تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 8 اولاول 12345678 آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 77

نام تاپيک: گرین یا کولر مستر ؟

پروفشنال amin_caragt2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    استان البرز *کرج*

پيش فرض

آقاجان کولر مستر یا ocz ... فقط یه مارکه تولید کننده نیستن
    بابا یه سر برید دریا کامپیوتر ببینید چه خبره از خرابی کولرمستر

ما زیاد گذرمون میوفته انصافاً گرین تو مدلهای B قوقا کرده نسبت به تمام مارکا اونم تو این سطح توزیع واقعا خرابیش کمه

سری سایلنت پرو کولر مستر با سری B گرین تو قطعات تامین کننده مشترکن

اگه نباشه جاش خالی می مونه cold398's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

ما زیاد گذرمون میوفته انصافاً گرین تو مدلهای B قوقا کرده نسبت به تمام مارکا اونم تو این سطح توزیع واقعا خرابیش کمه

سلام
    دوست عزیز چرا همه تو این سایت میگن گرین از کولر مستر بهتره ولی هیچ کس هیچ دلیلی واسش نداره ؟ اگه بهتره چرا بهتره ؟ از نظر فنی بحثو باز کنین . کولر مستر یه برند بین المللی چرا با گرین که در بین این برند های معتبر جهانی یک شرکت گمنام هست مقایسش میکنین ؟ من خودم میخوام یه پاور بالای 1000 وات بخرم که در انتخاب بین سه گزینه موندم :
    Corsair HX-1000w
    green GP-1235b
    Cooler Master Silent Pro M 1000W
    نمایندگی کولر مستر و اونایی که پاور کولر مستر گرفتن میگن کولر مستر بهتره اونایی که گرین دارن میگن گرین بهتره ما بالاخره نتونستم از این بحثا یه نتیجه منطقی و معقول بگیریم !!! من خودم الان یه 750 گرین دارم فکر میکنم تقریبا دو سال پیش بود که گرفتمش فنش تا دو هفته اول کم صدا بود یه ذره که خاک خورد سرو صداش زیاد شد بردم عوض کردم یکی دیگه گرفتم ولی این یکی هم باز مثل همون اولی همین مشکلو پیدا کرد که دیگه بیخیال شدم .
    یکی دیگه از دوستام یه 1035 گرین داره بازم همین مشکلو پیدا کرده فنش بعد از 20 روز از حالت سایلنت خارج میشه در ضمن وقتی کنار کولر مستر میزارمش احساس میکنم کیفیت ساخت پایین تری هم داره (شکل چیدمان قطعات الکترونیکی ، سیم ها و سوکت های به کار رفته و حتی جنس فنش از پلاستیک مرغوب ساخته نشده من نمیدونم چرا به این فن میگن سایلنت ؟)! پس این شعار تجربه ای جدید از سکوت که شرکت گرین میده واسه چی ؟
    شرکت گرین در ایران خدمات پس از فروش خوبی ارائه میکنه و محصولاتش قیمت مناسبی هم دارن هیچ کس این مسئله رو انکار نمیکنه ولی معیار انتخاب من کارایی و دوام هست اگه یه محصولی کیفیت خیلی خوبی داشته باشه و نیاز کاربر رو به طور کامل برطرف کنه دیگه نیازی به خدمات پس از فروش نداره !!!

خواهش میکنم دلایل انتخاب برند و مدل مورد نظرتون رو نسبت به سایر برند ها از نظر فنی بگین من فکر میکنم واسه انتخاب یه محصول الکترونیکی تنها تجربه کافی نیست طبیعی که بین محصولات یک کارخانه ، خوب چندتاش مشکل پیدا کنه گرین هم امار خرابیش کم نیست .

3. 2 کاربر از cold398 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه ali.sholug's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    همینجا

پيش فرض

سلام
    من طبق تجربه ای که دارم (جایی که کار میکنم نماینده گرین یا کولمستر نیست) گرین یکی از به درد نخور ترین پاورهای موجود تو بازار هست و قابل مقایسه با کول مستر نیست

هم فن پاور زود به صدا میوفته هم اینکه سوکتهاش تو هر 10 تا یکی دوتاشون اشکال داره و قطع و وصل میشه ولی تو قیمت بالای 100 تومن بدک نیست ولی تو پاورهای ارزونش حتی با پاورهای معمولی چینی هم قابل رقابت نیست(بخاطر قیمت بالاترش) و اکثرا شرکتهای دولتی بخاطر ایرانی بودنش تو درخواست خریدشون پاور گرین میخوان من بالای 200 300 تا سیستم با گرین ارزون قیمت مونتاژ کردم و خرابی نسبتا زیادی داشته با اینکه تو اداره کار کرده و نسبت به کارکرد خانگی خیلی کمتر و با بار کمتر کار کرده خرابی زیادی داشته

کولمستر معمولی هست یعنی من به شخصه خرابیشو ندیدم تو سیستمهایی که مونتاژ کردم با کولمستر نسبت به قیمتش کیفیتش خوبه

ولی اگر یه پاور خوب بخوایید اکبل خیلی خوبه مخصوصا اگر بتونی تایوانیشو پیدا کنی
    Last edited by ali.sholug; 03-04-2010 at 16:53.

5. 2 کاربر از ali.sholug بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه behruz_godrat's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    یخچال های سرد سیبری

پيش فرض

آقا شما هم با این تعصبتون
    ملت چیکار به گرین یا کولر مستر واینا دارن
    من خودم به این اعتقاد دارم اون مارک بهترینه که به صورت جهانی تحسین بشه که OCZ و Cooler Master و CORSAIR این 3مارک معروف از طرف سایت های TOMSHARDWARE.COM - HOTHARDWARE.COM - PCWORLD.COM مورد تایید و لوح تقدیر قرار گرفتن مخصوصآ OCZ
    حالا شما هی بگین گرین سری B .KH.J.K.L , ....

کابر فعال انجمن لوازم صوتی و تصویری ghahremanimehdi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    !ashfield

پيش فرض

خدا خیر بده گرین رو.
    من بعد از 15 ماه استفاده از پاور بردمش نمایندگی و چون فنش صدا زیاد میداد یه پاور نو بدون هیچ سوالی بهم دادند. و برد پاورهای گرین و کولر مستر رو تو کارگاه بهم نشون داد . دقیقا همون برد سون تیمی که روی پاور 55 تومنی گرین هست همون برد روی پاوری از کولر مستر هست که به قیمت 75 میفروشن.

8. 3 کاربر از ghahremanimehdi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

خدا خیر بده گرین رو.
    من بعد از 15 ماه استفاده از پاور بردمش نمایندگی و چون فنش صدا زیاد میداد یه پاور نو بدون هیچ سوالی بهم دادند. و برد پاورهای گرین و کولر مستر رو تو کارگاه بهم نشون داد . دقیقا همون برد سون تیمی که روی پاور 55 تومنی گرین هست همون برد روی پاوری از کولر مستر هست که به قیمت 75 میفروشن.
    سلام
    دوست عزیز من اینو قبول دارم که سون تیم واسه هر دوتا برند طراحی پاور انجام میده ولی اگه کیفیت و قطعات یکی هستن چرا هیچ کس از سرو صدای فن کولر مستر شکایتی نداره ؟ خدمات پس از فروش گرین خوبه قبول ، من خودمم یه بار پاور گرینمو عوض کردم یکی دیگه گرفتم ولی این یکی هم همون مشکل قبلی رو داره یعنی ما هر دوهفته باید بریم گارانتی پاورمونو عوض کنیم ؟ ! خوب تا کی این کارو ادامه بدیم این یه مشکلی که گرین هنوز حلش نکرده بازم ادعا می کنه پاورهای ما سایلنت هستن ! اگه نیازهای کاربر واسشون مهمه کیفیتو بهتر کنن که نیازی به 50 ماه خدمات پس از فروش نباشه .

به نظر من خدمات پس از فروش اخرین معیار واسه ی یه انتخابه ، کیفیت در درجه اول قرار داره .

پروفشنال amin_caragt2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    استان البرز *کرج*

پيش فرض

دوستان من گفتم سری B حرف نداره

اقا شما قضاوت کنین گرین 885B با 850-ESBA پرو کولر مستر 100 هزار تومان اختلاف قیمت دارن

در صورتی %90 قطعات ساختشون یکیه (خازنهای ورودی و خروجی ...)

, جالب بدونید قیمت واقعی این مدل و بقیه مدلها اصلا این نیست که دریا توزیع میکنه

اگه یه سر به سایتهای فروش جهانی بزنید می فهمید که دریا حدود 80 هزار تومان داره گرونتر میفروشه

خدا نکنه کولر مسترتون اتفاق ناجوری براش بیفته اون موقع میفهمید گارانتی خوب یعنی چی تازه گرین مدهای حرفه ای خودشو از 2 سال گارانتی به 4 سال 2 ماه گارانتی افزایش داد

با احتساب این شرایط اون یکم برتری کولر مستر ( تهویه بهتر کم صدایی ...) کاملا گم میشه . من میگیم گرین بهتره و واقعا بهتره

تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

دوستان من گفتم سری B حرف نداره

اقا شما قضاوت کنین گرین 885B با 850-ESBA پرو کولر مستر 100 هزار تومان اختلاف قیمت دارن

در صورتی %90 قطعات ساختشون یکیه (خازنهای ورودی و خروجی ...)

, جالب بدونید قیمت واقعی این مدل و بقیه مدلها اصلا این نیست که دریا توزیع میکنه

اگه یه سر به سایتهای فروش جهانی بزنید می فهمید که دریا حدود 80 هزار تومان داره گرونتر میفروشه

خدا نکنه کولر مسترتون اتفاق ناجوری براش بیفته اون موقع میفهمید گارانتی خوب یعنی چی تازه گرین مدهای حرفه ای خودشو از 2 سال گارانتی به 4 سال 2 ماه گارانتی افزایش داد

با احتساب این شرایط اون یکم برتری کولر مستر ( تهویه بهتر کم صدایی ...) کاملا گم میشه . من میگیم گرین بهتره و واقعا بهتره
    سلام
    من اینو قبول دارم که دریا کامپیوتر هم پاورهاشو گرون تر میفروشه هم گارانتی خوبی ارائه نمیکنه تازه نمایندگی های فروشش خیلی گرون تر از دریاکامپیوتر روی پاورهاشون قیمت میگذارن ولی بازم نمیتونم بگم که گرین بهتر از کولر مستره .

تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

حالا کولر مستر و گرین به کنار یه نگاهی به این مدل بندازید ببینید این چطوره OCZ Z SERIES 1000W

به نظر میاد از نظر کیفیت ساخت و دوام از گرین و کولر مستر خیلی بهتر باشه جدای از این موضوع این پاور جز پاورهایی هست که نشان GOLD PLUS 80 رو اخذ کرده فقط چندتا سوال باقی می مونه میزان نویزی که فنش بوجود میاره چقدره و اینکه میزان حرارتی که تولید میکنه در چه حدی اگه کسی راجع به این مدل اطلاعات دقیقی داره راهنماییمون کنه .

13. این کاربر از cold398 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه behruz_godrat's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    یخچال های سرد سیبری

پيش فرض

حالا کولر مستر و گرین به کنار یه نگاهی به این مدل بندازید ببینید این چطوره OCZ Z SERIES 1000W

به نظر میاد از نظر کیفیت ساخت و دوام از گرین و کولر مستر خیلی بهتر باشه جدای از این موضوع این پاور جز پاورهایی هست که نشان GOLD PLUS 80 رو اخذ کرده فقط چندتا سوال باقی می مونه میزان نویزی که فنش بوجود میاره چقدره و اینکه میزان حرارتی که تولید میکنه در چه حدی اگه کسی راجع به این مدل اطلاعات دقیقی داره راهنماییمون کنه .
    اتفاقآ من 3 روز پیش رفتم توی سایت OCZ و این مدل رو دیدم کلی هم ازش خوشم اومد
    در کل متشکر که زحمتش رو کشیدی زدی به تاپیک

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •