تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 10 از 10

نام تاپيک: چرا هزینه ی رانژه افزایش یافت؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2012

12 چرا هزینه ی رانژه افزایش یافت؟

یکی از تغییراتی که در سرویس های جدید غیرحجمی رخ داد و کمتر کسی متوجه اون شد افزایش هماهنگ هزینه رانژه(رانژه و تخلیه) شرکت ها به 12 هزار تومان بود که تا قبل از اون بعضی شرکت ها مثل های وب بعنوان طرح تشویقی و رایگان انجام میدادند و بعضی دیگه مثل پارس انلاین و... مبلغ5هزار تومن بابت اینکار دریافت میکردند.
    اما ببینیم مصوبه 237 رو که شرکت ها این افزایش قیمت رو با اون توجیه میکنند:

همونطور که میبینید همه شرکت ها سقف و (حداکثر) قیمت رو در نظر گرفتند و قانونا میتونند 40 درصد کم کنند(مگه هزینه رانژه مخابراتی رو به مخابرات نمیدن؟!!یعنی میتونن بگن ایندفعه رو کمتر حساب کن؟البته ازون <درصورتی که> مشخصه همه چیز :|)
    در هر صورت این هزینه هر جا میره چه مخابرات که بعد از چند برابر کردن هزینه خطوط و اعمال حداقل مصرف و ...کار ساده رانژه رو برای مشترکاش با دریافت هزینه انجام میده چه isp ها؛هزینه تجربه تنها دو شرکت مختلف برای کاربران(24 هزار تومان) سنگین و غیر رقابتی بوده و خواستار حداقل کاهش آن هستیم....لطفا به اشتراک بزارید

2. این کاربر از ehsanehsan007 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز albertxx's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2014

پيش فرض

از دستاورد های وزیر جدید هست
    در مورد حداکثر قیمت گفتید که نکته اینجاست تو طرح های غیر حجمی سقف حداکثر قیمت داده شده که میتونن تا 80 درصد بگیرن در حالی که شرکت ها دقیقا همون حداکثر قیمت رو میگیرن
    و حتی رقابت اصلی هم سر همون هست ! یعنی تعرفه های کمتر واسه آقایون به صرفه نیست !
    فقط 16 مگ !

4. 2 کاربر از albertxx بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2016

پيش فرض

هزینه رو برد بالاتر که مثلا 24 ساعته رانژه کنند

6. 2 کاربر از mahan999 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2012

پيش فرض

برای مثال الان شاتل خوب ازین موضوع به نفع خودش استفاده کرده و بجای اینکه در آینده مجبور به رقابت باشه جشنواره با تخفیف اندک اونم سه ماهه گذاشته و بعد از اینکه کلی کاربر جذب کرد بعد از سه ماه،مشترک بخاطر طولانی بودن تخلیه و رانژه و همین هزینه ای که ذکر شد ترجیح میده حجم کمتر رو تحمل کنه و شاتل بمونه!!

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

چقدر هم که 24 ساعته رانژه می کنن! تازه گفت جا بجایی باید ظرف حداکثر یک روز انجام بشه، یعنی ظرف یک روز شما بتونی از یه شرکت به یه شرکت دیگه انتقال بدی کامل و به خاطر نداشتن اینترنت از کار و زندگی نیفتی

الان حداقل سه روز کش میدن قضیه رو، خود 195 هم من تماس گرفتم گفت اگر شرکت قبلی ظرف 5 - 6 روز تخلیه نکرد اون وقت می تونید شکایت کنید!

5 - 6 روز طول بکشه شرکت قبلی تخلیه کنه 5 - 6 روز هم طول بکشه شرکت جدید رانژه کنه، هیچی دیگه یهو دو هفته اینترنت نداری!

9. این کاربر از The Dreadnaught بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه FAR FAR251's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2013
    محل سكونت
    QOM

پيش فرض

اینا همش برا گرفتن پوله ، الان پارس آنلاین برای تخلیه خط از من ۵۵۰۰ پول میخواد ، یازده روزه هم تخلیه نکرده ، شکایت هم فایده نکرده

11. این کاربر از FAR FAR251 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز albertxx's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2014

پيش فرض

اینا همش برا گرفتن پوله ، الان پارس آنلاین برای تخلیه خط از من ۵۵۰۰ پول میخواد ، یازده روزه هم تخلیه نکرده ، شکایت هم فایده نکرده
    اگه اشتباه نکنم بعد یه مدتی خودش تخلیه میکنه ( البته اگه تو اون مرکز پورت خالی نداشته باشه )

13. این کاربر از albertxx بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه mahyar21's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

تخلیه پول نمیگیرن فک کنم
    برای راه اندازی پول میگیرن
    من دیروز از آسیاتک جمع آورری کردم هیچ چی نگرفتن ازم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2012

پيش فرض

فعلا تنها شرکتی که 24 ساعته یا حتی کمتر خط رو رانژه میکنه مخابراته

کاربر فعال انجمن اینترنت misam5526's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

تخلیه پول نمیگیرن فک کنم
    برای راه اندازی پول میگیرن
    من دیروز از آسیاتک جمع آورری کردم هیچ چی نگرفتن ازم

هزینه جمع اوری و رانزه باهم (12 هزار) گرفته میشه موقع ثبت نام. پس شما هم اون پول رو دادید.

پارس انلاین برخلاف باقی شرکتها در جشنوارش هیچ پولی از این بابت نمیگیره زمان ثبت نام. یعنی اون 12 تومن رو اضافه نمیکنه به فاکتور. موقع تخلیه اگه جشنواره بوده باشه ثبت نام، از کاربر 5500 بابت تخلیه گرفته میشه.

در ضمن قبلا هم همین قیمتا بود. فقط بعضی شرکتا تشویقی می دادند مثل های وب و بعضی نمیدادند و همون پول رو میگرفتند مثل شاتل (من به شاتل پارسال همینقدر بابت رانزه دادم زمان ثبت نام در حالیکه های وب همون موقع فقط 5 تومن بود هزینش)

17. این کاربر از misam5526 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •