تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 4 از 4

نام تاپيک: مشاوره جهت خریددوربین (تا 150 تومن)

پروفشنال najee's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض مشاوره جهت خریددوربین (تا 150 تومن)

سلام.این اولین پست من تواین فروم هست ناامیدم نکنید.من یه دوربینی تا سقف150تومن میخوام خب بیشترازاین ندارم چکارکنم.با یهخورده جستجو من به این چهارمدل رسیدم حالا چون هیچ تخصصی راجع به دوربین ندارم ازشمامیخوام که یه دوربین که مناسب من باشه رومعرفی کنید.مناسب از هرلحاظ من سیستم کامپیوتری زیاد جمع کردم مثلا یه cpuبا یکی دودهم فرکانس کاری بیشتر ولی 10-15هزارتومن بیشتر اصلا توصیه نمیکنم میخوام این دوربینم هم همینطوری باشه یه سئوال دیگه امکان داره قمتها حداقال تا عید پایین تر بیاد یه چیز بهتر گیرم بیاد یانه؟23/10/88Canon A1100Is 12.1 Mpix 170Canon A480 10m pix 123Fuji film j30 12 m pix 150Fuji film A107 10mpix 107

حـــــرفـه ای seymour's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

سلام.این اولین پست من تواین فروم هست ناامیدم نکنید.من یه دوربینی تا سقف150تومن میخوام خب بیشترازاین ندارم چکارکنم.با یهخورده جستجو من به این چهارمدل رسیدم حالا چون هیچ تخصصی راجع به دوربین ندارم ازشمامیخوام که یه دوربین که مناسب من باشه رومعرفی کنید.مناسب از هرلحاظ من سیستم کامپیوتری زیاد جمع کردم مثلا یه cpuبا یکی دودهم فرکانس کاری بیشتر ولی 10-15هزارتومن بیشتر اصلا توصیه نمیکنم میخوام این دوربینم هم همینطوری باشه یه سئوال دیگه امکان داره قمتها حداقال تا عید پایین تر بیاد یه چیز بهتر گیرم بیاد یانه؟23/10/88Canon A1100Is 12.1 Mpix 170Canon A480 10m pix 123Fuji film j30 12 m pix 150Fuji film A107 10mpix 107
    همونطور که خودت هم حدس زدی، بودجه ات پایینه .. اما خب آدم محدودیت داره دیگه .. بهرحال اگه احساس می کنی با کمی صبر میتون افزایش قابل توجهی در بودجه ات بدی، ارزشش رو داره... حداقل تا 200 برسونش .. بهرحال این مدلها رو دنبال کن-- نمی دونم دقیقاً چند هستن، ولی حدود بودجه توان:

a1100 از canon --- ضمناً j120 از فوجی --- w220 سونی.

* ایشالا در این فوروم یا هر فوروم دیگه که عضو هستی خاطرات خوب برات رقم بخوره، کارت راه بیفته و دوستای خوب پیدا کنی .. برای من که اینطور بود ..

کاربر فعال MP3 Player sastwhc's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

اتفاقا منم این هفته اخیر دچار داستانی شدم(تویه تاپیک مشاوره خرید دوربین هست)که با ید یه انتخابی در همین حدود میکردم.گرچه متاسفانه هنوز فرصت نشده برای خرید برم اما گفتم شاید نتایجم برات مفید باشه.
    راستش منم جایی نتونستم یه مقایسه بین اینها پیدا کنم و از همه بدتر اینکه معمولا بدلیل قیمت پایین کسی انتظاری ازشون نداره و همه گفتن با توجه به قیمت بهرحال خوب عکس میگیره.مخصوصا در مورد فوجی جی 30 که فروش خوبی در کریسمس بعنوان کادویی داشته همه بجای توصیف کیفیت عکسش از قیمتش تعریف کرده بودند البته قریب به اتفاق هدیه گیرنده ها زیر 10 سالشون بود و پدر مادرشون ریوی رو نوشته بودند.ظاهرا این دوربین میتونه بدون استفاده از نرم افزار بیرونی داخل خودش میتونه پانوراما(جند تا عکس میگیره میذاره کنار هم)بگیره.(راستش از نظر من که چندان مزیتی حساب نمیشه).البته یه جایی خوندم یکی به محض خرید رفته بود با A1100 عوضش کرده بود ولی دلیلش رو ذکر نکرده بود.البته ظاهرا A1100 یه F بهتر(در حد 2.8 نسبت به 2.9) داره که بازم فکر نکنم مطلب خیلی موثری باشه.متاسفانه عکس بدرد بخوری هم بعنوان sample از شون ندیدم تا بشه مقایسه شون کرد.

سونی 220W قیمتش چنده؟شاید اونم چیزه بدی نباشه

آخر فروم باز prowler88's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    Malaysia

پيش فرض

اگه A1000 یا A1100 قیمتشون به بودجه ت بخوره که در خریدشون شک نکن. به غیر از این ها فکر میکنم A590 و از سونی هم W120 قیمتشون همین حدود باشه. مخصوصا W120 به دلیل استفاده از باتری لیتیومی (که تو این محدوده قیمت یه مقدار نادره) توصیه میشه.
    Last edited by prowler88; 14-01-2010 at 11:55.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •