تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 5 از 5

نام تاپيک: ویروسی که باعث دیسکانکت میشه، d5u4j15y2.exe

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض ویروسی که باعث دیسکانکت میشه، d5u4j15y2.exe

سلام دوستان
    یکی از دوستان من دچار این ویروس شده ظاهرا، به محض اتصال به اینترنت بعد از 10-15 ثانیه دیسکانکت میشه
    بعد از دیسکانکت شدن ویروس به طور خودکار شروع به شماره گیری میکنه
    و تا سیم مودم رو نکشی هیچ جور نمیشه متوقفش کرد
    من با بررسی task manager متوجه شدم که با اجرای یه پروسس به نام d5u4j15y2.exe این اتفاقا میوفته
    فایلش هم به صورت مخفی (سیستمی) در نشانی c:\documents and settings\x قرار داره (منظور از x همون نام یوزره)
    من این فایل رو حذف کردم اما باز هم با اتصال به اینترنت همون وضع پیش اومد.
    حتا در حالت safe mode هم بالا اومدم و خود فایل رو حدف کردم. با جستجوی رجیستری متوجه شدم که یه کلید در رجیستری هست که حاوی نام این ویروسه، فولدر اون کلید رو هم کلا حذف کردم!! اما بعد ریستارت و اتصال همون آش بود و همون کاسه!!
    کسی میدونه چطور میشه این مشکل رو حل کرد. ضمنا این دوست ما کسپر 8 داره که البته مدتیه آپدیت نکرده و کسپرش غیرفعال هم شده. با وجود این ویروس آپدیت هم غیر ممکنه
    پیشاپیش از کمکتون ممنونم

2. این کاربر از kambood بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال Ava UK's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

سلام دوستان
    یکی از دوستان من دچار این ویروس شده ظاهرا، به محض اتصال به اینترنت بعد از 10-15 ثانیه دیسکانکت میشه
    بعد از دیسکانکت شدن ویروس به طور خودکار شروع به شماره گیری میکنه
    و تا سیم مودم رو نکشی هیچ جور نمیشه متوقفش کرد
    من با بررسی task manager متوجه شدم که با اجرای یه پروسس به نام d5u4j15y2.exe این اتفاقا میوفته
    فایلش هم به صورت مخفی (سیستمی) در نشانی c:\documents and settings\x قرار داره (منظور از x همون نام یوزره)
    من این فایل رو حذف کردم اما باز هم با اتصال به اینترنت همون وضع پیش اومد.
    حتا در حالت safe mode هم بالا اومدم و خود فایل رو حدف کردم. با جستجوی رجیستری متوجه شدم که یه کلید در رجیستری هست که حاوی نام این ویروسه، فولدر اون کلید رو هم کلا حذف کردم!! اما بعد ریستارت و اتصال همون آش بود و همون کاسه!!
    کسی میدونه چطور میشه این مشکل رو حل کرد. ضمنا این دوست ما کسپر 8 داره که البته مدتیه آپدیت نکرده و کسپرش غیرفعال هم شده. با وجود این ویروس آپدیت هم غیر ممکنه
    پیشاپیش از کمکتون ممنونم
    هیچ راهی وجود نداره جز اینکه توسط یک آنتی ویروس آپدیت شده سیتمش رو اسکن کنه. خالا اگر کسپرسکی رو به خاطر مشکل اینترنت نمیتونه آپدیت کنه پس چاره دیگه ای ندارید جز اینکه....

1. آخرین آپدیت های کسپرسکی رو از یک سیستم دیگه کپی کرده و توسط آموزشی که در تاپیک کسپرسکی بخش آنتی ویروس ها وجود داره اون رو آپدیت کنید و بعد در سیف مد اقدام به اسکن کل سیستم بکنید.

2. سی دی آپدیت شده آنتی ویروس Avira Antivir را از لینک زیر دانلود کنید و بعد بدون اینکه تغییری در اون بدید اون رو توسط یکی از برنامه های ISO رایتر, بر روی یک سی دی رایت کنید. برنامه های پیشنهادی PowerISO, Ultra ISO هستند اما از برنامه های نرو, Power2Go, NTI, Alcohol 120% هم میشه استفاده کرد.

بعد سیتم را توسط همین سی دی بوت کنید و بزارید سیستم رو اسکن کنه.
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    3. بعد از ویروس یابی سیستم نوبت به اسکن جهت اسپای ور ها و کلید های رجیستری باقی مونده میمونه که اون هم توسط برنامه های Malwarebytes Anti Malware و یا SuperAntiSpyware قابل انجام شدنه.

4. این کاربر از Ava UK بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض راهنمایی بیشتر

یکی از دوستان بیاد بیشتر توضیح بده...یه سوال بنده اینه که اگه ما ویندوز رو عوض کنیم ، نسل این ویروس برچیده میشه؟؟ خواهشا یکی جواب بده چون میخوام 100% از این بابت مطمئن بشم...آخه دیگه از دست این ویروس کلافه شدم...
    با تشکر

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

هیچ راهی وجود نداره جز اینکه توسط یک آنتی ویروس آپدیت شده سیتمش رو اسکن کنه. خالا اگر کسپرسکی رو به خاطر مشکل اینترنت نمیتونه آپدیت کنه پس چاره دیگه ای ندارید جز اینکه....

1. آخرین آپدیت های کسپرسکی رو از یک سیستم دیگه کپی کرده و توسط آموزشی که در تاپیک کسپرسکی بخش آنتی ویروس ها وجود داره اون رو آپدیت کنید و بعد در سیف مد اقدام به اسکن کل سیستم بکنید.

2. سی دی آپدیت شده آنتی ویروس Avira Antivir را از لینک زیر دانلود کنید و بعد بدون اینکه تغییری در اون بدید اون رو توسط یکی از برنامه های ISO رایتر, بر روی یک سی دی رایت کنید. برنامه های پیشنهادی PowerISO, Ultra ISO هستند اما از برنامه های نرو, Power2Go, NTI, Alcohol 120% هم میشه استفاده کرد.

بعد سیتم را توسط همین سی دی بوت کنید و بزارید سیستم رو اسکن کنه.
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    3. بعد از ویروس یابی سیستم نوبت به اسکن جهت اسپای ور ها و کلید های رجیستری باقی مونده میمونه که اون هم توسط برنامه های Malwarebytes Anti Malware و یا SuperAntiSpyware قابل انجام شدنه.
    سپاس دوست عزیز فعلا آپدیت دستی رو امتحان می کنم ببینم چی میشه
    دوستان دیگه هم اگر راهی به نطرشون میرسه لطفا بفرمایند

7. این کاربر از kambood بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال Ava UK's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

یکی از دوستان بیاد بیشتر توضیح بده...یه سوال بنده اینه که اگه ما ویندوز رو عوض کنیم ، نسل این ویروس برچیده میشه؟؟ خواهشا یکی جواب بده چون میخوام 100% از این بابت مطمئن بشم...آخه دیگه از دست این ویروس کلافه شدم...
    با تشکر

راحت ترین راه ویروس یابی توسط یک سی دی لایو آنتی ویروس است. اینطوری هیچ ویروسی نیست که پاک نشه.
    اما اگر شما عوض کردن ویندوز رو ترجیح میدید باید بگم که بله ویروس کاملا پاک میشه به این شرط.

1. وقتی با سی دی ویندوز بوت کردید و بالا اومد و رسید به مرحله انتخاب پارتیشن اگر ویندوز قبلی بر فرض روی درایو C بود اول اون پارتیشن را دیلت کنید و دوباره بسازید. بعد همونجا فرمتش کنید و بعد برای نصب ویندوز انتخابش کنید.

2. ویندوز را که نصب کردید توی هیچ کدام از پارتیشن های دیگه نرید و هیچ برنامه ای که کیجن و پچ داشته باشه و یا قبلا کرک شده باشه نصب نکنید تا زمانی که یک آنتی ویروس نصب میکنید و کل هارد رو ویروس یابی میکنید. با این کار ریسک فعال کردن ویروس هایی که نمیشناسید را کم میکنید.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •