تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 26 از 28 اولاول ... 1622232425262728 آخرآخر
نمايش نتايج 251 به 260 از 278

نام تاپيک: ◄ ™ Fujitsu Siemens اا بررسی و مباحث پس از خرید / درخواست مشاوره ممنوع ►

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2011

پيش فرض

البته یه مشکل عجیب دیگه هم هستش من از ظاهر ویندوز 7 بخاطر فایل اکتیو که داشت بدم میاد البته بعضی از ورژنها این مشکل رو دارن که بعد از نصب زیبایی ویندوز 7 از بین میره حالا یه نسخه از ویندوز رو که اکتیو شدنش اتوماتیک هست رو تهیه کردم اما نمیدونم چرا رم سیستم رو 3 گیگ نشون میده که حتی با روشن خاموش شدن هم درست نشد! موندم دلیلش چی میتونه باشه ویندوز هم ورژن 32 بیت هستش.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2011

پيش فرض

بد نیست که یه سری به سایت شرکت بهین بزنید.

3. 2 کاربر از IMANKGB بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

البته یه مشکل عجیب دیگه هم هستش من از ظاهر ویندوز 7 بخاطر فایل اکتیو که داشت بدم میاد البته بعضی از ورژنها این مشکل رو دارن که بعد از نصب زیبایی ویندوز 7 از بین میره حالا یه نسخه از ویندوز رو که اکتیو شدنش اتوماتیک هست رو تهیه کردم اما نمیدونم چرا رم سیستم رو 3 گیگ نشون میده که حتی با روشن خاموش شدن هم درست نشد! موندم دلیلش چی میتونه باشه ویندوز هم ورژن 32 بیت هستش.
    باید ویندوز 64 بیت نصب کنید تا رم رو کامل نشون بده. البته من خودم ویندوز 32 رو نصب کردم. بعضی از نرم افزارهای 64 بیت سخت تو بازار پیدا می شه و یه کم دردسر داره البته بودنش که هست.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

دوستان کسی SH-531-Aداره؟میشه از معایبش بگید و اینکه مناسب بازی هست یا نه؟

آخر فروم باز shahinfarasystem's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام

1) از کجا ادم میتونه مطمئن بشه لپ تاپ فوجیتسو واقعا ساخت آلمانه؟؟
    اگر اینطوره پس چرا اینقدر تو بازر کمه، مدلاش محدوده و استقبال چندانی ازش نمیشه و همچنین قیمتش با برندای چینی تفاوت قیمت چندانی نداره چه بسا از یه سری برند ها ارزون ترم هست

2) اگر احیانا مشکلی برای قطعاتش پیش بیاد لوازم یدکی اش راحت پیدا میشه؟

3) نهایتا فوجیتسو قابلت تاپی داره که بخوام به خاطر اون سراغ برند دیگه ای نرم؟؟؟

ممنون میشم پاسخ بفرمایید

آخر فروم باز shahinfarasystem's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام

اگر اینطوره پس چرا اینقدر تو بازر کمه، مدلاش محدوده و استقبال چندانی ازش نمیشه و همچنین قیمتش با برندای چینی تفاوت قیمت چندانی نداره چه بسا از یه سری برند ها ارزون ترم هست

ممنون میشم پاسخ بفرمایید
    دوستان اگه میشه یه جوابکی به ما بدن یه کم روشن شیم.....ممنون

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

سلام

ممنون میشم پاسخ بفرمایید
    بله دوست عزیر شرکت فوجیتسو شرکت معتبری هستش که اصالتا ژاپنیه که امتیاز زیمنس المان رو هم خریده یعنی حالا بخشی از شرکتش توی آلمانه و برخی از محصولاتش رو اونجا تولید میکنه.
    کلا ایرانی ها اینجورین که یه جنسی که یکی ازش تعریف میکنه رو میگیرن و به سراغ جنسای دیگه نمیرن مثلا لپتاپ دل و یا گوشی نوکیا واسه اینه که استقبال ازش نشده در ضمن حالا که یه برند معروف اومده دستگاه های ارزون تر و با کیفیت عالی ارائه داده ما چرا ناراحتیم همین هم عادت ما ایرانیا ست که اگه هرچی گرونتر باشه فک میکنیم حتما اون بهتره.
    در مورد قطعات هم باید بگم این برند تحت ضمانت یک شرکت معتبر به نام بهین هست و حتما فکری هم واسه قطعاتش کرده.
    من یک دستگاه از این برند دارم خیلی ازش راضیم . کارم هم تعمیرات موبایله همه کاری هم باهاش میکنم صبح تا شب هم توی مغازه روشنه دو ساله دارمش خم به ابروش هم نیومده
    همه چیزش خوبه به خصوص کیفیت صفحه نمایشش نصبت به بقیه برند ها و نیز اصتلاحاً خر کاره

آخر فروم باز ARASH66's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2005
    محل سكونت
    ■ قلب زمین

پيش فرض

در حال حاظر محصولات این شرکت ساخت کدام کشور می باشد ؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2013

پيش فرض

با سلام
    برای من که کارهای پردازشی و در واقع سرعت پردازش لپ تاپ واسم خیلی مهمه چه برندی پیشنهاد میدین؟ البته واسه رنج قیمتی 1.5 تا 2تومن
    در بین لپ تاپهای فوجیتسو کدوم مدلش بهتره از لحاظ سرعت پردازش و کارهای گرافیکی با نرم افزارهای مهندسی؟
    به فکر بازی و اینجور چیزا اصلا نیستم.
    مرسی

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

در کل فکر میکنم سری AH المانی هستند وسری lh چینی باشند (این نظر صد در صد نیست)

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •