تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 6 اولاول 123456 آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 56

نام تاپيک: صبانتی ها بیاند اینجا

اگه نباشه جاش خالی می مونه mohammad.ef's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    اصفهان شهر شهیدان

پيش فرض

سلام
    چه لابی قدرتمندی داره این صبانت تو فروم . هر تایپیک بر علیهش را پاک می کنن .

2. 2 کاربر از mohammad.ef بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز ali_disslove's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    نصف جهان

پيش فرض

اما من پارتیم از همه قوی تره نگاه کنید که تاپیکی که من زدمو عمرا پاک کنند--میگی نه نگا کن

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

سلام
    چه لابی قدرتمندی داره این صبانت تو فروم . هر تایپیک بر علیهش را پاک می کنن .
    دلیل ساده هست به قول انگلیسی ها money talks

5. این کاربر از hosein63 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

13

سلام

من با اکانت شبانه ام یک مشکلی دارم. میخوام ببینم بقیه بچه ها نیز چنین مشکلی دارن؟

من چند هفته ای است که از صبا سرویس گرفتم. دو هفته اول فقط از ساعت 3 تا 4 کانکت بودم و بعدش user و pass را قبول نمیکرد. زنگ زدم صبا و طبق معمول مشکل را انداختن گردن مودمم ولی از همون شب درست شد . حالا دیشب دوباره این مشکل بوجود آمد با این تفاوت که اصلا به هیچ وجهی کانکت نمیشد و user و pass را قبول نمیکرد چه روزانه و چه شبانه. 100 بار مودم بدبخت را خاموش روشن کردم و دوباره کانکشن ساختم، نشد که نشد. دیگه اعصابم از صبا خورد شده. همش 4 هفته است که سروی گرفتم.
    سوال آخر امکانش هست که سرویس را کنسل کنم؟ چقدر از پولم را بر میگردانند؟ و چقدر طول میکشه خط را خالی کنند؟ با اجبار سرویس 3 ماهه به من غالب کردن.

با تشکر
    Last edited by soheil.m; 31-01-2010 at 10:27.

آخر فروم باز S A M S U N G's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

سلام

من با اکانت شبانه ام یک مشکلی دارم. میخوام ببینم بقیه بچه ها نیز چنین مشکلی دارن؟

من چند هفته ای است که از صبا سرویس گرفتم. دو هفته اول فقط از ساعت 3 تا 4 کانکت بودم و بعدش user و pass را قبول نمیکرد. زنگ زدم صبا و طبق معمول مشکل را انداختن گردن مودمم ولی از همون شب درست شد . حالا دیشب دوباره این مشکل بوجود آمد با این تفاوت که اصلا به هیچ وجهی کانکت نمیشد و user و pass را قبول نمیکرد چه روزانه و چه شبانه. 100 بار مودم بدبخت را خاموش روشن کردم و دوباره کانکشن ساختم، نشد که نشد. دیگه اعصابم از صبا خورد شده. همش 4 هفته است که سروی گرفتم.
    سوال آخر امکانش هست که سرویس را کنسل کنم؟ چقدر از پولم را بر میگردانند؟ و چقدر طول میکشه خط را خالی کنند؟ با اجبار سرویس 3 ماهه به من غالب کردن.

با تشکر
    سلام .

دیشب مشکل سراسری بوده . واسه من هم ارور میداد و به اینترنت نمیرفت . زنگ زدم پشتبانی گفت صبح درست میشه گفتم خسته نباشی ! خوب شد گفتی وگرنه نمیدونستم چیکار کنم !!!!

هیچ مبلغی بهت برنمیگردونن . 24 ساعته خطت جمع میشه .

مخلصیم .

8. این کاربر از S A M S U N G بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز DrXoX's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    تـــــــهران پلاک 0 اسمم:محمد

پيش فرض

سلام

با تشکر
    دیشب فکر می کنم مشکل همه بوده

10. این کاربر از DrXoX بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    حکومت خود مختار خودم یه گوشه ایستگاه فضایی

پيش فرض

من صبح ساعت 8 بلند شدم دیدم زرشک اینترنت کار نمیکنه مجبور شدم با GPRS ایرانشل کار کنم...

زنگ زدم گفتم چرا کانکت نمیشه...؟؟؟!!! گفتش که دیشب مشکل پیدا کرده قرار بوده صبح درست بشه هنوز... به زودی درست میشه...

که حدوداً 10 صبح درست شد...!

راستی این پست صفحه قبل منم بخونید... تغییر DNS ها واقعاً مفیده...

در ضمن به نظر میاد مشکل شبانه رو دارن برطرف میکنن کیفیت داره خوب میشه به طوری که پریشب کیفیت عالی بود پینگ روی 400-500 عین روزانه...!!!

12. این کاربر از Cleeev بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

5

من صبح ساعت 8 بلند شدم دیدم زرشک اینترنت کار نمیکنه مجبور شدم با GPRS ایرانشل کار کنم...

زنگ زدم گفتم چرا کانکت نمیشه...؟؟؟!!! گفتش که دیشب مشکل پیدا کرده قرار بوده صبح درست بشه هنوز... به زودی درست میشه...

که حدوداً 10 صبح درست شد...!

راستی این پست صفحه قبل منم بخونید... تغییر DNS ها واقعاً مفیده...

در ضمن به نظر میاد مشکل شبانه رو دارن برطرف میکنن کیفیت داره خوب میشه به طوری که پریشب کیفیت عالی بود پینگ روی 400-500 عین روزانه...!!!
    با تشکر
    تائید میشه پریشب خیلی خوب بود من در 4 ساعت بیش از 1.5 گیگ دانلود کردم

14. این کاربر از soheil.m بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه meteora1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

من هم دیشب کلا قطع بودم . بیخودی لپتاپ رو ۴ ساعت روشن گذاشتم. ولی پریشب خیلی سرعت خوب بود.
    سوال از Cleev:
    این تغییر DNS که میگی مفیده یعنی دقیقا چقدر فرق به وجود میاره ؟ من شب ها وبگردی نمیکنم واسه دانلود خالی هم به درد میخوره؟ یه سوال دیگه هم اینکه برای زیاد شدن سرعت دانلود تورنت روشی سراغ داری؟

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    حکومت خود مختار خودم یه گوشه ایستگاه فضایی

11

سوال از Cleeev:
    این تغییر DNS که میگی مفیده یعنی دقیقا چقدر فرق به وجود میاره ؟ من شب ها وبگردی نمیکنم واسه دانلود خالی هم به درد میخوره؟ یه سوال دیگه هم اینکه برای زیاد شدن سرعت دانلود تورنت روشی سراغ داری؟
    تأثیرش در سرعت دانلود از لحاظ کمیت نیست بلکه از لحاظ کیفیته... با بهبود وضعیت پینگ، برنامه دانلود کننده برای دستیابی به سرورهای جدید، کمتر وقت صرف میکنه که به خصوص برای تورنت خیلی پینگ و کیفیت اتصال مهمه... که درمورد تورنت با بهبود پینگ، با توجه به اینکه به افراد بیشتری میتونید وصل بشید و سریعتر میتونید وصل بشید، سرعت بهبود پیدا میکنه...

مهم اینه که تأثیر داره و خیلی کیفیت مخصوصاً باز شدن صفحات بهبود پیدا میکنه (باز شدن صفحات تفاوتی با فراخوان سرورها و افراد جدید در تورنت و دانلود نداره)... پینگ کلاً مهمه...

شما اگه چیزایی که توی دو تا لینکی که توی پست صفحه قبلم گذاشتم، نوشتم رو بخونید کل قضییه دستتون میاد:

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

امیدوارم این بهبود کیفیت اخیر در ساعات شبانه، همیشگی بشه و از این فلاکت اعصاب خوردکن دربیایم...
    Last edited by Cleeev; 31-01-2010 at 22:53.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •