تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 6 اولاول 123456 آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 56

نام تاپيک: صبانتی ها بیاند اینجا

اگه نباشه جاش خالی می مونه scali's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    جایی همین نزدیکی

پيش فرض

برای منم حدود 1 ماهه سرعت دانلود شبانش خیلی کم شده !!
    دلمون به شبانش خوش بود که اینهم ....
    اره بابا واسه منم خیلی اومده پایین نمیدونم چیکار کنم . زنگ میزنم بهشون میگن همه شبا دانلود دارن واسه همین اومده پایین . منم فقط واسه همین شبانه بود که صبا خریدم .

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

با درود متاسفانه بله همینطور هست سرعت شبانه برای من طوری هست که کلا سرعت دانلود 0 می شود. مطلبی که قابل توجه می باشد این هست که صبانت به قدری قدرت دارد که حتی دستور بسته شدن تایپکهای صبانت را در این سایت صادر می کند.با این حساب تو خود سایت هستند کسانی عضو هستند که نام کاربری عادی دارند اما شاید همین افراد شرکت صبانت هستند اینجا باید اعلام کنیم که اگر این سرویس شبانه به سرعت قبلی خودش برنگردد صبانت همه مشتری های خودش را از دست خواهد داد چون تنها چیزی که صبانت را از دگر isp ها برتر می کند همین سرعت بالای شبانه هست پس صبانت خوب به این مسئله توجه داشته باش این دیگر مسئله 3 ماه شارژ اجباری و این حرفها نیست.

آخر فروم باز S A M S U N G's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

دوستان صبانتی اگه یه گروه بشیم یه وقت 1 ساعته بزاریم بریم صبانت پیش مسئولش که من یه بار رفتم پیشش . حساب کار دستشون میاد .

فقط مرام بزارین یه 60-50 نفر از بجه های کرج و تهران یه روز پاشیم بریم اونجا .

مخلصیم .

داره خودمونی میشه paymanonline's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

این سرویس 2 مگ صبا نت قیمتش چقدره؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه mohammad.ef's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    اصفهان شهر شهیدان

پيش فرض

سلام
    این صبانت را باید تحریم کرد تا وضعیتش بهتر شه . همه جور دزدی داره میکنه

داره خودمونی میشه meteora1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

من دیشب با صبا ۱.۵ گیگ دانلود کردم . منطقه مخابراتی یزدان پناه . فقط مشکلم اینه که سرعت دانلود تورنت پائین آمده ولی لینک مستقیم رو خوب دانلود میکنه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

من دیشب با صبا ۱.۵ گیگ دانلود کردم . منطقه مخابراتی یزدان پناه . فقط مشکلم اینه که سرعت دانلود تورنت پائین آمده ولی لینک مستقیم رو خوب دانلود میکنه
    زیاد خوشحال نباشید چون به زودی سرعت شما هم افت خواهد کرد این سیاست و حقه بازی صبانت هست که به صورت دوره ای صورت هر منطقه را کاهش می دهد همانطور که قبلا هم گفتم اگر بخواهد همزمان سرعت همه کاربران را کم کند تمام مشتری ها را از دست خواهند داد .

8. این کاربر از hosein63 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه eclips's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

زیاد خوشحال نباشید چون به زودی سرعت شما هم افت خواهد کرد این سیاست و حقه بازی صبانت هست که به صورت دوره ای صورت هر منطقه را کاهش می دهد همانطور که قبلا هم گفتم اگر بخواهد همزمان سرعت همه کاربران را کم کند تمام مشتری ها را از دست خواهند داد .
    کاملا موافقم

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    حکومت خود مختار خودم یه گوشه ایستگاه فضایی

پيش فرض

دیشب کیفیت خیلی خوب شده بودا...! یعنی کوچکترین تفاوتی با ساعات روزانه نداشت و اصلاً هیچ گونه مشکلی نه از نظر پینگ وجود داشت نه از نظر باز شدن صفحات و نه از نظر سرعت... تمام وقت سرعت یکسان بود و در تمام مدت با سرعت بالای 95 داشتم از تورنت دانلود میکردم (تهران)... به نظر میاد صبانت داره سیستماش رو بهبود میده و مدتیه خیلی از حجم مشکلات ساعات شبانه کاسته شده...

این دو تا مطلبم بخونید چیزای خوبی گفتم که کاملاً جواب میدن و کیفیت اتصالتون رو افزایش میدن... هم واسه روزانه این تنظیمات رو به کار ببرید و هم برای شبانه حتی اگه شرکتای دیگه هم هستید و یا حتی اگه خارج از کشور هستید (اینا رو قبلاً توی تاپیکای صبانت که اینجا بود گفته بودم (و بودیم) که مدیران محترم همه رو مورد عنایت قرار دادن و پاک کردن...!) :

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    Last edited by Cleeev; 30-01-2010 at 09:35.

آخر فروم باز sasan816's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    Malaga

پيش فرض

این صبانت دیگه داره شورشو در میارهاینم از سرعتش که دم به دقیقه کم میشه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •