تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 6 اولاول 123456 آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 60

نام تاپيک: پارس آنلاین از ساعت چند شب به بعد مجانی؟

کـاربـر بـاسـابـقـه mohsen_gh1991's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    در جای خشک و خنک، دور از دسترس اطفال

پيش فرض

آره پینگش بالاست ولی سرعت دانلودش خوبه به خصوص شبانه که در حد قابل قبولی قرار داره.

پروفشنال Masoud.Neshat's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008

پيش فرض

این تست خودتونه برای شبانه ، شما ازین راضی هستین؟!

این هم روزانشه. با اینکه سرعت دانلود خوبه ولی پینگش بیشتر از 3 برابر مقدار متوسط ونرماله ! پینگ 728 میلی ثانیه یعنی فاجعه ! تو ایران نورمش بین 250 تا 350 هستش. این یعنی نقص فنی تو سخت افزاریا نرم افزار روترهاشون وجود داره یا بطور کلی پیکربندی شبکشون ایراد داره ؛ قطعا.

آره پینگش بالاست ولی سرعت دانلودش خوبه به خصوص شبانه که در حد قابل قبولی قرار داره.

این
    حد قابل قبول رو باید بازش کنیم و شفاف باشه ، اعداد و ارقام حدود 35 تا 40 کیلوبایت برثانیه رو نشون میدن، پس شبی حدود 650 مگ دانلود میشه کرد البته بشرطیکه دانلود مستقیم باشه یعنی اکانت رپیدشیر داشته باشید، ولی با تورنت چون سرعت آپلودش پایینه و نصف سرعت دانلودشه و تورنت به هردوتاش حساسه ، نهایتا دریافت خیلی کاهش پیدا میکنه. من الان با سرویسی که هم دانلودش هم آپلودش 512 هست با چنتا تورنت سریع و خوب در ساعت 150 مگ میگیرم پس با سرعت آپلود 184 کیلوبیتی این مقدار قطعا کم و کمتر میشه.

پروفشنال reza41's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    قم

پيش فرض

دوستان من الان چند وقته که در طول روز سرعت خوبی دارم و مثل همیشه است اما از ساعت یک شب که رایگان میشه سرعت من به زیر 1 کیلو بیت در ثانیه می رسه هر چقدر هم زنگ میزنم میگم میگن مشکلی نیست. کسی دیگه این مشکل رو داره. واقعا از پشتیبانی اینها هیچ کاری بر نمیاد

پروفشنال Masoud.Neshat's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008

پيش فرض

دوستان من الان چند وقته که در طول روز سرعت خوبی دارم و مثل همیشه است اما از ساعت یک شب که رایگان میشه سرعت من به زیر 1 کیلو بیت در ثانیه می رسه هر چقدر هم زنگ میزنم میگم میگن مشکلی نیست. کسی دیگه این مشکل رو داره. واقعا از پشتیبانی اینها هیچ کاری بر نمیاد
    همینه دیگه! اکثر شرکتا همینجوره. تازه یه شرکت که اسمشو نمی برم گفته بود :
    "شبانه رایگان اشانتیونه که شرکت لطف میکنه به کاربراش میده و هیچ وظیفه ای در موردش نداره! اگر کنده، قطعی داره یا هر چیز دیگه پیگیریش در تعهد ما نیست!"

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

سرویسی که هم دانلودش هم آپلودش 512 هست با چنتا تورنت سریع و خوب در ساعت 150 مگ میگیرم پس با سرعت آپلود 184 کیلوبیتی این مقدار قطعا کم و کمتر میشه.
    شما از کدوم شرکت سرویس میگیرید؟

همینه دیگه! اکثر شرکتا همینجوره. تازه یه شرکت که اسمشو نمی برم گفته بود :
    "شبانه رایگان اشانتیونه که شرکت لطف میکنه به کاربراش میده و هیچ وظیفه ای در موردش نداره! اگر کنده، قطعی داره یا هر چیز دیگه پیگیریش در تعهد ما نیست!"
    عجیبه پشتیبان شاتل هم همین حرف رو میزد.

کاربر فعال فلسفه A.M.D.D.E.V.I.L's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    Void

پيش فرض

نه هنوز وقتش نیومده که ما حتی با دادن مبالغ هنگفت پول به این شرکت ها یک سرویس درست حسابی بگیریم
    تنها چیزی که ارزش داره اینه که (البته واسه افرادی که تو تهران نیستند ممکنه جواب نده):
    خوب درس بخونید
    از یکی از دانشگاه های تهران قبول بشید (ترجیحا علم و صنعت)
    و بترکونید تو خوابگاه من که هر چی فایل بالای 500 مگ میخوام دانلود کنم لینکشو میدم به دوستم که توی علم و صنعت میخونه

پروفشنال !As@d's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    Vavan

پيش فرض

پارس آفلاين! الان شبانه اش! افتضاح شده.... صد رحمت به ديال آپ! دانلود 2 تا 3 كيلوبايت در ثانيه! حتي براي باز كردن صفحات ساده هم بايد كلي منتظر بمونم! قبلا اينطوري نبود ...

پروفشنال reza41's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    قم

پيش فرض

پارس آفلاين! الان شبانه اش! افتضاح شده.... صد رحمت به ديال آپ! دانلود 2 تا 3 كيلوبايت در ثانيه! حتي براي باز كردن صفحات ساده هم بايد كلي منتظر بمونم! قبلا اينطوري نبود ...
    آره واقعا. بعضی وقتا که کمتر از یک کیلو بیت هست. واقعا افتضاحه هر چقدر هم زنگ می زنی هیچ اتفاقی نمی افته و فقط توجیه الکی می کنن

پروفشنال !As@d's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    Vavan

پيش فرض

شنيدم كه عمدا اينكارو كردند....(پس تماس بي فايده هست...) ظاهرا چون رايگانه زورشون برده... نكنه به سرورشون فشار بياد! حيف كه حق انتخاب زيادي ندارم و بايد بين بد و بدتر اينو انتخاب كرد.

داره خودمونی میشه amin_damer's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    tabriz

پيش فرض

نه هنوز وقتش نیومده که ما حتی با دادن مبالغ هنگفت پول به این شرکت ها یک سرویس درست حسابی بگیریم
    تنها چیزی که ارزش داره اینه که (البته واسه افرادی که تو تهران نیستند ممکنه جواب نده):
    خوب درس بخونید
    از یکی از دانشگاه های تهران قبول بشید (ترجیحا علم و صنعت)
    و بترکونید تو خوابگاه من که هر چی فایل بالای 500 مگ میخوام دانلود کنم لینکشو میدم به دوستم که توی علم و صنعت میخونه

ma daneshgahe tabriz vazemon az hame behtare vali fagat tabestona ,sorate download tabestona ta 76 Mb/s mirese to 3 saat mishod 30 gig download kard!!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •