تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 15 از 28 اولاول ... 511121314151617181925 ... آخرآخر
نمايش نتايج 141 به 150 از 278

نام تاپيک: ◄ ™ Fujitsu Siemens اا بررسی و مباحث پس از خرید / درخواست مشاوره ممنوع ►

مدیر انجمن اینترنت و شبکه Milad4171's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    Iran

پيش فرض

در آورد باطری کاری نداره. یه خار داره یه طرف که به سمت بالا و پایین میره. باید بره سمت علامت قفل باز
    بعد اون یکی کلیدی که حالت فنری داره رو نگه میداره و از جایی که تو رفتگی داره باطری رو به سمت بالا حل میدیم!!
    فکر نکنم در آوردن باطری کاری داشته باشه!!

پروفشنال !Bikhaneman!'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

سلام دوستان
    واقعیتش من این هفته مجبورم یه لپ تاپ بخرم چون همه کارام با لپ تاپه..الان یه Sony سری NR دارم که دو سال و نیم برای فوق العاده خوب کار کرده و آخ نگفته..نه مشکل گرمایی داشته نه گیر و گوری داشته..الان میخوام لپ تاپ بگیرم دیدم یکی از همکارام که علاقه زیادی به فوجی داره گفته اینو بگیرم و سری Lifebook رو پیشنهاد داده که یه مدل AH530 داره با مشخصات گرافیک 1 گیگ ATI و CPU Intel Dual Core P6100 و رم 3 گیگ و هارد 320 و ...به قیمت 770 که به نظرم خیلی عالی اومد

اما چندتا سوال برام خیلی مهمه:

1- تا جایی که من در جریانم تا چند وقت پیشا همین لپ تاپهای فوجی زیر 1 تومن نبود الان برای چی اینقدر ارزون شده؟!! یعنی از کیفیت ساختشون کم کردن تا ارزون بشه؟!
    2- در کل میشه مثل لپ تاپ خودم روزی بیش از 15 ساعت روشن بمونه و مشکلی براش پیش نیاد؟
    3- گرافیکش 1 گیگه..قبول..اما ممکنه تو بازی اینقدر داغ بشه که نشه ازش استفاده کرد؟!

کلا بخاطر عادتی که به سونی کردم و انصافا دیدم برخلاف نظر خیلی از دوستان که میگن سونی پول اسمشو میخوره اما پول کیفیت و حاشیه امنیتی که برای مشتریاش به وجود میاره قیمتش بیشتره و خوب نوش جونش، یکم سخته یدفه لپ تاپی بگیرم که هنوز تو این سریها تستشو پس نداده

با تشکر

تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    Iran

پيش فرض

اما چندتا سوال برام خیلی مهمه:

1- تا جایی که من در جریانم تا چند وقت پیشا همین لپ تاپهای فوجی زیر 1 تومن نبود الان برای چی اینقدر ارزون شده؟!! یعنی از کیفیت ساختشون کم کردن تا ارزون بشه؟!
    2- در کل میشه مثل لپ تاپ خودم روزی بیش از 15 ساعت روشن بمونه و مشکلی براش پیش نیاد؟
    3- گرافیکش 1 گیگه..قبول..اما ممکنه تو بازی اینقدر داغ بشه که نشه ازش استفاده کرد؟!
    ارزونیش بخاطر کانفیکی هست که داره. مثلا این سیستمی که شما اسم بردین cpu DUAL CORE داره.
    کلا فوجتسو رنج قیمتیش از 500 تومن شروع میشه تا 3 تومن و بیشتر!

2- من همین مدل رو هفته پیش واسه دوستم گرفتم.
    دوستم خونه شون adsl داره. شبا میذاره رو تورنت دارنلود بشه. صبح میره سر کار شب برمیگرده . فایلش دانلود شده. تازه بازم با لپ تاپ کار میکنه !!!
    خود من پیش اومده یک هفته سیستم رو خاموش نکردم!!
    خداییش بی طرف میگم عالیه!!

3- من همین دیشب همین مدل رو منتها با رم 4 گیگ و سی پی یو CORE I5 تنیس و MIRROR'S EDGE بازی کردم. کلا شاید 4 5 ساعت شد. هیچ اتفاقی نیم افته
    ولی خوب به هر حال پروسس میکنه و چیپ گرافیک داغ میشه . بهر حال یکم گرما داره.
    واسه من که لپ تاپ خودم مال 4 سال پیشه واقعا نمیشه با همدیگه مقایسه کرد. لپ تاپ خودم وقتی داغ میشه دیگه نمیشه به کیبرودش دست زد
    به نظرم اگه با CPU مشکلی نداری( البته ضعیف هم نیست. ولی خوب بعضی ها فکر میکنن DUAL CORE قدیمی شده!) واقعا سیسم خوبیه!
    مخصوصا گرافیکش که در مقایسه با 5750 و M310 خیلی خوب عمل میکنه!

( از همه این حرفا گذشته با داشتن یه LCD 15.6 اینچی وزن واقعا عالیه داره. چون درونش از کربن استفاده شده ( مال من فکر کنم از فولاد باشه . واسه 4 سال پیشه) فکر کنم با این اندازه وزنش کمتر از دو کیلو و نیم هست!)
    Last edited by Milad4171; 02-12-2010 at 14:07.

4. این کاربر از Milad4171 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Squall Leonhart's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    اروميه

پيش فرض

من یه مدل فوجیتسو دارم که کار کرده خریدمش. میخوام بدونم نیازی به سرویس کردنش هست یا نه؟ خودم میتونم سرویسش کنم یا بدم بیرون. البته مشکلی نداره ولی احساس میکنم که فنش کار نمیکنه! البته ندیدم که داغ بکنه. هر شب تا صبح میزارم تورنت دانلود بکنه. وقتی باهاش کار میکنم یه صدای جق جق هم میده نمیدونم صدای هاردش هست یا چیز دیگه ای هست!

تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    Iran

پيش فرض

من یه مدل فوجیتسو دارم که کار کرده خریدمش. میخوام بدونم نیازی به سرویس کردنش هست یا نه؟ خودم میتونم سرویسش کنم یا بدم بیرون. البته مشکلی نداره ولی احساس میکنم که فنش کار نمیکنه! البته ندیدم که داغ بکنه. هر شب تا صبح میزارم تورنت دانلود بکنه. وقتی باهاش کار میکنم یه صدای جق جق هم میده نمیدونم صدای هاردش هست یا چیز دیگه ای هست!
    بعضی مدل ها این صدا رو میده. تو سکوت میشه شنیدش! ولی فکر نکنم موردی باشه! به نظر میرسه مربوط به خود سیستم باشه. احتمالش زیاده که مربوط به فن باشه. معملا جاش یا سمت راست هست یا وسط!
    ولی خود دقیقا نمیدونم از چیه! ولی به احتمال 99% صدای فن هستش!
    ولی سرورس کردن که شما ببرین نمایندگی یا هرجا به بلوور میزنن توش تمام شکافها رو پاک سازی میکنن!!
    اگه هم مشکلی باشه حلش میکنن!
    ولی اگه واقعا مشکلی نیست لازم نیست!!

7. 2 کاربر از Milad4171 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Squall Leonhart's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    اروميه

پيش فرض

کی بفهمم مشکلی داره یا نه؟! یادم میاد که فن پاور دسکتاپم رو گرد و خاک گرفته بود و وقتی که دیدم فنم سوخت تازه فهمیدم که باید سرویسش میکردم!!! نگو از کار افتاده و سوخته! دیگه نمیخوام این بلا به سر لپ تابم بیاد!

تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    Iran

پيش فرض

نه
    فن لپ تاپ مثل فن دسکتاب در معرض هوا نیست زیاد که بخواد گرد و خاک اونطوری بگیره
    ولی خوب ممکنه آلودگی و گرد و خاک محیط جمع بشه و توی طولانی مدت خودش رو نشون بده
    شما برو تو بایوس
    ببین حرارت CPU چقدره!؟
    معمولا حد نرمالش رو خودش مشخص میکنه
    اگر نرمال بود همه چیز عادیه!
    -
    ولی در کل بعید میدونم مشکلی باشه!!
    Last edited by Milad4171; 03-12-2010 at 00:59.

10. 2 کاربر از Milad4171 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

میلاد جان از اطلاعات خوبت ممنون
    خیلی دوست داشتم مثل سابق اسمش فوجیتسو زیمنس بود..خیلی کلاس داشت
    در مورد سر و صدای لپ تاپ هم تو این دو سه تا مدلی که دست دوستان و همکاران دیدم خیلی خوب بودن و مثل لپ تاپ خودم بی سر و صدا بودن حالا با توجه به اینکه گفتید برای دوستتون خریدید، از این نظرا چطور بود؟

کلا نقطه ضعف خاصی داره؟

با تشکر

تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    Iran

پيش فرض

خیلی دوست داشتم مثل سابق اسمش فوجیتسو زیمنس بود..خیلی کلاس داشت
    در مورد سر و صدای لپ تاپ هم تو این دو سه تا مدلی که دست دوستان و همکاران دیدم خیلی خوب بودن و مثل لپ تاپ خودم بی سر و صدا بودن حالا با توجه به اینکه گفتید برای دوستتون خریدید، از این نظرا چطور بود؟

کلا نقطه ضعف خاصی داره؟
    خواهش میکنم!! من خودم به فوجتسو و ایسر علاقه خاصی دارم!

درسته. لپ تام منم فوجیتسو زیمنس هست.
    ولی فوجنستو زیمینس آرم مشخصی نداشت و این یک ضعف بزرگش بود!
    کدوم از اینا قشنگ تریه؟

غیر از این موضوع چون تکنولوژِی اصلی این کار واسه فوجستوی ژاپن بود سال 2006 اومد سهام زیمنس رو در آلمان خرید و باعث شد که خیلی پیشرفتها در عرصه ی این برند صورت بگیره
    مثلا یکی از موارد ساده و پیش پا افتاده اش بسته بندی لپ تاپ ها.
    کارت لپ تاپ ها معمولا از بدون هیچ کنترلی و نظراتی ساخته میشد کارتن هایی که دست گرفتنش واقعا واسه شرکت به این عظمت که غیر از لپ تاپ سرورهای عظیمی رو میسازه که خیلی از شرکت های بزرگ دارن ازش استفاده میکنن! واقعا افت داشت با این همه قدرت این بسته بندی مزحرف رو داشته باشه
    به نظر منم الان ظاهرش خیلی بهتر شده روی قطعات نظارت بیشتری میشه. روی اسمبل کردن
    -
    الان این مدل لپ تاپ شما نقاط قوتی که داره
    شوک سنسور. سیستم اکو برای زمانی که باطری کمه/ تمام منابع رو به حداقل میرسونه!
    کیبورد ضد مایعات
    باطری با سلول ژاپنی با 2 ساعت نیم استفاده !
    سبک از جنس کربن
    گرافیک قوی که به طور معمول با اون رم حدودا 2 گیگ به شما گرافیک میده
    رنگ بندی زیبا و جذاب! پورت های کامل. از وبکم و بلوتوپ و Hdmi و شبکه !
    -
    فکر کنم نقطه ی ضعفش اونم برای ما که تو ایرانیم نداشتن پورت دیال آپ باشه!
    کلیوردش دکمه های ماشین حساب هم داره . بنظر من یکی دیگه از ضعف هاش کوچیک بودن دکمه های جهت بالا پایین و چپ و راست میتونه باشه!!
    از کوچک بودن تاچ پد موس( البته واسه من یه حسن محصوب میشه چون اصلا ازش استفاده نمیکنم)

اینجا رو یه نگاه بنداز. اصلا قصد تبلیغ ندارم. گارانتی اصلی این مدل توی ایران این شرکته: قیمتش هم زده:
    این لپ تاپی هست که شما میخواین با گرفیک ATi
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    این دو تا عکس کیبورد مشخصه!
    تو یکی هم دکمه های جهت مشخصه. این که میگم کوچیک هست شاید نباشه هااا. ولی به نظر من یکم سایزش کوچیکه. کلا دکمه ها کوچیک تر شدن تا دکمه های ماشین حساب جا بشه رو برد!

Last edited by Milad4171; 03-12-2010 at 13:55.

13. 2 کاربر از Milad4171 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

فکر کنم نقطه ی ضعفش اونم برای ما که تو ایرانیم نداشتن پورت دیال آپ باشه!
    کلیوردش دکمه های ماشین حساب هم داره . بنظر من یکی دیگه از ضعف هاش کوچیک بودن دکمه های جهت بالا پایین و چپ و راست میتونه باشه!!
    از کوچک بودن تاچ پد موس( البته واسه من یه حسن محصوب میشه چون اصلا ازش استفاده نمیکنم)

اینجا رو یه نگاه بنداز. اصلا قصد تبلیغ ندارم. گارانتی اصلی این مدل توی ایران این شرکته: قیمتش هم زده:
    این لپ تاپی هست که شما میخواین با گرفیک ATi
    میلاد جان یدونه ای..خدا خیرت بده
    کلی بهش امیدوار شدم
    والا خودم اصلا از دیال اپ استفاده نمیکنم چون تو شرکت که وایرلس داریم و تو خونه هم ADSL و تو سفر هم از EDGE ایرانسل استفاده میکنم (با گوشی)
    فیلماشو تو Youtube دیدم..کلا به دوستان پیشنهاد میکنم هر لپ تاپی میخان بگیرن تو این سایت یه سرچ کنن، ویدئوشو نشون میده چون اکثر عکسهایی که تو سایتها هست، قیافه واقعی اون لپ تاپ
    رو نمی تونه برای شما متصور کنه..تو ویدئوهاش دیدم واقعا این شرکت از نظر طراحی نسبت به چند سال قبل یه تکون اساسی به خودش داده

به هیچ وجه نمی تونم از TouchPad استفاده کنم همیشه با موس کار میکنم.

با این تعاریف دیگه مجاب شدم و ایشالا فردا پسفردا میرم سراغش

از شما هم خیلی ممنونم

15. این کاربر از !Bikhaneman! بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •