه پیش بیاد مهم اینه که یه پول اضافه بابت گارانتی دادم و دستم به هیچ بند نیست. نمیخوام قوانین انجمن رو نقض کنم و از گفته های گارانتی صحبت کنم که چه دلایلی رو برای من عنوان کردن .
    دستگاه پدرم هم دقیقا دوتا گوشه بالای مونیتور ترک خورده و این نشون دهنده کیفیت بدنه بسیار پایین هستش. اگه خواستید در پیغام خصوصی بهم خبر بدید عکس مونیتور رو براتون میفرستم. این دستگاه چون همیشه ثابت روی میز هستش حتی درش 10 بار هم باز و بسته نشده.
    حتتی در این حد به این مارک مشکوکم دیگه که فکر میکنم هر دوتا دستگاه ریفربیشد هستند.
    Last edited by soren532; 15-10-2013 at 22:59.

پروفشنال Extreme-Forces's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

دوستان 1 سوال.
    من یه لایف بوک مدل AH530 دارم.
    1 بار باتری تو لپ تاپ نبود و با شارژر روشن بود که ناگهان برق رفت
    برق اومد و لپ تاپ رو روشن کردم ، دیدم بالای مانیتور از فاصله 0.5 سانتیه بالای مانیتور یه خط افقی تا طرفین اومده و روی این خط ، پیکسل ها یه سریشون نورشون سفیده و یه سریشون خاکستری یا ابیه.
    الان تو این خط افقی ، پیکسل ها سوختن ؟ یا مثلا کارت گرافیک دچار مشکل شده ؟
    کسی همچین چیزی رو تجربه کرده ؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه sm6m10's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

سلام دوستان نظرتون راجع به ah531/gfo چیه؟من این لبتابو پارسال گرفتم رمش 4 بود گفتم یک رم 4 دیگر بذارن ولی باحاش مشکل دارم یک موقع سرعتش خیلی خوبه یک موقع تو اینترنت که میرم هنگ میکنه میره کما کلا کلافه شدم ؟علتش چیه از کجا بفهمم در ضمن core i5؟ چون رمشو عوض کردم مشکل داره ؟خواهش میکنم کمکم کنید؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •